Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      Νομίζω όλα καλά ! Το συμπέρασμα είναι ότι δεν βρέθηκε τίποτα ύποπτο. Όλα τα ευρήματα είναι απτήν παλινδρομη Κ τα φάρμακα αυτό γράφει 

      Άρα η ιστολογική γράφει μόνο για το βρήκαν στο ενδομήτριο; Δεν λέει αν είχε κάτι το έμβρυο και παλινδρόμησε; Ή αυτό το μαθαίνεις μόνο από τον καρυοτυπο; 

      πρίν από 9 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Απ όσο ξέρω όταν ανεβαίνει η χοριακη γίνετε και πιο έντονη η γραμμή άρα θα είναι σούπερ η χοριακη σου μην φοβάσαι και πήγαινε καντην!!!! Περιμένουμε τα ευχάριστα !!!!

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Βλέπω τα αγόρια αυξάνονται ! Πάντως και ο γιατρός μου την αυχενική μου την έκλεισε καμία 20αρια μέρες πιο νωρίς  , στο Ιασω τη έκανα και ευτυχώς δεν καθυστέρησα καθόλου , είχα πρωινό ραντεβού .

@anemoni1989 Καλό είναι να την κλείσεις , να είσαι και σίγουρη .

@Μαρία1430 αφού σχεδόν μαζί πηγαίναμε από την αρχή  και θα το φτάσουμε ως το τέλος !!

  • Μου αρέσει 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , eamo είπε:

Βλέπω τα αγόρια αυξάνονται ! Πάντως και ο γιατρός μου την αυχενική μου την έκλεισε καμία 20αρια μέρες πιο νωρίς  , στο Ιασω τη έκανα και ευτυχώς δεν καθυστέρησα καθόλου , είχα πρωινό ραντεβού .

@anemoni1989 Καλό είναι να την κλείσεις , να είσαι και σίγουρη .

@Μαρία1430 αφού σχεδόν μαζί πηγαίναμε από την αρχή  και θα το φτάσουμε ως το τέλος !!

Με πείσατε όλες και τελικά πήρα και έκλεισα... Και ευτυχώς δηλαδή γιατί ήταν πολύ περιορισμένα τα ραντεβού!!!! Δεν το περίμενα η αλήθεια είναι!!!! :P

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , eamo είπε:

Βλέπω τα αγόρια αυξάνονται ! Πάντως και ο γιατρός μου την αυχενική μου την έκλεισε καμία 20αρια μέρες πιο νωρίς  , στο Ιασω τη έκανα και ευτυχώς δεν καθυστέρησα καθόλου , είχα πρωινό ραντεβού .

@anemoni1989 Καλό είναι να την κλείσεις , να είσαι και σίγουρη .

@Μαρία1430 αφού σχεδόν μαζί πηγαίναμε από την αρχή  και θα το φτάσουμε ως το τέλος !!

Οντως!!! Ειπαμε εκανες καλη αρχη για το 2018 ;)

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, eamo είπε:

Καλημέρα !

Και εγώ μανούλα Οκτωβρίου, από εξωσωματική, με το καλό 8/10 εχω ΠΗΤ. Εχω κάνει την αυχενική και μαζί λήψη τροφοβλαστη ( λόγω οικογενειακού ιστορικού με down) . Χτες με ενημέρωσαν ότι βγήκαν και τα τελικά αποτελέσματα , φυσιολογικό αγόρι. Μεγάλη ανάσα κορίτσια , όχι ότι τελείωσε το αγχος !

Ευχομαι να πάνε για όλες μας τα πράγματα τέλεια και τον Οκτώβριο να αλλάξει η ζωή μας για πάντα !

καλως ηρθες!!! με το καλο το αγορακι σου

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλωσήρθατε κορίτσια στην παρέα μας! Με το καλό τα μπεμπάκια σας!

