Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, aurorahope said:

Κορίτσια γεια σας!

Εκανα την αυχενική διαφάνεια και την Papp A και όλα ειναι πολύ καλά. Ο γιατρός μου είπε αν θέλω μπορώ να κάνω και τη ΝΙΠΤ χωρίς να υπάρχει καποια ενδειξη.

Υπάρχει κάποια κοπέλα κυρίως με διδυμάκια που να την έκανε; Πολύ θα με βοηθούσε να πάρω απόφαση.

Διάβασα κάποια πράγματα για την εξέταση αυτή και λένε ότι υπάρχει αδυναμία αξιοπιστίας της αν υπάρχει δίδυμη κύηση. Εγώ είμαι σε αυτήν την περίπτωση.

 

 

Μπραβο!!!!! Ολα καλα! Κ εγω καπου διαβασα οτι για διδυμη κυηση δεν το προτεινουν ως εγκυρο αλλα σιγουρα οι εγκυουλες θα ξερουν καλυτερα!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Blondie 2020 είπε:

Μπραβο!!!!! Ολα καλα! Κ εγω καπου διαβασα οτι για διδυμη κυηση δεν το προτεινουν ως εγκυρο αλλα σιγουρα οι εγκυουλες θα ξερουν καλυτερα!! 

Σε ευχαριστώ πολύ!

Αυτό με παραξένεψε και μενα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, aurorahope είπε:

Κορίτσια γεια σας!

Εκανα την αυχενική διαφάνεια και την Papp A και όλα ειναι πολύ καλά. Ο γιατρός μου είπε αν θέλω μπορώ να κάνω και τη ΝΙΠΤ χωρίς να υπάρχει καποια ενδειξη.

Υπάρχει κάποια κοπέλα κυρίως με διδυμάκια που να την έκανε; Πολύ θα με βοηθούσε να πάρω απόφαση.

Διάβασα κάποια πράγματα για την εξέταση αυτή και λένε ότι υπάρχει αδυναμία αξιοπιστίας της αν υπάρχει δίδυμη κύηση. Εγώ είμαι σε αυτήν την περίπτωση.

 

 

Κοριτσάκι μου πολύ χαίρομαι που όλα πάνε καλά!! Κ εμένα ο γυναικολόγος μου, μου ειχε πει πως δεν υπήρχε κάτι ανησυχητικό ώστε να κάνω την εξέταση ωστόσο εμένα για μα φύγει απ'το μυαλό μου οποιαδήποτε σκέψη την έκανα.

Με τα δίδυμα μου εξήγησαν απο το κέντρο που έγινε η εξέταση ότι, θα έβγαινε ένα αποτέλεσμα δλδ θα αφορούσε κ τα δυο μωρά οπότε σε περίπτωση, μακρια απο δω, που έδειχνε κάτι αρνητικό θα έπρεπε να γίνει αμνιοπαρακέντηση.Δόξα το Θεό δε χρειάστηκε.

Με το καλό κ πάλι γλυκιά μου!! Φύλο ειδατε??

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Κοριτσάκι μου πολύ χαίρομαι που όλα πάνε καλά!! Κ εμένα ο γυναικολόγος μου, μου ειχε πει πως δεν υπήρχε κάτι ανησυχητικό ώστε να κάνω την εξέταση ωστόσο εμένα για μα φύγει απ'το μυαλό μου οποιαδήποτε σκέψη την έκανα.

Με τα δίδυμα μου εξήγησαν απο το κέντρο που έγινε η εξέταση ότι, θα έβγαινε ένα αποτέλεσμα δλδ θα αφορούσε κ τα δυο μωρά οπότε σε περίπτωση, μακρια απο δω, που έδειχνε κάτι αρνητικό θα έπρεπε να γίνει αμνιοπαρακέντηση.Δόξα το Θεό δε χρειάστηκε.

Με το καλό κ πάλι γλυκιά μου!! Φύλο ειδατε??

