Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 49 λεπτά , Ασία είπε:

Γεια σας κορίτσια κι από μένα!πήγε πολύ καλά η Αυχενική μου,τιμή 0.7 και οι αιματολογικές θα βγούνε την άλλη εβδομάδα. Ήταν πολύ ζωηρό το μωρό,δεν καθόταν σε ησυχία...Δεν ήταν σε καλή θέση και μας δυσκόλεψε λίγο. Το φύλο δεν φάνηκε. Ο γιατρός είπε πως κάτι είδε να προεξέχει αλλά είναι πολύ νωρίς να πει με σιγουριά γιατί μπορεί να είναι και ο λώρος. Είναι πολύ νωρίς να φανεί(είμαι 11+4 και η ανάπτυξη του εμβρύου 12 εβδομάδες ακριβώς) αλλά μάλλον για αγόρι φαίνεται είπε, εγώ είμαι σίγουρη...

irinikavala         2/10       κοριτσάκι

ZiliHer                3/10       αγοράκι

zina7777           4/10        αγοράκι

citty                    5/10

Nightwish          7/10      κοριτσάκι

eamo                  8/10       αγοράκι

melina92            8/10

kater1n@            9/10

ada32                 12/10       αγοράκι

Χριστίνα2119   14/10       αγοράκι

Alekk                  16/10        αγοράκι

Μάντη                 21/10       αγοράκι

Βικτώρια1987   22/10

anemoni1989     23/10

Μαρία1430         24/10       αγοράκι

depyfr                  26/10

Ασία                     1/11          αγοράκι

Rozita1510          4/11

Συγχαρητήρια Μαντη!!! Υπεροχα τα νεα σου!!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 59 λεπτά , Ασία είπε:

Γεια σας κορίτσια κι από μένα!πήγε πολύ καλά η Αυχενική μου,τιμή 0.7 και οι αιματολογικές θα βγούνε την άλλη εβδομάδα. Ήταν πολύ ζωηρό το μωρό,δεν καθόταν σε ησυχία...Δεν ήταν σε καλή θέση και μας δυσκόλεψε λίγο. Το φύλο δεν φάνηκε. Ο γιατρός είπε πως κάτι είδε να προεξέχει αλλά είναι πολύ νωρίς να πει με σιγουριά γιατί μπορεί να είναι και ο λώρος. Είναι πολύ νωρίς να φανεί(είμαι 11+4 και η ανάπτυξη του εμβρύου 12 εβδομάδες ακριβώς) αλλά μάλλον για αγόρι φαίνεται είπε, εγώ είμαι σίγουρη...

irinikavala         2/10       κοριτσάκι

ZiliHer                3/10       αγοράκι

zina7777           4/10        αγοράκι

citty                    5/10

Nightwish          7/10      κοριτσάκι

eamo                  8/10       αγοράκι

melina92            8/10

kater1n@            9/10

ada32                 12/10       αγοράκι

Χριστίνα2119   14/10       αγοράκι

Alekk                  16/10        αγοράκι

Μάντη                 21/10       αγοράκι

Βικτώρια1987   22/10

anemoni1989     23/10

Μαρία1430         24/10       αγοράκι

depyfr                  26/10

Ασία                     1/11          αγοράκι

Rozita1510          4/11

Αντε κοριτσακι μου σε περιμεναμε για νεα.. τελεια!!!! Μπραβο μπραβο!! Σου αλλαξε κ πητ; κ οι αιματολογικες θα ειναι τελειες με τοσο χαμηλη αυχενικη. Αντε κοριτσια κ οι υπολοιπες σε λιγες μερες κ μετα θα συζηταμε γισ την β επιπεδου

πρίν από 14 λεπτά , Nightwish είπε:

Γεια σας κορίτσια! Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά!
Πριν από λίγο γύρισα από τις διακοπές του Πάσχα και άρχισα να σας διαβάζω μανιωδώς!

