Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Moana said:

Το πάρκιν νομιζω οτι ειναι το μόνο στο οποίο εχω τύχη, αλλα..... κανω κ τρέλα παρκαρίσματα, δε περιμένω να βρω ιδανική θέση, το πετάω όπου να ναι. Σε ολα τ αλλα αστα να πανε. Το πιστεύεις οτι δε θέλω να κανω ποδαρικά στα σπίτια άλλων; Αλήθεια! 

Χαχαχα! Το παρατάς όπου να ναι!

Ρε συ... και εγώ το αποφεύγω το ποδαρικό! Χααχαχαχα!

Just now, anoulious said:

Όταν λες δοκιμαστικός κύκλους τι εννοείς; 

Θέλουν να δουν πώς ανταποκρίνεται το ενδομήτριο στα cyclacur. Πόσο παχαίνει...Μόλις μου ήρθε η περίοδος, ξεκίνησα τα cyclacur και με παρακολουθούσε υπερηχογραφικά ανά 3-4 ημέρες, Μέχρι την 16η νομίζω.

Τώρα κάνω τον δεύτερο δοκιμαστικό κύκλο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Moana είπε:

Το πάρκιν νομιζω οτι ειναι το μόνο στο οποίο εχω τύχη, αλλα..... κανω κ τρέλα παρκαρίσματα, δε περιμένω να βρω ιδανική θέση, το πετάω όπου να ναι. Σε ολα τ αλλα αστα να πανε. Το πιστεύεις οτι δε θέλω να κανω ποδαρικά στα σπίτια άλλων; Αλήθεια! 

Κορίτσια δε θελω να μπω σε σύγκριση μαζί σας γιατί σας έχω φάει στη στροφή.. ... Ενα θα σας πω.. 1 στους 10000 αυτό με την ανοσοεπαρκεια και το γονίδιο.. Και θα το έχω μια ζωή... Άστα.. Ελπίζω το παιδακι μου   να μην πάρει τίποτα από εμένα!! 16 χρόνων τροχαίο. Πεζή. Με παράτησε.. Μήνες νοσοκομείο.. Και.. Και.. 

  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious said:

Κορίτσια δε θελω να μπω σε σύγκριση μαζί σας γιατί σας έχω φάει στη στροφή.. ... Ενα θα σας πω.. 1 στους 10000 αυτό με την ανοσοεπαρκεια και το γονίδιο.. Και θα το έχω μια ζωή... Άστα.. Ελπίζω το παιδακι μου   να μην πάρει τίποτα από εμένα!! 16 χρόνων τροχαίο. Πεζή. Με παράτησε.. Μήνες νοσοκομείο.. Και.. Και.. 

Οκ... ναι, παω πάσο! Respect

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana είπε:

Οκ... ναι, παω πάσο! Respect

Ένα ακόμη.. Γιατί θα έχει καταντήσει μελό.. Και δε θέλω.. Κανει ρυτίδες.. 21 χρόνων.. Μερικη αποκόλληση αμφισβληστροειδους, έκτακτο χειρουργείο, στο τσαφ δεν έχασα το μάτι μου.. Αλλεργικη αντίδραση από την νάρκωση.., οξυγόνο. Κλπ.. Πολυ δυσκολα συνηλθα.. Άστα.. Δανεικά και πάλι δανεικά.. Μου λέει η μάνα μου τις προάλλες τι θέλεις να πάρει από εσένα και δεν προσπαθούσες πιο νωρίς;!! Δίκιο έχει. Τίποτα.. 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

 

Just now, Andri M said:

Χαχαχα! Το παρατάς όπου να ναι!

Ρε συ... και εγώ το αποφεύγω το ποδαρικό! Χααχαχαχα!

Θέλουν να δουν πώς ανταποκρίνεται το ενδομήτριο στα cyclacur. Πόσο παχαίνει...Μόλις μου ήρθε η περίοδος, ξεκίνησα τα cyclacur και με παρακολουθούσε υπερηχογραφικά ανά 3-4 ημέρες, Μέχρι την 16η νομίζω.

Τώρα κάνω τον δεύτερο δοκιμαστικό κύκλο. 

Αρα εισαι 2 μηνες με τον Παπαθα;  κ.οταν με τι καλο βρεθει η δοτρια πως θα γινει η ετ; θα συγχρονιστειτε η θα τα καταψυξουν κ μετα θα κανεις ετ;

Just now, anoulious said:

Ένα ακόμη.. Γιατί θα έχει καταντήσει μελό.. Και δε θέλω.. Κανει ρυτίδες.. 21 χρόνων.. Μερικη αποκόλληση αμφισβληστροειδους, έκτακτο χειρουργείο, στο τσαφ δεν έχασα το μάτι μου.. Αλλεργικη αντίδραση από την νάρκωση.., οξυγόνο. Κλπ.. Πολυ δυσκολα συνηλθα.. Άστα.. Δανεικά και πάλι δανεικά.. Μου λέει η μάνα μου τις προάλλες τι θέλεις να πάρει από εσένα και δεν προσπαθούσες πιο νωρίς;!! Δίκιο έχει. Τίποτα.. 

