Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Απλά το καλοκαίρι πιστεύω δεν είναι τόσο καλή περίοδος με ζεστη κλπ άντε να δούμε

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μου!! Και εγω παραξενο ύπνο εκανα. Ξύπνησα 5.30 και περασε καμια ωρα μεχρι να ξανακοιμηθω. Επίσης εβλεπα κατι εφιαλτες αλλο πραγμα.

@nanoula90 περαστικα με την ωτιτιδα! Ειναι ταλαιπωρία το καταλαβαινω. Πονας? Επισης καλη επιτυχία για αυριο, μια χαρα θα ειναι ο τράχηλος ετσι να σκέφτεσαι και ολα καλα θα πάνε :)

@Vasoth. καλα αποτελεσματα με την β επιπεδου. Θα δεις τι νινακια σου τυχερούλα και εγω ανυπομονω για τη δικη μου! 

@Smile89 μου το βραδυ και εγω ειχα καουρα και μου περνάει αμεσως μολις πιω λιγο γαλα.Αυτη τη φορα ηπια κακαο γαλα κουκακι το οποιο ειναι τελειο :)

  • Ευχαριστώ 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα.εχει τύχει να βάλω θερμόμετρο γτ νονιζα ότι ει χα πυρετό και τελικά είχα 35.3  αλλά την επόμενη 36.8 και έτσι δεν πήρα το γιατρό.τωρα Αφού σου πέφτει κάτω από 35 δεν παίρνεις το γιατρό σου καλυτερ α?Να μην αγχώνεσαι κι εσύ.

Είναι Κυριακή και έλεγα να μην τον ενοχλησω.... Μήπως περνάω κ εγώ την ιωσουλα του μικρού;  γτ και αυτός έχει υποθερμια.... Σχετίζεται με κάποιο πρόβλημα εγκυμοσύνης η υποθερμια;  γνωρίζεις κάτι κοπέλα μου; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Elpida88 είπε:

Είναι Κυριακή και έλεγα να μην τον ενοχλησω.... Μήπως περνάω κ εγώ την ιωσουλα του μικρού;  γτ και αυτός έχει υποθερμια.... Σχετίζεται με κάποιο πρόβλημα εγκυμοσύνης η υποθερμια;  γνωρίζεις κάτι κοπέλα μου; 

Το χα γκουγκλαρει να είμαι ειλικρινής Όταν είδα και εγώ το 35 αλλά δεν βρήκα τπτ.δεν νομίζω να είναι κάτι.μπορεο απλά να κόλλησες από το μικρό.τωρα και ας είναι Κυριακή αν αγχώνεσαι πάρε τηλ μη παιδευεις το μυαλό σου παραπάνω.κριμα είναι.

@Smile89 @Nicol_ για τη καουρα λένε ότι Όταν έχουμε βγάζουν μαλλιά τα μωρά.οτσν μου το παν γέλαγα.και είχα πολλές το προηγούμενο μήνα.Τωρα στο 3d που κάναμε πριν 2 βδομάδες ε ιχε φουλ μαλλακι ο μικρός.πολυ όμως.ισως και να ισχύει.Εμενα με βοήθησαν τα μικρά γεύματα και κυρίως ζυμαρικά .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου!! Και εγω παραξενο ύπνο εκανα. Ξύπνησα 5.30 και περασε καμια ωρα μεχρι να ξανακοιμηθω. Επίσης εβλεπα κατι εφιαλτες αλλο πραγμα.

@nanoula90 περαστικα με την ωτιτιδα! Ειναι ταλαιπωρία το καταλαβαινω. Πονας? Επισης καλη επιτυχία για αυριο, μια χαρα θα ειναι ο τράχηλος ετσι να σκέφτεσαι και ολα καλα θα πάνε :)

@Vasoth. καλα αποτελεσματα με την β επιπεδου. Θα δεις τι νινακια σου τυχερούλα και εγω ανυπομονω για τη δικη μου! 

@Smile89 μου το βραδυ και εγω ειχα καουρα και μου περνάει αμεσως μολις πιω λιγο γαλα.Αυτη τη φορα ηπια κακαο γαλα κουκακι το οποιο ειναι τελειο :)

Ευχαριστω Νικοοολ μου. Καλα κ γω εφιαλτες φουλ. Αλλα εδω κ λιγες μερες ευτυχως φυγανε γιατι εβλεπα ολο το ιδιο. Αιμα και οτι γεννουσα προωρα. Αυτο το υποσυνειδητο δηλαδη, να δουλευει μονο οταν κοιμαμαι, τι να πω.

