Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Αμνιοπαρακεντηση! Εμπειριες;


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Αμνιοπαρακέντηση είχα κανει στο ιατρείο από ένα ιδιώτη εμβρυολογο.. Θυμάμαι είχα πολύ άγχος κ την ημέρα εκείνη σε όλη την διαδρομή πριν να φτάσω εκλαιγα. Φοβόμουν για τα αποτελέσματα της εξέτασης αν κ βαθιά μέσα μου ήξερα ότι ήταν υγιες αλλά πιο πολύ φοβόμουν για τυχόν αποβολή.. Θυμάμαι ένιωθα απαίσια σκεπτόμενη το αθώο πλασματακι που μεγάλωνε μέσα μου κ ότι το εβαζα σε τέτοια ταλαιπωρία χωρίς να φταίει.. Όταν έγινε η εξέταση κ πηγαινα στο σπίτι σε όλη την διαδρομή πηγαινα σαν χεσ..νη για να μην ταρακουναω το μωρό!!! 2 μέρες σηκωνομουν μόνο για να παω στο μπάνιο φοβούμενη να μην αποβαλω! Εκ των υστέρων κατάλαβα ότι δεν ήταν κ τόσο φοβερή εξέταση κ αν χρειαστεί θα την ξανά κάνω χωρίς δεύτερη σκέψη! Το κόστος νομίζω ήταν γύρω στα 700 ευρώ αλλά για πολλές ασθένειες όχι μόνο τις 3 τρισωμιες.. Είναι να κάνεις αμνιοπαρακέντηση? Αν ναι μην φοβάσαι καθόλου..

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...