Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Εγω παλι δε νομιζω να το πω γιατι μου φαινεται περιττο. Ενα κυτταρο ειναι που μεσα σου γινεται παιδι. Ετσι το εχω δει εγω ισως γιατι ετσι με βοηθησε να παρω την αποφαση κ τωρα να μου φαινεται το πιο απλο κ λογικο πραγμα για μια κοπελα της ηλικιας μου που ζω σε μια χωρα που δεν εχω πολλες επιλογες Βεβαια τωρα ειμαι πριν το χορο, δεν ξερω πως τα βλεπεις μετα αλλα ο,τι αποφαση παρει το καθε ζευγαρι νομιζω μετα απο τετοιο αγωνα κ τετοια αγαπη σωστη θα ειναι!

Ακομα δεν τον ειδαμε γιαννη τον εγραψαμε βεβαια αλλα λεμε τωρα

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Moana είπε:

Μπραβο Ραφαέλα, μπορει να μην εχω μπει ακομη σε διαδικασία με δωρηση ωαρίου αλλα για ενα πράγμα ειμαι σιγουρη, οτι δε θα το κρύψω ποτε αυτο απο το παιδι αν κ εφόσον το κανω. Εγω ήδη το συζητάω ανοιχτά με όλους το ενδεχόμενο αυτο, οσο κ αν δεν ειναι έτοιμοι να το δεχτούν. Μένουν με το στομα ανοιχτό ολοι. Κανεις δε ξέρει πως φέρνουν τα παιδιά στο κοσμο οι γυναίκες μετα απο καποια ηλικια 

εμενα το ξέρουν  ολοι κ ισα ισα με στήριξαν κιολας....δεν ειχα κολλήματα...ειχαν βεβαια περιέργεια αλλα οταν τους εξήγησα ( επειδή ξεραν τι εχω περασει 11 χρόνια) μ ειπαν καλα μωρη γιατι δεν πηγαινες πιο νωρις??? χαχαχαχχαχα γενικα νιωθω τυχερη κ καθολου ντροπη... ολη μ λενε ο το μαρακι μ ειναι το πιο τυχερο μωρο στον κοσμο....μιλαμε ανοιχτα κ μαλιστα κανουμε κ πλακα με ολο αυτο

Just now, Κρισταλενια είπε:

καλημερα κοριτσια,

εγινε το εξης σημερα και θελω να το μοιραστω μαζι σας να μου πειτε την αποψη σας κοριτσια και αν εχει συμβει σε καποια απο εσας πως το αντιμετωπισατε

μου εστειλαν τα χαρακτηριστικα της λοιπον να πω οτι ο συζυγος ειναι 190 ξανθος με πρασινα ματια και εγω καστανη 160 καστανη καστανα ματια 57 κιλα

οταν λοιπον μου ζητησαν τα χαρακτηριστικα μου τους τα ειπα οταν ο συζυγος ηρθε ελλαδα ειχαμε τραβηξει βιντεακι δικο μου φωτογραφιες για να παρουν μια ιδεα του πως ειμαι δεν εδωσαν λεει καμια σημεσια του λεω δεν πειραζει βρε τα χαρακτηριστικα μου τα ξερουν 

ερχομαστε στο σημερα μου εστειλαν τα χαρακτηριστικα της δοτριας 1 70 50 κιλα ξανθια με γαλανα ματια ειλικρινα δεν με πειραζει καθολου αλλα αυτο δεν ειναι κοροιδια απο το κεντρο ??? δλδ αν κανουν τετοια πραγματα ποιος ξερει τι αλλο κανουν μπορει δλδ οποιος ψαχνει για σπερμα με τα χαρακτηριστικα του αντρα μου ποιος μου λεει οτι δεν εχουν παρει γενετικο υλικο του συζυγου μου 

τι να κανω ρε παιδια πως να αντιδρασω

τα γαλανα ματια που κολλανε???? ( καλε εμενα δεν θαωμε χαλαγε καθολου ουτε που με νοιαζει) ...τι να σ πω ρε αγαπη να κανεις οπως νιωθεις εγω δεν ζητησα τιποτα απο χαρακτηριστικά μονο ηλικια....κ έγχρωμο  να μ βγαίνε το παιδι παλι δεν θα με ενοιαζε.

