Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Γυμναστική για εγκύους


Recommended Posts

Καλησπέρα!!! Κανατε γυμναστική στην εγκυμοσυνη σας??? Αν ναι,  τι??? Νιωθατε πως σας βοηθάει??? 

Επισης,  ξερει καποια να προτεινει καποιον πιστοποιημενο σε Περιστέρι,  Πετρούπολη,  Ίλιον και περιξ?? 

Ευχαριστώωωωωωω!!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα, 

Λοιπόν εκτός από το πρώτο τρίμηνο που είχα πολλές αναγούλες,  συνέχισα κολυμβητηριο φανατικά,  τέσσερις φορές την εβδομάδα.  Πολύ καλό. 

Συγχαρητήρια παντως, θυμάμαι είχες χάσει το προηγούμενο. Χαίρομαι πολύ για σένα! 

Ρώτα τον γιατρό σου για γυμναστική,  αν σε αφήσει πισινα έλα!  Θα με θυμηθείς!!!!

Ελπίζω να θυμάμαι καλά,  μην έκανα καμία γκάφα. ....

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, katsif είπε:

Καλησπέρα, 

Λοιπόν εκτός από το πρώτο τρίμηνο που είχα πολλές αναγούλες,  συνέχισα κολυμβητηριο φανατικά,  τέσσερις φορές την εβδομάδα.  Πολύ καλό. 

Συγχαρητήρια παντως, θυμάμαι είχες χάσει το προηγούμενο. Χαίρομαι πολύ για σένα! 

Ρώτα τον γιατρό σου για γυμναστική,  αν σε αφήσει πισινα έλα!  Θα με θυμηθείς!!!!

Ελπίζω να θυμάμαι καλά,  μην έκανα καμία γκάφα. ....

Μια χαρα θυμάσαι!!! Αχαχαχχαχααχαχχαχα Ημουν και εγω στις μαμαδες Ιουνιου (εκει δεν εισαι???)...

Σε ευχαριστώ πολύ και για τις ευχες και για τις πληροφοριες!!!

και εγω για πισινα ελεγα!!! Ημουν κολυμβητρια πολύ παλια και εχω και πολύ κοντα στο σπίτι μου οποτε θα με βόλευε!!! Απλά δεν ήξερα αν επιτρέπεται λόγω χλωριου... Θα ρωτήσω φυσικα και το γιατρό μου, αλλα ήθελα να ακούσω και για εμπειριες κοριτσιων!!!

Να σε ρωτήσω και κατι άλλο, πας σε συγκεκριμενο πρόγραμμα που είναι και άλλες εγκυμονούσες? Η από μόνη σου όπως συνηθως γίνεται στα δημοτικά κολυμβητήρια?? Εγω νομίζω βέβαια θα προτιμουσα να κανω μόνη μ....


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

 Καλησπέρα!

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη έκανα ελλειπτικό, περπάτημα και κάποιες ασκήσεις για εγκύους που μου είχε προτείνει μια φίλη μου γυμνάστρια αλλά είχα πρόωρες συσπάσεις οπότε σταμάτησα. Και κολύμπι στην θάλασσα γιατί ήταν καλοκαίρι.Στη δεύτερη ούτε καν μου πέρασε από το μυαλό λόγω του ιστορικού.

 

Α για το κολύμπι μου είχε πει χωρίς βατραχοπέδιλα. Να προσέχεις και να ξέρεις ότι το σώμα προειδοποιεί. 

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Μια χαρα θυμάσαι!!! Αχαχαχχαχααχαχχαχα Ημουν και εγω στις μαμαδες Ιουνιου (εκει δεν εισαι???)...

Σε ευχαριστώ πολύ και για τις ευχες και για τις πληροφοριες!!!

και εγω για πισινα ελεγα!!! Ημουν κολυμβητρια πολύ παλια και εχω και πολύ κοντα στο σπίτι μου οποτε θα με βόλευε!!! Απλά δεν ήξερα αν επιτρέπεται λόγω χλωριου... Θα ρωτήσω φυσικα και το γιατρό μου, αλλα ήθελα να ακούσω και για εμπειριες κοριτσιων!!!

Να σε ρωτήσω και κατι άλλο, πας σε συγκεκριμενο πρόγραμμα που είναι και άλλες εγκυμονούσες? Η από μόνη σου όπως συνηθως γίνεται στα δημοτικά κολυμβητήρια?? Εγω νομίζω βέβαια θα προτιμουσα να κανω μόνη μ....

Ναι από του Ιουνίου! Όχι δεν παω σε πρόγραμμα, κάνω ότι έκανα και πριν μεινω εγκυος, κολυμπάς μια απόσταση κάνω και λίγη σανίδα! 

Εμένα με βοηθάει πολύ και τώρα που μεγάλωσε η κοιλια. Απλά θα σου έλεγα κάνε την αυχενική και πήγαινε μετά! 

Και πάλι μπράβο :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , katsif είπε:

Ναι από του Ιουνίου! Όχι δεν παω σε πρόγραμμα, κάνω ότι έκανα και πριν μεινω εγκυος, κολυμπάς μια απόσταση κάνω και λίγη σανίδα! 

Εμένα με βοηθάει πολύ και τώρα που μεγάλωσε η κοιλια. Απλά θα σου έλεγα κάνε την αυχενική και πήγαινε μετά! 

Και πάλι μπράβο :)

Ευχαριστω!!!! Θα τιμησω τη συμβουλή σου!!! Και συ με το καλο το μπεμπακι σου σε λίγους μηνες!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...