Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Papy είπε:

Είναι τσίτα Μαιρούλα μου αλλά μου αρέσει!! Δε σου κρύβω όμως πως θέλω να έρθει η στιγμή που θα έρθουν στον κόσμο τα μωράκια μου κ θα τα πάρω αγκαλιά..Μόνο που το σκέφτομαι δακρύζω..

Σ'ευχαριστώ πολύ!!! Τώρα περιμένουμε τα δικά σου τα ευχάριστα!!

Πλησιαζει η στιγμη!Πως εισαι, ποναει η μεση καθολου? Τα ποδια σου πρηστηκαν?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, MaryH είπε:

Πλησιαζει η στιγμη!Πως εισαι, ποναει η μεση καθολου? Τα ποδια σου πρηστηκαν?

Όχι Μαιρούλα μου ούτε πόνος στη μέση ούτε πρησμένα πόδια.Γενικότερα, περα απο τρομερή εξαντληση κ κούραση, αισθάνομαι καλά.

Η μπεμπούλα μας τι κάνει??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Όχι Μαιρούλα μου ούτε πόνος στη μέση ούτε πρησμένα πόδια.Γενικότερα, περα απο τρομερή εξαντληση κ κούραση, αισθάνομαι καλά.

Η μπεμπούλα μας τι κάνει??

Oποτε ολα πολυ καλα. Εγω με ενα ειχα θεματα με μεση κ ποδια στο τελος. Η κουραση ειναι νορμαλ

Η μπεμπουλα ειναι πολυ καλα, μεγαλωνει, χαμογελαει, βγαζει φωνουλες, αλλα πριν απο λιγο εκλαιγε, μαλλον πονουσε το εντερακι της

Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Oποτε ολα πολυ καλα. Εγω με ενα ειχα θεματα με μεση κ ποδια στο τελος. Η κουραση ειναι νορμαλ

Η μπεμπουλα ειναι πολυ καλα, μεγαλωνει, χαμογελαει, βγαζει φωνουλες, αλλα πριν απο λιγο εκλαιγε, μαλλον πονουσε το εντερακι της

Να της δώσεις δυο ρουφηχτά φιλιά στα ζουμερά μπουτάκια!!! Τι όμορφα που μεγαλώνει:x Να απολαμβάνετε κάθε στιγμή Μαίρη μου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Να της δώσεις δυο ρουφηχτά φιλιά στα ζουμερά μπουτάκια!!! Τι όμορφα που μεγαλώνει:x Να απολαμβάνετε κάθε στιγμή Μαίρη μου!!

Θα της τα δωσω! Σ ευχαριστω πολυ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 10/10/2020 at 9:11 ΜΜ, aurorahope είπε:

Συγχαρητήρια! Εύχομαι τα ίδια καλά νέα και στις άλλες κοπέλες που περιμένουν!

Γνωρίζω μόνο τον Τσιριγώτη και θα σου γράψω προσωπικό μήνυμα. Καλή επιτυχία!

Γράψε και σε μένα αν μπορείς. Για τον Τσιριγώτη εννοώ!

On 10/10/2020 at 9:11 ΜΜ, aurorahope είπε:

Συγχαρητήρια! Εύχομαι τα ίδια καλά νέα και στις άλλες κοπέλες που περιμένουν!

Γνωρίζω μόνο τον Τσιριγώτη και θα σου γράψω προσωπικό μήνυμα. Καλή επιτυχία!

Γράψε και σε μένα αν μπορείς. Για τον Τσιριγώτη εννοώ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on said:

Γράψε και σε μένα αν μπορείς. Για τον Τσιριγώτη εννοώ!

Γράψε και σε μένα αν μπορείς. Για τον Τσιριγώτη εννοώ!

Κι εγώ θέλω!!

ποσο χρόνων είστε κορίτσια?

εγω 44


LZ71p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dream_on είπε:

Γράψε και σε μένα αν μπορείς. Για τον Τσιριγώτη εννοώ!

Γράψε και σε μένα αν μπορείς. Για τον Τσιριγώτη εννοώ!

Εντάξει, θα σας ενημερώσω και τις δύο κοπέλες εσένα και την @AndMosch που το ζητάτε.Καλή επιτυχία σας εύχομαι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on είπε:

Καλησπέρα μετά από πολύ πολύ καιρό! Ίσως με θυμούνται όσες έχουν πάνω από χρόνο εδώ. Έκανα μια αποχη από συζητήσεις με αυτό το αντικείμενο. Είχα συνεχείς αποτυχίες με ωάρια από δοτρια, χωρίς να ξέρουν το γιατί. Τώρα πήγα αλλού και θα ξεκινήσω πάλι. Πρέπει να βρω λεφτά. Νιώθω σα να είμαι πάνω σε σανίδα του σερφ, με τεράστια κύματα μπροστά μου, καθώς το επαγγελματικό και οικογενειακό περιβάλλον μου δεν ξέρει τι τραβάω εδώ και 2 χρόνια, και συνεχίζω στους ίδιους τρελούς ρυθμούς να εργάζομαι. Με δυσκολίες στη δουλειά, στα οικονομικά, πάνω στη σανίδα με τη σκέψη ότι πλησιάζω τα πενήντα πια. Τα βλέπω!