δυστυχως καμια μας δεν θα μαθει αν παιρνουν υλικο απο τους αντρες μας....

Just now, Τουτουνι είπε:

Συγνώμη κορίτσι μου που επεμβαίνω, αλλα πως σου έδωσε ο γιατρός σου τόσες πολλές πληροφορίες???? Απαγορεύεται απ' το νόμο απ' όσο ξέρω εγώ!  Εμένα ο γιατρός μου μου είπε μόνο την ηλικία της... 

φιλακια κοιλιτσα σ.....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

εμενα το ξέρουν  ολοι κ ισα ισα με στήριξαν κιολας....δεν ειχα κολλήματα...ειχαν βεβαια περιέργεια αλλα οταν τους εξήγησα ( επειδή ξεραν τι εχω περασει 11 χρόνια) μ ειπαν καλα μωρη γιατι δεν πηγαινες πιο νωρις??? χαχαχαχχαχα γενικα νιωθω τυχερη κ καθολου ντροπη... ολη μ λενε ο το μαρακι μ ειναι το πιο τυχερο μωρο στον κοσμο....μιλαμε ανοιχτα κ μαλιστα κανουμε κ πλακα με ολο αυτο

τα γαλανα ματια που κολλανε???? ( καλε εμενα δεν θαωμε χαλαγε καθολου ουτε που με νοιαζει) ...τι να σ πω ρε αγαπη να κανεις οπως νιωθεις εγω δεν ζητησα τιποτα απο χαρακτηριστικά μονο ηλικια....κ έγχρωμο  να μ βγαίνε το παιδι παλι δεν θα με ενοιαζε.

δυστυχως καμια μας δεν θα μαθει αν παιρνουν υλικο απο τους αντρες μας....

φιλακια κοιλιτσα σ.....

Μάτια μου, φιλάκια στο κομοβιο σου!!!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

εμενα το ξέρουν  ολοι κ ισα ισα με στήριξαν κιολας....δεν ειχα κολλήματα...ειχαν βεβαια περιέργεια αλλα οταν τους εξήγησα ( επειδή ξεραν τι εχω περασει 11 χρόνια) μ ειπαν καλα μωρη γιατι δεν πηγαινες πιο νωρις??? χαχαχαχχαχα γενικα νιωθω τυχερη κ καθολου ντροπη... ολη μ λενε ο το μαρακι μ ειναι το πιο τυχερο μωρο στον κοσμο....μιλαμε ανοιχτα κ μαλιστα κανουμε κ πλακα με ολο αυτο

τα γαλανα ματια που κολλανε???? ( καλε εμενα δεν θαωμε χαλαγε καθολου ουτε που με νοιαζει) ...τι να σ πω ρε αγαπη να κανεις οπως νιωθεις εγω δεν ζητησα τιποτα απο χαρακτηριστικά μονο ηλικια....κ έγχρωμο  να μ βγαίνε το παιδι παλι δεν θα με ενοιαζε.

δυστυχως καμια μας δεν θα μαθει αν παιρνουν υλικο απο τους αντρες μας....

φιλακια κοιλιτσα σ.....

Να δανειστω τον κυκλο σου; χα χσ χσ. Μωρε ας ερθω κ εγω στη θεση σας κ ας βγω κ με ντουντουκα τσιτσιδη στην πλατεια

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rafaelatarzan said:

κανονισε  είμαι μαρτυρας κ θα σε παρω βίντεο.   θα έρθειςκ συ αγαπη μ....

μανουλες  με τα χρυσα αυγα σήμερα  εμεις ειπαμε τις πρωτες λεξουκες μας....

ειπαμε  αμπα κ μπα... κατουρηθηκα σας λεω....ευχομαι ολες σας να ρο ακούσετε συντομα....έρχεται  κ η δικια σας ωρα....

