Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Κορίτσια είναι υπέροχο όντως!!! Ειδικά μετα το άγχος να έρχονται τέτοιες στιγμές, είναι υπέροχο!!!!

Κορίτσια, για ραντεβού για αυχενική πρέπει να πάρω πολύ νωρίς τηλέφωνο??? Υπάρχει ενδεχόμενο να μη βρω ραντεβού??? Εσείς που έχετε κάνει ήπου εχετε κλεισει ραντεβού??


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Καλημέρα κορίτσια. Την έκανα κ εγώ την Αυχενική. Πολυ καλή κ μάλλον περιμένω κατά 80 % αγοράκι.  Ο γιατρός πολυ καλος Που την έκανα θες/νίκη κ πλήρωσα 90 ε με μικρή αποδειξη! Απλά περιμέναμε 1.5 Ώρα καθυστέρηση μέχρι να μπούμε..

Κ νέα ΠΗΤ 12.10 , βγαίνει μεγαλύτερο το μωρό. Είμαι 12 + 5 Σήμερα τελικά. 

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

άντε ωραία και σε είχαμε έννοια.. !!! τέλεια!!!

Αγοράκι ε??? ααα καλά πάμε.. θα έχουμε γαμπρους φέτος.. χαχαχ..

Κοίτα για τις καθυστερήσεις στις αυχενικες ειναι απόλυτα φυσιολογικό γιατί σκέψου ένα μωράκι να μην έχει καλή θέση πόσο πίσω πάνε όλα τα άλλα ραντεβού..

Υπέροχα τα νέα σου!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κορίτσια είναι υπέροχο όντως!!! Ειδικά μετα το άγχος να έρχονται τέτοιες στιγμές, είναι υπέροχο!!!!

Κορίτσια, για ραντεβού για αυχενική πρέπει να πάρω πολύ νωρίς τηλέφωνο??? Υπάρχει ενδεχόμενο να μη βρω ραντεβού??? Εσείς που έχετε κάνει ήπου εχετε κλεισει ραντεβού??

καλημερα κοριτσι που θα την κανεις την αυχενικη??? ο γιατρος σου λογικα πρεπει να σου δωσει ονοματα γιατρων για να σου κανουν την αυχενικη κ ναι πρεπει να παρεις δυο εβδομαδες πριν να κλεισεις για να πετυχεις την μερα ακριβως που θελεις κ τον γιατρο που θελεις να στην κανει.

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Την έκανα κ εγώ την Αυχενική. Πολυ καλή κ μάλλον περιμένω κατά 80 % αγοράκι.  Ο γιατρός πολυ καλος Που την έκανα θες/νίκη κ πλήρωσα 90 ε με μικρή αποδειξη! Απλά περιμέναμε 1.5 Ώρα καθυστέρηση μέχρι να μπούμε..

Κ νέα ΠΗΤ 12.10 , βγαίνει μεγαλύτερο το μωρό. Είμαι 12 + 5 Σήμερα τελικά. 

συνχαρητηρια!!!! αντε λες κ εσυ αγορομανα??? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Την έκανα κ εγώ την Αυχενική. Πολυ καλή κ μάλλον περιμένω κατά 80 % αγοράκι.  Ο γιατρός πολυ καλος Που την έκανα θες/νίκη κ πλήρωσα 90 ε με μικρή αποδειξη! Απλά περιμέναμε 1.5 Ώρα καθυστέρηση μέχρι να μπούμε..

Κ νέα ΠΗΤ 12.10 , βγαίνει μεγαλύτερο το μωρό. Είμαι 12 + 5 Σήμερα τελικά. 

Μπράβο! Τέλεια!!! Πολύ καλα!!!! Αγορομάνα και εσύ λοιπον (μάλλον)!!!! Με το καλό!!!!

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

καλημερα κοριτσι που θα την κανεις την αυχενικη??? ο γιατρος σου λογικα πρεπει να σου δωσει ονοματα γιατρων για να σου κανουν την αυχενικη κ ναι πρεπει να παρεις δυο εβδομαδες πριν να κλεισεις για να πετυχεις την μερα ακριβως που θελεις κ τον γιατρο που θελεις να στην κανει.

συνχαρητηρια!!!! αντε λες κ εσυ αγορομανα??? 

Μου έδωσε ένα όνομα αλλά εγω θελω  να πάω αλλού... Μου έδωσε μια εβδομάδα περιθώριο (σε 2 βδομαδες) να την κάνω όποτε βρω και με βολεύει... Ελεγα ν παω στον Παφίλη που μου άρεσε πολύ το βιογραφικό του...

