Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, marmaki είπε:

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

      Σε ευχαριστώ πολύ θες να μου πεις το όνομα σε μήνυμα;; 

      Εμείς τόσες μέρες καλά εχτές το βράδυ πόνοι περιόδου σήμερα το πρωί ροζ δεν ξέρουμε τ να κάνουμε να πάμε ξανά για υπέρηχο η μήπως δεν κάνει και συχνά να το ενοχλούμε και να πάμε 30 του μήνα. Μασ κάνει καψονια η μικρή μας 😅😅😅

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλησπέρα, με το καλό!!! Πολυ κοντα ειμαστε εγω ειμαι μεσα Ιανουαρίου. Θα έλεγα να τηλ τον γιατρο κι ας ειναι Κυριακη..... κι αν θες πες μας. 

Να πας στον γιατρο να Ηρεμησεις. Εγω που αγχωθηκα χθες με τα υγρα που ετρεχαν ετσι ηρεμησα αφου πηγα, ειλικρινά αλλος ανθρωπος. 

Οι πονοι κ οι ενοχλήσεις που μπορεί να ενοιωθες πριν την εγκυμοσύνη θα είναι διαφορετικοί τωρα. 

@Vasoth. & @nanoula90 περιμένουμε τα νεα σας αυριο. 

Σιγά σιγά ετοιμάζομαι να πάω σε δημόσιο να κάνω ένα υπέρηχο να μου φύγει από το μυαλό..

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Περαστικά σ εύχομαι!δύσκολο το αυτί.. υπομονή όσο μπορείς.. 

Τέτοιο εφιάλτη είδα Κ Εγώ χθες!απίστευτο!είχα αιμορραγία Κ άλλα άσχημα..μιλάμε τ ματιά Μ πονάνε γτ νιώθω αυπνη Κ κουρασμένη!

 

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου. Οι εφιαλτες διαβασα οτι αυξανονται παρα πολυ στην εγκυμοσυνη λογω ορμονων. Παλι καλα που οπως ειχαμε πει αναμεσα σε αυτα τα ασχημα βλεπουμε και κανενα καλο οτι κανουμε φικι φικι με τον αντρα μας και ξεδινουμε χαχαχα. 

@Κωνσταντίνα16 θα περιμενουμε τα νεα σου. Καλα θα κανεις, θα ηρεμησεις.

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

 

Καλησπέρα κορίτσια, μόλις γύρισα από τη γιατρό μου. Είδαμε τον εμβρυϊκό σάκο με κάτι κυτταρικά στοιχεία μέσα αλλά δεν ακούσαμε ακόμη καρδούλα και στεναχωρεθηκα. Είμαι 7εβδομαδων σήμερα βάσει της τελευταία περιόδου αλλά ίσως μου είπε να ήταν πιο μεγάλος ο κυκλος μου. Και όντως πρέπει να ήταν γιατί ωορρηξία ειχαστην 21η ημέρα. Λέτε να ακούσουμε καρδούλα τελικά ? Μου είπε να ξαναπάω το αλλά Σάββατο. :(


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , dimitroula30 είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσια, μόλις γύρισα από τη γιατρό μου. Είδαμε τον εμβρυϊκό σάκο με κάτι κυτταρικά στοιχεία μέσα αλλά δεν ακούσαμε ακόμη καρδούλα και στεναχωρεθηκα. Είμαι 7εβδομαδων σήμερα βάσει της τελευταία περιόδου αλλά ίσως μου είπε να ήταν πιο μεγάλος ο κυκλος μου. Και όντως πρέπει να ήταν γιατί ωορρηξία ειχαστην 21η ημέρα. Λέτε να ακούσουμε καρδούλα τελικά ? Μου είπε να ξαναπάω το αλλά Σάββατο. :(

Ναι βρε.ολα Καλά θα είναι.βαση ωορρηξίας δεν είσαι 7 εβδομάδων. Είσαι πιο νωρίς.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Smile89 είπε:

Ναι βρε. Αθηνα ειπαμε εισαι? 

Ναι Αθήνα..

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου. Οι εφιαλτες διαβασα οτι αυξανονται παρα πολυ στην εγκυμοσυνη λογω ορμονων. Παλι καλα που οπως ειχαμε πει αναμεσα σε αυτα τα ασχημα βλεπουμε και κανενα καλο οτι κανουμε φικι φικι με τον αντρα μας και ξεδινουμε χαχαχα. 

@Κωνσταντίνα16 θα περιμενουμε τα νεα σου. Καλα θα κανεις, θα ηρεμησεις.