Μπράβο κοριτσάρες για τις καλές αυχενικές σας. Με το καλό και οι τελευταίες τις παρέας! Αλλά πολύ αγόρι βρε παιδί μου :cool:
@irinikavala σε λίγο θα τσακώνονται για τις κοράκλες μας!!! :D

Βρε κορίτσια ποιο είναι το κολπάκι με το λάστιχο στα παντελόνια? Γιατί κι εμένα έχει φουσκώσει η κοιλιά και με στενεύουν αλλά στα μπούτια είναι οκ και είναι κρίμα να μην τα φοράω...
Αλήθεια το στομάχι σας έχει πρηστεί όπως η κοιλιά ή συμβαίνει μόνο σε μένα? :?

Αντιλιακό φοράω λόγω πανάδων της frezyderm που είναι για εγκύους. Γενικά μου είπαν ότι στην εγκυμοσύνη είμαστε επιρρεπείς στις πανάδες... Αλλά αυτό το αντιλιακό είναι σαν στόκος, σας προειδοποιώ... δεν απλώνεται εύκολα...

ααα και μου έχει ανοίξει η όρεξη εδώ και μια βδομάδα περίπου... ελπίζω να είναι περαστικό γιατί αλλιώς δε θα γλιτώσω τα εξτρα κιλά μου φαίνεται... και δεν τολμάω να ζυγιστώ για να δω τι πήρα τη βδομάδα αυτή... φοβάμαι... :shock:

Καλως μας ηρθες κ παλι.. αληθως ο Κυριος!! Χρονια πολλα.. 

Το κολπο με το λαστιχακι ειναι απλο. Αν δεν κλεινει καλα στην κοιλια περνας ενα λαστιχακι απο την θηλια του παντελονιου που κουμπωνει κ στην ουσια αυτο δενεις στο κουμπι.. κ ετσι κ ελαστικο ειναι κ εχεις περιθωριο.. χαχα.. 

Τα κιλα αυτες τις μερες τις δικαιολογουμε κ λογω γιορτων.. δε φταιμε εμεις.πασχα ηταν. Χαχα

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, irinikavala said:

Το κολπο με το λαστιχακι ειναι απλο. Αν δεν κλεινει καλα στην κοιλια περνας ενα λαστιχακι απο την θηλια του παντελονιου που κουμπωνει κ στην ουσια αυτο δενεις στο κουμπι.. κ ετσι κ ελαστικο ειναι κ εχεις περιθωριο.. χαχα.. 

Τα κιλα αυτες τις μερες τις δικαιολογουμε κ λογω γιορτων.. δε φταιμε εμεις.πασχα ηταν. Χαχα

ωωω αυτό είναι πολύ καλό... θα το δοκιμάσω γιατί δεν πάει άλλο!!! χαχαχα.....

Εννοείται και δεν φταίμε εμείς για τα κιλά του Πάσχα!!! Ας μην ήταν όλα τόσο νόστιμα... χαχαχαχα!!!! :D


UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Ασία κι εμενα το στομαχι ειναι πρησμενο.θελω να μου πεις για το αντηλιακο.σ ενα αλλαο forum οι κοπελες επαιρναν παιδικο για να μην εχει μια ουσια μεσα που δε θυμαμαι.τι να κανω..ειμαι σε διλημμα...παιδικο ή για εγκυους??

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εγω ειμαι 9+1, σημερα εκανα 1ο υπερηχο ΟΛΑ τελεια, 

η ερώτηση που με καιει τωρα, εσεις ειστε λιγο ποιο προχωρημενες χρονικά και ισως και κοπελες που βρισκονται στη 2η εγκ μπορουνε να βοηθησουν,

με το θεμα τουαλετα τι γινεται ? πόσο προκειται να χειροτερεψει ??

