Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Nima21 είπε:

      Μολις διαβασα το μήνυμα σου ότι ψαχνεις και πραγματικα θυμώνω και στεναχωριέμαι ρε γμτ.. εγω φαντασου είχα ανοιξει την τελευταια γκοναλ για λιγες μοναδες και εκλαιγα την ενεση που θα πηγαινε απατη.. και ρωτουσα εδω επαρχία που μενω αν υπάρχει κοπελα που θα τη χρειαστει.. ευτυχως βρεθηκε μια κοπελα, οριακα ηταν μετα το άνοιγμα αλλα της ειπα να μιλήσει με τους γιατρους της πριν τη χρησιμοποιησει. . Ειναι τεραστιο κριμα να πετιεται  πανακριβο υλικο ενω αλλες γυναίκες το χρειαζονται.. ρωτα και σε φαρμακεια αν γνωριζουν καποια κοπελα που της περισσσευει .. εγω ετσι κατάφερα να τη δωσω γιατι μενω σε επαρχια

      Έτσι ακριβώς. Διαβάζω κ γω και απαντώ σε άλλες κοπέλες γιατί μου περίσσεψαν 600 απ' την τελευταία gonal, μην πάει χαμένη. Θέλω να βοηθήσω οποία κοπέλα μπορεί να χρειαστεί gonal πριν πάει χαμένη. 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , ada32 είπε:

χαχαχα λες ε?σταυροποδι κ το μωρο!!! εγω χω τετοιες σουβλιες οταν φτερνιζομαι κ ειμαι ξαπλωμενη αλλα στιγμαια κ περναει . κ ο γιατρος μου ειπε να μην δωσω σημασια. συνεχιζεις κ πονας ακομα? αν ναι να παρεις τον γιατρο .

απλα ετσι μου το ειπε ,οχι σταυροποδι κ εγω δεν ρωτησα ,το ξεχασα!

Οχι δεν ποναω ακομα, απλα εχω μια ενοχληση... βεβαια δεν προσπαθησα να σηκωθω, ειμαι ξαπλωμενη στον καναπε μετα τον πονο...

Χαχα ενταξει αν το μωρο μ βγει σταυροποδι, μετα το επομενο που θα περιμενω ειναι να μου ζητησει τσιγαρο και... βυζι! Αχαχαχα!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

2 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

1 στις 5500 χιλιάδες μαζί με την αιματολογική;;;; 

Με την αιματολιγικη πηγε 10000 και.. μου τα ειπε τηλεφωνικα ο γιατρος. Πηγαν εκει τα αποτελεσματα κατευθειαν .  Τι δεν ειναι καλα;;; ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι μια χαρα

4 ώρες πρίν, linaa είπε:

αισιως ειμαστε 19 εβδομαδα αλλα ακομα δεν εχει ανεβει βεβαια δεν μου εχουν πει αν εχει ανεβει εστω λιγο κ μενα στην β περιμενω να μου πουν λεπτομερειες. εγω απλα δεν πολυπερπαταω δεν καθομαι πολλες ωρες καθιστη κ ορθια  κ δεν σηκωνω βαρη. 

19;;; το εχεις νιωσει το μωρακι σου;; ξερεις ποσο ανυπομονω.. εγω αισιως μπηκα στην 16η.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , irinikavala είπε:

Με την αιματολιγικη πηγε 10000 και.. μου τα ειπε τηλεφωνικα ο γιατρος. Πηγαν εκει τα αποτελεσματα κατευθειαν .  Τι δεν ειναι καλα;;; ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι μια χαρα

19;;; το εχεις νιωσει το μωρακι σου;; ξερεις ποσο ανυπομονω.. εγω αισιως μπηκα στην 16η.. 

Τέλεια είναι!!! Μπερδεύτηκα για αυτό ρωτήσω!!!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, irinikavala είπε:

Με την αιματολιγικη πηγε 10000 και.. μου τα ειπε τηλεφωνικα ο γιατρος. Πηγαν εκει τα αποτελεσματα κατευθειαν .  Τι δεν ειναι καλα;;; ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι μια χαρα

19;;; το εχεις νιωσει το μωρακι σου;; ξερεις ποσο ανυπομονω.. εγω αισιως μπηκα στην 16η.. 