Εσύ που την έκανες????? Απλά δεν ξέρω...πρέπει να βιαστω??? Μάλλον ναι!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Μπράβο! Τέλεια!!! Πολύ καλα!!!! Αγορομάνα και εσύ λοιπον (μάλλον)!!!! Με το καλό!!!!

Μου έδωσε ένα όνομα αλλά εγω θελω  να πάω αλλού... Μου έδωσε μια εβδομάδα περιθώριο (σε 2 βδομαδες) να την κάνω όποτε βρω και με βολεύει... Ελεγα ν παω στον Παφίλη που μου άρεσε πολύ το βιογραφικό του...

Εσύ που την έκανες????? Απλά δεν ξέρω...πρέπει να βιαστω??? Μάλλον ναι!

ναι πρεπει να παρεις αυριο μεθαυριο τηλ γιατι δεν ξερεις ποτε μπορει κ ο γιατρος που θελεις καλο ειναι να μην ξεπερασεις τις μερες να πας δηλαδη 12 εβδομαδων κ οχι παραπανω ειναι κ γιορτες τωρα παιζουν κ αδειες γιαυτο αποφασισε κ παρε τηλ . εγω την εκανα στο ιασω εκει θα γεννησω. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

ναι πρεπει να παρεις αυριο μεθαυριο τηλ γιατι δεν ξερεις ποτε μπορει κ ο γιατρος που θελεις καλο ειναι να μην ξεπερασεις τις μερες να πας δηλαδη 12 εβδομαδων κ οχι παραπανω ειναι κ γιορτες τωρα παιζουν κ αδειες γιαυτο αποφασισε κ παρε τηλ . εγω την εκανα στο ιασω εκει θα γεννησω. 

Εχεις δίκιο... Θα πάρω σήμερα κιολας τηλεφωνο γιατι ο γιατρος καπως μπερδεμένα υπολόγισε τις ημ/νίες και θα 'μαι 12+ κάτι όταν μου πε να πάω.. Το υπολόγισε βάσει υπερήχου και όχι βάσει τελευταίας περιόδου... και δεν ξέρω αν θα συμφωνει και αυτος που κάνει την αυχενική...


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Εχεις δίκιο... Θα πάρω σήμερα κιολας τηλεφωνο γιατι ο γιατρος καπως μπερδεμένα υπολόγισε τις ημ/νίες και θα 'μαι 12+ κάτι όταν μου πε να πάω.. Το υπολόγισε βάσει υπερήχου και όχι βάσει τελευταίας περιόδου... και δεν ξέρω αν θα συμφωνει και αυτος που κάνει την αυχενική...

κανονικα βαση υπερηχου θα κανονιζεις πλεον τις εξετασεις σου μην μπερδευεσε. 

τωρα πλεον μετραει ποσο ειναι το μωρο κ την πητ στην αυχενικη θα στην αλλαξουν

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, irinikavala said:

Καλωσήρθες Χριστίνα στη παρεα μας.. με το καλό το νινακι σου. Αγορακι ε;; πρωτο; Χαίρομαι πολύ. Ελπίζω να έχεις μια τελεία εγκυμοσύνη μεχρί τέλος. 

Έχω έπινα αρκετούς χυμούς απέξω φυσικους αλλα τωρα με αυτό που σχολιάζουμε θα τους κοψω. 

Εμένα το βράδυ με έπιασέ ρε παιδιά γιατί δεν είχα συχνοουρία.. Τα τελευταία βράδια δεν σηκώνομαι για τουαλέτα και λέω τι έγινε.. Το ξέρω είμαι τρελη.. χαχα

Επίσης από την ada δεν περιμένουμε νεα αυχενικης.. αντε ξυπνα να μας πεις ευχαριστα..

Ευχαριστώ πάρα πολύ! Ναι είναι το πρώτο μου και κατά πάσα πιθανότητα είναι αγοράκι. Κι εγώ το έχω αυτό με τη συχνοουρία..αν δεν σηκωθώ το βράδυ λέω κάτι δεν πάει καλά!!


qzPyp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , linaa είπε:

κανονικα βαση υπερηχου θα κανονιζεις πλεον τις εξετασεις σου μην μπερδευεσε. 

τωρα πλεον μετραει ποσο ειναι το μωρο κ την πητ στην αυχενικη θα στην αλλαξουν

Καταλαβα... Σε ευχαριστω!!!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Μαρία1430 @anemoni1989 Καλώς σας βρήκαμε!!

@anemoni1989 κι εμείς λόγω παλμών νομίζαμε ότι θα είναι κοριτσάκι. Αλλά δεν νομίζω να ισχύουν τελικά αυτά γιατί στην αυχενική είδαμε ότι κατά πάσα πιθανότητα είναι αγοράκι! Υγιή να είναι όλα τα παιδάκια μας πάνω απ'όλα!! Επίσης να πάρεις για την αυχενική σήμερα κιόλας για να μην ξεπεράσεις τις εβδομάδες. Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!


qzPyp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Χριστίνα2119 είπε:

@Μαρία1430 @anemoni1989 Καλώς σας βρήκαμε!!