Δεν είχα σκεφτεί ότι έξω μπορεί να μην πλένουν τα φρούτα κι έπερνα κι εγώ πάντα ανάμεικτο φυσικό χυμό... :? Βέβαια δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα αν παίρνουμε φυσικό χυμό πορτοκάλι γιατί αυτό δεν είναι με τη φλούδα. Καλύτερο από αναψυκτικά που έχουν πολύ ζάχαρη και χημικά μέσα...

 

Χάθηκα λίγο κορίτσια γιατί αντί να φτιάχνω τώρα που μπαίνω στον 4ο, άρχισα να έχω ζαλάδες και ιλλίγγους και δεν μπορώ να σταθώ κάποιες στιγμές! Τι αναποδιά κι αυτή...
Σήμερα πάω να κάνω τον μη επεμβατικό έλεγχο και ελπίζω να βγει καλός γιατί έτσι θα γλυτώσω την αμινιοπαρακέντηση... για να δούμε... υπομονή και αγωνία για δυο βδομάδες...

Εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα! Να το ευχαριστηθείτε και να χαλαρώσετε! Και καλή επιτυχία σε όσες έχουν να κάνουν ακόμα την αυχενική!


UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Nightwish είπε:

Καλωσήρθατε κορίτσια στην παρέα μας! Με το καλό τα μπεμπάκια σας!

Δεν είχα σκεφτεί ότι έξω μπορεί να μην πλένουν τα φρούτα κι έπερνα κι εγώ πάντα ανάμεικτο φυσικό χυμό... :? Βέβαια δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα αν παίρνουμε φυσικό χυμό πορτοκάλι γιατί αυτό δεν είναι με τη φλούδα. Καλύτερο από αναψυκτικά που έχουν πολύ ζάχαρη και χημικά μέσα...

 

Χάθηκα λίγο κορίτσια γιατί αντί να φτιάχνω τώρα που μπαίνω στον 4ο, άρχισα να έχω ζαλάδες και ιλλίγγους και δεν μπορώ να σταθώ κάποιες στιγμές! Τι αναποδιά κι αυτή...
Σήμερα πάω να κάνω τον μη επεμβατικό έλεγχο και ελπίζω να βγει καλός γιατί έτσι θα γλυτώσω την αμινιοπαρακέντηση... για να δούμε... υπομονή και αγωνία για δυο βδομάδες...

Εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα! Να το ευχαριστηθείτε και να χαλαρώσετε! Και καλή επιτυχία σε όσες έχουν να κάνουν ακόμα την αυχενική!

Καλή επιτυχία στα αποτελέσματά σου!!! Όλα θα ναι καλά, θα δεις!!!

Ευχαριστούμε για τις ευχές σου!!!

  • Ευχαριστώ 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Nightwish είπε:

Καλωσήρθατε κορίτσια στην παρέα μας! Με το καλό τα μπεμπάκια σας!

Δεν είχα σκεφτεί ότι έξω μπορεί να μην πλένουν τα φρούτα κι έπερνα κι εγώ πάντα ανάμεικτο φυσικό χυμό... :? Βέβαια δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα αν παίρνουμε φυσικό χυμό πορτοκάλι γιατί αυτό δεν είναι με τη φλούδα. Καλύτερο από αναψυκτικά που έχουν πολύ ζάχαρη και χημικά μέσα...

 

Χάθηκα λίγο κορίτσια γιατί αντί να φτιάχνω τώρα που μπαίνω στον 4ο, άρχισα να έχω ζαλάδες και ιλλίγγους και δεν μπορώ να σταθώ κάποιες στιγμές! Τι αναποδιά κι αυτή...
Σήμερα πάω να κάνω τον μη επεμβατικό έλεγχο και ελπίζω να βγει καλός γιατί έτσι θα γλυτώσω την αμινιοπαρακέντηση... για να δούμε... υπομονή και αγωνία για δυο βδομάδες...

Εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα! Να το ευχαριστηθείτε και να χαλαρώσετε! Και καλή επιτυχία σε όσες έχουν να κάνουν ακόμα την αυχενική!

