Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Natasa24 είπε:

      kalispera kopeles .. eimai ligo se apognosi .. me ton sintrofo mu prospathoume 2 xronia kai 2 mines ... olo afto to diastima piga se polous ginekologous gia na paro perisoteres gnomes gia to thema mas .. me emena einai ola kala kalo endomitrio kales othikes exo mono polikistikes p meta legomena ton giatro einai okay .. o antras m exei ena themataki me to spera .. kai prin liges meres pigame se ena giatro polli kalo kai mas ipe pos i moni mas lisi einai i eksosomatiki .. na simiothi oti prin 5 mines ixa kani mia spermatenxisi xoris apotelesma tora to thema einai na proxoriso me akoma mia spermatenxisi dipli dld na mu valoun 2 fores to sperma me diafora 2 meron i na arxiso na filao lefta kai na proxoriso me eksosomatiko .. gia spermatenxisi mu dini 20% kai gia eksosomatiki 68% me 70% gia ena thetiko test xoris na mu egκiite oti i egkimosini tha proxorisi fisika .. Den ksero re koritsia m exw kourasti polli niotho oti pote den tha apoxtiso to moraki m ... kai den ksero kiolas an thelw na proxoriso me eksosomatiki giati den einai kai fisiki methodos .. 

      κοριτσι μου καλησπερα επειδη ειχα βρεθει στην θεση σου ακριβως πριν λιγα χρονια εχοντας πολυκυστικες αλλα ελαφριας μορφης συνδρομο και ο συζυγος προβλημα με το σπερμα η γνωμη μου ειναι να προχωρησεις σε εξωσωματικη και εμενα τα ιδια ποσοστα μου εδιναν και επιασα με την πρωτη φορα(ειναι βεβαια κ θεμα τυχης)και τωρα κοιταω το γιο μου και δεν το μετανιωνω καθολου.Σιγουρα βεβαια να κανεις αυτο που νιωθεις εσυ πιο ανετα γιατι ειναι δικο σου το σωμα και μονο εσυ εχεις λογο πανω σε αυτο.Δεν ειναι και τοσο φοβερη σαν διαδικασια φαντασου θα πηγαινα παλι με χαρα αν ηθελα δευτερο!!ευχομαι να πανε ολα καλα με οτι αποφασισεις!!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, thalasa είπε:

Αυτό το κάτι που φταίει ψάχνω τόσα χρόνια Μαιρούλα μου..

ο κατς.. με βλέπει αλλά ούτε στην προηγούμενη ετ μου είπανε να κάνω υστεροσκόπηση , ούτε prp κάναμε τελικα. Ρώτησα αν εχει νόημα να ξαναδώ τα ΝΚ και μου είπε όχι. Αιματολογικά, ανοσολογικό τα έχω δει. Ο φυσικός κύκλος δεν είναι για μένα μιας και δεν έχω κύκλο..

Ίσως η υστεροσκοπηση να ειναι και υπερβολή , τι να πω

Καλή επιτυχία γλυκιά μου μέσα από την καρδιά μου! Μακάρι αυτό να είναι και το τυχερό μας

Μακάρι κοριτσάκι μου...!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, thalasa είπε:

Αυτό το κάτι που φταίει ψάχνω τόσα χρόνια Μαιρούλα μου..

ο κατς.. με βλέπει αλλά ούτε στην προηγούμενη ετ μου είπανε να κάνω υστεροσκόπηση , ούτε prp κάναμε τελικα. Ρώτησα αν εχει νόημα να ξαναδώ τα ΝΚ και μου είπε όχι. Αιματολογικά, ανοσολογικό τα έχω δει. Ο φυσικός κύκλος δεν είναι για μένα μιας και δεν έχω κύκλο..

Ίσως η υστεροσκοπηση να ειναι και υπερβολή , τι να πω

Καλή επιτυχία γλυκιά μου μέσα από την καρδιά μου! Μακάρι αυτό να είναι και το τυχερό μας

Oxi, την υστεροσκοπηση να την κανεις. Για να ξερετε τι φταιει

Just now, natassaki2006 είπε:

Σε ευχαριστώ Μαίρη μου!!!μακάρι τι να πω....!!

Να χαίρεσαι την πριγκίπισσα σου καλή μου!!!

Ολα καλα θα πανε γλυκια μου, εχε πιστη!

Just now, kallaki είπε:

Έχετε τις αποψεις σας και σεβαστές. Αλλά δεν υπάρχει λόγος για τόση επίθεση...... Σας ευχομε2 ολες το καλύτερο να είσαστε καλά::::))))×××

Ουτε Θέλω να το συζητήσω άλλο είπα και εγώ να μοιραστώ την εμπειρία μου μαζί σας....

