Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια μου, σκέφτομαι να κάνω τεστ τη Δευτέρα λέτε να; Δείξει, θα είναι η 7η μέρα ( και την 9η, δύο μέρες μετά θα κάνω τη χοριακη μου!) Θα δείξει?

Μηπως να κανεις καλυτερα μια μερα πριν δηλαδη Τριτη? Εγώ ετσι θα κανω στην ετ. Βεβαια αν ειναι μεγαλη η χοριακη θα δειξει κ σε τεστακι αυριο. Αν ομως ειναι μικρη δεν θα δειξει κ μπορει να χαλαστεις


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Μηπως να κανεις καλυτερα μια μερα πριν δηλαδη Τριτη? Εγώ ετσι θα κανω στην ετ. Βεβαια αν ειναι μεγαλη η χοριακη θα δειξει κ σε τεστακι αυριο. Αν ομως ειναι μικρη δεν θα δειξει κ μπορει να χαλαστεις

Έχεις δίκιο, θα το κάνω την Τρίτη!! Θα χαζεύω τηλεόραση να μην το σκέφτομαι...κι αυτά τα χαζό συμπτώματα μια έτσι μια αλλιώς με έχουν μπερδέψει...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofoulis είπε:

Έχεις δίκιο, θα το κάνω την Τρίτη!! Θα χαζεύω τηλεόραση να μην το σκέφτομαι...κι αυτά τα χαζό συμπτώματα μια έτσι μια αλλιώς με έχουν μπερδέψει...

Βεβαια για να πω την αληθεια θα εκανα αυριο αν ημουν εσυ. Δηλ. εισαι μικρη ηλικιακα και εχεις πολλα εμβρυα στην καταψυξη. Και αν ο μη γενοιτο κατι στραβωσει τωρα κ τι εγινε, σ ενα μηνα παλι δοκιμαζεις. . Οποτε και τι εγινε αμα το δεις αυριο κ οτι δειξει. Σε μπερδεψα?


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Βεβαια για να πω την αληθεια θα εκανα αυριο αν ημουν εσυ. Δηλ. εισαι μικρη ηλικιακα και εχεις πολλα εμβρυα στην καταψυξη. Και αν ο μη γενοιτο κατι στραβωσει τωρα κ τι εγινε, σ ενα μηνα παλι δοκιμαζεις. . Οποτε και τι εγινε αμα το δεις αυριο κ οτι δειξει. Σε μπερδεψα?

Μωρέ φοβάμαι...δεν θα ήθελα να είναι αρνητικό...

Πάντως αν ήξερα ότι σίγουρα θα δείξει αύριο το σωστό θα το έκανα!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Μωρέ φοβάμαι...δεν θα ήθελα να είναι αρνητικό...

Πάντως αν ήξερα ότι σίγουρα θα δείξει αύριο το σωστό θα το έκανα!

Οπως νιωθεις καλυτερα αγαπη μου. Παντως ο γιατρος μου μου έλεγε να μην παρω τεστ ουτε μια μερα νωριτερα γιατι μπορει να μη δειξει κ να χαλαστώ.


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Οπως νιωθεις καλυτερα αγαπη μου. Παντως ο γιατρος μου μου έλεγε να μην παρω τεστ ουτε μια μερα νωριτερα γιατι μπορει να μη δειξει κ να χαλαστώ.

Θα δούμε...αν το κάνω πάντως θα σας πω!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


13 hours ago, Sofoulis said:

Κορίτσια μου, σκέφτομαι να κάνω τεστ τη Δευτέρα λέτε να; Δείξει, θα είναι η 7η μέρα ( και την 9η, δύο μέρες μετά θα κάνω τη χοριακη μου!) Θα δείξει?

Καλημέρα! Εγώ είχα κάνει τεστάκι μία μέσα πριν τη χοριακή αλλά σκέψου πως με είχε για χοριακή στις 14 μέρες μετά από βλαστοκύστες. Οπότε στις 13 μέρες έκανα τεστάκι και έδειξε καραμπινάτο θετικό. Όμως στις 7 μέρες μάλλον είναι νωρίς. Θα έλεγα να κρατηθείς λιγάκι ακόμα. Στην τελική όμως γνώμες λέμε εδώ... Αν θες να κάνεις θα κάνεις!


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα!! Όπως καταλαβαίνετε δεν κρατηθηκα καθόλου!!! Έκανα το τεστ σήμερα στις 4:00 τα ξημερώματα ( μη με βρίσετε) και βγήκε μια γραμμή πολύ πολύ άχνη θετική! 

Ακόμα βέβαια δεν έχω ηρεμήσει αλλά θα ξανακάνω σε δύο μέρες και θα δουμε!!

  • Μου αρέσει 8

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!! Όπως καταλαβαίνετε δεν κρατηθηκα καθόλου!!! Έκανα το τεστ σήμερα στις 4:00 τα ξημερώματα ( μη με βρίσετε) και βγήκε μια γραμμή πολύ πολύ άχνη θετική! 

Ακόμα βέβαια δεν έχω ηρεμήσει αλλά θα ξανακάνω σε δύο μέρες και θα δουμε!!

Καλημέρα κορίτσι μου! Αφού το ένιωθες καλά έκανες! Θα δεις και σε δυο μέρες θα είναι πιο έντονη η γραμμούλα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marmav85 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Αφού το ένιωθες καλά έκανες! Θα δεις και σε δυο μέρες θα είναι πιο έντονη η γραμμούλα!!

Μακάρι Παναγία μου!!! Κρατάω πάντως μικρό καλάθι και συνεχίζω!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 3

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 22/9/2019 at 1:35 ΜΜ, Sofoulis είπε:

Μακάρι Παναγία μου!!! Κρατάω πάντως μικρό καλάθι και συνεχίζω!!!!!!!!!

Μπραβο Sofouli μου τότε είσαι έγκυος. Και αχνή να είναι είσαι. :grin: Με δανεικά είσαι και εσύ? Δεν θυμάμαι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...