Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

self clear πολυυυ αχνη γραμμη


depyfr

Recommended Posts

κοριτσια καλημερα!!!ηθελα να σας ρωτησω κατι που με απασχολει.ελπιζω να μην γραφω σε λαθος σημειο.με τον αντρα μου προσπαθουμε για δευτερο μωρακι εδω και 3 μηνες.το πρωτο μου το επιασα σχεδον αμεσως.χτες αγορασα ενα διπλο self clear γιατι ανυπομονουσα να δω αν ειμαι εγκυος.κανονικα περιμενω πεμπτη 'η παρασκευη περιοδο.εκανα το πρωτο χτες το μεσημερι και μου βγηκε μια πολυ πολυ αχνη γραμμη που με συσκολια την βλεπεις αλλα υπαρχει.το εδειξα και στην φιλη μου και εκεινη την βλεπει.εκανα και το αλλο σημερα με τα πρωινα ουρα και παλι βγηκε αυτη η γραμμουλα.εγω θεωρω οτι ειναι πολυ λιγο πιο εντονη απο χτες αλλα η φιλη μου θεωρει οτι ειναι ιδια.τωρα αυτο τι σημαινει???πφφφφ:-(στον αντρα μου δεν εχω πει κατι γιατι δεν θελω να απογοητευτει μετα η να τον αγχωσω.καμια αλλη κοπελα με τετοια εμπειρια υπαρχει???ευχαριστω για τον χρονο σας!!:):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, depyfr είπε:

κοριτσια καλημερα!!!ηθελα να σας ρωτησω κατι που με απασχολει.ελπιζω να μην γραφω σε λαθος σημειο.με τον αντρα μου προσπαθουμε για δευτερο μωρακι εδω και 3 μηνες.το πρωτο μου το επιασα σχεδον αμεσως.χτες αγορασα ενα διπλο self clear γιατι ανυπομονουσα να δω αν ειμαι εγκυος.κανονικα περιμενω πεμπτη 'η παρασκευη περιοδο.εκανα το πρωτο χτες το μεσημερι και μου βγηκε μια πολυ πολυ αχνη γραμμη που με συσκολια την βλεπεις αλλα υπαρχει.το εδειξα και στην φιλη μου και εκεινη την βλεπει.εκανα και το αλλο σημερα με τα πρωινα ουρα και παλι βγηκε αυτη η γραμμουλα.εγω θεωρω οτι ειναι πολυ λιγο πιο εντονη απο χτες αλλα η φιλη μου θεωρει οτι ειναι ιδια.τωρα αυτο τι σημαινει???πφφφφ:-(στον αντρα μου δεν εχω πει κατι γιατι δεν θελω να απογοητευτει μετα η να τον αγχωσω.καμια αλλη κοπελα με τετοια εμπειρια υπαρχει???ευχαριστω για τον χρονο σας!!:):)

Είτε είναι άχνη η γραμμή είτε έντονη σημαίνει ότι είσαι έγκυος. Την ειδες την γραμμουλα κανονικά όταν έπρεπε?? Γιατί αν δεν κάνω λάθος αν περάσουν πολλές ώρες μπορεί να εμφανιστεί ψευδώς μία άχνη γραμμουλα. Πάντως εγώ σ εύχομαι να είσαι.. Καλό θα ήταν  αύριο να κάνεις χοριακη για να είσαι σίγουρη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , mama16 είπε:

Είτε είναι άχνη η γραμμή είτε έντονη σημαίνει ότι είσαι έγκυος. Την ειδες την γραμμουλα κανονικά όταν έπρεπε?? Γιατί αν δεν κάνω λάθος αν περάσουν πολλές ώρες μπορεί να εμφανιστεί ψευδώς μία άχνη γραμμουλα. Πάντως εγώ σ εύχομαι να είσαι.. Καλό θα ήταν  αύριο να κάνεις χοριακη για να είσαι σίγουρη!

οχι στα επομενα 5 με 10 λεπτα την ειδα.μολις περασε δηλαδη το ροζ στο παραθυρακι.απλα ειναι τοσο αχνη που σχεδον θα νομιζει κανεις οτι την φανταζομαι.αλλα ενταξει εχω μαρτυρα μια φιλη εδω που την ειδε.:)φαινεται αναλογα το φως βασικα.τι να πω δεν θελω να ενθουσιαζομαι μην την πατησω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , depyfr είπε:

οχι στα επομενα 5 με 10 λεπτα την ειδα.μολις περασε δηλαδη το ροζ στο παραθυρακι.απλα ειναι τοσο αχνη που σχεδον θα νομιζει κανεις οτι την φανταζομαι.αλλα ενταξει εχω μαρτυρα μια φιλη εδω που την ειδε.:)φαινεται αναλογα το φως βασικα.τι να πω δεν θελω να ενθουσιαζομαι μην την πατησω.