Οχι γλυκια μου προς Θεου, δεν κανει σε σενα επιθεση. Ισα ισα. Για καποιους γαιτρους το λεει που δινουν δυνατα πρωτοκολλα κ αυτο εχει κινδυνους για τις γυναικες.

Αυτο εχει να κανει με τις δοτριες οχι με μας τις ληπτριες. Εμεις θελουμε να πετυχεις κ θα πετυχεις με τετοια σοδεια:)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, MaryH είπε:

Oxi, την υστεροσκοπηση να την κανεις. Για να ξερετε τι φταιει

Ολα καλα θα πανε γλυκια μου, εχε πιστη!

Σε ευχαριστώ πολύ Μαίρη μου..δεν το βάζω κάτω.. κ αν δεν γίνει τώρα θα γίνει παρακάτω...ειμαι σίγουρη..!!!το χω βάλει πείσμα...κάποια κοπελάρα θα μου χαρίσει με τα χρυσά αυγά της το μωράκι μου!!!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Μαίρη μου..δεν το βάζω κάτω.. κ αν δεν γίνει τώρα θα γίνει παρακάτω...ειμαι σίγουρη..!!!το χω βάλει πείσμα...κάποια κοπελάρα θα μου χαρίσει με τα χρυσά αυγά της το μωράκι μου!!!

Ετσι μπραβο!Ειπαμε , εμεις τολμαμε, παιρνουμε χρυσα αβγα κ επιμενουμε!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki said:

Σε ευχαριστώ..... Δεν ξέρουμε ακόμα άσε να δούμε πόσες βλαστοκυστες να προκύψουν. Θα πάω στον γιατρό στις 23 του μήνα να μου πει...... :::))))

Δεν παρεξηγώ το νησάκι μας...... Απλά η συζήτηση πήγε αλλού που με ενόχλησε.... 

Και να μην απολόγισε...::::))))××× εδώ είμαστε να πεταγόμαστε και να λέμε ότι μας προβληματίζει.....

Εγώ δεν το είπα σε κανένα και μόνο εσας έχω να μοιράζομαι τις εμπειρίες .....μου για αυτό το θεμα. :::)))))

Σε καταλαβαινω.. και εμενα δεν ξερει κανενας για τις προσπαθειες μας, ειμαι κ μσκρια οποτε ολα μεσα μου.. αλλα δεν πτοουμαι! Του χρονου τετοια μερα ειπα στον αντρα μου η θα εχω κοιλουμπα η μωρακι!!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Blondie 2020 said:

Σε καταλαβαινω.. και εμενα δεν ξερει κανενας για τις προσπαθειες μας, ειμαι κ μσκρια οποτε ολα μεσα μου.. αλλα δεν πτοουμαι! Του χρονου τετοια μερα ειπα στον αντρα μου η θα εχω κοιλουμπα η μωρακι!!

Έτσι κοπέλα μου όλες του χρόνου θα έχουμε κοιλουμπα και δεν ακούμε τιποταααααα..... Οι αποτυχίες θα μας δυναμώσουν...... Είστε δυνατές :::)))×××

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Μαίρη μου..δεν το βάζω κάτω.. κ αν δεν γίνει τώρα θα γίνει παρακάτω...ειμαι σίγουρη..!!!το χω βάλει πείσμα...κάποια κοπελάρα θα μου χαρίσει με τα χρυσά αυγά της το μωράκι μου!!!

Μπράβο βρε κούκλα για το πείσμα σου!! Είναι βέβαιο ότι θα σε δικαιώσει κ θα γίνεις κ συ μια γλυκιά τρελομαμά:x

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Papy είπε:

Μπράβο βρε κούκλα για το πείσμα σου!! Είναι βέβαιο ότι θα σε δικαιώσει κ θα γίνεις κ συ μια γλυκιά τρελομαμά:x

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκούλα!!!!

Αν κ ένα από τα κοινά που έχουμε όλες εδώ είναι το πείσμα μας!!!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Καλημερα κοριτσακια! Ασχετη απορια, με δωρεα πως μετρας την εγκυμοσυνη; απο ποια μερα;

Καλημέρα...Το ίδιο με τις αλλες...από την τελευταία μέρα περιοδου...!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, kallaki είπε:

Σε ευχαριστώ..... Δεν ξέρουμε ακόμα άσε να δούμε πόσες βλαστοκυστες να προκύψουν. Θα πάω στον γιατρό στις 23 του μήνα να μου πει...... :::))))

Δεν παρεξηγώ το νησάκι μας...... Απλά η συζήτηση πήγε αλλού που με ενόχλησε.... 

Και να μην απολόγισε...::::))))××× εδώ είμαστε να πεταγόμαστε και να λέμε ότι μας προβληματίζει.....

