Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , Μάντη είπε:

Οχιιιι φαντάσου ότι πήγα στο νοσοκομείο γτ έχουν μηχάνημα για να μου τα βγάλουν και καλά ποιοι γρήγορα και μόλις έδωσα το αίμα μου είπαν σε 10 εργάσιμες!!! Εσύ πόσο είσαι θύμισε μου;;; Μου είπαν όχι ορθοστασία όχι σεξ όχι αυτοκίνητο πολύ γενικά όχι.... Ξαπλααα!!

αισιως ειμαστε 19 εβδομαδα αλλα ακομα δεν εχει ανεβει βεβαια δεν μου εχουν πει αν εχει ανεβει εστω λιγο κ μενα στην β περιμενω να μου πουν λεπτομερειες. εγω απλα δεν πολυπερπαταω δεν καθομαι πολλες ωρες καθιστη κ ορθια  κ δεν σηκωνω βαρη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Μάντη μου, κοριτσάρα μου πόσο χαίρομαι!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Να είναι γερός ο αγόραρος σου!!!

Τέλεια η αυχενική.. μπράβο!! κ οι αιματολογικές το ιδιο θα είναι..  τι ποσοστα σου έδωσαν?? εμένα η τιμή ήταν πιο πάνω αλλά δε θυμάμαι πόσο είπε.. νομίζω 2,1 αλλα πάλι μου είπε ότι είναι πολύ καλή κ βγήκαν ποσοστα 1/5500. άρα εσένα ακόμα καλύτερα!!

Χαίρομαι.. χαίρομαι!!! όσο για το όχι σεξ, μην φανταστείς κ γω που επιτρέπεται δε το πολυεκμεταλλεύομαι.. χαχαχ.. είμαι μια φοβιτσιάρα μάνα.. 

κ το λέω ξανά.. θα μας παρακαλάτε να σας δώσουμε τις κόρες.. μάλλον σας βλέπω εσας να μας δίνεται προίκα... αχαχαχ.. πολύ αγόρι φέτος!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Μάντη είπε:

Ευχαριστωωωω!!!!!1.50 βγήκε η δική μου!! Μετά την 20η εβδομάδα θα μου πουν για το πλακούντα λογικά στη β επιπέδου..

συγχαρητηρια !! με το καλο ! εχεις πολυ καλη αυχενικη κ εγω 1,5 ειχα οποτε μια χαρα εισαι . απλα προσοχη τωρα κ οχι σκαλες κ κουραση μεχρι να ανεβει

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Μάντη μπραβο κοριτσι μου.Καλη εγκυμοσυνη να χεις.κι εμενα λενε μαλλον αγορι...θα δειξει.προσπαθω να μη δεθω στην ιδεα μεχρι τη β επιπεδου.

 

Ρε κοπελες,εχω βηχα..εχετε κανα γιατροσοφι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , zina7777 είπε:

@Μάντη μπραβο κοριτσι μου.Καλη εγκυμοσυνη να χεις.κι εμενα λενε μαλλον αγορι...θα δειξει.προσπαθω να μη δεθω στην ιδεα μεχρι τη β επιπεδου.

 

Ρε κοπελες,εχω βηχα..εχετε κανα γιατροσοφι?

ωπ που την αρπαξες μικρη? λιγο μελι κ αμα σε ποναει ο λαιμος λεμονακι να φευγουν τα μικροβια. επειδη τα βοτανα ψιλοαπαγορευονται πινε ζεστο γαλατακι με μελι. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, irinikavala είπε:

Μάντη μου, κοριτσάρα μου πόσο χαίρομαι!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Να είναι γερός ο αγόραρος σου!!!

Τέλεια η αυχενική.. μπράβο!! κ οι αιματολογικές το ιδιο θα είναι..  τι ποσοστα σου έδωσαν?? εμένα η τιμή ήταν πιο πάνω αλλά δε θυμάμαι πόσο είπε.. νομίζω 2,1 αλλα πάλι μου είπε ότι είναι πολύ καλή κ βγήκαν ποσοστα 1/5500. άρα εσένα ακόμα καλύτερα!!