Αχ συγκινηθηκα κ με βλεπουν οι απεναντι κ θσ λενε καθυστερημενο ειναι αυτο!! Να σου ζησει αγαπη! Αμην!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι said:

Μάτια μου, φιλάκια στο κομοβιο σου!!!!!

@Rafaelatarzan  κορτισαρα μου γλυκια και εμενα το ξερουν ολοι απο τον κυκλο μου και εχω την υποστηριξη τους δεν μου εχει πει κανεις κανενα ασχημο σχολιο δεν το κρυβουμε 

δεν με ενοχλει καθολου ειλικρινα απλα δεν καταλαβαινω για πιο λογο ζητησαν τα χαρακτηριστικα μου απο την στιγμη που η επιλογη της δοτριας δεν εγινε συμφωνα με τα δικα μου χρωματα τεσπα ουτε που με νοιαζει ας φυγω εγκυος απο την ελλαδα και τα υπολοιπα ειναι λεπτομερειες 

φιλια πολλα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Αχ συγκινηθηκα κ με βλεπουν οι απεναντι κ θσ λενε καθυστερημενο ειναι αυτο!! Να σου ζησει αγαπη! Αμην!

σε ευχαριστώ ψυχη μ παρα πολυ...οτι θες να μας μιλας....αγκαλιτσα απο μας

Just now, Κρισταλενια είπε:

@Rafaelatarzan  κορτισαρα μου γλυκια και εμενα το ξερουν ολοι απο τον κυκλο μου και εχω την υποστηριξη τους δεν μου εχει πει κανεις κανενα ασχημο σχολιο δεν το κρυβουμε 

δεν με ενοχλει καθολου ειλικρινα απλα δεν καταλαβαινω για πιο λογο ζητησαν τα χαρακτηριστικα μου απο την στιγμη που η επιλογη της δοτριας δεν εγινε συμφωνα με τα δικα μου χρωματα τεσπα ουτε που με νοιαζει ας φυγω εγκυος απο την ελλαδα και τα υπολοιπα ειναι λεπτομερειες 

φιλια πολλα

ετσι  μην σε νοιάζει αγαπη μ....θα εχεις μια ξεχωριστή κορη η γιο κ θα χουν παντα υγεια...αυτο αλλωστε ειναι το ζητουμενο μας....ενα παιδι αγακλια κ ας εχει ματιά σαν το χασκι...( λιγο χιουμορ δεν βλάπτει ε??? ) χαχχαχαχα 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

σε ευχαριστώ ψυχη μ παρα πολυ...οτι θες να μας μιλας....αγκαλιτσα απο μας

ετσι  μην σε νοιάζει αγαπη μ....θα εχεις μια ξεχωριστή κορη η γιο κ θα χουν παντα υγεια...αυτο αλλωστε ειναι το ζητουμενο μας....ενα παιδι αγακλια κ ας εχει ματιά σαν το χασκι...( λιγο χιουμορ δεν βλάπτει ε??? ) χαχχαχαχα 

χαχαχααχαχ εννοειται κουκλαρα μου φανταζεσαι να κανω κορη τι κουκλαρα θα ειναι χααχαχχαχα μοντελο θα την κανω 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Κρισταλενια είπε:

χαχαχααχαχ εννοειται κουκλαρα μου φανταζεσαι να κανω κορη τι κουκλαρα θα ειναι χααχαχχαχα μοντελο θα την κανω 

ετσι μοντέλο κ πολλα παραπανω....το αξιζεις.ολες σας εδω το αξίζεται...

παμε κοριτσια μ δυνατα να σκισκουμε τα χρυσα αυγα μας κ να γίνουν  πλατινες μεγαλες πανω στην αγκαλιά  σας....σας το εύχομαι  με ολη μ την ψυχή...

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

ετσι μοντέλο κ πολλα παραπανω....το αξιζεις.ολες σας εδω το αξίζεται...

