Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα καλησπερα. Διαβασα τα νεα στο διαδυκτιο κ μου ηρθε ένας ντουβρουντζας να το πεις, ενα ανεβασμα πιεσης. Τεσσερις κλινικες εξωσωματικης εκ θεσσαλονικης τελικα εμπλεκονται στο κυκλωμα εμποριας ωαριων. Να θυμισω οτι εγω κανω με δανεικα. Ελεγε λοιπον οτι οι δοτριες ηταν ή ρομα Ελληνιδες, ή ρομα Βουλγαρες ή Γεωργιανες φτωχες ή εκδιδονταν στη Γιαννιτσών ( σαν τη Συγγρου ειναι).

Συνειδητοποιησα οποτε οτι τα μελλοντικα παιδια μου θα ειναι.

1ον  Μελαχρινα με δεξιοτητες στο χαρτζηληκι στα φαναρια

2ον Θα μοιαζουν με την Ταμτα 

3ον  Θα έχουν ικανοτητες στο φλερτ στα κοκκινα φαναρια

ΥΓ. Αν δεν το δω με χιουμορ θα μου στριψει σιγουρα

Αν καποια κοπελα εχει κανει ή θα κανει με δανεικα στη Θεσσαλονικη κ εχει ακουσει κατι ή ανησυχει το ιδιο ας με ενημερωσει

Έλα δε θέλω τέτοια !!! Ν μου έδιναν ένα μαυρακι κ τι άλλο ήθελα !!!!! 

Just now, Marmav85 είπε:

Κορίτσι μου πήγες για την χοριακή σου;

κ εγώ αυτό ήθελα να ρωτήσω μόλις μπόρεσα να μπω που είναι το κορίτσι μας ; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mary H είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα καλησπερα. Διαβασα τα νεα στο διαδυκτιο κ μου ηρθε ένας ντουβρουντζας να το πεις, ενα ανεβασμα πιεσης. Τεσσερις κλινικες εξωσωματικης εκ θεσσαλονικης τελικα εμπλεκονται στο κυκλωμα εμποριας ωαριων. Να θυμισω οτι εγω κανω με δανεικα. Ελεγε λοιπον οτι οι δοτριες ηταν ή ρομα Ελληνιδες, ή ρομα Βουλγαρες ή Γεωργιανες φτωχες ή εκδιδονταν στη Γιαννιτσών ( σαν τη Συγγρου ειναι).

Συνειδητοποιησα οποτε οτι τα μελλοντικα παιδια μου θα ειναι.

1ον  Μελαχρινα με δεξιοτητες στο χαρτζηληκι στα φαναρια

2ον Θα μοιαζουν με την Ταμτα 

3ον  Θα έχουν ικανοτητες στο φλερτ στα κοκκινα φαναρια

ΥΓ. Αν δεν το δω με χιουμορ θα μου στριψει σιγουρα

Αν καποια κοπελα εχει κανει ή θα κανει με δανεικα στη Θεσσαλονικη κ εχει ακουσει κατι ή ανησυχει το ιδιο ας με ενημερωσει

Μαίρη,αν εκει που είσαι είχαν τέτοιες περιπτώσεις δεν θα περιμέναμε κοπελα μου 6-8 μηνες να βρεθεί δοτρια! Θα είχανε την άλλη μερα!:D Μην ανησυχείς!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Γέννησα χθες το πρωί τέτοια ώρα ένα βιαστικό βιαστικό κοριτσάκι! Όλα πήγαν καλά ευτυχώς απλά θα μείνει στη μενν για 2 εβδομάδες να πάρει βάρος γιατί αποφάσισε να βγει στις 34 εβδομάδες!

Εύχομαι σε όλες σας να αποκτήσετε ένα μωράκι σύντομα!!!

  • Μου αρέσει 10

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα! Γέννησα χθες το πρωί τέτοια ώρα ένα βιαστικό βιαστικό κοριτσάκι! Όλα πήγαν καλά ευτυχώς απλά θα μείνει στη μενν για 2 εβδομάδες να πάρει βάρος γιατί αποφάσισε να βγει στις 34 εβδομάδες!

Εύχομαι σε όλες σας να αποκτήσετε ένα μωράκι σύντομα!!!

