Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

1 hour ago, Hope_* said:

Μπράβο lennio με το καλό να ακούσετε και την καρδούλα! Όλα τέλεια εύχομαι.

 

zoel77  τέλεια! Με το Καλό να ακούσετε κι εσείς την καρδούλα κι όλα να πάνε καλά!

 

Να σας πω τώρα και τα δικά μου. Πήγα σήμερα πρωί κι έκανα χοριακη- μετά από μιάμιση περίπου ώρα με πήρε ο μικροβιολόγος μου και μου είπε 445! Είναι σίγουρα δίδυμα! Κοντεύω να τρελαθώ από τη χαρά μου, σχεδόν δεν το πιστεύω! Θα κάνω επανάληψη Δευτέρα για να δούμε πως εξελίσσεται.  Κορίτσια μου Ευχαριστώ πολύ για τη στήριξή σας και τις ευχές σας! Βγήκατε σωστές !!! Εύχομαι με όλη την δυναμη της ψυχής μου όλα τα κορίτσια μας που προσπαθούν να πετύχουν σύντομα !

Σας φιλώ όλες!

Τί φανταστικά νέα!!!!!! Μπράβο σου!!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!!-))))

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

2 ώρες πρίν, Hope_* είπε:

Μπράβο lennio με το καλό να ακούσετε και την καρδούλα! Όλα τέλεια εύχομαι.

 

zoel77  τέλεια! Με το Καλό να ακούσετε κι εσείς την καρδούλα κι όλα να πάνε καλά!

 

Να σας πω τώρα και τα δικά μου. Πήγα σήμερα πρωί κι έκανα χοριακη- μετά από μιάμιση περίπου ώρα με πήρε ο μικροβιολόγος μου και μου είπε 445! Είναι σίγουρα δίδυμα! Κοντεύω να τρελαθώ από τη χαρά μου, σχεδόν δεν το πιστεύω! Θα κάνω επανάληψη Δευτέρα για να δούμε πως εξελίσσεται.  Κορίτσια μου Ευχαριστώ πολύ για τη στήριξή σας και τις ευχές σας! Βγήκατε σωστές !!! Εύχομαι με όλη την δυναμη της ψυχής μου όλα τα κορίτσια μας που προσπαθούν να πετύχουν σύντομα !

Σας φιλώ όλες!

Μπράβο.... Συγχαρητήρια.... Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και να το χαρείς

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια Hope !!!!!!

Υπέροχα νέα ! Μπράβο σου! Καλή συνέχεια όπως και σε όλα τα κορίτσια! Όλες να έχετε

ομαλή τέλεια εγκυμοσύνη.

Πάλι συγχαρητήρια!

 

2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Εδώ καμιά δεν θα μείνει "αγκαστρωτη" κορίτσια, να ξέρετε! 

 

Από το στόμα σου και στου θεού το αυτί!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Hope_* είπε:

Μπράβο lennio με το καλό να ακούσετε και την καρδούλα! Όλα τέλεια εύχομαι.

 

zoel77  τέλεια! Με το Καλό να ακούσετε κι εσείς την καρδούλα κι όλα να πάνε καλά!

 

Να σας πω τώρα και τα δικά μου. Πήγα σήμερα πρωί κι έκανα χοριακη- μετά από μιάμιση περίπου ώρα με πήρε ο μικροβιολόγος μου και μου είπε 445! Είναι σίγουρα δίδυμα! Κοντεύω να τρελαθώ από τη χαρά μου, σχεδόν δεν το πιστεύω! Θα κάνω επανάληψη Δευτέρα για να δούμε πως εξελίσσεται.  Κορίτσια μου Ευχαριστώ πολύ για τη στήριξή σας και τις ευχές σας! Βγήκατε σωστές !!! Εύχομαι με όλη την δυναμη της ψυχής μου όλα τα κορίτσια μας που προσπαθούν να πετύχουν σύντομα !

Σας φιλώ όλες!

