Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Τι κάμετε κορίτσια μου !!! Μου έκλεισαν το πρώτο υπέρηχο να δπυμε πως προχωράμε κ εάν είναι όλα καλα στις 7 εβδομάδες … αλλά νιώθω τρομερή αδυναμία … λαχάνιασμα θέλω να είμαι μόνο στο κρεβάτι να κοιμάμαι … μήπως μου λείπει Σίδηρος ; Τους πήρα τηλέφωνο σήμερα αλλά δεν με έχουν καλέσει ακόμα πίσω .. 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, aurorahope είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! 

Εχω μια ερώτηση σχετικά με τις δότριες, λογικά πρέπει να εχουν την ίδια ομάδα αίματος με της λήπτριες, σωστά;  το σκέφτομαι γιατί εχω ομάδα 0 +  και σκέφτομαι μήπως δε βρεθεί δότρια εύκολα....:x

Είναι καλο να εχετε την ίδια ομάδα αίματος αν και θυμαμαι εδω κορίτσια που δεν είχαν. Το αν θα βρουν γρηγορα εξαρτάται απο το κέντρο. Κι εγω 0 θετικό εχω,σε ενα κέντρο περίμενα πολυ αλλα σε ενα αλλο δεν ειχα καθόλου αναμονή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, aurorahope είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! 

Εχω μια ερώτηση σχετικά με τις δότριες, λογικά πρέπει να εχουν την ίδια ομάδα αίματος με της λήπτριες, σωστά;  το σκέφτομαι γιατί εχω ομάδα 0 +  και σκέφτομαι μήπως δε βρεθεί δότρια εύκολα....:x

σε εμένα δεν έχει την ίδια ομάδα με μένα...εχω σπάνια οπότε δεν με ενδιέφερε 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, aurorahope είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! 

Εχω μια ερώτηση σχετικά με τις δότριες, λογικά πρέπει να εχουν την ίδια ομάδα αίματος με της λήπτριες, σωστά;  το σκέφτομαι γιατί εχω ομάδα 0 +  και σκέφτομαι μήπως δε βρεθεί δότρια εύκολα....:x

Καλημέρα κ καλή Σαρακοστή! Εγω κ ο σύζυγος έχουμε 0 ρέζους θετικό. Μου βρήκαν δότρια μετά από έξι μήνες αλλά στο κέντρο μου γενικά αργούν δεν ξερω αν έπαιξε ρολο η ομάδα αιματος

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα παπι μ...μια χαρά ειναι η ηλικίας...μικρή μικρή κ για να στην βρήκαν σημαίνει ότι κ καλη αγαπη.μην σκέφτεσαι τέτοια....αυτή η κοπέλα θα σ δώσει το θαύμα να το πιστέψεις....όλα θα πάνε τελεια...εμπιστεψου τον γιατρό σ.

Να 'σαι καλά φουσκωμένοΤαρζανάκι μου..Το 'βγαλα απ'το μυαλό μου κ με βοηθήσατε πολύ σ'αυτό.

Πολλά χάδια στη μπεμπούλα σου:x

18 ώρες πρίν, Τζινα38 είπε:

οχι μην το λες φιλη μου με δοτρια 27 χρονων μια χαρα δυδιμακια εκανε

 

Καλημέρα κοριτσάκι!!!Τέτοια ευχάριστα διαβάζω κ η ψυχολογία φτιάχνει στο φουλ...Εεεε, λίγο κ η άνοιξη, τα λόγια του παπά...Όλα παίζουν..Σ'ευχαριστώ κούκλα

18 ώρες πρίν, Fleabag είπε:

Στον Τσιριγώτη είσαι;

Ναι στον Τσιριγώτη.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέραααα καλό μήνα 

Κορες δεν εχω ρευμα γα@@@@@@@$$%%& τα αυτια της Γκολφως χθες ξυπνια απο 5:30 σημερα 4:30 ξυπναω 11 βραδυ πινω χαπια κ κοιμαμαι κ γαριδα το ματι απο τις 4 ε τι επαθα στα καλα καθουμενα κ ολη μερα σερνομαι κ τι πραγμα ειναι αυτο τρωω σαν τρελλη παρολο που εχω κοψει βιμπραμισυν απο τριτη ουφ βαριεμαι