Αφού την ειδες τόσο σύντομα σημαίνει ότι είσαι.. Ας κάνεις κ μία χοριακη για να το επιβεβαιωσεις σίγουρα!!!! Συνήθως τα τεστ μπορεί να δείξουν αρνητικό ενώ κάποια είναι έγκυος, το αντίθετο νομίζω δεν γίνεται.. :)

Link to comment
Share on other sites

On 14/2/2018 at 12:20 ΜΜ, depyfr είπε:

οχι στα επομενα 5 με 10 λεπτα την ειδα.μολις περασε δηλαδη το ροζ στο παραθυρακι.απλα ειναι τοσο αχνη που σχεδον θα νομιζει κανεις οτι την φανταζομαι.αλλα ενταξει εχω μαρτυρα μια φιλη εδω που την ειδε.:)φαινεται αναλογα το φως βασικα.τι να πω δεν θελω να ενθουσιαζομαι μην την πατησω.

Κ εμένα ακριβώς όπως το λες είχε δείξει το self clear το Σάββατο, δηλαδή 3 μέρες πριν την περίοδο κ τελικά είμαι εγκυος!! Ακριβώς όπως λες, ανάλογα με τον φωτισμό :-D

Εύχομαι να μην σου έχει έρθει κ να εισαι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Mary fairy είπε:

Κ εμένα ακριβώς όπως το λες είχε δείξει το self clear το Σάββατο, δηλαδή 3 μέρες πριν την περίοδο κ τελικά είμαι εγκυος!! Ακριβώς όπως λες, ανάλογα με τον φωτισμό :-D

Εύχομαι να μην σου έχει έρθει κ να εισαι

ειμαι!!!!55 χοριακη χτες

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , depyfr είπε:

εχεις παει γιατρο???ποσο εισαι???

χτες ηταν κανονικα η σημερα:?

Όχι δεν έχω πάει. Την την Τρίτη ήταν να αδιαθετησω. Θα πάω την  άλλη εβδομάδα. Ακόμα δεν έχω κάνει χοριακη. Επειδή με αγχώνει θα κάνω τη Τρίτη 

Έκανες το self clear που είναι από την 5η μέρα σύλληψης; Την χοριακη ποτέ την έκανες; 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Mary fairy είπε:

Όχι δεν έχω πάει. Την την Τρίτη ήταν να αδιαθετησω. Θα πάω την  άλλη εβδομάδα. Ακόμα δεν έχω κάνει χοριακη. Επειδή με αγχώνει θα κάνω τη Τρίτη 

Έκανες το self clear που είναι από την 5η μέρα σύλληψης; Την χοριακη ποτέ την έκανες; 

την εκανα χτες.που περιμενα

ναι το self:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 14/2/2018 at 9:58 ΠΜ, depyfr είπε:

κοριτσια καλημερα!!!ηθελα να σας ρωτησω κατι που με απασχολει.ελπιζω να μην γραφω σε λαθος σημειο.με τον αντρα μου προσπαθουμε για δευτερο μωρακι εδω και 3 μηνες.το πρωτο μου το επιασα σχεδον αμεσως.χτες αγορασα ενα διπλο self clear γιατι ανυπομονουσα να δω αν ειμαι εγκυος.κανονικα περιμενω πεμπτη 'η παρασκευη περιοδο.εκανα το πρωτο χτες το μεσημερι και μου βγηκε μια πολυ πολυ αχνη γραμμη που με συσκολια την βλεπεις αλλα υπαρχει.το εδειξα και στην φιλη μου και εκεινη την βλεπει.εκανα και το αλλο σημερα με τα πρωινα ουρα και παλι βγηκε αυτη η γραμμουλα.εγω θεωρω οτι ειναι πολυ λιγο πιο εντονη απο χτες αλλα η φιλη μου θεωρει οτι ειναι ιδια.τωρα αυτο τι σημαινει???πφφφφ:-(στον αντρα μου δεν εχω πει κατι γιατι δεν θελω να απογοητευτει μετα η να τον αγχωσω.καμια αλλη κοπελα με τετοια εμπειρια υπαρχει???ευχαριστω για τον χρονο σας!!:):)

Καλησπερα! Λοιπον θα σου πω το εξης! Ο αντρας μου ειναι φαρμακοποιος οποτε γνωριζω απο τα τεστ..Τα self clear ειναι τα πιο καλα και αξιοπιστα τεστ. Εμενα μου ειχε βγει αχνη γραμμη και ημουν οντως εγκυος..βεβαια μετα παλινδρομησε..Οποτε αε συμβουλευω να πας για χοριακη...Γιατι εισαι εγκυος!

Α τωρα ειδα οτι εισαι...συγχαρητηρια!!!! Ολα να πανε τελεια!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...