εγω απο παντα και ανεκαθεν ειχα το ημερησιο προγραμμα τουαλετας, 1 φορα καθε μερα, και χαθηκε καπως τελευταια και μου την εχει δωσει στο κεφαλι, δε μπορω ετσι, με ενοχλει πολυ αυτο το πραμα, ισως λιγο περισσοτερο εγκεφαλικα αλλά με χαλαει.. υπαρχει καποιο ασφαλες χαπι με αμεσα αποτελεσματα, ή τιποτα φυτικά κλυσματάκια ? οι συμβουλες φαε ψαρι, πιες νερο, φρουτα, λαχανικα και τα λοιπα γιατροσόφια, δεν κανουνε τιποτα.  εννοειτε οτι και να τα φαω ολα αυτα οκ αναποφευκτα θα ρθει και η στιγμή της τουαλετας, δε γινεται να περασει 1 βδομαδα χωρις, δε σημαινει ομως οτι οφειλεται στη διατροφή, εγώ θελω τη σταθεροτητα που ειχα. λεγεται για παραδειγμα παντου οτι ΠΡΕΠΕΙ 1,5 λιτρο νερο την ημερα κλπ, ποτέ ανεκαθεν γενικα δεν μπορω να καταναλωσω τετοιες ποσοτητες, δε γινεται με το ζορι δλδ να πινω νερο, οτι νοιωθω και αποζηταει ο οργανισμος μου αυτο κανω, δε μπορω πιεστικά πραματα σε μενα δε λειτουργουνε -ΠΡΕΠΕΙ το ενα ΠΡΕΠΕΙ το αλλο-, γι αυτο σας ρωταω, υπαρχει κανα σκευασμα με σιγουρα και αμεσα αποτελεσματα ?

συγνωμη για το μακροσκελες κειμενο και τη βραδυνή "γκρινια" αλλα .. ηθελα να τα πω, ουφ


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@irinikavala μου είπε να υπολογίζω ως ΠΗΤ 9 μήνες και 10 μέρες από την τελευταία μου περίοδο ή 9 μήνες και 7 μέρες από την τελευταία μου περίοδο, ότι από τα δύο θέλω εγώ, εξάλλου η ΠΗΤ είναι μια ημέρα στο περίπου δεν έχει πολλή σημασία. Το πολύ να την ξεπεράσουμε 2-3 μέρες λέει, αλλά όχι παραπάνω, γι αυτό μου σημείωσε την 9 μήνες και 10 μέρες μετά μην ΤΕΡ (τελευταία έμμηνο ρύση). Επίσης μου είπε να μην κοιτάζω την ανάπτυξη του εμβρύου για τον υπολογισμό της ΠΗΤ (που σε μένα είναι 3 μέρες μεγαλύτερο) γιατί βάσει ανάπτυξης η ΠΗΤ θα πήγαινε 3 μέρες νωρίτερα. Τεσπα... μπέρδεμα...Τελικά λέει υπολογίζουμε 9 μήνες και 10 μέρες από την ΤΕΡ για σιγουριά γι αυτό κ την άλλαξα στο πινακακι μας.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , elise είπε:

κοριτσια εγω ειμαι 9+1, σημερα εκανα 1ο υπερηχο ΟΛΑ τελεια, 

η ερώτηση που με καιει τωρα, εσεις ειστε λιγο ποιο προχωρημενες χρονικά και ισως και κοπελες που βρισκονται στη 2η εγκ μπορουνε να βοηθησουν,

με το θεμα τουαλετα τι γινεται ? πόσο προκειται να χειροτερεψει ??

