Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια! Καλη εγκυμοσυνη κ καλη λευτερια στις καινουριες. Μολις γυρισα απο αυχενικη, ολα πολυ καλα περιμενουμε κ papp-a σε δυο μερες! Αγορακι κοριτσια, οπως το υποψιαζομουν! Μα το καλο τα μωρα μας!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Κι εμενα υπαρχει υποψια γι αγορι.Δε νιωθω να χω κοριτσι(πρωτη εγκυμοσυνη,μη γελατε)

Απλα το αισθημα αναφερω.Ειναι η χρονια των αγοριων.σχεδον οποια ρωταω,αγορι εχει.

Link to comment
Share on other sites

irinikavala         2/10       κοριτσάκι

ZiliHer                3/10       αγοράκι

zina7777           4/10        αγοράκι

citty                    5/10

Nightwish          7/10       κοριτσάκι

eamo                  8/10       αγοράκι

melina92            8/10

kater1n@            9/10

ada32                 12/10       αγοράκι

Χριστίνα2119   14/10       αγοράκι

Alekk                  16/10       αγοράκι

Μάντη                 21/10

Βικτώρια1987   22/10

anemoni1989     23/10

Μαρία1430         24/10

depyfr                  26/10

Ασία                     28/10

Rozita1510          4/11

 

3 προς 1 τα αγόρια και συνεχίζουμε με καλές Αυχενικες!!!!!!!

Για τα πρακτικά, οι επόμενες αυχενικες που περιμένουμε είναι της μάντης, της Μαρίας και η δική μου στις 12/4. Μετά της Βικτωρίας στις 13/4 και της Δέσποινας στις 16/4.

Από οργάνωση δεν μπορείτε να πείτε κορίτσια ε? Χαχαχα

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Ασία είπε:

irinikavala         2/10       κοριτσάκι

ZiliHer                3/10       αγοράκι

zina7777           4/10        αγοράκι

citty                    5/10

Nightwish          7/10       κοριτσάκι

eamo                  8/10       αγοράκι

melina92            8/10

kater1n@            9/10

ada32                 12/10       αγοράκι

Χριστίνα2119   14/10       αγοράκι

Alekk                  16/10       αγοράκι

Μάντη                 21/10

Βικτώρια1987   22/10

anemoni1989     23/10

Μαρία1430         24/10

depyfr                  26/10

Ασία                     28/10

Rozita1510          4/11

 

3 προς 1 τα αγόρια και συνεχίζουμε με καλές Αυχενικες!!!!!!!

Για τα πρακτικά, οι επόμενες αυχενικες που περιμένουμε είναι της μάντης, της Μαρίας και η δική μου στις 12/4. Μετά της Βικτωρίας στις 13/4 και της Δέσποινας στις 16/4.

Από οργάνωση δεν μπορείτε να πείτε κορίτσια ε? Χαχαχα

Εισαι Θεα!!! Ποια ειναι η Δέσποινα?? 

Εκλεισα και εγω αυχενικη,  ξεχασα να πω,  στις 17 του μηνα!!! Θέλω να πιστεύω πως ολες θα έχουμε καλα νεακια!!! Αμην!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η Δέσποινα είναι η depyfr, θυμάμαι είχε αναφέρει το όνομα της σε περασμένα μηνύματα και το συγκράτησα.Μέχρι τις 17 λοιπόν θα έχει γεμίσει σχεδόν το πινακακι μας με ροζ και μπλε χρωματάκια!μακάρι όλες οι υπόλοιπες να έχουμε κι εμείς καλά αποτελέσματα χρονιάρες μέρες!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! Τι κανετε? 

Οπως θυμαστε,  εγω υποφερω απο εμετους και εχω να φαω κανονικά μερες τωρα!! 

Λοιπον, μ συστησε ο γιατρος ενα φυτικο σκευασμα με αγκιναρα, τζιντζερ και αλλα που γραφει ειναι ειδικο για εγκύους με ναυτίες κλπ! Εκπληκτικο! Με έπιασε μεσα σε 1 ωρα και μάλιστα εφαγα κιολας! Τελειο! Οποια εχει θεμα και θελει ευχαριστως να της στείλω σε πμ την ονομασία για να ρωτήσει το γιατρο της! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Υπάρχουν ένα σωρό κολπάκια που και καλά δείχνουν το φύλο, έχεις κάνει Κανένα Εσύ έστω για πλάκα? Εμένα μου έκανε η ξαδέρφη μου το μαχαίρι και το ψαλίδι όμως ήξερα σε ποια δύο καθίσματα τα έχει βάλει(δεν ήξερα φυσικά που είναι ποιο) και έκατσα στο μαχαίρι, δηλ αγόρι.Τελικά μου είπαν ότι δεν μετράει επειδή ήξερα σε ποια καθίσματα τα έχει βάλει, θα μου το ξανακάνει σε ανύποπτη στιγμή. Έχω κάνει το παιχνίδι με τον σταυρό και μου δείχνει κορίτσι και Επίσης έκανα το τεστ με τα ούρα και την μαγειρική σόδα και μου έδειξε κορίτσι(Αλλά ειδικά αυτό το τελευταίο ξέρω πως δεν βγαίνει)

θα κανω κ εγω κανενα για πλακα να δουμε τιθα βγαλει . παντως το κινεζικο ημερολογιο μου εβγαλε αγορι!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κανετε? 

