Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Καλησπέρα κόρες. Τι κάνετε; Ησυχία αυτές τις ημέρες. 380 η τρίτη χοριακη οπότε χαλάρωσα μπορώ να πω. 

Καλό σκ εύχομαι 

Καλό ΣΚ σε όλα τα κορίτσια μας!! Αλινάκι προχωράς υπέροχα!! Το αδερφάκι έρχεται για να μείνει:x

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

3 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Καλησπέρα κόρες. Τι κάνετε; Ησυχία αυτές τις ημέρες. 380 η τρίτη χοριακη οπότε χαλάρωσα μπορώ να πω. 

Καλό σκ εύχομαι 

Συγχαρητήρια αλίνα! Με το καλό να έρθει στον κόσμο και το αδερφάκι , μπράβο !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , kallaki είπε:

Όχι θα πάω σε άλλο μήνα. Θα τα κατατάξουμε τώρα... Τα χρυσά αυγουλακια 

Μακάρι Θέλω πολύ κοκοβιακι.....

Ο γιατρός σου προτιμάει τα κατεψυγμένα από τα φρέσκα τώρα στη δωρεά; Προσπαθώ να καταλάβω που οι περισσότερες κοπέλες έχουν κάνει με κατεψυγμένα.. Μηπως είναι ο συγχρονισμός που είναι δύσκολος;.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

Από το στόμα σου και του Θεού τ αυτί..... Για όλες μας.... :::×××××

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Έρχεται κ η σειρά σου να γίνεις τρελομανουλίτσα:x

Just now, anoulious είπε:

Ο γιατρός σου προτιμάει τα κατεψυγμένα από τα φρέσκα τώρα στη δωρεά; Προσπαθώ να καταλάβω που οι περισσότερες κοπέλες έχουν κάνει με κατεψυγμένα.. Μηπως είναι ο συγχρονισμός που είναι δύσκολος;.. 

Νομίζω ότι δεν είναι στάνταρ.Εγώ πήγα με φρέσκα εμβρυάκια κ πήγε εξαιρετικά η προσπάθεια αφού κ τα 2 σοκολατάκια μου γραπώθηκαν!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Papy είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Έρχεται κ η σειρά σου να γίνεις τρελομανουλίτσα:x

Νομίζω ότι δεν είναι στάνταρ.Εγώ πήγα με φρέσκα εμβρυάκια κ πήγε εξαιρετικά η προσπάθεια αφού κ τα 2 σοκολατάκια μου γραπώθηκαν!!

Nαι σίγουρα δεν είναι στάνταρ. Απλά στην αρχή με παράξενεψε που είναι τόσες οι περιπτώσεις των κατεψυγμένων... Ευτυχώς που ειστε και εσείς και παίρνουμε ελπιδες.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Καλησπέρα κόρες. Τι κάνετε; Ησυχία αυτές τις ημέρες. 380 η τρίτη χοριακη οπότε χαλάρωσα μπορώ να πω. 

Καλό σκ εύχομαι 

Oυαου, νουμεραρα!! Παμε για το αδερφακι!!!!

Just now, kallaki είπε:

Με πήρε τηλ ο γιατρός πριν λίγο και μου είπε ότι η δοτρια θα είναι έτοιμη για ωολιψια την Τρίτη. Και έχει πολλά ωάρια....... Τρελαίνομαι.......παράξενο ... Αλλά είμαι χαρούμενη ...

Το ταξιδι μολις ξεκινησε. Απολαυσε το:)

Just now, anoulious είπε:

Nαι σίγουρα δεν είναι στάνταρ. Απλά στην αρχή με παράξενεψε που είναι τόσες οι περιπτώσεις των κατεψυγμένων... Ευτυχώς που ειστε και εσείς και παίρνουμε ελπιδες.. 

Ο δικος μου ντοκ τα προτιμα γιατι η καταψυξη βοηθα στην εμφυτευση. Μολις αποψυχονται κολλουν πιο ευκολα. Επισης ειναι πιο ευκολος ο συγχρονισμος. Η μπεμπα μου ηταν στην καταψυξη τρια χρονια

Κοριτσακια μου , η καλη εξελιξη της χοριακης της Αλινα δειχνει οτι κ τα μετρια εμβρυακια πολλες φορες εχουν πολυ καλη πορεια.

ΟΠοτε τα κοριτσια που εχουν εμβρυα με μετρια αξιολογηση να μην αγχωνονται

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Oυαου, νουμεραρα!! Παμε για το αδερφακι!!!!

Το ταξιδι μολις ξεκινησε. Απολαυσε το:)

Ο δικος μου ντοκ τα προτιμα γιατι η καταψυξη βοηθα στην εμφυτευση. Μολις αποψυχονται κολλουν πιο ευκολα. Επισης ειναι πιο ευκολος ο συγχρονισμος. Η μπεμπα μου ηταν στην καταψυξη τρια χρονια

Κοριτσακια μου , η καλη εξελιξη της χοριακης της Αλινα δειχνει οτι κ τα μετρια εμβρυακια πολλες φορες εχουν πολυ καλη πορεια.

ΟΠοτε τα κοριτσια που εχουν εμβρυα με μετρια αξιολογηση να μην αγχωνονται

Ευχαριστώ Μαίρη μου. 

Έχεις δίκιο για τα έμβρυα. Τελικά ούτε η αξιολόγηση τους είναι το πιο σημαντικό αλλά ούτε ποσών ημερών είναι ή αν είναι κατεψυγμένα. Τουλάχιστον εγώ έχω δύο εγκυμοσύνες, η μία με φρέσκα, άριστα τριών ημερών. Η άλλη κατεψυγμένα,μέτρια βλαστοκυστες! 

