Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

2 hours ago, Hope_* said:

Πόσο πολύ σας ευχαριστώ για τη θετική σας ενέργεια και τις ευχές σας! :x 

Καλή επιτυχία αύριο και μια μεγάλη μεγάλη χοριακή σου εύχομαι!!! :)

Καλώς ήρθες στην ωραία παρέα μας Frida!

Σας φιλώ όλες μία μία!

Εμείς σήμερα θα κάνουμε τον πρώτο μας υπέρηχο κι είμαι πολύ χαρούμενη. Ελπίζω όλα να είναι οκ.

Να έχουμε όλες καλό απόγευμα και πολύ καλά νέα από τη Hope αύριο.

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 58 λεπτά , lennio είπε:

Καλή επιτυχία αύριο και μια μεγάλη μεγάλη χοριακή σου εύχομαι!!! :)

Καλώς ήρθες στην ωραία παρέα μας Frida!

Σας φιλώ όλες μία μία!

Εμείς σήμερα θα κάνουμε τον πρώτο μας υπέρηχο κι είμαι πολύ χαρούμενη. Ελπίζω όλα να είναι οκ.

Να έχουμε όλες καλό απόγευμα και πολύ καλά νέα από τη Hope αύριο.

Περιμένουμε εντυπώσεις!! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, lennio είπε:

Καλή επιτυχία αύριο και μια μεγάλη μεγάλη χοριακή σου εύχομαι!!! :)

Καλώς ήρθες στην ωραία παρέα μας Frida!

Σας φιλώ όλες μία μία!

Εμείς σήμερα θα κάνουμε τον πρώτο μας υπέρηχο κι είμαι πολύ χαρούμενη. Ελπίζω όλα να είναι οκ.

Να έχουμε όλες καλό απόγευμα και πολύ καλά νέα από τη Hope αύριο.

lennio ευχαριστώ!

Όλα καλά θα είναι με τον υπέρηχό σου! Να μας τα πεις μετά :)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, lennio είπε:

Καλή επιτυχία αύριο και μια μεγάλη μεγάλη χοριακή σου εύχομαι!!! :)

Καλώς ήρθες στην ωραία παρέα μας Frida!

Σας φιλώ όλες μία μία!

Εμείς σήμερα θα κάνουμε τον πρώτο μας υπέρηχο κι είμαι πολύ χαρούμενη. Ελπίζω όλα να είναι οκ.

Να έχουμε όλες καλό απόγευμα και πολύ καλά νέα από τη Hope αύριο.

καλή επιτυχία στα κορίτσια και καλώς ήρθατε οι νέες στην παρέα μας

είμαστε εδώ σε ότι χρειαστείτε , έχουμε περάσει το δρόμο σας  και εμείς...

Λενιώ μου , είμαστε σε αναμονή....

αγαπάμε Nina78.....

 

σας φιλώ...

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 11/21/2018 at 3:18 PM, Hope_* said:

Καλησπέρα σε όλες σας. Καλή επιτυχία πρώτα απ'όλα σε όσες περιμένουν αποτελέσματα και σε όσες προετοιμάζονται.  Καλή δύναμη και καλό κουράγιο σε όσες δεν είχαν καλή εξέλιξη.. 

Είμαι κι εγώ στην 9η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα- μεταφέραμε 3 εμβρυάκια και περιμένω.. Είναι η πρώτη μου προσπάθεια με δανεικά ωάρια κι ελπίζω να πάνε όλα κατ'ευχην. 

Hope_* σου εύχομαι να έχεις τα πιο υπέροχα νέα αύριο!!!!

On 11/21/2018 at 6:12 PM, angel23 said:

Hope και Frida σας καλωσορίζω και εγώ με τη σειρά μου και σας εύχομαι

ολόψυχα το καλύτερο! Οι ευχές σας και η ενέργεια σας ας ενωθεί με τη

δικιά μας για να τα καταφέρουμε!

Σ' ευχαριστώ και εύχομαι μέσα από την καρδιά  μου σε όλα τα κορίτσια να πάνε όλα καλά!!

