Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Kiddoσε ευχαριστω για την απάντηση σου. Έχω πάει στην γνωστή αιματολόγο έχω την μετάλλαξη Leiden αλλά δεν σχετίζεται με αποβολές, παρόλα αυτά έπαιρνα αντιπηπτικη αγωγή και κορτιζόνη για καταστολή αν κ δεν βρέθηκε αυτοάνοσο. Έχω θυρεοειδέκτομη όποτε παίρνω καθημερινά t4 και με παρακολουθεί ενδοκρινολόγος χρονια. Όλες οι κυήσεις ήταν αυτόματη αποβολη, σε καμία δεν ειχα αιμορραγία. Όσον αφορά το σπερμα επέμενα παρά πολυ να το ελέγξουμε πριν την γονιμοποίηση αλλά ο γιατρός και οι εμβρυολογοι επέμεναν ότι είναι πολυ καλό διοτι γονιμοποιουσε σχεδόν όλα τα ωάρια που έγιναν βλαστοκυστες άριστες. Ο σύζυγος 33 ετών.  Για να καταλάβεις από τα 12 ωάρια της δότριας τα 9 ήταν ώριμα και τα 7 έγιναν βλαστοκυστες. Όπως κ να έχει δυστυχως δεν μπορώ να κάνω κάτι όσον αφορά το σπερμα γιατί έχω έμβρυα στην κατάψυξη. Έκανα απόξεση την προηγούμενη εβδομάδα κ το στείλαμε για έλεγχο για να έχουμε μια απάντηση από εκεί θα εξαρτηθούν πολλα.
      Έχω κάνει υστεροσκοπηση και ήταν καθαρή.
      Ο γιατρος μου δεν πιστεύει στο μικρωβιωμα της μήτρας θεωρεί πως είναι σε ερευνητικό στάδιο και δεν το προτείνει , θεωρει πεταμένα λεφτά και χάσιμο χρόνου. 
      Εννοειτε πως δεν με κάλυψαν οι απαντήσεις του και δεν πιστεύω ότι ήταν τυχαίο γεγονός. Όταν μια κατάσταση επαναλαμβάνεται υπάρχει κάποιο πρόβλημα. 

       

ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ ΧΑΝΙΏΝ


Niki1989

Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Niki1989 είπε:

Καλησπέρα σας..Μήπως υπάρχουν μανούλες που έχουν γεννήσει πρόσφατα σε κλινικές των Χανιών( Γαβριλάκη, Καπάκη, Τσεπέτη); 

παρουσα.....!!!!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Niki1989 είπε:

Ήθελα να μάθω το κόστος για την κλινική Γαβριλακη ιδιαίτερα.. 

ειναι η μονη κληνικη που δε ξερω καθολου το κοστος. ξερω πως ειναι η ποιο ακριβη απο τις αλλες δυο εγω γεννησα στην κληνικη του καπακη..!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

ειναι η μονη κληνικη που δε ξερω καθολου το κοστος. ξερω πως ειναι η ποιο ακριβη απο τις αλλες δυο εγω γεννησα στην κληνικη του καπακη..!

Μπορείς να μου πεις πόσο σου κόστισε; και την περιποίηση;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Niki1989 είπε:

Μπορείς να μου πεις πόσο σου κόστισε; και την περιποίηση;; 

για την κληνικη καπακη η τιμες ειναι

φυσιολογικος τοκετος θεση αα (δυκλινο δωματιο μονη σου ) 580

θεση α (μονοκλινο δωματιο ) 450

θεση ββ (δυκλινο δωματιο ) 400

 

 

καισαρικη τομη θεση αα (δυκλινο δωματιο μονη σου )620

θεση α (μονοκλινο δωματιο ) 500

θεση ββ(δυκλινο δωματιο )420

στις ποιο πανω τιμες δεν συμπεριλαμβανετε το φπα που ειναι 24%

επιπλεων χρεωση γενικη ναρκωση 180 επισκληριδιο 200 αμοιβη βοηθου ιατρου 100 ευρω φαρμακα 130 ευρω...!!!

και μετα ειναι οτι σου παρει ο γυναικολογος σου και ο νεογνολογος..!!!

τις τιμες τις πηρα απο την ρεσεψιον πριν δυο εβδομαδες γιατι σε δυο μηνες περιμενω το δευτερο παιδακι μου και μαλλον στην ιδια κληνικη θα γεννησω..!!! πριν δυο χρονια που γεννησα τον γιο μου η κληνικη μου φανηκε αρκετα καλη ολες οι κοπελες που ειχε ηταν πολυ καλες και σε βοηθουσαν οσο μπορουσαν το μονο αρνητικο ας το πουμε ηταν λιγο οτι στις προγραμματισμενες καισαρικες ερχοντουσαν ολοι απο τα ξημερωματα και εκαναν λιγο φασαρια οπως και σε εκτατους τοκετους μαζευοντουσαν ολοι στο σαλονι και υπηρχε τα ξημερωματα φασαρια.. στις αλλες δυο κληνικες δε ξερω πως το χειριζονται αυτο...!!!! τωρα εαν θες rooming in δε ξερω αν η συγκεκριμενη κληνικη κανει αλλα αν ρωτησεις στην ρεσεψιον παλι θα σου απαντησουν...!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...