Καλη επιτυχια! Καλο Πασχα !!

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, eamo είπε:

Καλημέρα !

Και εγώ μανούλα Οκτωβρίου, από εξωσωματική, με το καλό 8/10 εχω ΠΗΤ. Εχω κάνει την αυχενική και μαζί λήψη τροφοβλαστη ( λόγω οικογενειακού ιστορικού με down) . Χτες με ενημέρωσαν ότι βγήκαν και τα τελικά αποτελέσματα , φυσιολογικό αγόρι. Μεγάλη ανάσα κορίτσια , όχι ότι τελείωσε το αγχος !

Ευχομαι να πάνε για όλες μας τα πράγματα τέλεια και τον Οκτώβριο να αλλάξει η ζωή μας για πάντα !

Καλησπέρα!!καλωσήρθες!!τι ωραία νέα, να γεμίσει η ομάδα υγιή παιδάκια. Εύχομαι μέχρι το τέλος να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!

@anemoni1989 @Μαρία1430 εσάς κορίτσια σας κόβω να έχετε κοριτσάκια, δεν ξέρω γιατί.. Βέβαια και την @ada32 για κορίτσι την έκοβα αλλά περιμένει όπως φαίνεται έναν άντρακλα δύο μέτρα χαχαχα

 

Παράθεση

irinikavala         2/10       κοριτσάκι

ZiliHer                3/10       αγοράκι

zina7777           4/10        αγοράκι

citty                    5/10

Nightwish          7/10       κοριτσάκι

eamo                  8/10       αγοράκι

melina92            8/10

kater1n@            9/10

ada32                 12/10       αγοράκι

Χριστίνα2119   14/10       αγοράκι

Alekk                  16/10

Μάντη                 21/10

Βικτώρια1987   22/10

anemoni1989     23/10

Μαρία1430         24/10

depyfr                  26/10

Ασία                     28/10

Rozita1510          4/11

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Ασία είπε:

Καλησπέρα!!καλωσήρθες!!τι ωραία νέα, να γεμίσει η ομάδα υγιή παιδάκια. Εύχομαι μέχρι το τέλος να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!

@anemoni1989 @Μαρία1430 εσάς κορίτσια σας κόβω να έχετε κοριτσάκια, δεν ξέρω γιατί.. Βέβαια και την @ada32 για κορίτσι την έκοβα αλλά περιμένει όπως φαίνεται έναν άντρακλα δύο μέτρα χαχαχα

 

 

Θα φανει σε ένα μήνα το πολυ,  κορίτσι!! Και γ  πάντως κορη νομίζω εχω... Δε δικαιολογειται τετοια ταλαιπωρία που τραβαω και τοσα σπυρια που χει γεμισει η μουρη μου!!!! Αναποδο θηλυκο θα ναι!!!! :P

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 36 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Θα φανει σε ένα μήνα το πολυ,  κορίτσι!! Και γ  πάντως κορη νομίζω εχω... Δε δικαιολογειται τετοια ταλαιπωρία που τραβαω και τοσα σπυρια που χει γεμισει η μουρη μου!!!! Αναποδο θηλυκο θα ναι!!!! :P

Χαχαχαχα μακάρι να ναι μια γερή κόρη λοιπόν που δεν θα σε ταλαιπωρήσει άλλο!!εμένα γέμισε το στήθος μου σπυριά ενώ δεν είχα καθόλου, είναι σημάδι για κορίτσι αυτό??

5 προς 2 τα αγόρια, τι γίνεται ρε παιδιά?? Που είναι οι κοριτσομάνες του Οκτώβρη??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ασία είπε:

Χαχαχαχα μακάρι να ναι μια γερή κόρη λοιπόν που δεν θα σε ταλαιπωρήσει άλλο!!εμένα γέμισε το στήθος μου σπυριά ενώ δεν είχα καθόλου, είναι σημάδι για κορίτσι αυτό??