Οπως θυμαστε,  εγω υποφερω απο εμετους και εχω να φαω κανονικά μερες τωρα!! 

Λοιπον, μ συστησε ο γιατρος ενα φυτικο σκευασμα με αγκιναρα, τζιντζερ και αλλα που γραφει ειναι ειδικο για εγκύους με ναυτίες κλπ! Εκπληκτικο! Με έπιασε μεσα σε 1 ωρα και μάλιστα εφαγα κιολας! Τελειο! Οποια εχει θεμα και θελει ευχαριστως να της στείλω σε πμ την ονομασία για να ρωτήσει το γιατρο της! 

Καλημερα!!! τι υπεροχα που καταφερες να φας...

αν θες στειλτο και σε μενα αν και ελπιζω να στρωσει σιγα σιγα απο μονο του

 

πρίν από 21 λεπτά , zina7777 είπε:

καλημερα σας,χρησιμοποιει καμια προληπτικα κρεμα για ραγαδες ή ελαιο.Και αν ναι,ποιο?

Καλημερα! Εγω βαζω το λαδακι bio-oil και εχω ακουσει οτι πολυ καλες ειναι και οι κρεμες της welleda...

 

πρίν από 6 λεπτά , ada32 είπε:

θα κανω κ εγω κανενα για πλακα να δουμε τιθα βγαλει . παντως το κινεζικο ημερολογιο μου εβγαλε αγορι!

εγω προσπαθησα να δω απο το κινεζικο αλλα μπερδευτηκα. η γονιμοποιηση εγινε το Δεκεμβρη και η μεταφορα το φεβρουαριο. Ποια ημερομηνια πρεπει να κοιταξω;;;;;:P

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μαρία1430 είπε:

Καλημερα!!! τι υπεροχα που καταφερες να φας...

αν θες στειλτο και σε μενα αν και ελπιζω να στρωσει σιγα σιγα απο μονο του

 

Καλημερα! Εγω βαζω το λαδακι bio-oil και εχω ακουσει οτι πολυ καλες ειναι και οι κρεμες της welleda...

 

εγω προσπαθησα να δω απο το κινεζικο αλλα μπερδευτηκα. η γονιμοποιηση εγινε το Δεκεμβρη και η μεταφορα το φεβρουαριο. Ποια ημερομηνια πρεπει να κοιταξω;;;;;:P

αχ δεν ξερω! μαλλον οταν εμεινες εγκυος να κοιταξεις!!

3 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κανετε? 

Οπως θυμαστε,  εγω υποφερω απο εμετους και εχω να φαω κανονικά μερες τωρα!! 

Λοιπον, μ συστησε ο γιατρος ενα φυτικο σκευασμα με αγκιναρα, τζιντζερ και αλλα που γραφει ειναι ειδικο για εγκύους με ναυτίες κλπ! Εκπληκτικο! Με έπιασε μεσα σε 1 ωρα και μάλιστα εφαγα κιολας! Τελειο! Οποια εχει θεμα και θελει ευχαριστως να της στείλω σε πμ την ονομασία για να ρωτήσει το γιατρο της! 

εγω θελωωωωωωωω . στειλε μου οπωσδηποτε !!!!

1 ώρα πρίν, zina7777 είπε:

καλημερα σας,χρησιμοποιει καμια προληπτικα κρεμα για ραγαδες ή ελαιο.Και αν ναι,ποιο?

Καλημερα.εγω θ α ξεκινησω σε λιγο να βαζω αμυγδαλελαιο . 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , ada32 είπε:

αχ δεν ξερω! μαλλον οταν εμεινες εγκυος να κοιταξεις!!

εγω θελωωωωωωωω . στειλε μου οπωσδηποτε !!!!

Καλημερα.εγω θ α ξεκινησω σε λιγο να βαζω αμυγδαλελαιο . 

αμυγδαλελαιο εεε..ενδιαφερουσα λυση.Κατι για μασχαλες εχουμε?φυτικο?αποφευγω τα αρωματα σ αυτη τη φαση,εχω διαβασει διαφορα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zina7777 είπε:

αμυγδαλελαιο εεε..ενδιαφερουσα λυση.Κατι για μασχαλες εχουμε?φυτικο?αποφευγω τα αρωματα σ αυτη τη φαση,εχω διαβασει διαφορα

κανονικο απποσμητικο  βαζω εγω αλλα αοσμο γτ δεν το αντεχω


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κανετε? 