On 11/21/2018 at 6:46 PM, Mishka said:

Καλησπέρα κι σπό εμένα Frida και Hope εύχομαι καλό κουράγιο και με τα καλύτερα νέα το συντομότερο!

Mishka σου εύχομαι τα καλύτερα!! Nα 'σαι καλά που μου έδωσες και την αφορμή να γράψω μπας και το βγάλω λίγο από μέσα μου!!:-))

On 11/21/2018 at 6:51 PM, Daphne259 said:

@alina80 ευχαριστώ πάρα πολύ για την λεπτομερή διευκρίνιση. Εφόσον το μωράκι σου είναι καλά, θα ζοριστείς λίγο μέσα στο σπίτι και θα κάνεις υπομονή μέχρι να είσαι τελείως καλά.  Χαλάλι!  Να μας ενημερώνεις!

@Frida_ καλωσήρθες! Ολες κάνουμε σκέψεις ότι δεν θα πετύχουμε ποτέ, δεν είναι όμως έτσι. Δεν έχεις κάνει καθόλου φυσικούς τροποποιημένους? Εχουν λειτουργήσει σε αρκετές κοπέλες, απλά χρειάζεται πολύ υπομονή και δύναμη. Σε μένα δεν πήγαν καθόλου καλά, βέβαια έχω κακή ποιότητα στα ωάρια, ό,τι και να κάνα.... Ζύγισε τις επιλογές σου και κινήσου με ό,τι νιώθεις άνετα και σου έρχεται καλύτερα.

πολύ καλή επιτυχία στην

@Hope_*!!!!!!!!!!! Μια τεράααααααστια χοριακή εύχομαι! 

Φιλιά σε όλες!!!!:)

Daphne259 θα είναι μεγάλο κατόρθωμα για μένα να απαλλαγώ από την απαισιόδοξη σκέψη μου.. Φυσικούς δεν έχω κάνει καθόλου γιατί είχα πολύ καλή ανταπόκριση, 5 βλαστοκύστες στην τελευταία προσπάθεια...αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Τώρα είπαμε για φυσικό μήπως έτσι είναι καλύτερη η ποιότητα.. Σου εύχομαι τα καλύτερα και σ' ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου!!

 

3 hours ago, lennio said:

Καλή επιτυχία αύριο και μια μεγάλη μεγάλη χοριακή σου εύχομαι!!! :)

Καλώς ήρθες στην ωραία παρέα μας Frida!

Σας φιλώ όλες μία μία!

Εμείς σήμερα θα κάνουμε τον πρώτο μας υπέρηχο κι είμαι πολύ χαρούμενη. Ελπίζω όλα να είναι οκ.

Να έχουμε όλες καλό απόγευμα και πολύ καλά νέα από τη Hope αύριο.

Γεια σου Lennio! Σου εύχομαι όλα να πάνε τέλεια! Διαβάζω και για το παρισάκι και τρελαίνομαι, είχα μείνει ένα εξάμηνο εκεί..:-))

56 minutes ago, ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ said:

καλή επιτυχία στα κορίτσια και καλώς ήρθατε οι νέες στην παρέα μας

είμαστε εδώ σε ότι χρειαστείτε , έχουμε περάσει το δρόμο σας  και εμείς...

Λενιώ μου , είμαστε σε αναμονή....

αγαπάμε Nina78.....

 

σας φιλώ...

Καλησπέρα Κοκκινομάλλα, σ' ευχαριστώ, ήδη με βοηθάτε..-))

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, NINA78 είπε:

Hope και frida καλως ορίσατε!Hope με μια τριψηφια χωριακή αύριο!Εγώ έχω εξαφανιστεί γιατί τα ζουζουνάκια με κάνουν να υποφέρω απο έλλειψη υπνου.Καθε βράδυ ξυπνάω απο καούρες γυρω στις 4 και δεν ξανακοιμάμαι,με αποτέλεσμα όλη μέρα να κουτουλάω στην δουλειά.Μάλλον με προετοιμάζουν.Πηγαμε και τα ειδαμε ειναι 2,3 εκατοστα και φαίνονται να είναι καλά.Βέβαια η αγωνία μου είναι μεγάλη μεχρι την β΄αυχενικη που ειναι τώρα το επόμενο βημα.