Να σου ζήσει! Τι όμορφα νέα! Εύχομαι τα καλυτερα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Καλημέρα! Γέννησα χθες το πρωί τέτοια ώρα ένα βιαστικό βιαστικό κοριτσάκι! Όλα πήγαν καλά ευτυχώς απλά θα μείνει στη μενν για 2 εβδομάδες να πάρει βάρος γιατί αποφάσισε να βγει στις 34 εβδομάδες!

Εύχομαι σε όλες σας να αποκτήσετε ένα μωράκι σύντομα!!!

Να σου ζήσει!!!! Να ναι πάντα γερή κι ευτυχισμένη!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Fleabag είπε:

Μαίρη,αν εκει που είσαι είχαν τέτοιες περιπτώσεις δεν θα περιμέναμε κοπελα μου 6-8 μηνες να βρεθεί δοτρια! Θα είχανε την άλλη μερα!:D Μην ανησυχείς!

Κι εγω αυτο πιστευω οσο το σκεφτομαι! Κι αυτο μου ειχανε πει στο πρωτο ραντεβου. Εμεις λεει αργουμε να βρουμε δοτριες γιατι δεν βρισκουμε οπως οι αλλοι Ρομα και αλλοδαπες. Τοτε μου φανηκε περιεργο τωρα καταλαβαινω τι εννοουσανε. Μαλλον γνωριζανε για τα κυκλωματα κ θελανε να διαφοροποιηθουν!

πρίν από 24 λεπτά , Clue είπε:

Καλημέρα! Γέννησα χθες το πρωί τέτοια ώρα ένα βιαστικό βιαστικό κοριτσάκι! Όλα πήγαν καλά ευτυχώς απλά θα μείνει στη μενν για 2 εβδομάδες να πάρει βάρος γιατί αποφάσισε να βγει στις 34 εβδομάδες!

Εύχομαι σε όλες σας να αποκτήσετε ένα μωράκι σύντομα!!!

Να σου ζησει κοπελα μου η μπεμπα! Θα ειναι και μια κουκλα φανταζομαι!:)

10 ώρες πρίν, maizra είπε:

Έλα δε θέλω τέτοια !!! Ν μου έδιναν ένα μαυρακι κ τι άλλο ήθελα !!!!! 

κ εγώ αυτό ήθελα να ρωτήσω μόλις μπόρεσα να μπω που είναι το κορίτσι μας ; 

Δεν εχω προβλημα με το χρωμα προς Θεου, αλλωστε μελαχρινο αντρα εχω, μελανουρι,  χαχαχα. Απλα με το ψεμα , την απατεωνια και τη λαμογια καποιων κλινικων! Θελω να παρω παιδακι απο Αφρικη αλλα με επιλογη μου κ να το γνωριζω οχι να με κοροιδευουν οι γιατροι κ νε εκμεταλλευονται κοπελες που ειναι σε ενδεια. Ουτε να παιρνουν ωαρια απο εκδιδομενες που δεν ξερω αν ελεγχονται απο αρρωστιες

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Clue είπε:

Καλημέρα! Γέννησα χθες το πρωί τέτοια ώρα ένα βιαστικό βιαστικό κοριτσάκι! Όλα πήγαν καλά ευτυχώς απλά θα μείνει στη μενν για 2 εβδομάδες να πάρει βάρος γιατί αποφάσισε να βγει στις 34 εβδομάδες!

Εύχομαι σε όλες σας να αποκτήσετε ένα μωράκι σύντομα!!!

Συγχαρητήρια Να το χαίρεσαι Να είναι γερό δυνατό και χαρούμενο!! Και εσύ να είσαι μία ευτυχισμένη μαμά!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Clue είπε:

Καλημέρα! Γέννησα χθες το πρωί τέτοια ώρα ένα βιαστικό βιαστικό κοριτσάκι! Όλα πήγαν καλά ευτυχώς απλά θα μείνει στη μενν για 2 εβδομάδες να πάρει βάρος γιατί αποφάσισε να βγει στις 34 εβδομάδες!

Εύχομαι σε όλες σας να αποκτήσετε ένα μωράκι σύντομα!!!

Συγχαρητήρια και να σου ζήσει! Να μεγαλώσει όμορφα, ήρεμα με πολλά γέλια το κοριτσάκι σου! 

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


15 ώρες πρίν, Sofoulis είπε:

Πήγα ναι! 82.3 πήγε!! Πως το βλέπεις?