Καλημέρα

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 said:

Ευχαριστώ Μαίρη μου. 

Έχεις δίκιο για τα έμβρυα. Τελικά ούτε η αξιολόγηση τους είναι το πιο σημαντικό αλλά ούτε ποσών ημερών είναι ή αν είναι κατεψυγμένα. Τουλάχιστον εγώ έχω δύο εγκυμοσύνες, η μία με φρέσκα, άριστα τριών ημερών. Η άλλη κατεψυγμένα,μέτρια βλαστοκυστες! 

Καλημέρα

Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! Καλημερα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Nαι σίγουρα δεν είναι στάνταρ. Απλά στην αρχή με παράξενεψε που είναι τόσες οι περιπτώσεις των κατεψυγμένων... Ευτυχώς που ειστε και εσείς και παίρνουμε ελπιδες.. 

Η επιμονή πάντα κερδίζει τη μάχη γλυκιά μου!! Σύντομα θα έρθεις σ'αυτήν την πλευρά κ ούτε εσύ θα το πιστεύεις!! Εγώ φτάνω προς το τέλος κ κάθε πρωί πιάνω την κοιλιά μου κ όταν καταλαβαίνω ότι δεν είναι όνειρο χαμογελάω!!!! Τρέλα σου λέω:grin:

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, alina80 είπε:

Ευχαριστώ Μαίρη μου. 

Έχεις δίκιο για τα έμβρυα. Τελικά ούτε η αξιολόγηση τους είναι το πιο σημαντικό αλλά ούτε ποσών ημερών είναι ή αν είναι κατεψυγμένα. Τουλάχιστον εγώ έχω δύο εγκυμοσύνες, η μία με φρέσκα, άριστα τριών ημερών. Η άλλη κατεψυγμένα,μέτρια βλαστοκυστες! 

Καλημέρα

Καλημερα! Ετσι ειναι.

Και το λεμε και το τονιζουμε για να μην αγχωνομαστε με την αξιολογηση τους

Just now, Papy είπε:

Η επιμονή πάντα κερδίζει τη μάχη γλυκιά μου!! Σύντομα θα έρθεις σ'αυτήν την πλευρά κ ούτε εσύ θα το πιστεύεις!! Εγώ φτάνω προς το τέλος κ κάθε πρωί πιάνω την κοιλιά μου κ όταν καταλαβαίνω ότι δεν είναι όνειρο χαμογελάω!!!! Τρέλα σου λέω:grin:

Πως ειναι η κοιλια σου κουκλα μου? Τεραστια? Ελα πλησιαζεις στο τελος, να αγκαλιασεις τα μωρακια σου

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, anoulious said:

Ο γιατρός σου προτιμάει τα κατεψυγμένα από τα φρέσκα τώρα στη δωρεά; Προσπαθώ να καταλάβω που οι περισσότερες κοπέλες έχουν κάνει με κατεψυγμένα.. Μηπως είναι ο συγχρονισμός που είναι δύσκολος;.. 

Δεν μου έδωσε επιλογές. Μου είπε τα καταψυχουμε και μετά γίνετε η προετοιμασία σε μένα. Αυτή είναι η διαδικασία που εφαρμόζουν σε αυτη υποπερίπτωση....... Τι να σου πω.....δεν ξέρω. 

5 minutes ago, Papy said:

Η επιμονή πάντα κερδίζει τη μάχη γλυκιά μου!! Σύντομα θα έρθεις σ'αυτήν την πλευρά κ ούτε εσύ θα το πιστεύεις!! Εγώ φτάνω προς το τέλος κ κάθε πρωί πιάνω την κοιλιά μου κ όταν καταλαβαίνω ότι δεν είναι όνειρο χαμογελάω!!!! Τρέλα σου λέω:grin:

Με ένα πόνο κοπέλα μου.....☺

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

Δεν μου έδωσε επιλογές. Μου είπε τα καταψυχουμε και μετά γίνετε η προετοιμασία σε μένα. Αυτή είναι η διαδικασία που εφαρμόζουν σε αυτη υποπερίπτωση....... Τι να σου πω.....δεν ξέρω. 

Με ένα πόνο κοπέλα μου.....☺

Στο embryol εισαι?Καλη επιτυχια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Καλημερα! Ετσι ειναι.

Και το λεμε και το τονιζουμε για να μην αγχωνομαστε με την αξιολογηση τους

Πως ειναι η κοιλια σου κουκλα μου? Τεραστια? Ελα πλησιαζεις στο τελος, να αγκαλιασεις τα μωρακια σου

Είναι τσίτα Μαιρούλα μου αλλά μου αρέσει!! Δε σου κρύβω όμως πως θέλω να έρθει η στιγμή που θα έρθουν στον κόσμο τα μωράκια μου κ θα τα πάρω αγκαλιά..Μόνο που το σκέφτομαι δακρύζω..

Just now, kallaki είπε:

Δεν μου έδωσε επιλογές. Μου είπε τα καταψυχουμε και μετά γίνετε η προετοιμασία σε μένα. Αυτή είναι η διαδικασία που εφαρμόζουν σε αυτη υποπερίπτωση....... Τι να σου πω.....δεν ξέρω. 

Με ένα πόνο κοπέλα μου.....☺

Σ'ευχαριστώ πολύ!!! Τώρα περιμένουμε τα δικά σου τα ευχάριστα!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...