 

... εγώ νόμιζα η αφελής ότι όταν πάρουμε θετική χοριακή (μάλλον επειδή δεν είχα) το άγχος σταματάει .... αλλά απ' ότι βλέπω δεν είναι έτσι γιατί ακολουθεί και άλλη εξέταση, υπέρηχος, ...

αλλά χαλάλι του βρε παιδιά. Αυτό το θαύμα της ζωής στο τέλος χαλάλι και το άγχος και η αγωνία.

Δεν θέλω να ανησυχείτε όμως γιατί ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες! 

@Frida_ και @Hope_* καλωσήρθατε. Φρίντα εύχομαι ότι καλύτερο το συντομότερο και Hope περιμένουμε ένα ωραίο νουμερο σήμερα. Να σου πω ότι και εγώ είχα τέσσερις μέρες πριν τη χοριακη έντονες κράμπες και πονακια περίοδο, σαν να ήμουν πρώτη μέρα αδιαθετη, ενώ είδα και ροζ στο σκουπισμα. Ήμουν σίγουρη για την αποτυχία, τα κορίτσια εδώ με ενθάρρυναν, δεν τις άκουγα αλλά ευτυχώς για εμένα είχαν δίκιο! 

Να έχουμε ένα όμορφο τριήμερο -Κυριακη λέω να βάλω τον άντρα να στολίσει. Θα κάθομαι στον καναπέ και θα δίνω οδηγίες.

 

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Frida_ said:

Hope_* σου εύχομαι να έχεις τα πιο υπέροχα νέα αύριο!!!!

Σ' ευχαριστώ και εύχομαι μέσα από την καρδιά  μου σε όλα τα κορίτσια να πάνε όλα καλά!!

Mishka σου εύχομαι τα καλύτερα!! Nα 'σαι καλά που μου έδωσες και την αφορμή να γράψω μπας και το βγάλω λίγο από μέσα μου!!:-))

Daphne259 θα είναι μεγάλο κατόρθωμα για μένα να απαλλαγώ από την απαισιόδοξη σκέψη μου.. Φυσικούς δεν έχω κάνει καθόλου γιατί είχα πολύ καλή ανταπόκριση, 5 βλαστοκύστες στην τελευταία προσπάθεια...αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Τώρα είπαμε για φυσικό μήπως έτσι είναι καλύτερη η ποιότητα.. Σου εύχομαι τα καλύτερα και σ' ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου!!

 

Γεια σου Lennio! Σου εύχομαι όλα να πάνε τέλεια! Διαβάζω και για το παρισάκι και τρελαίνομαι, είχα μείνει ένα εξάμηνο εκεί..:-))

Καλησπέρα Κοκκινομάλλα, σ' ευχαριστώ, ήδη με βοηθάτε..-))

 

Καλημέρα Φρίντα :) τι ωραία, πού ήσουν Παρίσι; Πόσο τ αγαπώ κι εγώ. Κι ας είμαστε με ομίχλη 4 μέρες συνεχόμενα. 

Καλημέρα κορίτσια όμορφα και δυνατά!

Εμείς είδαμε το σακο εχθές. Τι στιγμή :) επομενη σταση: καρδουλα.

Έλα όλες μια μια κορίτσια, στη σειρά, και σ ένα χρόνο θα μαστε όλες με τα μωρά μας στην κοιλιά και την αγκαλιά μας.

Και κορίτσια όσες διαβάζετε, όλα θα γίνουν :):):). Γιατρό που να εμπιστεύεστε και αισιοδοξία. Είμαστε τυχερές που στις μέρες μας υπάρχουν οι επιλογές κι οι λύσεις! 

Σας φιλώ όλες από τα βόρεια! 