Αααααααα δεν το ξέρω αυτό!!!!  Εχω βγάλει και εγω σπυριά παντου, αλλά μάλλον είναι και από την ταλαιπωρία τν  εμετων!!!

Στο χωριό μου πάντως λένε "ασχημη μάνα, όμορφη κορη", ενώ στα αγόρια λένε ότι ομορφαίνει η μάνα!!! Και όντως, το έχω παρατηρήσει από τον κύκλο μου!!!! Γερά να ναι πάντως και ας είναι ότι θέλουν!!!! Είναι πάντως ωραίο θέμα για χαβαλέ και στοιχήματα!!! αχαχαχαχχαχααχχα


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Αααααααα δεν το ξέρω αυτό!!!!  Εχω βγάλει και εγω σπυριά παντου, αλλά μάλλον είναι και από την ταλαιπωρία τν  εμετων!!!

Στο χωριό μου πάντως λένε "ασχημη μάνα, όμορφη κορη", ενώ στα αγόρια λένε ότι ομορφαίνει η μάνα!!! Και όντως, το έχω παρατηρήσει από τον κύκλο μου!!!! Γερά να ναι πάντως και ας είναι ότι θέλουν!!!! Είναι πάντως ωραίο θέμα για χαβαλέ και στοιχήματα!!! αχαχαχαχχαχααχχα

Εγώ έχω ακούσει πως όταν έχεις αγόρι αγριεύεις ενώ στα κοριτσια γίνεσαι κι εσύ γλυκιά.τι να πεις, ο καθένας λέει ότι θέλει...πάντως εγώ έχω μεγάλη αγωνία για το φύλο,θέλω να μάθω σύντομα τι είναι, ελπίζω την άλλη εβδομάδα στην Αυχενική ώστε να κάνω ολοκληρωμένα όνειρα χαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ασία είπε:

Εγώ έχω ακούσει πως όταν έχεις αγόρι αγριεύεις ενώ στα κοριτσια γίνεσαι κι εσύ γλυκιά.τι να πεις, ο καθένας λέει ότι θέλει...πάντως εγώ έχω μεγάλη αγωνία για το φύλο,θέλω να μάθω σύντομα τι είναι, ελπίζω την άλλη εβδομάδα στην Αυχενική ώστε να κάνω ολοκληρωμένα όνειρα χαχα

Αχαχαχαχχαχαχχα σε κάθε τόπο έχουν τα δικά τους!!!! Εγώ τόσο αναποδο που είναι, είμαι σίγουρη πως θα μας το κρυβει μεχρι το τελος!!!! αχαχαχααχαχαχαχα


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αχαχαχαχχαχαχχα σε κάθε τόπο έχουν τα δικά τους!!!! Εγώ τόσο αναποδο που είναι, είμαι σίγουρη πως θα μας το κρυβει μεχρι το τελος!!!! αχαχαχααχαχαχαχα

Υπάρχουν ένα σωρό κολπάκια που και καλά δείχνουν το φύλο, έχεις κάνει Κανένα Εσύ έστω για πλάκα? Εμένα μου έκανε η ξαδέρφη μου το μαχαίρι και το ψαλίδι όμως ήξερα σε ποια δύο καθίσματα τα έχει βάλει(δεν ήξερα φυσικά που είναι ποιο) και έκατσα στο μαχαίρι, δηλ αγόρι.Τελικά μου είπαν ότι δεν μετράει επειδή ήξερα σε ποια καθίσματα τα έχει βάλει, θα μου το ξανακάνει σε ανύποπτη στιγμή. Έχω κάνει το παιχνίδι με τον σταυρό και μου δείχνει κορίτσι και Επίσης έκανα το τεστ με τα ούρα και την μαγειρική σόδα και μου έδειξε κορίτσι(Αλλά ειδικά αυτό το τελευταίο ξέρω πως δεν βγαίνει)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...