Αχ τι εχεις περασει κ εσυ.. υπομονη λιγο ακομα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, anoulious είπε:

Ένα ακόμη.. Γιατί θα έχει καταντήσει μελό.. Και δε θέλω.. Κανει ρυτίδες.. 21 χρόνων.. Μερικη αποκόλληση αμφισβληστροειδους, έκτακτο χειρουργείο, στο τσαφ δεν έχασα το μάτι μου.. Αλλεργικη αντίδραση από την νάρκωση.., οξυγόνο. Κλπ.. Πολυ δυσκολα συνηλθα.. Άστα.. Δανεικά και πάλι δανεικά.. Μου λέει η μάνα μου τις προάλλες τι θέλεις να πάρει από εσένα και δεν προσπαθούσες πιο νωρίς;!! Δίκιο έχει. Τίποτα.. 

Εντάξει , η μαμά σου δεν υπάρχει, θεά! Χαχαχα ! Μου αρέσει πολύ όπως το αντιμετωπίζει. Το σίγουρο είναι πως το παιδί θα πάρει από σένα , όλα τα καλά του χαρακτήρα σου, το πείσμα σου, την επιμονή σου, τη δοτικότητά, γιατί θα το μεγαλώσεις σωστά γλυκιά μου, και θα είσαι τέλεια μανούλα

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Ναι το διάβασα ότι στην αρχή την αμόλησε την π@π@ρ@ του και μετά το μάζεψε. Ίσως να πρόσεξε και περισσότερο την εξέταση μόλις είδε κάτι που τον ανησύχησε και να είδε ότι δεν είναι σοβαρό. Τον επόμενο μήνα θα πάτε σε άλλο ΩΡΛ?

Mπορει κ στον ιδιο. Θεωρειται πολυ καλος κ τον συμπαθησε κ ο αντρας μου. Θα δουμε. Προσπαθω να το ξεχασω γιατι ειχα αγχωθει

Just now, Moana είπε:

Εδω ειμαι! Γκαντεμοσαυρος δε λεει τπτ... σε τρωω ❤️

Κοριτσια προηγουμαι στη γκαντεμια. Παιρνω το επαθλο:D

Just now, Moana είπε:

Το πάρκιν νομιζω οτι ειναι το μόνο στο οποίο εχω τύχη, αλλα..... κανω κ τρέλα παρκαρίσματα, δε περιμένω να βρω ιδανική θέση, το πετάω όπου να ναι. Σε ολα τ αλλα αστα να πανε. Το πιστεύεις οτι δε θέλω να κανω ποδαρικά στα σπίτια άλλων; Αλήθεια! 

Κοριτσια μετα το εξωμητριο, με καλεσε ο   ντοκ για να συζητησουμε κ να προγραμματισουμε την επομενη προσπαθεια. Μπαινω στο γραφειο του, μου λεει περιμενε, ξαναμπες, με το δεξι ομως  τωρα. Του λεω , εισαι σιγουρος οτι θελεις να περασω, γιατι θα σου γκαντεμιασω το χωρο κ πρεπει να κανεις αγιασμο κ να λιβανισεις μετα:mrgreen:

Just now, anoulious είπε:

Κορίτσια δε θελω να μπω σε σύγκριση μαζί σας γιατί σας έχω φάει στη στροφή.. ... Ενα θα σας πω.. 1 στους 10000 αυτό με την ανοσοεπαρκεια και το γονίδιο.. Και θα το έχω μια ζωή... Άστα.. Ελπίζω το παιδακι μου   να μην πάρει τίποτα από εμένα!! 16 χρόνων τροχαίο. Πεζή. Με παράτησε.. Μήνες νοσοκομείο.. Και.. Και.. 

Εχεις περασει κι εσυ.....

Just now, anoulious είπε:

Ένα ακόμη.. Γιατί θα έχει καταντήσει μελό.. Και δε θέλω.. Κανει ρυτίδες.. 21 χρόνων.. Μερικη αποκόλληση αμφισβληστροειδους, έκτακτο χειρουργείο, στο τσαφ δεν έχασα το μάτι μου.. Αλλεργικη αντίδραση από την νάρκωση.., οξυγόνο. Κλπ.. Πολυ δυσκολα συνηλθα.. Άστα.. Δανεικά και πάλι δανεικά.. Μου λέει η μάνα μου τις προάλλες τι θέλεις να πάρει από εσένα και δεν προσπαθούσες πιο νωρίς;!! Δίκιο έχει. Τίποτα.. 

Δεν ξερω αν σε φτανω στην γκαντεμια. Καρκινος του δερματος λιγο πριν την πρωτη εμβρυομεταφορα και την αναβαλω για μετα απο εξι μηνες....