Χαίρομαι.. χαίρομαι!!! όσο για το όχι σεξ, μην φανταστείς κ γω που επιτρέπεται δε το πολυεκμεταλλεύομαι.. χαχαχ.. είμαι μια φοβιτσιάρα μάνα.. 

κ το λέω ξανά.. θα μας παρακαλάτε να σας δώσουμε τις κόρες.. μάλλον σας βλέπω εσας να μας δίνεται προίκα... αχαχαχ.. πολύ αγόρι φέτος!

1 στις 5500 χιλιάδες μαζί με την αιματολογική;;;; 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Κοριτσαρες τέλεια η αυχενική ! Αλλά μου είπαν ξάπλα ο πλακούντας είναι πολύ χαμηλός για αυτό και το αίμα... Η αιματολογική θα βγει σε 10 μέρες... Αααα κατά 85% αγορομαναααααα ήμουν σίγουρη!!!!

Ολεεεεε μπράβο Μαντη μου πολυ χαρηκα!!!! Για να δούμε και η τριτη σήμερα αγορακι θα εχει;

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μπραβο για τα ωραια νεα! @Μάντη συγχαρητηρια! Κι εμενα ο πλακουντας ειναι χαμηλα με αποτελεσμα οποτε κουραζομαι να εχω ελαφρυ ροζ... ασε που κουραζομαι παραααα πολυ ευκολα... @ada32 η μαμα μου το λεει ολη την ωρα αυτο με σταβροπόδι γιατι, λεει, θα βγει το παιδι με σταυρωμενα ποδια. Στη δουλεια καθομαι... οκλαδον στην καρεκλα και στην αυχενικη ο μικρος ηταν οκλαδον! Χαχα! Ειδαμε και παθαμε για τεντωθει...

Κοριτσια εχει καμια πονους χαμηλα; Με επιασε μια σουβλια νωρις το μεσημερι και ακομα εχω ενοχληση. Να ανησυχησω λετε; 

Πόσο διαφορετικη ειναι αυτη η εγκυμοσυνη μου απο την προηγουμενη, μου κανει τρομερη εντυπωση...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Alekk είπε:

Κοριτσια μπραβο για τα ωραια νεα! @Μάντη συγχαρητηρια! Κι εμενα ο πλακουντας ειναι χαμηλα με αποτελεσμα οποτε κουραζομαι να εχω ελαφρυ ροζ... ασε που κουραζομαι παραααα πολυ ευκολα... @ada32 η μαμα μου το λεει ολη την ωρα αυτο με σταβροπόδι γιατι, λεει, θα βγει το παιδι με σταυρωμενα ποδια. Στη δουλεια καθομαι... οκλαδον στην καρεκλα και στην αυχενικη ο μικρος ηταν οκλαδον! Χαχα! Ειδαμε και παθαμε για τεντωθει...

Κοριτσια εχει καμια πονους χαμηλα; Με επιασε μια σουβλια νωρις το μεσημερι και ακομα εχω ενοχληση. Να ανησυχησω λετε; 

Πόσο διαφορετικη ειναι αυτη η εγκυμοσυνη μου απο την προηγουμενη, μου κανει τρομερη εντυπωση...

χαχαχα λες ε?σταυροποδι κ το μωρο!!! εγω χω τετοιες σουβλιες οταν φτερνιζομαι κ ειμαι ξαπλωμενη αλλα στιγμαια κ περναει . κ ο γιατρος μου ειπε να μην δωσω σημασια. συνεχιζεις κ πονας ακομα? αν ναι να παρεις τον γιατρο .

πρίν από 33 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Γιατι δεν σε αφήνει???? 

απλα ετσι μου το ειπε ,οχι σταυροποδι κ εγω δεν ρωτησα ,το ξεχασα!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βλέπω πολλά τα αγόρια για τον Οκτώβριο !! Με το καλό και τα υπόλοιπα αποτελέσματα !!

Τελικα πάντως κάθε γιατρός τα δικά του ! Ας προσέξουμε ότι μπορούμε και βλέποντας !!!


CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...