παμε κοριτσια μ δυνατα να σκισκουμε τα χρυσα αυγα μας κ να γίνουν  πλατινες μεγαλες πανω στην αγκαλιά  σας....σας το εύχομαι  με ολη μ την ψυχή...

Ραφαέλα μου γλυκιά !! Πόσο δύναμη μας δίνεις !..

να μας ενημερώσεις παρακαλώ όταν πει πρωτη φορα μαμά, να λιώσουμε και μεις μαζί σου. Φιλάκια 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, kallaki είπε:

Πόσο σε νιώθω!!!! Και εγώ τα βαρέθηκα όλα. Αυτή την διαδικασία ναρκωσης....... 

Και σκέψου όπως ίσως διάβασες απέφυγα πάρα πολλές φορές μέθη σε ωοληψιες.. Βάλε 3 υστεροσκοπησεις) αυτή θα είναι η 4η,λαμπαροσκοπηση,ολικη θυρεοειδεκτομη(δε βάζω αλλά χειρουργεία για άλλους λόγους)και πολλές  πολλές ωοληψιες πριν το παρω απόφαση  και κόψω τη μέθη.. Η λέξη βαρέθηκα είναι λίγη.. 

2 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Συγνώμη κορίτσι μου που επεμβαίνω, αλλα πως σου έδωσε ο γιατρός σου τόσες πολλές πληροφορίες???? Απαγορεύεται απ' το νόμο απ' όσο ξέρω εγώ!  Εμένα ο γιατρός μου μου είπε μόνο την ηλικία της... 

Δίνουν λεπτομέρειες.. Λίγο ψιλοκρυφα.. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Κρισταλενια said:

καλημερα κοριτσια,

εγινε το εξης σημερα και θελω να το μοιραστω μαζι σας να μου πειτε την αποψη σας κοριτσια και αν εχει συμβει σε καποια απο εσας πως το αντιμετωπισατε

μου εστειλαν τα χαρακτηριστικα της λοιπον να πω οτι ο συζυγος ειναι 190 ξανθος με πρασινα ματια και εγω καστανη 160 καστανη καστανα ματια 57 κιλα

οταν λοιπον μου ζητησαν τα χαρακτηριστικα μου τους τα ειπα οταν ο συζυγος ηρθε ελλαδα ειχαμε τραβηξει βιντεακι δικο μου φωτογραφιες για να παρουν μια ιδεα του πως ειμαι δεν εδωσαν λεει καμια σημεσια του λεω δεν πειραζει βρε τα χαρακτηριστικα μου τα ξερουν 

ερχομαστε στο σημερα μου εστειλαν τα χαρακτηριστικα της δοτριας 1 70 50 κιλα ξανθια με γαλανα ματια ειλικρινα δεν με πειραζει καθολου αλλα αυτο δεν ειναι κοροιδια απο το κεντρο ??? δλδ αν κανουν τετοια πραγματα ποιος ξερει τι αλλο κανουν μπορει δλδ οποιος ψαχνει για σπερμα με τα χαρακτηριστικα του αντρα μου ποιος μου λεει οτι δεν εχουν παρει γενετικο υλικο του συζυγου μου 

τι να κανω ρε παιδια πως να αντιδρασω

Ειλικρινά δεν ξέρω. Σαν πρώτη αντίδραση άφωνη. Τα εμβρυακια τα έχεις τοποθέτηση είδη... Δεν έχω κάτι να πω....

Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Ραφαέλα μου γλυκιά !! Πόσο δύναμη μας δίνεις !..

να μας ενημερώσεις παρακαλώ όταν πει πρωτη φορα μαμά, να λιώσουμε και μεις μαζί σου. Φιλάκια 

μεχρι κ πανω θα βγαλω στην πολη μ...ααχαχαχχαχα 

αχ γλυκια μ θαλασσα να σε ειχα κοντα μα σε αγγαλιαζα αγαπη μ....κοιτα μπροστά κ οτι θες ξες που ειμαι...περιφερομε εδω μεσα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...