Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου κ καλό τριημεράκι να έχουμε!!Χθες με ενημέρωσαν απο το κέντρο ότι η δότρια είναι 27 κ δε σας κρύβω ότι προβληματίστηκα γιατί διαβάζω εδώ για δότριες 20 κ 21.Μήπως θα παίξει ρόλο στην ποιότητα των εμβρύων??Μια χαρά ηλικία είναι αλλά μου 'χει σφηνωθεί στο μυαλό ότι όσο πιο νεαρή η κοπέλα τόσο το καλύτερο.Εσείς τι λέτε??Μήπως κάνω ανόητες σκέψεις??Ουφφφ πια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Papy είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου κ καλό τριημεράκι να έχουμε!!Χθες με ενημέρωσαν απο το κέντρο ότι η δότρια είναι 27 κ δε σας κρύβω ότι προβληματίστηκα γιατί διαβάζω εδώ για δότριες 20 κ 21.Μήπως θα παίξει ρόλο στην ποιότητα των εμβρύων??Μια χαρά ηλικία είναι αλλά μου 'χει σφηνωθεί στο μυαλό ότι όσο πιο νεαρή η κοπέλα τόσο το καλύτερο.Εσείς τι λέτε??Μήπως κάνω ανόητες σκέψεις??Ουφφφ πια..

Πόσο καιρό περιμένεις για δότρια και σε ποιο κέντρο είσαι αν επιτρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου κ καλό τριημεράκι να έχουμε!!Χθες με ενημέρωσαν απο το κέντρο ότι η δότρια είναι 27 κ δε σας κρύβω ότι προβληματίστηκα γιατί διαβάζω εδώ για δότριες 20 κ 21.Μήπως θα παίξει ρόλο στην ποιότητα των εμβρύων??Μια χαρά ηλικία είναι αλλά μου 'χει σφηνωθεί στο μυαλό ότι όσο πιο νεαρή η κοπέλα τόσο το καλύτερο.Εσείς τι λέτε??Μήπως κάνω ανόητες σκέψεις??Ουφφφ πια..

Καλημέρα! Εμενα ο Τσιριγωτης μου ειχε πει οτι προτιμάει αυτη την ηλικια( και η δίκη μου 27 ειναι) παρα 19-22. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου κ καλό τριημεράκι να έχουμε!!Χθες με ενημέρωσαν απο το κέντρο ότι η δότρια είναι 27 κ δε σας κρύβω ότι προβληματίστηκα γιατί διαβάζω εδώ για δότριες 20 κ 21.Μήπως θα παίξει ρόλο στην ποιότητα των εμβρύων??Μια χαρά ηλικία είναι αλλά μου 'χει σφηνωθεί στο μυαλό ότι όσο πιο νεαρή η κοπέλα τόσο το καλύτερο.Εσείς τι λέτε??Μήπως κάνω ανόητες σκέψεις??Ουφφφ πια..

Καλημέρα! Θα σου πω ότι η δίκη μου δότρια ήταν 29 ετών και έπιασαν μια χαρα τα τρία από τα έξι έμβρυα.,Τώρα κυοφορω ένα από αυτά. Επίσης κ στο τεστ της αυχενικης μια χαρα όλα κ οι πιθανότητες μια χαρα . Όποτε διώξει τις ανόητες σκέψεις, που τος είχα κάνει κ εγω κ είχα άδικο τελικά, χαλάρωσε κ απόλαυσε. Το ταξίδι μόλις ξεκίνησε! 

Υγ. Επίσης όλες οι φίλες μου έκαναν παιδάκια στα 27 κ είναι υγιέστατα!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Taggeris είπε:

Πόσο καιρό περιμένεις για δότρια και σε ποιο κέντρο είσαι αν επιτρέπεται;

Τρεις μήνες απο το ραντεβού κ είμαι στο ΑΚΕΣΩ.Νομίζω ότι είναι μια χαρά η ηλικία της απλά πλησιάζουν οι μέρες κ ο εγκέφαλός μου τρελαίνεται:-D

Just now, Fleabag είπε:

Καλημέρα! Εμενα ο Τσιριγωτης μου ειχε πει οτι προτιμάει αυτη την ηλικια( και η δίκη μου 27 ειναι) παρα 19-22. 