Σε ευχαριστώ πολύ!! Θα δω τι θα κάνω, με έχει πιάσει η αγωνία..

Μάλλον αγοράκια, αλλά δεν μου το λένε ακόμα 100% , εμένα δεν με νοιάζειτο φύλο  καλά να είναι μόνο!!

 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, aurorahope είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!! Θα δω τι θα κάνω, με έχει πιάσει η αγωνία..

Μάλλον αγοράκια, αλλά δεν μου το λένε ακόμα 100% , εμένα δεν με νοιάζειτο φύλο  καλά να είναι μόνο!!

 

Εννοείται ότι αυτό που θέλουμε είναι γερά μωράκια:x Όσον αφορά την αγωνία έχω καταλάβει οτι πλέον θα μαθουμε να ζούμε με αυτήν!!!

Χαλάλι όμως για τα μωράκια μας:x

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέραααααα τέλος ο φυσικός …::::((((( η τιμή της ανάλυσης έπεσε και δεν είχα κάνει ωορρηξία.....Αρχές του επόμενου μήνα ξεκινάμε την διαδικασία για τεχνική ωορρηξία ….

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, aurorahope είπε:

Κορίτσια γεια σας!

Εκανα την αυχενική διαφάνεια και την Papp A και όλα ειναι πολύ καλά. Ο γιατρός μου είπε αν θέλω μπορώ να κάνω και τη ΝΙΠΤ χωρίς να υπάρχει καποια ενδειξη.

Υπάρχει κάποια κοπέλα κυρίως με διδυμάκια που να την έκανε; Πολύ θα με βοηθούσε να πάρω απόφαση.

Διάβασα κάποια πράγματα για την εξέταση αυτή και λένε ότι υπάρχει αδυναμία αξιοπιστίας της αν υπάρχει δίδυμη κύηση. Εγώ είμαι σε αυτήν την περίπτωση.

 

 

Kαλημερα! Ολα καλα λοιπον! Αναλογως την ηλικια για τη νιπτ. Και σε μενα το ιδιο μου ειπαν για τη νιπτ, οτι δε χρειαζεται εφοσον ειναι με δωρεα κ δεν υπαρχει ενδειξη κ τελικα δεν καναμε. Το εχω ακουσει κι εγω για τη διδυμη κυηση κ τα μη αξιοπιστα αποτελεσματα. Ρωτα το γιατρο σου για σιγουρα

Just now, Papy είπε:

Εννοείται ότι αυτό που θέλουμε είναι γερά μωράκια:x Όσον αφορά την αγωνία έχω καταλάβει οτι πλέον θα μαθουμε να ζούμε με αυτήν!!!

Χαλάλι όμως για τα μωράκια μας:x

Κοριτσακια να σας ενημερωσω οτι και μετα τη γεννηση του παιδιου παλι το αγχος κ η αγωνια για την υγεια του δεν τελειωνει

Just now, kallaki είπε:

Καλημέραααααα τέλος ο φυσικός …::::((((( η τιμή της ανάλυσης έπεσε και δεν είχα κάνει ωορρηξία.....Αρχές του επόμενου μήνα ξεκινάμε την διαδικασία για τεχνική ωορρηξία ….

Δεν πειραζει. Πολλες με τεχνητο κυκλο πετυχαμε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

Καλημέραααααα τέλος ο φυσικός …::::((((( η τιμή της ανάλυσης έπεσε και δεν είχα κάνει ωορρηξία.....Αρχές του επόμενου μήνα ξεκινάμε την διαδικασία για τεχνική ωορρηξία ….

Καλημέρα. Τεχνική ωορρηξία δεν έχει λόγω να σου κάνει, να πάρεις φάρμακα για να βγάλεις ωαρια, προφανώς θα πάρεις σικλακιουρ ή κάτι παρομοιο για να μην κάνεις ωορρηξία και θα φτιάξεις τεχνητά ενδομήτριο. Καλή επιτυχία ο, τι και να κάνεις. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious said:

Καλημέρα. Τεχνική ωορρηξία δεν έχει λόγω να σου κάνει, να πάρεις φάρμακα για να βγάλεις ωαρια, προφανώς θα πάρεις σικλακιουρ ή κάτι παρομοιο για να μην κάνεις ωορρηξία και θα φτιάξεις τεχνητά ενδομήτριο. Καλή επιτυχία ο, τι και να κάνεις. 