Αν θυμαμαι καλα ηταν γυρω στο 38 την Τεταρτη? Κανω λαθος? Αν ηταν τοσο μια χαρα ανεβαινει Θα κανεις και αλλη ? Μπραβο γλυκια μου ολα καλα να ου πανε.

5 ώρες πρίν, Clue είπε:

Καλημέρα! Γέννησα χθες το πρωί τέτοια ώρα ένα βιαστικό βιαστικό κοριτσάκι! Όλα πήγαν καλά ευτυχώς απλά θα μείνει στη μενν για 2 εβδομάδες να πάρει βάρος γιατί αποφάσισε να βγει στις 34 εβδομάδες!

Εύχομαι σε όλες σας να αποκτήσετε ένα μωράκι σύντομα!!!

Να σου ζησει η μπεμπουλα σου παντα γερη και καλοτυχη. Φιλακια να της δωσεις.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα καλησπερα. Διαβασα τα νεα στο διαδυκτιο κ μου ηρθε ένας ντουβρουντζας να το πεις, ενα ανεβασμα πιεσης. Τεσσερις κλινικες εξωσωματικης εκ θεσσαλονικης τελικα εμπλεκονται στο κυκλωμα εμποριας ωαριων. Να θυμισω οτι εγω κανω με δανεικα. Ελεγε λοιπον οτι οι δοτριες ηταν ή ρομα Ελληνιδες, ή ρομα Βουλγαρες ή Γεωργιανες φτωχες ή εκδιδονταν στη Γιαννιτσών ( σαν τη Συγγρου ειναι).

Συνειδητοποιησα οποτε οτι τα μελλοντικα παιδια μου θα ειναι.

1ον  Μελαχρινα με δεξιοτητες στο χαρτζηληκι στα φαναρια

2ον Θα μοιαζουν με την Ταμτα 

3ον  Θα έχουν ικανοτητες στο φλερτ στα κοκκινα φαναρια

ΥΓ. Αν δεν το δω με χιουμορ θα μου στριψει σιγουρα

Αν καποια κοπελα εχει κανει ή θα κανει με δανεικα στη Θεσσαλονικη κ εχει ακουσει κατι ή ανησυχει το ιδιο ας με ενημερωσει

Παρακολουθησα το θεμα σε πολλες εκπομπες γιατι με ενδιεφερε δεν ηταν για τα ωαρια αλλα για τις παρενθετες μητερες και αυτο γιατι δεν αμοιβονταν με τα λεφτα που επρεπε βαση νομου αλλα με πολυ λιγοτερα και τα υπολοιπα τα επαιρναν οι μεσαζοντες. Ειπαν οτι το ποσο που επρεπε να παρουν ηταν 25000Ε και αυτες επαιρναν στο τελος 4000 - 5000 εγιναν καταγγελιες και γι αυτο ηταν το προβλημα οχι για την καταγωγη τους. Απλα εγινε αναφορα και για τα ωαρια οτι μαλλον και εκει δεν αμοιβονταν με το νομιμο που ειναι τα 1200Ε αλλα με λιγοτερα αλλα αυτο δεν εχει αποδειχθει ακομα. 

Εγω ξερω οτι καποιες κλινικες μοιραζουν τα ωαρια της δοτριας σε δυο ζευγαρια και εσενα σου πουλανε παραμυθι οτι τα παιρνεις ολα εσυ και ενω εσυ επιβαρινεσαι με ολο το ποσο της δοτριας στην πραγματικοτητα τα μισα λεφτα πανε στην τσεπη τους. Ετσι με αυτο τον τροπο ειναι νομιμες . 

Πανω σε αυτο το θεμα ενα εχω να πω οτι κανουν οτι γουσταρουν και αφου δεν υπαρχει διαφανεια στο θεμα λογω νομοθεσιας .......

Just now, Sofoulis είπε:

Ας ελπίσουμε να συνεχίσει έτσι και να ναι δυνατό το εμβρυακι μου!!!!!

Ετσι θα συνεχισει. Ολα καλα θα πανε να μας λες νεα να χαιρόμαστε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει να είναι πάντα γερή, ευτυχισμένη και καλότυχη και εσείς να είστε καλά να την καμαρώνετε να μεγαλώνει!

@Sofoulis σου εύχομαι οι διπλασιασμοί να συνεχίσουν δυνατά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...