Πολλά συγχαρητήρια στις κοπέλες που άφησα ένα χρόνο πριν να αγωνιούν για το δικό τους μέλλον. Με πολύ χαρά και συγκίνηση βλέπω ότι τα κατάφεραν. Ο,τι καλύτερο κορίτσια! Σας φιλώ!

Ολόψυχα καλή δύναμη και καλή αρχή. Ο, τι θέλεις να μας γράψεις είμαστε εδώ. 

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dream_on said:

Καλησπέρα μετά από πολύ πολύ καιρό! Ίσως με θυμούνται όσες έχουν πάνω από χρόνο εδώ. Έκανα μια αποχη από συζητήσεις με αυτό το αντικείμενο. Είχα συνεχείς αποτυχίες με ωάρια από δοτρια, χωρίς να ξέρουν το γιατί. Τώρα πήγα αλλού και θα ξεκινήσω πάλι. Πρέπει να βρω λεφτά. Νιώθω σα να είμαι πάνω σε σανίδα του σερφ, με τεράστια κύματα μπροστά μου, καθώς το επαγγελματικό και οικογενειακό περιβάλλον μου δεν ξέρει τι τραβάω εδώ και 2 χρόνια, και συνεχίζω στους ίδιους τρελούς ρυθμούς να εργάζομαι. Με δυσκολίες στη δουλειά, στα οικονομικά, πάνω στη σανίδα με τη σκέψη ότι πλησιάζω τα πενήντα πια. Τα βλέπω!

Πολλά συγχαρητήρια στις κοπέλες που άφησα ένα χρόνο πριν να αγωνιούν για το δικό τους μέλλον. Με πολύ χαρά και συγκίνηση βλέπω ότι τα κατάφεραν. Ο,τι καλύτερο κορίτσια! Σας φιλώ!

Καλησπερα! Σου ευχομαι η επομενη να εινσι η τυχερη σου! Ολες εδω λιγο πολυ στην ιδια φαση ειμσστε αλλα ευτυχως εχουμε και τις κοπελες.που τα καταφεραν κ μας δινουν κουραγιο!

Οταν λες ατυχιες με δωρεα ειχες αρνητικα η εγκυμοσυνες που δεν προχωρησαν; Ο γιατρος δεν εδωσε κσποια εξηγηση; 

Just now, AndMosch said:

Κι εγώ θέλω!!

ποσο χρόνων είστε κορίτσια?

εγω 44

Εγω ειμαι 46

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Καλησπερα! Σου ευχομαι η επομενη να εινσι η τυχερη σου! Ολες εδω λιγο πολυ στην ιδια φαση ειμσστε αλλα ευτυχως εχουμε και τις κοπελες.που τα καταφεραν κ μας δινουν κουραγιο!

Οταν λες ατυχιες με δωρεα ειχες αρνητικα η εγκυμοσυνες που δεν προχωρησαν; Ο γιατρος δεν εδωσε κσποια εξηγηση; 

Εγω ειμαι 46

1 βιοχημική και 2 αρνητικές. Όλες από 1 δοτρια. Ό,τι εξετάσεις μου ζήτησαν, υστεροσκοπησεις κλπ τις έκανα. Δεν απέδωσαν κάτι σε μένα ή στο σπέρμα αλλά στο ότι αυτά συμβαίνουν.. τώρα ξεκινάω νέο κύκλο εξετάσεων σε άλλο κέντρο και θα δούμε! 

Αυτό που λες είναι! Παίρνουμε πολύ κουράγιο!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ααααααααααα κούκλες..... Καλή βδομάδα..... Αύριο πάμε να δώσει σπέρμα..... Ξεκινάμε εεεεεε......

5 hours ago, Dream_on said:

1 βιοχημική και 2 αρνητικές. Όλες από 1 δοτρια. Ό,τι εξετάσεις μου ζήτησαν, υστεροσκοπησεις κλπ τις έκανα. Δεν απέδωσαν κάτι σε μένα ή στο σπέρμα αλλά στο ότι αυτά συμβαίνουν.. τώρα ξεκινάω νέο κύκλο εξετάσεων σε άλλο κέντρο και θα δούμε! 

Αυτό που λες είναι! Παίρνουμε πολύ κουράγιο!

Κουράγιο κοπέλα μου. Ολέ περάσαμε τα ίδια κάποιες λιγότερο κάποιες περισσότερα . Όλες σε καταλαβαίνουμε απόλυτα...... Προσπάθεια όσο είναι δυνατό να μην σε πέρνει απο κάτω...... ::::××××

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...