ναι εγω ειμαι του αυγουστου αλλα μιλαω εδω γιατι τα ξερω τα κοριτσια απο αλλο θεμα. το εω νιωσει το μωρακι ναι καλα μην φανταστεις τρελα πραγματα αλλα κατι γαργαλητα οταν καθομαι ανασκελα ξαπλωμενη. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , zina7777 είπε:

Κοπελες εγω ειμαι 15 ολοκληρες σημερα.δεν νιωθω να χω καταλαβει κατι απο μωρο.τι νιωθετε ακριβως?

ειναι παρα πολυ νωρις εγω στις 17 εβδομαδες κατι ενιωσα αλλα δεν ημουν σιγουρη τωρα εδω κ 3-4 μερες ειμαι σιγουρη οτι ειναι αυτο. στην αρχη ειναι σαν το εντερο σου ακριβως χωρις θορηβο μετα ειναι οπως οταν πεταει το ματι μας αλλα στην κοιλια κατω απτον αφαλο χαμηλα. τωρα ειναι σαν να με γαργαλανε απο μεσα. ανατριχιαστικο λιγο ειναι τωρα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , linaa είπε:

ειναι παρα πολυ νωρις εγω στις 17 εβδομαδες κατι ενιωσα αλλα δεν ημουν σιγουρη τωρα εδω κ 3-4 μερες ειμαι σιγουρη οτι ειναι αυτο. στην αρχη ειναι σαν το εντερο σου ακριβως χωρις θορηβο μετα ειναι οπως οταν πεταει το ματι μας αλλα στην κοιλια κατω απτον αφαλο χαμηλα. τωρα ειναι σαν να με γαργαλανε απο μεσα. ανατριχιαστικο λιγο ειναι τωρα.

Νιωθω λιγο απ ολα οσα περιγραφεις.αλλα σχετικα επιφανειακα στην κοιλια.βεβαια σημειωση δεν εχω καθολου κοιλια.δηλαδη εχω οση ειχα και πριν.κι ο αντρας μ λεει οτι ανασκελα τη βλεπει να κουνιεται..με δουλευει λες? Χαχα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Εν τ μεταξυ ακούω τις εβδομάδες σας και παθαίνω σοκ!!! Αχααχχαχαχχαχαχα

Εγω ειμαι μόλις στη 12η!!!!! :shock::shock::P

Θελω και εγω να κοντευω να το νιωσωωωωω!!!!!  :):):)

χα χα χα εγω θελω να κοντευω να γεννησω χα χα χα!!!:cool:

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

Νιωθω λιγο απ ολα οσα περιγραφεις.αλλα σχετικα επιφανειακα στην κοιλια.βεβαια σημειωση δεν εχω καθολου κοιλια.δηλαδη εχω οση ειχα και πριν.κι ο αντρας μ λεει οτι ανασκελα τη βλεπει να κουνιεται..με δουλευει λες? Χαχα.

μπορει κ κατι να εχεις νιωσει γιατι εισαι αδυνατη. αλλα ειναι κ μυικες κινησεις κ μπερδευεσε τοσο νωρις. κ εγω ολο κ κατι ενιωθα κ πιο πριν αλλα δεν εισαι σιγουρος τοσο νωρις. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , linaa είπε:

χα χα χα εγω θελω να κοντευω να γεννησω χα χα χα!!!:cool:

μπορει κ κατι να εχεις νιωσει γιατι εισαι αδυνατη. αλλα ειναι κ μυικες κινησεις κ μπερδευεσε τοσο νωρις. κ εγω ολο κ κατι ενιωθα κ πιο πριν αλλα δεν εισαι σιγουρος τοσο νωρις. 

οοοχι,αδυνατη δεν ειμαι.απλα υποθετω οτι δεν φαινεται κατι επειδη ηδη ειχα κοιλια απο πριν και επειδη η μητρα μου ειναι σχετικα πισω.Αυτο ακριβως.δεν ειμαι σιγουρη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

οοοχι,αδυνατη δεν ειμαι.απλα υποθετω οτι δεν φαινεται κατι επειδη ηδη ειχα κοιλια απο πριν και επειδη η μητρα μου ειναι σχετικα πισω.Αυτο ακριβως.δεν ειμαι σιγουρη.