 

 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Αντε είναι ωραία να έρχονται τα καλά νέα! 

Μπράβο lennio χαίρομαι πολύ!!!!!

Αντε να αποκτήσουμε λίγο χριστουγεννιάτικη διάθεση έλεγα δε θα στολίσω φέτος πολλή στενοχώρια και κακή διάθεση είχα σκεφτεί αλλιώς αυτές τις μέρες τώρα αρχίζω να αναθεωρώ σκεπτόμενη πως αν δεν προσπαθήσω κι εγώ να βοηθηθώ δε θα μπορέσω να κάνω το επόμενο βήμα. 

Καλή συνέχεια και πολλά φιλιά

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου όμορφα σας χαιρετώ και εγώ!!

Γύρισα και εγώ από τον γιατρό, είδαμε σάκο σε καλή θέση, ευχαριστημένος ο γιατρός και αναμονή σε λίγες μέρες για την καρδιά!!εύχομαι να είναι όλα οκ και πάλι!!!

@Hope_* αναμένουμε τα ευχάριστα από εσένα!!!

@Mishka και βέβαια να στολίσεις , θα σου αλλάξει την διάθεση και θα σου δώσει δύναμη για τα καλύτερα που θα έρθουν!

@lennio χάρηκα πολύ, Εμείς πάμε πακετάκι!!!

Τα ξεχωριστά φιλιά σ όλες σας ....

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, lennio είπε:

Καλημέρα Φρίντα :) τι ωραία, πού ήσουν Παρίσι; Πόσο τ αγαπώ κι εγώ. Κι ας είμαστε με ομίχλη 4 μέρες συνεχόμενα. 

Καλημέρα κορίτσια όμορφα και δυνατά!

Εμείς είδαμε το σακο εχθές. Τι στιγμή :) επομενη σταση: καρδουλα.

Έλα όλες μια μια κορίτσια, στη σειρά, και σ ένα χρόνο θα μαστε όλες με τα μωρά μας στην κοιλιά και την αγκαλιά μας.

Και κορίτσια όσες διαβάζετε, όλα θα γίνουν :):):). Γιατρό που να εμπιστεύεστε και αισιοδοξία. Είμαστε τυχερές που στις μέρες μας υπάρχουν οι επιλογές κι οι λύσεις! 

Σας φιλώ όλες από τα βόρεια! 

 

 

Μπράβο lennio με το καλό να ακούσετε και την καρδούλα! Όλα τέλεια εύχομαι.

 

πρίν από 50 λεπτά , zoel77 είπε:

Κορίτσια μου όμορφα σας χαιρετώ και εγώ!!

Γύρισα και εγώ από τον γιατρό, είδαμε σάκο σε καλή θέση, ευχαριστημένος ο γιατρός και αναμονή σε λίγες μέρες για την καρδιά!!εύχομαι να είναι όλα οκ και πάλι!!!

@Hope_* αναμένουμε τα ευχάριστα από εσένα!!!

@Mishka και βέβαια να στολίσεις , θα σου αλλάξει την διάθεση και θα σου δώσει δύναμη για τα καλύτερα που θα έρθουν!

@lennio χάρηκα πολύ, Εμείς πάμε πακετάκι!!!

Τα ξεχωριστά φιλιά σ όλες σας ....

zoel77  τέλεια! Με το Καλό να ακούσετε κι εσείς την καρδούλα κι όλα να πάνε καλά!

 

Να σας πω τώρα και τα δικά μου. Πήγα σήμερα πρωί κι έκανα χοριακη- μετά από μιάμιση περίπου ώρα με πήρε ο μικροβιολόγος μου και μου είπε 445! Είναι σίγουρα δίδυμα! Κοντεύω να τρελαθώ από τη χαρά μου, σχεδόν δεν το πιστεύω! Θα κάνω επανάληψη Δευτέρα για να δούμε πως εξελίσσεται.  Κορίτσια μου Ευχαριστώ πολύ για τη στήριξή σας και τις ευχές σας! Βγήκατε σωστές !!! Εύχομαι με όλη την δυναμη της ψυχής μου όλα τα κορίτσια μας που προσπαθούν να πετύχουν σύντομα !

