Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 52 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Εγώ δε ξέρω κανκανΠότε Πότε αλλάζω μήνα...

Σε ποια βδομάδα είσαι Τώρα?

1ος μήνας: 1η, 2η, 3η, 4η εβδομάδα
2ος μήνας: 5η, 6η, 7η, 8η εβδομάδα
3ος μήνας: 9η, 10η, 11η, 12η, 13η εβδομάδα (εδώ υπολογίζετε μία παραπάνω)
4ος μήνας: 14η, 15η, 16η, 17η βδομάδα
5ος μήνας: 18η, 19η, 20η, 21η βδομάδα
6ος μήνας: 22η, 23η, 24η, 25η, 26η βδομάδα (υπολογίζετε μία παραπάνω)
7ος μήνας: 27η, 28η, 29η, 30η βδομάδα
8ος μήνας: 31η, 32η, 33η, 34η, 35η βδομάδα (υπολογίζετε μία παραπάνω)
9ος μήνας: 36η, 37η, 38η, 39η, 40η βδομάδα (υπολογίζετε μία παραπάνω)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 31 λεπτά , loyloy είπε:

Σε ποια βδομάδα είσαι Τώρα?

1ος μήνας: 1η, 2η, 3η, 4η εβδομάδα
2ος μήνας: 5η, 6η, 7η, 8η εβδομάδα
3ος μήνας: 9η, 10η, 11η, 12η, 13η εβδομάδα (εδώ υπολογίζετε μία παραπάνω)
4ος μήνας: 14η, 15η, 16η, 17η βδομάδα
5ος μήνας: 18η, 19η, 20η, 21η βδομάδα
6ος μήνας: 22η, 23η, 24η, 25η, 26η βδομάδα (υπολογίζετε μία παραπάνω)
7ος μήνας: 27η, 28η, 29η, 30η βδομάδα
8ος μήνας: 31η, 32η, 33η, 34η, 35η βδομάδα (υπολογίζετε μία παραπάνω)
9ος μήνας: 36η, 37η, 38η, 39η, 40η βδομάδα (υπολογίζετε μία παραπάνω)

Τώρα διανύω την 21.

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

@Κωνσταντίνα16 έχουμε νεα? 

Καλημέρα κοριτσάρα τι κάνεις;ναι πηγα εχθές αλλά γύρισα πτώμα και λιποθύμησα στο κρεβάτι:razz: η μπέμπα είναι μια χαρά απλά είναι χαμηλά ο πλακούντας..οι πόνοι στην μεση μου είπαν πως πρέπει να είμαι ξάπλα (λες και κάνω τίποτα άλλο) και να μην κουράζομαι (που επίσης δεν κουράζομαι) και να ξεκινήσω μαγνήσιο..με λίγα λόγια μ τα βρήκαν όλα καλά..σήμερα όμως που ξύπνησα εκτός ότι δεν κοιμήθηκα καλά λόγω μέσης έχω και κάτι σουβλιες χαμηλά δεξιά και αριστερά..δεν ξέρω πραγματικά πάνω π ηρέμησα αγχώνομαι πάλι..την Τετάρτη έχω ραντεβού με την γιατρό μου οπότε θα δούμε

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Σε μια βδομάδα μπαίνεις στον 6ο!!!!!!!!!!!!

Καλημερα κοριτσαρες! τι μου κανετε?

Να ρωτησω επειδη κ εγω μπερδευομαι συνεχεια.Χθες εκλεισα την 20η εβδομαδα. Τωρα ειμαι 20+1

Την αλλη Κυριακη κλεινω την 21η εβδομαδα και μπαινω στην 22η.Αρα μπαινω στον 6ο μηνα?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσαρες! τι μου κανετε?

Να ρωτησω επειδη κ εγω μπερδευομαι συνεχεια.Χθες εκλεισα την 20η εβδομαδα. Τωρα ειμαι 20+1

Την αλλη Κυριακη κλεινω την 21η εβδομαδα και μπαινω στην 22η.Αρα μπαινω στον 6ο μηνα?

Καλημερα εγω παλι εφιαλτη εβλεπα.οταν δειξει το τικερακι σου 22 μπαινεις στον εκτο για να μη μπερδευεσαι


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλημερα οταν δειξει το τικερακι σου 22 μπαινεις στον εκτο 

Οταν δειξει 22 το τικερακι ειναι οταν κλεινω την 22η εβδομαδα ομως.Οχι οταν μπαινω

Τωρα εκλεισα την 20 και ειμαι 20 εβδομαδων και 1 ημερων.Αρα διανύω την 21η

Anyway μονιμο μπερδεμα οι μηνες :razz:  

Εσυ τωρα διανύεις την 22η εβδομαδα σου 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Οταν δειξει 22 το τικερακι ειναι οταν κλεινω την 22η εβδομαδα ομως.Οχι οταν μπαινω

Τωρα εκλεισα την 21 και ειμαι 21 εβδομαδων και 1 ημερων.

Anyway μονιμο μπερδεμα οι μηνες :razz:  

Εσυ τωρα διανύεις την 22η εβδομαδα σου 

Ναι σωστα απλα εγω το κοιταω ετσι για να μη μπερδευομαι αλλιως δε βγαζω ακρη χαχα! Μια βδομαδα πανω μια κατω δεν λεει κατι


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Ναι σωστα απλα εγω το κοιταω ετσι για να μη μπερδευομαι αλλιως δε βγαζω ακρη χαχα! Μια βδομαδα πανω μια κατω δεν λεει κατι

Τα διορθωσα πιο πανω ηθελα να γραψω οτι εκλεισα την 20η και καταλαθος εγραψα 21η

Καλα ναι εννοειται δεν λεει κατι αυτο,αλλα οι περισσοτεροι δεν καταλαβαινουν εβδομαδες και με ρωτανε σε ποιο μηνα ειμαι.