Ποναω φρικτα, σαν να μου τρυπανε το τυμπανο, αλλα ευχομαι με την αντιβιωση να περασει. Κατεληξα και με την διακοσμηση του βρεφικου οποτε αυτο μου φτιαχνει τη διαθεση και δεν αφηνω τον πονο να με καταβαλλει. Πονε πονε εισαι εδω?? Οχι απανταω μονη μου χαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια πήρα και εγώ την γιατρό μου πριν λίγο επειδή από προχθές που έγινε ότι έγινε και ταράχτηκα πονάω αριστερά χαμηλά στην κοιλιά και αριστερά στην μέση..μου είπε πως δεν πρέπει να πονάω έτσι συνεχόμενα αλλά είναι καλό το ότι δεν έχω δει αίμα η κάτι τέτοιο..μ είπε να κάνω ένα υπέρηχο άμα θέλω να μου φύγει η ιδέα και δεν ξέρω τι να κάνω..έχω στεναχωρεθει παρά πολυ


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πήρα και εγώ την γιατρό μου πριν λίγο επειδή από προχθές που έγινε ότι έγινε και ταράχτηκα πονάω αριστερά χαμηλά στην κοιλιά και αριστερά στην μέση..μου είπε πως δεν πρέπει να πονάω έτσι συνεχόμενα αλλά είναι καλό το ότι δεν έχω δει αίμα η κάτι τέτοιο..μ είπε να κάνω ένα υπέρηχο άμα θέλω να μου φύγει η ιδέα και δεν ξέρω τι να κάνω..έχω στεναχωρεθει παρά πολυ

Καλημερα. Γιατι δεν πας σε οποιο νοσοκομειο εφημερευει να κανεις εναν υπερηχο?? Θα σε παρουν αμεσως αν πεις οτι εισαι εγκυος. Μην αγχωνεσαι, μπορει να ειναι και τελειως ασχετο με το γεγονος και να ειναι πονακια επειδη ανοιγει η μητρα. Αλλα αν δεν μπορεις να ηρεμησεις εγω θα σου λεγα να πας να σε δουν. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πήρα και εγώ την γιατρό μου πριν λίγο επειδή από προχθές που έγινε ότι έγινε και ταράχτηκα πονάω αριστερά χαμηλά στην κοιλιά και αριστερά στην μέση..μου είπε πως δεν πρέπει να πονάω έτσι συνεχόμενα αλλά είναι καλό το ότι δεν έχω δει αίμα η κάτι τέτοιο..μ είπε να κάνω ένα υπέρηχο άμα θέλω να μου φύγει η ιδέα και δεν ξέρω τι να κάνω..έχω στεναχωρεθει παρά πολυ

Καλημέρα. Και ποιος σου είπε ότι από ταραχή και στενοχώρια δεν σε πιάνει και το έντερο που χτυπάει μπροστά πίσω δεξιά όπου θέλεις στα δίνει. Τα όργανα αυτά επηρεάζονται άμεσα από στρες και τέτοια. Επίσης και το ισχίο χτυπάει χαμηλά μπροστά και πίσω. Δεν κάνω διαγνώσεις φυσικά να πας για υπέρηχο να ηρεμήσεις γιατί θα το σκέφτεσαι συνέχεια και θα στρεσαρεσαι περισσότερο. Πάντως δεν είναι έτσι απλά τα πράγματα. Με μια ταραχή δεν κινδυνεύει μια κυηση τόσο εύκολα. Εδώ πέφτουν, χτυπούν τρανταζονται και όλα είναι καλα. Ο γιατρος που είχα χρόνια σε τέτοια φάση με πονακι μου έδινε σπασμοαποτελ και στην εγκυμοσυνη. Ρώτησε την γιατρό σου αν μπορείς να παίρνεις κάτι τέτοιο όταν σε ξανά πιάσει 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ευχαριστω Νικοοολ μου. Καλα κ γω εφιαλτες φουλ. Αλλα εδω κ λιγες μερες ευτυχως φυγανε γιατι εβλεπα ολο το ιδιο. Αιμα και οτι γεννουσα προωρα. Αυτο το υποσυνειδητο δηλαδη, να δουλευει μονο οταν κοιμαμαι, τι να πω.