Hope μου,συγχαρητήρια!!!!Εύχομαι καλούς διπλασιασμούς!Και ναι,αντε να είμαστε δύο διδυμμομανες και εύχομαι να γίνουμε πολλές!Φιλάκια πολλά και βάστα γερά!  

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια είμαι νέα εδώ αλλά όχι στης εξωσωματικες λίγα λόγια για εμένα. 6 φορές διέγερση και 14 τροποποιημενο φυσικος κύκλος σινολικα 4 εμβριομεταφορες οι 3 με 1 εμβρυο και 1 με 2 όλες αρνητικές. Και τώρα πια είμαι 43. Αποφασίσαμε να παμέ με δανεικά αλλάδεν ξέρουμε από που να το πιάσουμε. Θα ήθελα να μου προτείνετε γιατρό κλινική στη Θεσσαλονίκη και Αθήνα και ότι άλλο πληροφορία έχετε τι πρέπει να προσέξουμε. Συγγνώμη για την ορθογραφία αλλά σίγουρα καταλάβατε πος είμαι ξένη 

:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια! Τι ωραία που έχουμε συνέχεια όμορφα νέα! Θετικές χοριακες,όμορφους υπερήχους και κοριτσια που τώρα ξεκινούν! Όταν λέω εγώ ότι το τοπικ είναι γουρλιδικο να με ακούτε!...Διάβαζα τις προηγούμενες μέρες που συζητάγατε για τα πρωτόκολλα και τα φάρμακα. Βρε κοριτσια πώς τα θυμάστε με τόση λεπτομέρεια? Εγώ θυμάμαι γενικά ότι έκανα την arvecap και μετά ξεκινήσαμε την προετοιμασία του ενδομητρίου. Αυτά! Σκεφτείτε ότι και τις τρεις χοριακες που έκανα τις θυμάμαι πλέον στο περίπου! Αυτό που δεν ξεχνάω όμως με τίποτε είναι οι υπέρηχοι! Ο πρώτος με την καρδούλα τάκα τουκα και όλοι οι υπέρηχοι μεχρι σήμερα! Αυτή η εικόνα της μπέμπας που από ένα εξωγήινο πλάσμα,έγινε πιθηκακι και σιγά σιγά ανθρωπάκι! Σκεφτόμουν πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός και κλείνω πια και τον 6ο και πόσο ανυπομονησία με έχει πιάσει να την πάρουμε σπίτι τη μπουμπου! Τα γράφω όλα αυτά, αφενός γιατί οι ορμόνες είναι λίγο τρελαμένες,καταλαβαίνετε! αλλά κυρίως γιατί σε όλη αυτή τη διαδρομή εκτός από τη μέρα της απόφασης και τη μέρα της γονιμοποίησης ποτέ δεν σκέφτηκα ένα ξένο ωάριο! Σκέφτομαι τη δική μου κόρη! Τώρα που σας γράφω με κλωτσάει! 

  • Μου αρέσει 10

preg.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, palmoira είπε:

Καλησπέρα κοριτσια! Τι ωραία που έχουμε συνέχεια όμορφα νέα! Θετικές χοριακες,όμορφους υπερήχους και κοριτσια που τώρα ξεκινούν! Όταν λέω εγώ ότι το τοπικ είναι γουρλιδικο να με ακούτε!...Διάβαζα τις προηγούμενες μέρες που συζητάγατε για τα πρωτόκολλα και τα φάρμακα. Βρε κοριτσια πώς τα θυμάστε με τόση λεπτομέρεια? Εγώ θυμάμαι γενικά ότι έκανα την arvecap και μετά ξεκινήσαμε την προετοιμασία του ενδομητρίου. Αυτά! Σκεφτείτε ότι και τις τρεις χοριακες που έκανα τις θυμάμαι πλέον στο περίπου! Αυτό που δεν ξεχνάω όμως με τίποτε είναι οι υπέρηχοι! Ο πρώτος με την καρδούλα τάκα τουκα και όλοι οι υπέρηχοι μεχρι σήμερα! Αυτή η εικόνα της μπέμπας που από ένα εξωγήινο πλάσμα,έγινε πιθηκακι και σιγά σιγά ανθρωπάκι! Σκεφτόμουν πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός και κλείνω πια και τον 6ο και πόσο ανυπομονησία με έχει πιάσει να την πάρουμε σπίτι τη μπουμπου! Τα γράφω όλα αυτά, αφενός γιατί οι ορμόνες είναι λίγο τρελαμένες,καταλαβαίνετε! αλλά κυρίως γιατί σε όλη αυτή τη διαδρομή εκτός από τη μέρα της απόφασης και τη μέρα της γονιμοποίησης ποτέ δεν σκέφτηκα ένα ξένο ωάριο! Σκέφτομαι τη δική μου κόρη! Τώρα που σας γράφω με κλωτσάει! 