Οπως θυμαστε,  εγω υποφερω απο εμετους και εχω να φαω κανονικά μερες τωρα!! 

Λοιπον, μ συστησε ο γιατρος ενα φυτικο σκευασμα με αγκιναρα, τζιντζερ και αλλα που γραφει ειναι ειδικο για εγκύους με ναυτίες κλπ! Εκπληκτικο! Με έπιασε μεσα σε 1 ωρα και μάλιστα εφαγα κιολας! Τελειο! Οποια εχει θεμα και θελει ευχαριστως να της στείλω σε πμ την ονομασία για να ρωτήσει το γιατρο της! 

Καλημέρα, τι καλά θα αρχίσεις να τρως τώρα κανονικά και θα νιώθεις καλύτερα. Νομίζω και την @ada32 θα αφορά πολύ αυτό το σκεύασμα αν και όπου να ναι κορίτσια θα φύγουν από μόνα τους αυτά τα συμπτώματα. Εμένα τώρα έσκασε μύτη ένα καινούριο σύμπτωμα... άπειρα νεύρα κορίτσια, μαλώνω με την παραμικρή αφορμή, τρεις μέρες τώρα το έχω παρατηρήσει.

1 ώρα πρίν, zina7777 είπε:

καλημερα σας,χρησιμοποιει καμια προληπτικα κρεμα για ραγαδες ή ελαιο.Και αν ναι,ποιο?

Καλημέρα, εγώ θα ξεκινήσω το bio oil που είναι το καλύτερο και είναι και βραβευμένο μάλιστα. Όμως από τον 4ο επειδή διάβασα σε μια σελίδα πως καλύτερα είναι από τότε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ασία είπε:

Καλημέρα, τι καλά θα αρχίσεις να τρως τώρα κανονικά και θα νιώθεις καλύτερα. Νομίζω και την @ada32 θα αφορά πολύ αυτό το σκεύασμα αν και όπου να ναι κορίτσια θα φύγουν από μόνα τους αυτά τα συμπτώματα. Εμένα τώρα έσκασε μύτη ένα καινούριο σύμπτωμα... άπειρα νεύρα κορίτσια, μαλώνω με την παραμικρή αφορμή, τρεις μέρες τώρα το έχω παρατηρήσει.

Αχ ναι.. Ηδη χθες εφαγα λιγο και σημερα πρωινο και νιωθω αλλος άνθρωπος!! 1 μηνα ειχα να φαω!! Νιωθω υπεροχα! Αχαχαχαχα

Τα νευρα εγω τα εχω πολυ καιρο! Καλως τα δεχτηκες! Αχαχαχαχα


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ada32 είπε:

θα κανω κ εγω κανενα για πλακα να δουμε τιθα βγαλει . παντως το κινεζικο ημερολογιο μου εβγαλε αγορι!

Α κι εμένα αυτό αγόρι μου έβγαλε, ξέχασα να το αναφέρω. Όμως επειδή η σύλληψη έγινε λογικά γύρω στις 1/2 δεν ξέρω τι μήνα να βάλω, Γενάρη η Φλεβάρη? Φλεβάρη έβαλα κ έδειξε αγόρι.

πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αχ ναι.. Ηδη χθες εφαγα λιγο και σημερα πρωινο και νιωθω αλλος άνθρωπος!! 1 μηνα ειχα να φαω!! Νιωθω υπεροχα! Αχαχαχαχα

Τα νευρα εγω τα εχω πολυ καιρο! Καλως τα δεχτηκες! Αχαχαχαχα

Θα αλλάξει και η ψυχολογία σου τώρα γιατί φαντάζομαι ένιωθες σαν άρρωστη, θα ανέβεις πολύ. Η γιαγιά μου είπε κορίτσια σήμερα να μην βάψουμε αυγά γιατί αν βάλουμε μπογιά στα χέρια μας θα βαφτεί το μωρό. Έτσι λένε οι παλιοί.

@Μαρία1430 ξεκίνησες ήδη το bio oil.κι εγώ αυτό λέω να βάζω, δύο φορές τη μέρα. Ρώτησες τον γιατρό αν κάνει από τώρα? Γράφει μήπως στις οδηγίες κάτι? Για το κινέζικο πιστεύω πρέπει να βάλεις τον Δεκέμβρη γιατί τότε έγινε η σύλληψη.

1 hour ago, zina7777 είπε:

αμυγδαλελαιο εεε..ενδιαφερουσα λυση.Κατι για μασχαλες εχουμε?φυτικο?αποφευγω τα αρωματα σ αυτη τη φαση,εχω διαβασει διαφορα

Κι εγώ τα φοβάμαι τα αρώματα λίγο και τα αποφεύγω. Όπως και τη λακ και το μακιγιάζ. Αποσμητικό όμως βάζω κανονικά, είναι λέτε επικίνδυνο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...