Αχ πολύ με καθησυχάζεις.Το καταλαβαίνω ότι παραλογίζομαι αλλά μετά απο τόσα σκαμπανεβάσματα δίνω άλλοθι στον εαυτό μου...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Τρεις μήνες απο το ραντεβού κ είμαι στο ΑΚΕΣΩ.Νομίζω ότι είναι μια χαρά η ηλικία της απλά πλησιάζουν οι μέρες κ ο εγκέφαλός μου τρελαίνεται:-D

Αχ πολύ με καθησυχάζεις.Το καταλαβαίνω ότι παραλογίζομαι αλλά μετά απο τόσα σκαμπανεβάσματα δίνω άλλοθι στον εαυτό μου...

Κορίτσι μου μην βάζεις τέτοιες σκέψεις στο μυαλό σου... έχεις εξαιρετικο γιατρό και το κέντρο είναι πολύ καλό!! Θα δεις όλα θα πάνε τέλεια!! έφτασες στην πηγή.... έρχονται τα καλύτερα!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Καλημέρα! Θα σου πω ότι η δίκη μου δότρια ήταν 29 ετών και έπιασαν μια χαρα τα τρία από τα έξι έμβρυα.,Τώρα κυοφορω ένα από αυτά. Επίσης κ στο τεστ της αυχενικης μια χαρα όλα κ οι πιθανότητες μια χαρα . Όποτε διώξει τις ανόητες σκέψεις, που τος είχα κάνει κ εγω κ είχα άδικο τελικά, χαλάρωσε κ απόλαυσε. Το ταξίδι μόλις ξεκίνησε! 

Υγ. Επίσης όλες οι φίλες μου έκαναν παιδάκια στα 27 κ είναι υγιέστατα!

Μου 'φτιαξες τη διάθεση Μαίρη μου!!!Μάλλον μετά απο τον κόπο τόσων χρόνων έγινε ταραμάς ο εγκεφαλός μου κ πετάει η λογική σαν χαρταετός (για να είμαστε κ επίκαιροι)!!

Εσύ πως είσαι κοριτσάκι μου??Η μπουμπουκίτσα σου τι κανει??Λόγω ιώσεων μένεις σπίτι??

Just now, Taggeris είπε:

Κορίτσι μου μην βάζεις τέτοιες σκέψεις στο μυαλό σου... έχεις εξαιρετικο γιατρό και το κέντρο είναι πολύ καλό!! Θα δεις όλα θα πάνε τέλεια!! έφτασες στην πηγή.... έρχονται τα καλύτερα!

Σ'ευχαριστώ τόσο πολύ...Το ξερα πως θα με βοηθούσατε κ πραγματικά νιώθω πολύ πολύ καλύτερα!!Είστε οι πιο γλυκές:x

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Μου 'φτιαξες τη διάθεση Μαίρη μου!!!Μάλλον μετά απο τον κόπο τόσων χρόνων έγινε ταραμάς ο εγκεφαλός μου κ πετάει η λογική σαν χαρταετός (για να είμαστε κ επίκαιροι)!!

Εσύ πως είσαι κοριτσάκι μου??Η μπουμπουκίτσα σου τι κανει??Λόγω ιώσεων μένεις σπίτι??

Χαχαχαχα μ αρέσεις! Χαλβάς , χαρταετός , και καλή Σαρακοστή! Λοιπόν εισαι τυχερή που σου βρήκαν γρήγορα δότρια και φυσικα όλα καλά θα πανε! Οι φίλες μου που έμειναν έγκυες στα 27 έπιασαν με τον κρίνο πάντως. Μια φορά ελεύθερη επαφή και τσουπ μωράκι! Εγω αυτό το 27 το έχω γούρι! Πάει πολύ καλά παντα! Ετοιμάσου το μπεμπε έρχεται!