Σε ευχαριστώ πολύ εύχομαι όλα να είναι καλά!!


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , loyloy είπε:

Ναι βρε.ολα Καλά θα είναι.βαση ωορρηξίας δεν είσαι 7 εβδομάδων. Είσαι πιο νωρίς.

Μακάρι, έχω απογοητευτεί :( περιμενα με ανυπομονησία να το ακούσουμε :(


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Καλημερα μπεμπουλα μου!! Ευχαριστω πολυ! Ναι πηρα και βαζω κ απο αυτες. Ευχομαι να περασει.

Τι κανεις εσυ?? Πως νιωθεις? Με τις αναγουλες εισαι καλυτερα?

Αν δεν μπορεις να ηρεμησεις πηγαινε κ μην το σκεφτεσαι. Ολα καλα ειναι ειμαι σιγουρη, πονακια στην εγκυμοσυνη εχουμε για χιλιους λογους και οι περισσοτεροι δεν εχουν να κανουν με την ψυχολογια μας. Η μητρα μεγαλωνει, τα εντερικα μας διαταρασσονται, τα οργανα μετατωπιζονται, οι μυες τραβιονται, οποτε προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα κοπελα μου. Ομως εαν ανησυχεις και το σκεφτεσαι συνεχεια, πηγαινε να κανεις εναν υπερηχο, δεν χανεις κατι, ωστε να καθησυχαστεις.

Να είσαι καλα. Θα περάσει καλή μου..

Εγω δεν ξέρω αλλα κάθε σκ είμαι χάλια κάνω εμετο πολύ αναγούλα.Αλλάζω εβδομάδα λες να παίζει ρόλο να την έχει δει έτσι με εμενα να με πάει έτσι τι να πω δλδ πως να το εξηγήσω; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , loyloy είπε:

Μια βδομάδα ακόμα και θα το ακούσεις.οτι καλύτερο κοπέλα μου!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ στο πρώτο μου δεν είχα τόση αγωνία και άγχος.

  • Μου αρέσει 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Beboula25 είπε:

Να είσαι καλα. Θα περάσει καλή μου..

Εγω δεν ξέρω αλλα κάθε σκ είμαι χάλια κάνω εμετο πολύ αναγούλα.Αλλάζω εβδομάδα λες να παίζει ρόλο να την έχει δει έτσι με εμενα να με πάει έτσι τι να πω δλδ πως να το εξηγήσω; 

Παντως εχω ακουσει, βεβαια οχι για εβδομαδα, αλλα οταν αλλαζεις μηνα μπορει καποια συμπτωματα να ειναι πιο εντονα. Δεν ξερω αν ισχυει, εγω δεν ειδα ποτε διαφορα σε μενα στις αλλαγες. Να φροντιζεις ομως να μη μενεις νηστικη οσο ειναι εφικτο. Μικρα μικρα γευματα γιατι οσο να ναι οι εμετοι σε αποδυναμωνουν κ σε αφυδατωνουν κοριτσι μου.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , nanoula90 είπε:

Παντως εχω ακουσει, βεβαια οχι για εβδομαδα, αλλα οταν αλλαζεις μηνα μπορει καποια συμπτωματα να ειναι πιο εντονα. Δεν ξερω αν ισχυει, εγω δεν ειδα ποτε διαφορα σε μενα στις αλλαγες. Να φροντιζεις ομως να μη μενεις νηστικη οσο ειναι εφικτο. Μικρα μικρα γευματα γιατι οσο να ναι οι εμετοι σε αποδυναμωνουν κ σε αφυδατωνουν κοριτσι μου.

Εγω οταν Αλλαζω μηνα εχω πονακια σα περιοδου. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , nanoula90 είπε:

Παντως εχω ακουσει, βεβαια οχι για εβδομαδα, αλλα οταν αλλαζεις μηνα μπορει καποια συμπτωματα να ειναι πιο εντονα. Δεν ξερω αν ισχυει, εγω δεν ειδα ποτε διαφορα σε μενα στις αλλαγες. Να φροντιζεις ομως να μη μενεις νηστικη οσο ειναι εφικτο. Μικρα μικρα γευματα γιατι οσο να ναι οι εμετοι σε αποδυναμωνουν κ σε αφυδατωνουν κοριτσι μου.

Ναι κ εγω για τον μήνα ξέρω αλλα εμενα δεν ξέρω γιατί με πάει με την εβδομάδα κάτι γίνεται κάθε σκ με στέλνει ρε παιδί μου. Προσπαθώ νανουλα μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...