Ποναω φρικτα, σαν να μου τρυπανε το τυμπανο, αλλα ευχομαι με την αντιβιωση να περασει. Κατεληξα και με την διακοσμηση του βρεφικου οποτε αυτο μου φτιαχνει τη διαθεση και δεν αφηνω τον πονο να με καταβαλλει. Πονε πονε εισαι εδω?? Οχι απανταω μονη μου χαχαχα

ωωωχ κουραγιο ρε αγαπη..ποναει η ατιμη η ωτιτιδα.Ευχομαι γρηγορα περαστικα!

πρίν από 14 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ευχαριστω Νικοοολ μου. Καλα κ γω εφιαλτες φουλ. Αλλα εδω κ λιγες μερες ευτυχως φυγανε γιατι εβλεπα ολο το ιδιο. Αιμα και οτι γεννουσα προωρα. Αυτο το υποσυνειδητο δηλαδη, να δουλευει μονο οταν κοιμαμαι, τι να πω.

Ποναω φρικτα, σαν να μου τρυπανε το τυμπανο, αλλα ευχομαι με την αντιβιωση να περασει. Κατεληξα και με την διακοσμηση του βρεφικου οποτε αυτο μου φτιαχνει τη διαθεση και δεν αφηνω τον πονο να με καταβαλλει. Πονε πονε εισαι εδω?? Οχι απανταω μονη μου χαχαχα

Τελικα τι αποφασισες με τη διακοσμηση? Τα συννεφακια? και αυτοκολλητα αεροστατα? 

  • Ευχαριστώ 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ευχαριστω Νικοοολ μου. Καλα κ γω εφιαλτες φουλ. Αλλα εδω κ λιγες μερες ευτυχως φυγανε γιατι εβλεπα ολο το ιδιο. Αιμα και οτι γεννουσα προωρα. Αυτο το υποσυνειδητο δηλαδη, να δουλευει μονο οταν κοιμαμαι, τι να πω.

Ποναω φρικτα, σαν να μου τρυπανε το τυμπανο, αλλα ευχομαι με την αντιβιωση να περασει. Κατεληξα και με την διακοσμηση του βρεφικου οποτε αυτο μου φτιαχνει τη διαθεση και δεν αφηνω τον πονο να με καταβαλλει. Πονε πονε εισαι εδω?? Οχι απανταω μονη μου χαχαχα

Περαστικά κορίτσι μου είναι ανυπόφορος ο πόνος της εύχομαι γρήγορη ανάρρωση. Σταγόνες βάζεις; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημερα. Γιατι δεν πας σε οποιο νοσοκομειο εφημερευει να κανεις εναν υπερηχο?? Θα σε παρουν αμεσως αν πεις οτι εισαι εγκυος. Μην αγχωνεσαι, μπορει να ειναι και τελειως ασχετο με το γεγονος και να ειναι πονακια επειδη ανοιγει η μητρα. Αλλα αν δεν μπορεις να ηρεμησεις εγω θα σου λεγα να πας να σε δουν. 

Και εγώ σκέφτομαι να πάω..να σκάσω είμαι

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα. Και ποιος σου είπε ότι από ταραχή και στενοχώρια δεν σε πιάνει και το έντερο που χτυπάει μπροστά πίσω δεξιά όπου θέλεις στα δίνει. Τα όργανα αυτά επηρεάζονται άμεσα από στρες και τέτοια. Επίσης και το ισχίο χτυπάει χαμηλά μπροστά και πίσω. Δεν κάνω διαγνώσεις φυσικά να πας για υπέρηχο να ηρεμήσεις γιατί θα το σκέφτεσαι συνέχεια και θα στρεσαρεσαι περισσότερο. Πάντως δεν είναι έτσι απλά τα πράγματα. Με μια ταραχή δεν κινδυνεύει μια κυηση τόσο εύκολα. Εδώ πέφτουν, χτυπούν τρανταζονται και όλα είναι καλα. Ο γιατρος που είχα χρόνια σε τέτοια φάση με πονακι μου έδινε σπασμοαποτελ και στην εγκυμοσυνη. Ρώτησε την γιατρό σου αν μπορείς να παίρνεις κάτι τέτοιο όταν σε ξανά πιάσει 

Επειδή με πιάνει συχνά το έντερο το ξεχωρίζω..πριν την εγκυμοσύνη όταν με έπιανε εντονο στρες με πέθαινε το έντερο μ..τώρα δεν ξέρω γτ με πονάει έτσι..μακάρι να είναι το έντερο και όχι κάτι άλλο..θα πάω να κάνω μάλλον υπέρηχο..σε ευχαριστώ πολυυ

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Περαστικά κορίτσι μου είναι ανυπόφορος ο πόνος της εύχομαι γρήγορη ανάρρωση. Σταγόνες βάζεις; 

Καλημερα μπεμπουλα μου!! Ευχαριστω πολυ! Ναι πηρα και βαζω κ απο αυτες. Ευχομαι να περασει.