εγω απο παντα και ανεκαθεν ειχα το ημερησιο προγραμμα τουαλετας, 1 φορα καθε μερα, και χαθηκε καπως τελευταια και μου την εχει δωσει στο κεφαλι, δε μπορω ετσι, με ενοχλει πολυ αυτο το πραμα, ισως λιγο περισσοτερο εγκεφαλικα αλλά με χαλαει.. υπαρχει καποιο ασφαλες χαπι με αμεσα αποτελεσματα, ή τιποτα φυτικά κλυσματάκια ? οι συμβουλες φαε ψαρι, πιες νερο, φρουτα, λαχανικα και τα λοιπα γιατροσόφια, δεν κανουνε τιποτα.  εννοειτε οτι και να τα φαω ολα αυτα οκ αναποφευκτα θα ρθει και η στιγμή της τουαλετας, δε γινεται να περασει 1 βδομαδα χωρις, δε σημαινει ομως οτι οφειλεται στη διατροφή, εγώ θελω τη σταθεροτητα που ειχα. λεγεται για παραδειγμα παντου οτι ΠΡΕΠΕΙ 1,5 λιτρο νερο την ημερα κλπ, ποτέ ανεκαθεν γενικα δεν μπορω να καταναλωσω τετοιες ποσοτητες, δε γινεται με το ζορι δλδ να πινω νερο, οτι νοιωθω και αποζηταει ο οργανισμος μου αυτο κανω, δε μπορω πιεστικά πραματα σε μενα δε λειτουργουνε -ΠΡΕΠΕΙ το ενα ΠΡΕΠΕΙ το αλλο-, γι αυτο σας ρωταω, υπαρχει κανα σκευασμα με σιγουρα και αμεσα αποτελεσματα ?

συγνωμη για το μακροσκελες κειμενο και τη βραδυνή "γκρινια" αλλα .. ηθελα να τα πω, ουφ

χα χα χα το θεμα τουαλετα ασε δεν διορθωνετε ευκολα. λοιπον καταρχας αν σου εχει πει να παρεις σιδηρο ξεκαθαρισε στο γιατρο σου οτι εχεις προβλημα να σου δωσει το καλητερο σκευασμα κ οχι τα κλασικα. εγω τον σιδηρο για καποιες μερες τον σταματαω κ πηγαινω κ μετα τον ξαναρχιζω αλλιως δεν γινετε δουλεια. εμενα μου ειπε αν υπαρχει θεμα να περνω γαλα μαγνησιας αλλα κ αυτο με μετρο δηλαδη οταν υπαρχει αναγκη. 

επισης επιτρεπονται τα υποθετα γλυκερινης αλλα κ αυτα με μετρο γιατι μπορει να προκαλεσουν συσπασεις. σε καθε περιπτωση μιλα με το γιατρο σου κ μην αφηνεις πανω απο δυο μερες χωρις να πας τουαλετα γιατι μςτα δεν υπαρχει επιστροφη. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , linaa είπε:

μην αφηνεις πανω απο δυο μερες χωρις να πας τουαλετα γιατι μςτα δεν υπαρχει επιστροφη. 

περασανε 2 μερες ηδη ! για 3η παω !! εφυγα φαρμακειο πρωι πρωι, 


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elise είπε:

περασανε 2 μερες ηδη ! για 3η παω !! εφυγα φαρμακειο πρωι πρωι, 

πρωτα θα παρεις τον γιατρο σου τηλεφωνο!!! κ επισης να ξερεις οτι το πιο ασφαλες ειναι η διατροφη δοκιμασε αυριο το πρωι ωμο λαδακι σε μια φετα ψωμι αλλα πολυ λαδακι κ μελι πριν παρεις πρωινο. κ ακτινιδιο μεσα σε πορτοκαλαδα. 

ολα αυτα νυστικη ομως κανουν δουλεια το πρωι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

πρωτα θα παρεις τον γιατρο σου τηλεφωνο!!! κ επισης να ξερεις οτι το πιο ασφαλες ειναι η διατροφη δοκιμασε αυριο το πρωι ωμο λαδακι σε μια φετα ψωμι αλλα πολυ λαδακι κ μελι πριν παρεις πρωινο. κ ακτινιδιο μεσα σε πορτοκαλαδα. 