@anemoni1989 κι εμείς λόγω παλμών νομίζαμε ότι θα είναι κοριτσάκι. Αλλά δεν νομίζω να ισχύουν τελικά αυτά γιατί στην αυχενική είδαμε ότι κατά πάσα πιθανότητα είναι αγοράκι! Υγιή να είναι όλα τα παιδάκια μας πάνω απ'όλα!! Επίσης να πάρεις για την αυχενική σήμερα κιόλας για να μην ξεπεράσεις τις εβδομάδες. Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!

Ναι αυτά είναι μυθοι!!! Αχαχαχαχχααχχαχχα

αλλά είναι καλή ευκαιρια για χαβαλέ και να "παίξουν" στοιχήματα!!!! :P


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, linaa είπε:

καλημερα κοριτσι που θα την κανεις την αυχενικη??? ο γιατρος σου λογικα πρεπει να σου δωσει ονοματα γιατρων για να σου κανουν την αυχενικη κ ναι πρεπει να παρεις δυο εβδομαδες πριν να κλεισεις για να πετυχεις την μερα ακριβως που θελεις κ τον γιατρο που θελεις να στην κανει.

συνχαρητηρια!!!! αντε λες κ εσυ αγορομανα??? 

ευχαριστω !! ναι μαλλον αγορομανα

3 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Μπράβο! Τέλεια!!! Πολύ καλα!!!! Αγορομάνα και εσύ λοιπον (μάλλον)!!!! Με το καλό!!!!

Μου έδωσε ένα όνομα αλλά εγω θελω  να πάω αλλού... Μου έδωσε μια εβδομάδα περιθώριο (σε 2 βδομαδες) να την κάνω όποτε βρω και με βολεύει... Ελεγα ν παω στον Παφίλη που μου άρεσε πολύ το βιογραφικό του...

Εσύ που την έκανες????? Απλά δεν ξέρω...πρέπει να βιαστω??? Μάλλον ναι!

ευχαριστω !! ναι να βιαστεις γτ αν θες κ συγκεκριμενο θελει να το κλεισεις 2 εβδομαδες πριν.

3 ώρες πρίν, irinikavala είπε:

άντε ωραία και σε είχαμε έννοια.. !!! τέλεια!!!

Αγοράκι ε??? ααα καλά πάμε.. θα έχουμε γαμπρους φέτος.. χαχαχ..

Κοίτα για τις καθυστερήσεις στις αυχενικες ειναι απόλυτα φυσιολογικό γιατί σκέψου ένα μωράκι να μην έχει καλή θέση πόσο πίσω πάνε όλα τα άλλα ραντεβού..

Υπέροχα τα νέα σου!! 

Καλημερα! ναι ετσι ειπε ο γιατρος οτι χθες τα περισσοτερα μωρακια δεν ειχαν καλη θεση γτ εκανε κ αυχενικη κ β επιπεδου. απλα εγω πιστευω οτι μαλλον βαζουν κ πολλα ραντεβου κ δεν προλαβαινουν .. 

ηρεμησα με την αυχενικη ! τωρα περιμενω να ηρεμησω κ με τους εμετους αφου στις 12/4 μπαινω στον 4ο μηνα . αντε να δουμε ,ανυπομονω


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ada32 είπε:

ευχαριστω !! ναι μαλλον αγορομανα

ευχαριστω !! ναι να βιαστεις γτ αν θες κ συγκεκριμενο θελει να το κλεισεις 2 εβδομαδες πριν.

Καλημερα! ναι ετσι ειπε ο γιατρος οτι χθες τα περισσοτερα μωρακια δεν ειχαν καλη θεση γτ εκανε κ αυχενικη κ β επιπεδου. απλα εγω πιστευω οτι μαλλον βαζουν κ πολλα ραντεβου κ δεν προλαβαινουν .. 

ηρεμησα με την αυχενικη ! τωρα περιμενω να ηρεμησω κ με τους εμετους αφου στις 12/4 μπαινω στον 4ο μηνα . αντε να δουμε ,ανυπομονω

Συγχαρητήρια μπραβο κουκλα μου!!! Αντε να περασουν και οι εμετοί να το απολαύσεις!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μάντη είπε:

Συγχαρητήρια μπραβο κουκλα μου!!! Αντε να περασουν και οι εμετοί να το απολαύσεις!!!

ευχαριστω κοριτσι ! μακαρι να το απολαυσω λιγο πριν φουσκωσω

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...