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 7
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MaryH said:

Mπορει κ στον ιδιο. Θεωρειται πολυ καλος κ τον συμπαθησε κ ο αντρας μου. Θα δουμε. Προσπαθω να το ξεχασω γιατι ειχα αγχωθει

Κοριτσια προηγουμαι στη γκαντεμια. Παιρνω το επαθλο:D

Κοριτσια μετα το εξωμητριο, με καλεσε ο   ντοκ για να συζητησουμε κ να προγραμματισουμε την επομενη προσπαθεια. Μπαινω στο γραφειο του, μου λεει περιμενε, ξαναμπες, με το δεξι ομως  τωρα. Του λεω , εισαι σιγουρος οτι θελεις να περασω, γιατι θα σου γκαντεμιασω το χωρο κ πρεπει να κανεις αγιασμο κ να λιβανισεις μετα:mrgreen:

Εχεις περασει κι εσυ.....

Δεν ξερω αν σε φτανω στην γκαντεμια. Καρκινος του δερματος λιγο πριν την πρωτη εμβρυομεταφορα και την αναβαλω για μετα απο εξι μηνες....

Και τωρα καμαρωνεις την κορουλα σου!! Η ανταμοιβη σας!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, MaryH said:

Mπορει κ στον ιδιο. Θεωρειται πολυ καλος κ τον συμπαθησε κ ο αντρας μου. Θα δουμε. Προσπαθω να το ξεχασω γιατι ειχα αγχωθει

Κοριτσια προηγουμαι στη γκαντεμια. Παιρνω το επαθλο:D

Κοριτσια μετα το εξωμητριο, με καλεσε ο   ντοκ για να συζητησουμε κ να προγραμματισουμε την επομενη προσπαθεια. Μπαινω στο γραφειο του, μου λεει περιμενε, ξαναμπες, με το δεξι ομως  τωρα. Του λεω , εισαι σιγουρος οτι θελεις να περασω, γιατι θα σου γκαντεμιασω το χωρο κ πρεπει να κανεις αγιασμο κ να λιβανισεις μετα:mrgreen:

Εχεις περασει κι εσυ.....

Δεν ξερω αν σε φτανω στην γκαντεμια. Καρκινος του δερματος λιγο πριν την πρωτη εμβρυομεταφορα και την αναβαλω για μετα απο εξι μηνες....

Καλημερα! Ποιο είναι όμως το κοινό μας χαρακτηριστικό εκτος από την γκαντεμιά; Η επιμονή!!!! Στο τέλος όλες φτάνουμε στο στοχο  κ ας μας βρίσκουν χίλιες Δυο αναποδιές!

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Mπορει κ στον ιδιο. Θεωρειται πολυ καλος κ τον συμπαθησε κ ο αντρας μου. Θα δουμε. Προσπαθω να το ξεχασω γιατι ειχα αγχωθει

Κοριτσια προηγουμαι στη γκαντεμια. Παιρνω το επαθλο:D

Κοριτσια μετα το εξωμητριο, με καλεσε ο   ντοκ για να συζητησουμε κ να προγραμματισουμε την επομενη προσπαθεια. Μπαινω στο γραφειο του, μου λεει περιμενε, ξαναμπες, με το δεξι ομως  τωρα. Του λεω , εισαι σιγουρος οτι θελεις να περασω, γιατι θα σου γκαντεμιασω το χωρο κ πρεπει να κανεις αγιασμο κ να λιβανισεις μετα:mrgreen:

Εχεις περασει κι εσυ.....

Δεν ξερω αν σε φτανω στην γκαντεμια. Καρκινος του δερματος λιγο πριν την πρωτη εμβρυομεταφορα και την αναβαλω για μετα απο εξι μηνες....

Aστα. Μη χειρότερα και εσύ. Σε εσένα έσπασε η γκαντεμιά με τη μικρούλα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Aστα. Μη χειρότερα και εσύ. Σε εσένα έσπασε η γκαντεμιά με τη μικρούλα!! 

To καλο ειναι οτι γυριζει ο τροχος...

Παμε εναντια στο συμπαν

7 ώρες πρίν, annamariag77 είπε:

Αχ κοριτσια μου

Καλη δυναμη  & τυχη σε ολες

Ευχαριστουμε κ σε σενα καλη τυχη!

7 ώρες πρίν, Moana είπε:

Καλημερα! Ποιο είναι όμως το κοινό μας χαρακτηριστικό εκτος από την γκαντεμιά; Η επιμονή!!!! Στο τέλος όλες φτάνουμε στο στοχο  κ ας μας βρίσκουν χίλιες Δυο αναποδιές!

Ετσι μπραβο. Ειπαμε, παμε εναντια στο συμπαν

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, decemberlove είπε:

Επισης εχει κανει καποια κοπελα βιοψια ενδομητριου; Οχι νικα . Για νικα εκκρεμούν δικαστήρια Ελπιζω να το γνωρίζετε . 

Σοβαρα? Δεν το εχω μαθει? Τι εγινε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...