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 22 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Καλημέραααα καλό μήνα 

Κορες δεν εχω ρευμα γα@@@@@@@$$%%& τα αυτια της Γκολφως χθες ξυπνια απο 5:30 σημερα 4:30 ξυπναω 11 βραδυ πινω χαπια κ κοιμαμαι κ γαριδα το ματι απο τις 4 ε τι επαθα στα καλα καθουμενα κ ολη μερα σερνομαι κ τι πραγμα ειναι αυτο τρωω σαν τρελλη παρολο που εχω κοψει βιμπραμισυν απο τριτη ουφ βαριεμαι

Η αγωνια που υποβοσκει ειναι που σε κραταει ξυπνια!! Κοιτα να χαλαρωσεις για το καλο των ζουζουνιων!! Vibramycin γτ επαιρνες;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Pingu είπε:

Καλημέρα καλό μήνα!!! Δημητρουλα τι φάρμακα παίρνεις? Πως είσαι? Αισθάνεσαι τίποτα? Εγώ έχω την εντύπωση ότι πρηζεται το στήθος μου.. Ή είναι όλα στο μυαλό μου... Χαχαχα 

Ουτρο 4 κολπικα 4 σικλακουρ απο στομα 2 κολπικα κ φιλισιν.πρεζολον 1 σαλοσπιρ κ ινοχεπ 0.45 αυτααα

Just now, Tsini είπε:

Η αγωνια που υποβοσκει ειναι που σε κραταει ξυπνια!! Κοιτα να χαλαρωσεις για το καλο των ζουζουνιων!! Vibramycin γτ επαιρνες;;

Μωρε βαδιζω κ παραμιλω ειμαι αλλα το ματι ανοιγει κ ξαπλωνω ηρεμα στον καναπε κ αρχιζουν οι ταινιες βιμπραμισιν προληπτικα με προβιοτικα για 10 μερες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Papy είπε:

Να 'σαι καλά φουσκωμένοΤαρζανάκι μου..Το 'βγαλα απ'το μυαλό μου κ με βοηθήσατε πολύ σ'αυτό.

Πολλά χάδια στη μπεμπούλα σου:x

Καλημέρα κοριτσάκι!!!Τέτοια ευχάριστα διαβάζω κ η ψυχολογία φτιάχνει στο φουλ...Εεεε, λίγο κ η άνοιξη, τα λόγια του παπά...Όλα παίζουν..Σ'ευχαριστώ κούκλα

Ναι στον Τσιριγώτη.

@Papy ,   κι εσύ στον Τσιριγωτη? 

Καλό μήνα ! 

@Papy, έχεις κάνει ετ στον Τσιρογωτη τώρα πρόσφατα? 

On 29/2/2020 at 2:25 ΜΜ, Papy είπε:

Τρεις μήνες απο το ραντεβού κ είμαι στο ΑΚΕΣΩ.Νομίζω ότι είναι μια χαρά η ηλικία της απλά πλησιάζουν οι μέρες κ ο εγκέφαλός μου τρελαίνεται:-D

Αχ πολύ με καθησυχάζεις.Το καταλαβαίνω ότι παραλογίζομαι αλλά μετά απο τόσα σκαμπανεβάσματα δίνω άλλοθι στον εαυτό μου...

Γιατί περιμένεις 3 μήνες , είχα ακούσει ότι δεν υπάρχει αναμονή.

Σε ρωτάω γιατί έχω ραντεβού στον Τσιριγώτη 16/03

Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS είπε:

Ουτρο 4 κολπικα 4 σικλακουρ απο στομα 2 κολπικα κ φιλισιν.πρεζολον 1 σαλοσπιρ κ ινοχεπ 0.45 αυτααα

Μωρε βαδιζω κ παραμιλω ειμαι αλλα το ματι ανοιγει κ ξαπλωνω ηρεμα στον καναπε κ αρχιζουν οι ταινιες βιμπραμισιν προληπτικα με προβιοτικα για 10 μερες

Καλά πάμε.. Εγώ 6 σικλακουρ βασκλορ πρεζολον ινοχεπ μπιοφολικ και προφερτιλ.. Ούτε πρεζάκια να ειμασταν.. 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...