Εσυ παντως λογικα μπηκες ηδη στον 6ο μηνα γιατι διανυεις την 22η εβδομαδα σου


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Τα διορθωσα πιο πανω ηθελα να γραψω οτι εκλεισα την 20η και καταλαθος εγραψα 21η

Καλα ναι εννοειται δεν λεει κατι αυτο,αλλα οι περισσοτεροι δεν καταλαβαινουν εβδομαδες και με ρωτανε σε ποιο μηνα ειμαι.

Εσυ παντως λογικα μπηκες ηδη στον 6ο μηνα γιατι διανυεις την 22η εβδομαδα σου

Λογικα ναι οταν με ρωτανε τωρα τους λεω οτι μπηκα στον εκτο θα ρωτησω κ το γιατρο το απογευμα


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Vasoth. είπε:

Λογικα ναι οταν με ρωτανε τωρα τους λεω οτι μπηκα στον εκτο θα ρωτησω κ το γιατρο το απογευμα

Ναι αν θυμηθεις ρωτα για να μη καψουμε αλλα εγκεφαλικα κυτταρα εδω μεσα χαχα

Οι αλλες οι τσουπρες που χαθηκαν σημερα?? Πολυ ησυχια εχει πεσει

  • Χαχα 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! @Nicol_ τι θα γινει με σενα βρε παιδακι μου?? Θες να μας ξαναμπουρδουκλωσεις??? Την προηγουμενη φορα δεν ειδες τι ειχε γινει? Ασε που ειχα καταμπερδευτει και μεχρι και για την ηλικια μου αμφεβαλλα χαχαχαχαχαχα. Ποσα χρονια ζω σε τουτον τον κοσμο? Ποιο ετος διανυουμε? Αρα διανυουμε το 2019? Και απλα την πρωτοχρονια που μας περασε τον γεναρη κλεισαμε το 2018? Μεχρι εκει με εφτασες να ξερεις χαχχαχαχα

Αφηστε τις βδομαδες και μπειτε στον 6ο οποτε θελετε, μιση ντροπη δικη σας μιση των γιατρων που δεν μας το κανουνε λιανά. 

@Κωνσταντίνα16ολα καλα ειναι. Αφου πηγες και το ειδες, μην αγχωνεσαι. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια! @Nicol_ τι θα γινει με σενα βρε παιδακι μου?? Θες να μας ξαναμπουρδουκλωσεις??? Την προηγουμενη φορα δεν ειδες τι ειχε γινει? Ασε που ειχα καταμπερδευτει και μεχρι και για την ηλικια μου αμφεβαλλα χαχαχαχαχαχα. Ποσα χρονια ζω σε τουτον τον κοσμο? Ποιο ετος διανυουμε? Αρα διανυουμε το 2019? Και απλα την πρωτοχρονια που μας περασε τον γεναρη κλεισαμε το 2018? Μεχρι εκει με εφτασες να ξερεις χαχχαχαχα

Αφηστε τις βδομαδες και μπειτε στον 6ο οποτε θελετε, μιση ντροπη δικη σας μιση των γιατρων που δεν μας το κανουνε λιανά. 

@Κωνσταντίνα16ολα καλα ειναι. Αφου πηγες και το ειδες, μην αγχωνεσαι. 

χαχαχααχχα πολυ γελασα!!Τι να κανω ολοι με ρωτανε μηνα, απο εδω και περα θα τους λεω οτι μου κατεβει :razz:   

Τι κανεις εσυ κοριτσι πως εισαι σημερε?

Εγω πηγα το πρωι για εξετασεις αιματος και γινοταν ενας χαμος στο μικροβιολογικο..και κλασικα ολες οι γιαγιαδες ηθελαν να περασουν πρωτες,δεν κρατουσαν σειρα,μουρμουριζαν γκρινιαζαν και ειμασταν μια ωραια ατμοσφαιρα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

χαχαχααχχα πολυ γελασα!!Τι να κανω ολοι με ρωτανε μηνα, απο εδω και περα θα τους λεω οτι μου κατεβει :razz:   

Τι κανεις εσυ κοριτσι πως εισαι σημερε?

Εγω πηγα το πρωι για εξετασεις αιματος και γινοταν ενας χαμος στο μικροβιολογικο..και κλασικα ολες οι γιαγιαδες ηθελαν να περασουν πρωτες,δεν κρατουσαν σειρα,μουρμουριζαν γκρινιαζαν και ειμασταν μια ωραια ατμοσφαιρα

Περασα ενα μαρτυρικο βραδυ η αληθεια, τετοιον πονο δεν τον εχω ξαναπερασει απο τοτε που με θυμαμαι, αλλα ηθικον ακμαιοτατον. Σημερα νιωθω λιγο καλυτερα, η αντιβιωση μαλλον αρχιζει κ κανει δουλεια.

Ναιαιαιαι αλλαααα εχουμε και κοινα τωρα με τις γιαγιουλες. Μπορουμε να χωνομαστε και μεις στις συζητησεις τους περι συχνοουριας, ακρατειας, πονοι μεσης- ποδιων- πλατης, ποσα χαπια παιρνουμε η καθε μια, ποσο χαλια ειναι το στομαχι μας, ποσο συχνα ενεργουμαστε χαχαχα. Ξαφνικα, εχουμε αποκτησει πολλα κοινα. 

 

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...