Τι γλυκιά περιγραφή, με συγκίνησες !!

Με το καλό κορίτσι μου, να έρθει η στιγμή που θα γυρίσετε σπίτι και οι 3 σας!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια και καλό σαββατοκύριακο! 

Να καλωσορίσω και γω τα "νεόφερτες". Frida, Hope και ba_lily καλωσήρθατε στο καφέ μας. 

Ηοpe συγχαρητήρια! Μεγάλη μέρα σήμερα! Ευχομαι μια ομαλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη.:)

Lennio μου μπράβο. ;-)Χαίρομαι που ευχαριστήθηκες τον υπέρηχό σου! Καλή συνέχεια!

Frida σε νιώθω! ;-)Η πιεση της ηλικίας και του χρόνου που έχει χαθεί μου προκαλεί άγχος που καμια φορά δεν μπορώ να διαχειριστώ. Παραμένω όμως θετική και αισιόδοξη από τη στιγμή που αποφάσισα να πάω για δωρεά ωαρίων. Τροποποιημένους φυσικούς δεν έχω κάνει. Απ'ο,τι ακούω θέλει υπομονή η συλλογή ωαρίων και νομίζω και το συνολικό κόστος είναι μεγάλο. Οι γιατροί λένε ότι ενδεικνυται όμως για τις φτωχές απαντήτριες.  Οσον αφορά τη δωρεά ωαρίων, όπως εχουν πει και οι άλλες κοπέλες της παρέας οι πιθανότητες είναι με το μέρος μας. Πάρε το χρόνο σου, ζύγισέ το και με νηφάλια σκέψη θα πάρεις την απόφασή σου. Εδω θα είμαστε και θα τα λέμε! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ba_lily είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είμαι νέα εδώ αλλά όχι στης εξωσωματικες λίγα λόγια για εμένα. 6 φορές διέγερση και 14 τροποποιημενο φυσικος κύκλος σινολικα 4 εμβριομεταφορες οι 3 με 1 εμβρυο και 1 με 2 όλες αρνητικές. Και τώρα πια είμαι 43. Αποφασίσαμε να παμέ με δανεικά αλλάδεν ξέρουμε από που να το πιάσουμε. Θα ήθελα να μου προτείνετε γιατρό κλινική στη Θεσσαλονίκη και Αθήνα και ότι άλλο πληροφορία έχετε τι πρέπει να προσέξουμε. Συγγνώμη για την ορθογραφία αλλά σίγουρα καταλάβατε πος είμαι ξένη 

:)

Καλώς ήρθες και από εμένα... Εγώ θα σου στείλω σε πμ τον δικό μου γιατρό κλινική κλπ για Θεσσαλονίκη.. ελπίζω να μπορέσουμε να ας βοηθήσουμε όλες από λίγο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 hours ago, palmoira said:

Καλησπέρα κοριτσια! Τι ωραία που έχουμε συνέχεια όμορφα νέα! Θετικές χοριακες,όμορφους υπερήχους και κοριτσια που τώρα ξεκινούν! Όταν λέω εγώ ότι το τοπικ είναι γουρλιδικο να με ακούτε!...Διάβαζα τις προηγούμενες μέρες που συζητάγατε για τα πρωτόκολλα και τα φάρμακα. Βρε κοριτσια πώς τα θυμάστε με τόση λεπτομέρεια? Εγώ θυμάμαι γενικά ότι έκανα την arvecap και μετά ξεκινήσαμε την προετοιμασία του ενδομητρίου. Αυτά! Σκεφτείτε ότι και τις τρεις χοριακες που έκανα τις θυμάμαι πλέον στο περίπου! Αυτό που δεν ξεχνάω όμως με τίποτε είναι οι υπέρηχοι! Ο πρώτος με την καρδούλα τάκα τουκα και όλοι οι υπέρηχοι μεχρι σήμερα! Αυτή η εικόνα της μπέμπας που από ένα εξωγήινο πλάσμα,έγινε πιθηκακι και σιγά σιγά ανθρωπάκι! Σκεφτόμουν πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός και κλείνω πια και τον 6ο και πόσο ανυπομονησία με έχει πιάσει να την πάρουμε σπίτι τη μπουμπου! Τα γράφω όλα αυτά, αφενός γιατί οι ορμόνες είναι λίγο τρελαμένες,καταλαβαίνετε! αλλά κυρίως γιατί σε όλη αυτή τη διαδρομή εκτός από τη μέρα της απόφασης και τη μέρα της γονιμοποίησης ποτέ δεν σκέφτηκα ένα ξένο ωάριο! Σκέφτομαι τη δική μου κόρη! Τώρα που σας γράφω με κλωτσάει! 

Με συγκινησες Παλμοιρα μου. Να σαι καλά!!! Μόνο χαρές να έχετε και σύντομα τη μπουμπού σας αγκαλιά :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Ba_lily καλωσόρισες και από μένα και σου εύχομαι το καλύτερο σε ότι και αν κάνεις.

καρότσια σας εύχομαι ένα όμορφο Σ/Κ και αν γιορτάζει κάποια αύριο (Κατερίνα) πολύχρονη!

πολλά φιλιά σε όλες

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, ba_lily είπε:

ευχαριστω τα κοριτσια που μου εστειλαν μηνυμα ειμαι απο θεσσαλονικη αρα ψαχνουν πρωτα εδω,

Dggs θα σου στειλω μηνυμα αυριο για να σε ρωτησω καποια πραγματα 

Καλώς μας ήρθες κορίτσι μου και να το καλό να μας λες τα δικά σου ευχάριστα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Ευχαριστώ για τις ευχές κι ανταποδίδω τα καλύτερα σε όλες σας! Όσες προσπαθείτε να είστε σίγουρες πως θα το πετύχετε, να το πιστεύετε..σας το λέω εγώ που είχα απογοητευθεί κι όμως ΕΓΙΝΕ! Ελπίζω να κυλήσουν ομαλά όλα από δω και στο εξής.

21 ώρες πρίν, ba_lily είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είμαι νέα εδώ αλλά όχι στης εξωσωματικες λίγα λόγια για εμένα. 6 φορές διέγερση και 14 τροποποιημενο φυσικος κύκλος σινολικα 4 εμβριομεταφορες οι 3 με 1 εμβρυο και 1 με 2 όλες αρνητικές. Και τώρα πια είμαι 43. Αποφασίσαμε να παμέ με δανεικά αλλάδεν ξέρουμε από που να το πιάσουμε. Θα ήθελα να μου προτείνετε γιατρό κλινική στη Θεσσαλονίκη και Αθήνα και ότι άλλο πληροφορία έχετε τι πρέπει να προσέξουμε. Συγγνώμη για την ορθογραφία αλλά σίγουρα καταλάβατε πος είμαι ξένη 

:)

Ba_lily Καλώς μας ήρθες! Εύχομαι σύντομα να ανταμοιφθεις για την υπομονή σου και την επιμονή σου και να φιλοξενήσεις το πιο γλυκό εμβρυακι στην κοιλίτσα σου( αν είναι και περισσότερα του ενός, μια χαρά καλοδεχούμενα :)

Καλό σ/κ να έχουμε. Σας φιλώ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...