Σε ευχαριστώ....:::)) θα μου δώσει σικλακιουρ και suprefuct από ότι κατάλαβα.... Για να φτιάξει τεχνικά το ενδομήτριο...

Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki said:

Σε ευχαριστώ....:::)) θα μου δώσει σικλακιουρ και suprefuct από ότι κατάλαβα.... Για να φτιάξει τεχνικά το ενδομήτριο...

Αρα με κατεψυγμενα;τα μπερδευω ολα αυτα πια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 43 λεπτά , kallaki είπε:

Καλημέραααααα τέλος ο φυσικός …::::((((( η τιμή της ανάλυσης έπεσε και δεν είχα κάνει ωορρηξία.....Αρχές του επόμενου μήνα ξεκινάμε την διαδικασία για τεχνική ωορρηξία ….

Μια χαρά και ο τεχνητός κύκλος! Όλα θα πάνε ρολόι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Αρα με κατεψυγμενα;τα μπερδευω ολα αυτα πια!

Δεν εχει σχεση, μπορει να συγχρονιστεις με τη δοτρια , να βαλεις φρεσκα αλλα να εχεις τεχνητο κυκλο για διαμορφωση ενδομητριου. Μπορεις βεβαια, να βαλεις κατεψυγμενα σε τεχνητο κυκλο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 said:

Αρα με κατεψυγμενα;τα μπερδευω ολα αυτα πια!

Από ότι καλαλαβές εγώ και αν τα περδευώωωωω!!!!! ::::)))))

 

Just now, island1 said:

Μια χαρά και ο τεχνητός κύκλος! Όλα θα πάνε ρολόι!

Αχχχχ μακαρί!!!!!:wub:

Just now, MaryH said:

Δεν εχει σχεση, μπορει να συγχρονιστεις με τη δοτρια , να βαλεις φρεσκα αλλα να εχεις τεχνητο κυκλο για διαμορφωση ενδομητριου. Μπορεις βεβαια, να βαλεις κατεψυγμενα σε τεχνητο κυκλο

Ναι ναι έτσι μου είπε και ο γιατρός μου….. θα βάλω κατεψυγμένα σε τεχνητό κύκλο .....

Just now, kallaki said:

Από ότι καλαλαβές εγώ και αν τα περδευώωωωω!!!!! ::::)))))

 

Αχχχχ μακαρί!!!!!:wub:

Ναι ναι έτσι μου είπε και ο γιατρός μου….. θα βάλω κατεψυγμένα σε τεχνητό κύκλο .....

Έχει κάποια που έκανε με τεχνητό κύκλο και πέτυχε????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki said:

Από ότι καλαλαβές εγώ και αν τα περδευώωωωω!!!!! ::::)))))

 

Αχχχχ μακαρί!!!!!:wub:

Ναι ναι έτσι μου είπε και ο γιατρός μου….. θα βάλω κατεψυγμένα σε τεχνητό κύκλο .....

Έχει κάποια που έκανε με τεχνητό κύκλο και πέτυχε????

Αν θυμαμαι καλα το τουτουνι ετσι εκανε κ πετυχε!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

Από ότι καλαλαβές εγώ και αν τα περδευώωωωω!!!!! ::::)))))

 

Αχχχχ μακαρί!!!!!:wub:

Ναι ναι έτσι μου είπε και ο γιατρός μου….. θα βάλω κατεψυγμένα σε τεχνητό κύκλο .....

Έχει κάποια που έκανε με τεχνητό κύκλο και πέτυχε????

Εγω πετυχα σε τεχνητο κυκλο με κατεψυγμενα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...