Η μπεμπιτσα είναι καλά έχω μια μικρή κοιλιτσα τώρα ! Έχω κλειστεί μέσα λόγω ιώσεων εκτός από μια φορά τη βδομάδα που πάμε για καφεκαφέ

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Χαχαχαχα μ αρέσεις! Χαλβάς , χαρταετός , και καλή Σαρακοστή! Λοιπόν εισαι τυχερή που σου βρήκαν γρήγορα δότρια και φυσικα όλα καλά θα πανε! Οι φίλες μου που έμειναν έγκυες στα 27 έπιασαν με τον κρίνο πάντως. Μια φορά ελεύθερη επαφή και τσουπ μωράκι! Εγω αυτό το 27 το έχω γούρι! Πάει πολύ καλά παντα! Ετοιμάσου το μπεμπε έρχεται!

Η μπεμπιτσα είναι καλά έχω μια μικρή κοιλιτσα τώρα ! Έχω κλειστεί μέσα λόγω ιώσεων εκτός από μια φορά τη βδομάδα που πάμε για καφεκαφέ

Μα τι όμορφο ακούγεται βρε Μαιρούλα!!Να την προσέχεις τη μικρή κ στρώσε στον καναπέ το κ₩λαρ@κι σου για λίγο καιρό κ μην το κουνάς..

Καλημέρα κ πολλά χάδια στην κοιλίτσα:x

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Papy είπε:

Μα τι όμορφο ακούγεται βρε Μαιρούλα!!Να την προσέχεις τη μικρή κ στρώσε στον καναπέ το κ₩λαρ@κι σου για λίγο καιρό κ μην το κουνάς..

Καλημέρα κ πολλά χάδια στην κοιλίτσα:x

:wub::wub:


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Papy είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου κ καλό τριημεράκι να έχουμε!!Χθες με ενημέρωσαν απο το κέντρο ότι η δότρια είναι 27 κ δε σας κρύβω ότι προβληματίστηκα γιατί διαβάζω εδώ για δότριες 20 κ 21.Μήπως θα παίξει ρόλο στην ποιότητα των εμβρύων??Μια χαρά ηλικία είναι αλλά μου 'χει σφηνωθεί στο μυαλό ότι όσο πιο νεαρή η κοπέλα τόσο το καλύτερο.Εσείς τι λέτε??Μήπως κάνω ανόητες σκέψεις??Ουφφφ πια..

καλησπέρα παπι μ...μια χαρά ειναι η ηλικίας...μικρή μικρή κ για να στην βρήκαν σημαίνει ότι κ καλη αγαπη.μην σκέφτεσαι τέτοια....αυτή η κοπέλα θα σ δώσει το θαύμα να το πιστέψεις....όλα θα πάνε τελεια...εμπιστεψου τον γιατρό σ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Papy είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου κ καλό τριημεράκι να έχουμε!!Χθες με ενημέρωσαν απο το κέντρο ότι η δότρια είναι 27 κ δε σας κρύβω ότι προβληματίστηκα γιατί διαβάζω εδώ για δότριες 20 κ 21.Μήπως θα παίξει ρόλο στην ποιότητα των εμβρύων??Μια χαρά ηλικία είναι αλλά μου 'χει σφηνωθεί στο μυαλό ότι όσο πιο νεαρή η κοπέλα τόσο το καλύτερο.Εσείς τι λέτε??Μήπως κάνω ανόητες σκέψεις??Ουφφφ πια..

οχι μην το λες φιλη μου με δοτρια 27 χρονων μια χαρα δυδιμακια εκανε

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Papy είπε:

Τρεις μήνες απο το ραντεβού κ είμαι στο ΑΚΕΣΩ.Νομίζω ότι είναι μια χαρά η ηλικία της απλά πλησιάζουν οι μέρες κ ο εγκέφαλός μου τρελαίνεται:-D

Αχ πολύ με καθησυχάζεις.Το καταλαβαίνω ότι παραλογίζομαι αλλά μετά απο τόσα σκαμπανεβάσματα δίνω άλλοθι στον εαυτό μου...

Στον Τσιριγώτη είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! 

Εχω μια ερώτηση σχετικά με τις δότριες, λογικά πρέπει να εχουν την ίδια ομάδα αίματος με της λήπτριες, σωστά;  το σκέφτομαι γιατί εχω ομάδα 0 +  και σκέφτομαι μήπως δε βρεθεί δότρια εύκολα....:x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...