Τι κανεις εσυ?? Πως νιωθεις? Με τις αναγουλες εισαι καλυτερα?

πρίν από 2 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Και εγώ σκέφτομαι να πάω..να σκάσω είμαι

Αν δεν μπορεις να ηρεμησεις πηγαινε κ μην το σκεφτεσαι. Ολα καλα ειναι ειμαι σιγουρη, πονακια στην εγκυμοσυνη εχουμε για χιλιους λογους και οι περισσοτεροι δεν εχουν να κανουν με την ψυχολογια μας. Η μητρα μεγαλωνει, τα εντερικα μας διαταρασσονται, τα οργανα μετατωπιζονται, οι μυες τραβιονται, οποτε προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα κοπελα μου. Ομως εαν ανησυχεις και το σκεφτεσαι συνεχεια, πηγαινε να κανεις εναν υπερηχο, δεν χανεις κατι, ωστε να καθησυχαστεις.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημερα μπεμπουλα μου!! Ευχαριστω πολυ! Ναι πηρα και βαζω κ απο αυτες. Ευχομαι να περασει.

Τι κανεις εσυ?? Πως νιωθεις? Με τις αναγουλες εισαι καλυτερα?

Αν δεν μπορεις να ηρεμησεις πηγαινε κ μην το σκεφτεσαι. Ολα καλα ειναι ειμαι σιγουρη, πονακια στην εγκυμοσυνη εχουμε για χιλιους λογους και οι περισσοτεροι δεν εχουν να κανουν με την ψυχολογια μας. Η μητρα μεγαλωνει, τα εντερικα μας διαταρασσονται, τα οργανα μετατωπιζονται, οι μυες τραβιονται, οποτε προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα κοπελα μου. Ομως εαν ανησυχεις και το σκεφτεσαι συνεχεια, πηγαινε να κανεις εναν υπερηχο, δεν χανεις κατι, ωστε να καθησυχαστεις.

Από την μία θέλω να πάω από την άλλη προσπαθώ να ηρεμήσω και να σκέφτομαι θετικά..αν δω ότι δεν ηρεμώ θα πάω..σε ευχαριστώ πολύ και περαστικά σου κοριτσάκι μου


 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Καλημερα ηταν σαββατο κ το ειχαμε ριξει εξω ρε γι αυτο χαχα!! Σου ειπε απο τι ηταν? Κ εγω απο τις 7 εχω ξυπνησει δε με αφηναν οι μικρες να κοιμηθω τις ξεβολευα φαινεται

Πιθανοτατα τσισα. Ειδαμε κ την μικρη 940γρ. Προς το παρόν ερχεται με τον κωλο Χαχαχα Χαχαχα 

5 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια! @Smile89 αστα αυτα τα υγρα. Σε νιωθω. Εγω καλε εκει που καθομαι ησυχη και ωραια νιωθω οτι τρεχουν! Σαν να τα κανω πανω μου. Αλλα δεν ειναι ακρατεια. Ο γιατρος μου χε πει ειναι φυσιολογικα συν το utrogestan που παιρνω ειναι αυξημενα.

Σημερα παλι ξυπνησα ανακαλυπτοντας οτι η ωτιτιδα επεστρεψε. Νομιζα οτι την γλυτωσα αλλα nooo. Οποτε ξεκιναω αντιβιωση αναγκαστικα, αν κ εκανα τα παντα για να μην χρειαστει να την παρω. Τι αλλο θα παρω πια σε αυτην την εγκυμοσυνη, ο μικρος μου θα βγει και αντι για γαλα θα ζηταει φαρμακα για να μαστουρωσει :(

Χαχαχα περαστικααγαπη. Ρε συ πηγα τουαλέτα. Σηκωθηκα, βρακωθηκα και συνεχισε να τρεχει ε και φρικαρα. 

4 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου!! Και εγω παραξενο ύπνο εκανα. Ξύπνησα 5.30 και περασε καμια ωρα μεχρι να ξανακοιμηθω. Επίσης εβλεπα κατι εφιαλτες αλλο πραγμα.