Σας φιλώ όλες!

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Hope_* said:

Μπράβο lennio με το καλό να ακούσετε και την καρδούλα! Όλα τέλεια εύχομαι.

 

zoel77  τέλεια! Με το Καλό να ακούσετε κι εσείς την καρδούλα κι όλα να πάνε καλά!

 

Να σας πω τώρα και τα δικά μου. Πήγα σήμερα πρωί κι έκανα χοριακη- μετά από μιάμιση περίπου ώρα με πήρε ο μικροβιολόγος μου και μου είπε 445! Είναι σίγουρα δίδυμα! Κοντεύω να τρελαθώ από τη χαρά μου, σχεδόν δεν το πιστεύω! Θα κάνω επανάληψη Δευτέρα για να δούμε πως εξελίσσεται.  Κορίτσια μου Ευχαριστώ πολύ για τη στήριξή σας και τις ευχές σας! Βγήκατε σωστές !!! Εύχομαι με όλη την δυναμη της ψυχής μου όλα τα κορίτσια μας που προσπαθούν να πετύχουν σύντομα !

Σας φιλώ όλες!

Συγχαρητήριαααααα!!! Γιουχου! Μπράβο και πάλι μπράβο, υπέροχα νέα :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Hope_* είπε:

Μπράβο lennio με το καλό να ακούσετε και την καρδούλα! Όλα τέλεια εύχομαι.

 

zoel77  τέλεια! Με το Καλό να ακούσετε κι εσείς την καρδούλα κι όλα να πάνε καλά!

 

Να σας πω τώρα και τα δικά μου. Πήγα σήμερα πρωί κι έκανα χοριακη- μετά από μιάμιση περίπου ώρα με πήρε ο μικροβιολόγος μου και μου είπε 445! Είναι σίγουρα δίδυμα! Κοντεύω να τρελαθώ από τη χαρά μου, σχεδόν δεν το πιστεύω! Θα κάνω επανάληψη Δευτέρα για να δούμε πως εξελίσσεται.  Κορίτσια μου Ευχαριστώ πολύ για τη στήριξή σας και τις ευχές σας! Βγήκατε σωστές !!! Εύχομαι με όλη την δυναμη της ψυχής μου όλα τα κορίτσια μας που προσπαθούν να πετύχουν σύντομα !

Σας φιλώ όλες!

Μπράβο κορίτσι μου, τέλεια νέα!!! 

Με το καλό η επανάληψη!!

Σ ευχαριστώ κ εγώ ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Hope_* είπε:

Μπράβο lennio με το καλό να ακούσετε και την καρδούλα! Όλα τέλεια εύχομαι.

 

zoel77  τέλεια! Με το Καλό να ακούσετε κι εσείς την καρδούλα κι όλα να πάνε καλά!

 

Να σας πω τώρα και τα δικά μου. Πήγα σήμερα πρωί κι έκανα χοριακη- μετά από μιάμιση περίπου ώρα με πήρε ο μικροβιολόγος μου και μου είπε 445! Είναι σίγουρα δίδυμα! Κοντεύω να τρελαθώ από τη χαρά μου, σχεδόν δεν το πιστεύω! Θα κάνω επανάληψη Δευτέρα για να δούμε πως εξελίσσεται.  Κορίτσια μου Ευχαριστώ πολύ για τη στήριξή σας και τις ευχές σας! Βγήκατε σωστές !!! Εύχομαι με όλη την δυναμη της ψυχής μου όλα τα κορίτσια μας που προσπαθούν να πετύχουν σύντομα !

Σας φιλώ όλες!

Συγχαρητήρια Hope! Σούπερ διπλασιασμούς να έχεις τώρα.

Εδώ καμιά δεν θα μείνει "αγκαστρωτη" κορίτσια, να ξέρετε! 

 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...