ολα αυτα νυστικη ομως κανουν δουλεια το πρωι

θα το δοκιμασω πρωι πρωι και παραλληλα θα παρω και το γιατρο τηλ... φφφ αντε να δουμε

ευχαριστω πολυ πολυ !!

  • Μου αρέσει 1

g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σας.θεμα μεγαλο η δυσκοιλιοτητα.Δεν ειχα ποτε ουτε εχω.Αλλα η αδερφη μου που το περασε ετρωγε κατι δαμασκηνα ξερα.Να πινετε πολυ νερο κοριτσια...

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Γεια σας κορίτσια κι από μένα!πήγε πολύ καλά η Αυχενική μου,τιμή 0.7 και οι αιματολογικές θα βγούνε την άλλη εβδομάδα. Ήταν πολύ ζωηρό το μωρό,δεν καθόταν σε ησυχία...Δεν ήταν σε καλή θέση και μας δυσκόλεψε λίγο. Το φύλο δεν φάνηκε. Ο γιατρός είπε πως κάτι είδε να προεξέχει αλλά είναι πολύ νωρίς να πει με σιγουριά γιατί μπορεί να είναι και ο λώρος. Είναι πολύ νωρίς να φανεί(είμαι 11+4 και η ανάπτυξη του εμβρύου 12 εβδομάδες ακριβώς) αλλά μάλλον για αγόρι φαίνεται είπε, εγώ είμαι σίγουρη...

irinikavala         2/10       κοριτσάκι

ZiliHer                3/10       αγοράκι

zina7777           4/10        αγοράκι

citty                    5/10

Nightwish          7/10      κοριτσάκι

eamo                  8/10       αγοράκι

melina92            8/10

kater1n@            9/10

ada32                 12/10       αγοράκι

Χριστίνα2119   14/10       αγοράκι

Alekk                  16/10        αγοράκι

Μάντη                 21/10       αγοράκι

Βικτώρια1987   22/10

anemoni1989     23/10

Μαρία1430         24/10       αγοράκι

depyfr                  26/10

Ασία                     1/11          αγοράκι

Rozita1510          4/11

Καλημερα!!!! τι υπεροχα νεα κι απο εσενα!!! 3 στα 3 αγορακια τελικα χθες εεεε? Εσενα ηταν ανησυχο το μπεμπακι σου? Εμενα στην αρχη κουνιοταν λιγο αλλα επειδη μεχρι να ακουσω οτι ειναι καλα ημουν σφιγμενη εκατσε ησυχο μετα

εμενα 1,5 βγηκε η αυχενικη και περιμενω σημερα τα του αιματος... προς το παρον αν θελεις αλλαξε μου την ΠΗΤ σε 22/10

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, elise είπε:

κοριτσια εγω ειμαι 9+1, σημερα εκανα 1ο υπερηχο ΟΛΑ τελεια, 

η ερώτηση που με καιει τωρα, εσεις ειστε λιγο ποιο προχωρημενες χρονικά και ισως και κοπελες που βρισκονται στη 2η εγκ μπορουνε να βοηθησουν,

με το θεμα τουαλετα τι γινεται ? πόσο προκειται να χειροτερεψει ??