@nanoula90 περαστικα με την ωτιτιδα! Ειναι ταλαιπωρία το καταλαβαινω. Πονας? Επισης καλη επιτυχία για αυριο, μια χαρα θα ειναι ο τράχηλος ετσι να σκέφτεσαι και ολα καλα θα πάνε :)

@Vasoth. καλα αποτελεσματα με την β επιπεδου. Θα δεις τι νινακια σου τυχερούλα και εγω ανυπομονω για τη δικη μου! 

@Smile89 μου το βραδυ και εγω ειχα καουρα και μου περνάει αμεσως μολις πιω λιγο γαλα.Αυτη τη φορα ηπια κακαο γαλα κουκακι το οποιο ειναι τελειο :)

Και εγω ηπια γαλατακι ε και συνηλθα λιγακι. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Elpida88 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου γλυκά... Όπως είχα ξαναπεί θα είμαι και εγώ μανούλα το 2019... Τέλος Ιανουαρίου θα γέννησω...ειναι το δεύτερο παιδάκι μου...εχω ήδη ένα αγοράκι.. Βρε κοριτσάκια μου να σας πω κάτι που με ανησυχεί;  εδώ και 4-5 μέρες ο μικρός μου κόλλησε μια ιωσουλα και όπως του μετρουσα την θερμοκρασία μετρουσα και την δική μου...και έχω υποθερμια.... Έχω 35...35.5....και το πρωι που ξύπνησα είχα 34.6....πρεπει να ανησυχώ η είναι φυσιολογικό; εσείς πόσο έχετε; 

Καλησπέρα, με το καλό!!! Πολυ κοντα ειμαστε εγω ειμαι μεσα Ιανουαρίου. Θα έλεγα να τηλ τον γιατρο κι ας ειναι Κυριακη..... κι αν θες πες μας. 

2 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πήρα και εγώ την γιατρό μου πριν λίγο επειδή από προχθές που έγινε ότι έγινε και ταράχτηκα πονάω αριστερά χαμηλά στην κοιλιά και αριστερά στην μέση..μου είπε πως δεν πρέπει να πονάω έτσι συνεχόμενα αλλά είναι καλό το ότι δεν έχω δει αίμα η κάτι τέτοιο..μ είπε να κάνω ένα υπέρηχο άμα θέλω να μου φύγει η ιδέα και δεν ξέρω τι να κάνω..έχω στεναχωρεθει παρά πολυ

Να πας στον γιατρο να Ηρεμησεις. Εγω που αγχωθηκα χθες με τα υγρα που ετρεχαν ετσι ηρεμησα αφου πηγα, ειλικρινά αλλος ανθρωπος. 

2 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Και εγώ σκέφτομαι να πάω..να σκάσω είμαι

Επειδή με πιάνει συχνά το έντερο το ξεχωρίζω..πριν την εγκυμοσύνη όταν με έπιανε εντονο στρες με πέθαινε το έντερο μ..τώρα δεν ξέρω γτ με πονάει έτσι..μακάρι να είναι το έντερο και όχι κάτι άλλο..θα πάω να κάνω μάλλον υπέρηχο..σε ευχαριστώ πολυυ

Οι πονοι κ οι ενοχλήσεις που μπορεί να ενοιωθες πριν την εγκυμοσύνη θα είναι διαφορετικοί τωρα. 

@Vasoth. & @nanoula90 περιμένουμε τα νεα σας αυριο. 

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Ευχαριστω Νικοοολ μου. Καλα κ γω εφιαλτες φουλ. Αλλα εδω κ λιγες μερες ευτυχως φυγανε γιατι εβλεπα ολο το ιδιο. Αιμα και οτι γεννουσα προωρα. Αυτο το υποσυνειδητο δηλαδη, να δουλευει μονο οταν κοιμαμαι, τι να πω.

Ποναω φρικτα, σαν να μου τρυπανε το τυμπανο, αλλα ευχομαι με την αντιβιωση να περασει. Κατεληξα και με την διακοσμηση του βρεφικου οποτε αυτο μου φτιαχνει τη διαθεση και δεν αφηνω τον πονο να με καταβαλλει. Πονε πονε εισαι εδω?? Οχι απανταω μονη μου χαχαχα

Περαστικά σ εύχομαι!δύσκολο το αυτί.. υπομονή όσο μπορείς.. 

Τέτοιο εφιάλτη είδα Κ Εγώ χθες!απίστευτο!είχα αιμορραγία Κ άλλα άσχημα..μιλάμε τ ματιά Μ πονάνε γτ νιώθω αυπνη Κ κουρασμένη!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...