Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 26 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσια! Πως ειστε σημερα? 

@oneira_glyka πως τα πας?

Δεν είχα καμία εκριση προς το παρόν..λίγα κίτρινο καφε Π σημαίνει αραιώνουν..το κόκκινο δε ξέρω τι ήταν .Δόξα τω Θεώ είναι η πεθερά μ. Οπότε έχω βοήθεια.εσυ Πως Είσαι κορίτσι Μ?οι αναγούλες.?

πρίν από 12 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημερουδια!!!! Εγώ νομίζω πώς ενοιωσα το νινι μου χθες κι έχω ξυπνήσει με πολύ διαθεση!!! 

Τελειααα..Κ εγώ Ανυπομονώ Αλλά έχω ακόμα! Πως ένιωσες.ευτυχία??:wub:

πρίν από 2 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλημερα κ απο μενα ολα καλα! 

@Smile89τι ωραια πως ενιωσες?

Βάσω εσύ? Με το αίμα Π είχες? Ελατωθηκε? Πως νιώθεις? Εσυ Π είναι δύο λογικά Θ τα νιώσεις πιο νωρίς λες? Ανυπομονώ για την Παρασκευή Π έχουμε ραντεβού..Κ μακάρι Ν είναι όλα καλά.. εσυ Πότε πας ξανα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλημερα κ απο μενα ολα καλα! 

@Smile89τι ωραια πως ενιωσες?

Κατι σαν μπουρμπουλήθρα κ κατι σαν να μετατοπίζεται μέσα. Γελουσα σαν τη χαζή Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημερουδια!!!! Εγώ νομίζω πώς ενοιωσα το νινι μου χθες κι έχω ξυπνήσει με πολύ διαθεση!!! 

Ααααχ τι ομορφα!! Υπέροχο συναίσθημα πρεπει να ηταν :x


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Δεν είχα καμία εκριση προς το παρόν..λίγα κίτρινο καφε Π σημαίνει αραιώνουν..το κόκκινο δε ξέρω τι ήταν .Δόξα τω Θεώ είναι η πεθερά μ. Οπότε έχω βοήθεια.εσυ Πως Είσαι κορίτσι Μ?οι αναγούλες.?

Τελειααα..Κ εγώ Ανυπομονώ Αλλά έχω ακόμα! Πως ένιωσες.ευτυχία??:wub:

Βάσω εσύ? Με το αίμα Π είχες? Ελατωθηκε? Πως νιώθεις? Εσυ Π είναι δύο λογικά Θ τα νιώσεις πιο νωρίς λες? Ανυπομονώ για την Παρασκευή Π έχουμε ραντεβού..Κ μακάρι Ν είναι όλα καλά.. εσυ Πότε πας ξανα?

Ευτυχώς εχεις την πεθερουλα. Ενοιωσα παραξενα, σαν να μην συνέβαινε σε μένα Χεχεχε φυσικα ευτυχία 

Just now, Nicol_ είπε:

Ααααχ τι ομορφα!! Υπέροχο συναίσθημα πρεπει να ηταν :x

Θα το δεις σύντομα!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Δεν είχα καμία εκριση προς το παρόν..λίγα κίτρινο καφε Π σημαίνει αραιώνουν..το κόκκινο δε ξέρω τι ήταν .Δόξα τω Θεώ είναι η πεθερά μ. Οπότε έχω βοήθεια.εσυ Πως Είσαι κορίτσι Μ?οι αναγούλες.?

Τελειααα..Κ εγώ Ανυπομονώ Αλλά έχω ακόμα! Πως ένιωσες.ευτυχία??:wub:

Βάσω εσύ? Με το αίμα Π είχες? Ελατωθηκε? Πως νιώθεις? Εσυ Π είναι δύο λογικά Θ τα νιώσεις πιο νωρίς λες? Ανυπομονώ για την Παρασκευή Π έχουμε ραντεβού..Κ μακάρι Ν είναι όλα καλά.. εσυ Πότε πας ξανα?