εγω απο παντα και ανεκαθεν ειχα το ημερησιο προγραμμα τουαλετας, 1 φορα καθε μερα, και χαθηκε καπως τελευταια και μου την εχει δωσει στο κεφαλι, δε μπορω ετσι, με ενοχλει πολυ αυτο το πραμα, ισως λιγο περισσοτερο εγκεφαλικα αλλά με χαλαει.. υπαρχει καποιο ασφαλες χαπι με αμεσα αποτελεσματα, ή τιποτα φυτικά κλυσματάκια ? οι συμβουλες φαε ψαρι, πιες νερο, φρουτα, λαχανικα και τα λοιπα γιατροσόφια, δεν κανουνε τιποτα.  εννοειτε οτι και να τα φαω ολα αυτα οκ αναποφευκτα θα ρθει και η στιγμή της τουαλετας, δε γινεται να περασει 1 βδομαδα χωρις, δε σημαινει ομως οτι οφειλεται στη διατροφή, εγώ θελω τη σταθεροτητα που ειχα. λεγεται για παραδειγμα παντου οτι ΠΡΕΠΕΙ 1,5 λιτρο νερο την ημερα κλπ, ποτέ ανεκαθεν γενικα δεν μπορω να καταναλωσω τετοιες ποσοτητες, δε γινεται με το ζορι δλδ να πινω νερο, οτι νοιωθω και αποζηταει ο οργανισμος μου αυτο κανω, δε μπορω πιεστικά πραματα σε μενα δε λειτουργουνε -ΠΡΕΠΕΙ το ενα ΠΡΕΠΕΙ το αλλο-, γι αυτο σας ρωταω, υπαρχει κανα σκευασμα με σιγουρα και αμεσα αποτελεσματα ?

συγνωμη για το μακροσκελες κειμενο και τη βραδυνή "γκρινια" αλλα .. ηθελα να τα πω, ουφ

Καλημέρα!!! Και εγω επειδη ειχα το ιδιο πρόβλημα με εσενα το ειπα σ γιατρο και ξεκινησα duphalac που επιτρέπεται στην εγκυμοσυνη και το θηλασμο... 

Καλημέρα κορες!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Καλημερα!!!! τι υπεροχα νεα κι απο εσενα!!! 3 στα 3 αγορακια τελικα χθες εεεε? Εσενα ηταν ανησυχο το μπεμπακι σου? Εμενα στην αρχη κουνιοταν λιγο αλλα επειδη μεχρι να ακουσω οτι ειναι καλα ημουν σφιγμενη εκατσε ησυχο μετα

εμενα 1,5 βγηκε η αυχενικη και περιμενω σημερα τα του αιματος... προς το παρον αν θελεις αλλαξε μου την ΠΗΤ σε 22/10

Καλημέρα!!ευτυχώς όλες είχαμε καλά αποτελέσματα και οι αιματολογικές μας θα είναι τέλειες επίσης. Όμως πολλά αγόρια ρε παιδί μου!!!χαχα Εγώ χθες έκανα και για Κυστική ίνωση εξετάσεις και θα βγουν σε 2 εβδομάδες μου είπαν. Αυτό που με προβλημάτισε είναι ότι βγήκα θετική στο ουρεόπλασμα και θα χρειαστεί να πάρω αντιβίωση. Ελπίζω να μην μου δημιουργήσει κανένα πρόβλημα αυτό το μικρόβιο... :-( ξέρει καμία κάτι γι αυτό??

irinikavala         2/10       κοριτσάκι

ZiliHer                3/10       αγοράκι

zina7777           4/10        αγοράκι

Nightwish          7/10      κοριτσάκι

eamo                  8/10       αγοράκι

ada32                 12/10       αγοράκι

Χριστίνα2119   14/10       αγοράκι

Alekk                  16/10        αγοράκι

Μάντη                 21/10       αγοράκι

Βικτώρια1987   22/10

Μαρία1430         22/10       αγοράκι

anemoni1989     23/10

depyfr                  26/10

Ασία                     1/11          αγοράκι

Rozita1510          4/11

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα..Ασια μου δε νομιζω οτι θσ εχεις καποιο θεμα. Ειναι πολυ συνηθισμενο. Αφου μπηκες στον τεταρτο θα κανεις την θεραπεια σου κ ολα καλα.

Κοριτσια να κανω παλι μια ερωτηση περι συμπτωματων κτλ.. ειχα παρατηρησει οτι το στηθος μου εκτος του οτι πρηστικε ειχε σκουρυνει αρκετα η θηλη. Σημερα σα να το ειδα πιο συνηθισμενο χρωμα. Αν κ ειναι λιγο πρησμενο.  Εχω κ καιρο να δω το μωρακι μου.. λετε να αγχωθω;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...