Εγώ δεν το είπα σε κανένα και μόνο εσας έχω να μοιράζομαι τις εμπειρίες .....μου για αυτό το θεμα. :::)))))

Δεν είχε να κάνει με σένα αλλά με την ανευθυνότητα από μέρους του γιατρού.Συγγνωμη εάν το πήρες ως επίθεση αλλα η ενσυναίσθηση για μένα είναι ίδια κ στη δοτρια κ στη ληπτρια κ προφανώς έχει να κάνει με το χειρισμό του γιατρού κι όχι με σένα Για μένα είτε δανεικά είτε όχι είναι το ίδιο.Οπιτε όπως θα έλεγα σε μια κλασική ivf για το γιατρό το λέω κι εδώ.. 

19 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Επειδή κ εγώ είμαι σαν εσένα.. παλινδρομη κ μετα απόξεση.. τον άλλο μήνα θα βάλω τη 1 βλαστοκυστουλα που μου έμεινε ο γιατρός μου είναι το ίδιο αισιόδοξος.. ότι η παλινδρομη ήταν τυχαίο κ ότι τώρα όλα θα πάνε τέλεια.υστεροσκοπηση είχα κάνει τον Φλεβάρη...

Με το καλό ! Τα φιλιά μου στον Ντοκ! 

17 ώρες πρίν, kallaki είπε:

Σε ευχαριστώ..... Δεν ξέρουμε ακόμα άσε να δούμε πόσες βλαστοκυστες να προκύψουν. Θα πάω στον γιατρό στις 23 του μήνα να μου πει...... :::))))

Δεν παρεξηγώ το νησάκι μας...... Απλά η συζήτηση πήγε αλλού που με ενόχλησε.... 

Και να μην απολόγισε...::::))))××× εδώ είμαστε να πεταγόμαστε και να λέμε ότι μας προβληματίζει.....

Εγώ δεν το είπα σε κανένα και μόνο εσας έχω να μοιράζομαι τις εμπειρίες .....μου για αυτό το θεμα. :::)))))

Λογικό να είσαι στην τσίτα και φυσικά ανταλλάσσουμε απόψεις .Το σχόλιο μου είχε να κάνει με το σχόλιο της Μαίρης σχετικά με την εδώ κοροϊδία,στη; Κάντυ για το αν είναι λογικό και φυσικά σε όλες και διαβάζουν που δεν έχουν κάνει διέγερση και ακούν το νούμερο.Στη θέση σου δεν έχω βρεθεί. έχω όμως καινει συνολικά 4 διεγέρσεις ,οι δύο εκ των όποιον κάτω από 34 ετων.Ασυναίσθητα λοιπόν και καθαρά από προσωπικό μου βίωμα και από συζητήσει με τους γιατρου που είχα απάντησα.Συγγνωμη αν σε στεναχωρεσα δεν ήταν αυτή η πρόθεση μου.Δεν θα ξανακατευτω

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, island1 said:

Δεν είχε να κάνει με σένα αλλά με την ανευθυνότητα από μέρους του γιατρού.Συγγνωμη εάν το πήρες ως επίθεση αλλα η ενσυναίσθηση για μένα είναι ίδια κ στη δοτρια κ στη ληπτρια κ προφανώς έχει να κάνει με το χειρισμό του γιατρού κι όχι με σένα Για μένα είτε δανεικά είτε όχι είναι το ίδιο.Οπιτε όπως θα έλεγα σε μια κλασική ivf για το γιατρό το λέω κι εδώ.. 

Με το καλό ! Τα φιλιά μου στον Ντοκ! 

Λογικό να είσαι στην τσίτα και φυσικά ανταλλάσσουμε απόψεις .Το σχόλιο μου είχε να κάνει με το σχόλιο της Μαίρης σχετικά με την εδώ κοροϊδία,στη; Κάντυ για το αν είναι λογικό και φυσικά σε όλες και διαβάζουν που δεν έχουν κάνει διέγερση και ακούν το νούμερο.Στη θέση σου δεν έχω βρεθεί. έχω όμως καινει συνολικά 4 διεγέρσεις ,οι δύο εκ των όποιον κάτω από 34 ετων.Ασυναίσθητα λοιπόν και καθαρά από προσωπικό μου βίωμα και από συζητήσει με τους γιατρου που είχα απάντησα.Συγγνωμη αν σε στεναχωρεσα δεν ήταν αυτή η πρόθεση μου.Δεν θα ξανακατευτω

Καλησπέρα Νισακι μου. Δεν χριαζετε να απολόγισε . Έτσι ένιωσες.... Και το είπες..... και καλα έκανες ......για αυτό είμαστε εδώ να λέμε τις απόψεις μας. Αλλά να μου επιτρέψεις να μην το συζητήσω....:::)))×××× 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...