Μπράβο κορίτσι μου χαρηκα πολυ που εισαι καλα. Εμενα απο την 9η εβδομάδα αρχισαν να αραιωνουν οι αναγουλες και τωρα ειμαι αρκετα καλύτερα. Εχω ακομα δυσπεψία και λιγες ελαφριες αναγουλες αλλα καμια σχεση με πριν.  

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Ευτυχώς εχεις την πεθερουλα. Ενοιωσα παραξενα, σαν να μην συνέβαινε σε μένα Χεχεχε φυσικα ευτυχία 

Θα το δεις σύντομα!!! 

Ανυπομονώ! !!

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Κατι σαν μπουρμπουλήθρα κ κατι σαν να μετατοπίζεται μέσα. Γελουσα σαν τη χαζή Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

Αχ τι ωραια!!!τελεια!!!

@oneira_glykaεγω καλα μια εχω λιγο μια πολυ αναλογα τη μερα σημερα ειμαστε στο λιγο λες να το νιωσω νωριτερα μακαρι!!ολα καλα θα ειναι μην ανησυχεις σε βκεπω να σηκωνεσαι την πεθερα κρατησε την οσο μπορεις χαχα εγω παω στις 13 τωρα στην αυχενικη


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Αχ τι ωραια!!!τελεια!!!

@oneira_glykaεγω καλα μια εχω λιγο μια πολυ αναλογα τη μερα σημερα ειμαστε στο λιγο λες να το νιωσω νωριτερα μακαρι!!ολα καλα θα ειναι μην ανησυχεις εγω παω στις 13 τωρα στην αυχενικη

 Α τελεια @Vasoth. μου την αλλη εβδομαδα. :) και εγω ανυπομονώ για την αυχενικη. Λιγες μερες υπομονή 

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Nicol_ είμαστε πολύ κοντά! Εγώ αυχενική 22/8 και ΠΗΤ 4/3! 

Just now, palmoira είπε:

@Nicol_ είμαστε πολύ κοντά! Εγώ αυχενική 22/8 και ΠΗΤ 4/3! 

Λες να είμαστε συγκάτοικοι στο μαιευτήριο?

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , palmoira είπε:

@Nicol_ είμαστε πολύ κοντά! Εγώ αυχενική 22/8 και ΠΗΤ 4/3! 

Λες να είμαστε συγκάτοικοι στο μαιευτήριο?

Χαχα οντως @palmoira μου! Πολυ πιθανο :x Πολυ χαιρομαι που μαζευόμαστε ολες εδω ❤ πως τα πας με τις αναγουλες και τη δυσκοιλιοτητα?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Nicol_ είπε:

Χαχα οντως @palmoira μου! Πολυ πιθανο :x Πολυ χαιρομαι που μαζευόμαστε ολες εδω ❤ πως τα πας με τις αναγουλες και τη δυσκοιλιοτητα?

Αναγούλες φουλ από το απόγευμα μέχρι το βράδυ! Παντως είναι φοβερό το ότι αυτό που με βοηθάει στις αναγούλες είναι το αγγούρι με λίγο αλάτι και ξύδι! Με τη δυσκοιλιότητα όλα καλά πίνω γάλα Μαγνησίας και ευτυχως τώρα δεν είμαι ακίνητη στο κρεβάτι λόγω της αποκόλλησης. Σηκώνομαι λίγο μέσα στο σπίτι και πιστεύω αυτό με βοηθάει αρκετά. Έχω ακόμη καφέ εκκρίσεις γιατί η αποκόλληση δεν έχει απορροφηθεί πλήρως και από ότι μου είπε ο γιατρός είναι απολύτως φυσιολογικό. 

  • Μου αρέσει 4

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια?Γένεσις θα γεννησετε?όσες είστε Θεσσαλονίκη?

 

Δυσκοιλιότητα υποφέρω Κ Γω πλέον πολύ.. Δεν ξέρω τι να Κάνω..πολύς πόνος και ζόρι συγγνώμη...Απλά φοβάμαι για τομωρό..τόσο ζόρι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...