ε τοτε μαλλον δεν το εχεις ακουσει ειναι λιγο νωρις . ετσι κ αλλιως ολοκαθαρα το καταλαβαινεις μετα την β επιπεδου. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , linaa είπε:

χα χα χα εγω θελω να κοντευω να γεννησω χα χα χα!!!:cool:

μπορει κ κατι να εχεις νιωσει γιατι εισαι αδυνατη. αλλα ειναι κ μυικες κινησεις κ μπερδευεσε τοσο νωρις. κ εγω ολο κ κατι ενιωθα κ πιο πριν αλλα δεν εισαι σιγουρος τοσο νωρις. 

Αυτο το θέλω και εγω αλλα παραείναι νωρίς... Εσυ εφαγες τη μιση εγκυμοσυνη!!!! Μετρας αντίστροφα!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κ γω θελω κ να το νιωσω κ να φτασει ο καιρος να ρθει στον κοσμο.. αλλα ειναι τοσο νωρις κ για τα δυο.. εγω εχω κανει ενα μικρο μπακακι αλλα σαν να ειναι παχος.. οχι τσιτα οπως το ειχα στο μυαλο μοτ οτι ειναι στην εγκυμοσυνη.. πριν δεν ειχα καθολου κοιλια κ αυτο ξεπεταχτηκε νωρις. Αλλα θελω να μεγαλωσει κ να νιωθω εγκυος.. χ;χααχαχα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια κι από μένα!πήγε πολύ καλά η Αυχενική μου,τιμή 0.7 και οι αιματολογικές θα βγούνε την άλλη εβδομάδα. Ήταν πολύ ζωηρό το μωρό,δεν καθόταν σε ησυχία...Δεν ήταν σε καλή θέση και μας δυσκόλεψε λίγο. Το φύλο δεν φάνηκε. Ο γιατρός είπε πως κάτι είδε να προεξέχει αλλά είναι πολύ νωρίς να πει με σιγουριά γιατί μπορεί να είναι και ο λώρος. Είναι πολύ νωρίς να φανεί(είμαι 11+4 και η ανάπτυξη του εμβρύου 12 εβδομάδες ακριβώς) αλλά μάλλον για αγόρι φαίνεται είπε, εγώ είμαι σίγουρη...

irinikavala         2/10       κοριτσάκι

ZiliHer                3/10       αγοράκι

zina7777           4/10        αγοράκι

citty                    5/10

Nightwish          7/10      κοριτσάκι

eamo                  8/10       αγοράκι

melina92            8/10

kater1n@            9/10

ada32                 12/10       αγοράκι

Χριστίνα2119   14/10       αγοράκι

Alekk                  16/10        αγοράκι

Μάντη                 21/10       αγοράκι

Βικτώρια1987   22/10

anemoni1989     23/10

Μαρία1430         24/10       αγοράκι

depyfr                  26/10

Ασία                     1/11          αγοράκι

Rozita1510          4/11

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά!
Πριν από λίγο γύρισα από τις διακοπές του Πάσχα και άρχισα να σας διαβάζω μανιωδώς!

Μπράβο κοριτσάρες για τις καλές αυχενικές σας. Με το καλό και οι τελευταίες τις παρέας! Αλλά πολύ αγόρι βρε παιδί μου :cool:
@irinikavala σε λίγο θα τσακώνονται για τις κοράκλες μας!!! :D

Βρε κορίτσια ποιο είναι το κολπάκι με το λάστιχο στα παντελόνια? Γιατί κι εμένα έχει φουσκώσει η κοιλιά και με στενεύουν αλλά στα μπούτια είναι οκ και είναι κρίμα να μην τα φοράω...
Αλήθεια το στομάχι σας έχει πρηστεί όπως η κοιλιά ή συμβαίνει μόνο σε μένα? :?

Αντιλιακό φοράω λόγω πανάδων της frezyderm που είναι για εγκύους. Γενικά μου είπαν ότι στην εγκυμοσύνη είμαστε επιρρεπείς στις πανάδες... Αλλά αυτό το αντιλιακό είναι σαν στόκος, σας προειδοποιώ... δεν απλώνεται εύκολα...

ααα και μου έχει ανοίξει η όρεξη εδώ και μια βδομάδα περίπου... ελπίζω να είναι περαστικό γιατί αλλιώς δε θα γλιτώσω τα εξτρα κιλά μου φαίνεται... και δεν τολμάω να ζυγιστώ για να δω τι πήρα τη βδομάδα αυτή... φοβάμαι... :shock:


UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...