Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 32 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Νικόλ Μ Καλά αποτελέσματααα κούκλα Μ! Εγώ παιδιά σηκώθηκα. Με προσοχή δλδ.. λίγα πονακια εχω..Συνεχίζω ουτροζεσταν κανονικά Κ παω Παρασκευή πρώτα Ο Θεός!Κ Ανυπομονώ!

Βάσω εσύ τι κάνεις?χαμογελακι Μ? Κ Εγώ έχω αγωνία για το φύλο..

Καλα κοριτσι μου!!!! Μην κουραζεσαι μονο!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου ολα πολυ καλα! ! :) Ακουσαμε την καρδια και ειδαμε το μπεμπακι που εφτασε 2.8 ολόκληρα εκατοστά!  :razz: μου έφυγε ενα βαρος! Τωρα γυρω στις 20 Αύγουστου θα κανω την αυχενική.  Ο γιατρος μου ειπε οτι ολα πανε μια χαρά :x

@oneira_glyka χαρηκα πολυ που εισαι καλυτερα μπραβο! Τωρα να προσεχείς τον εαυτο σου

  • Μου αρέσει 3

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κορίτσια μου ολα πολυ καλα! ! :) Ακουσαμε την καρδια και ειδαμε το μπεμπακι που εφτασε 2.8 ολόκληρα εκατοστά!  :razz: μου έφυγε ενα βαρος! Τωρα γυρω στις 20 Αύγουστου θα κανω την αυχενική.  Ο γιατρος μου ειπε οτι ολα πανε μια χαρά :x

@oneira_glyka χαρηκα πολυ που εισαι καλυτερα μπραβο! Τωρα να προσεχείς τον εαυτο σου

Μπραβο ρε κοριτσαρα!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες!!τι κανετε?

@Nicol_μπραβο τελεια νεα!!πιστευω να χαλαρωσεις τωρα @oneira_glykaεγω ακομα κατω ειμαι καλυτερα ομως. να προσεχεις πολυ τωρα που σηκωθηκες μην αφηνεσαι

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κοριτσια ποσο σας κοστισε η αυχενικη διαφανεια?

Εγω που τον ρωτησα για να ετοιμαζομαι μου ειπε οτι ειναι 120 για το ενα παιδακι κ 150 για τα διδυμα με αποδειξη κανονικα τωρα Αθηνα δε ξερω τι τιμες παιζουν την αιματολογικη μου την εγραψε οποτε μονο σημετοχη θα πληρωσω

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Vasoth. είπε:

Εγω που τον ρωτησα για να ετοιμαζομαι μου ειπε οτι ειναι 120 για το ενα παιδακι κ 150 για τα διδυμα με αποδειξη κανονικα τωρα Αθηνα δε ξερω τι τιμες παιζουν την αιματολογικη μου την εγραψε οποτε μονο σημετοχη θα πληρωσω

Στο γένεσις (Θεσ/νικη) εκλεισα τελικα που ειναι 130 μαζι με το PAP-A που μου το εγραψε ο γιατρος.Απο μια μικρη ερευνα που εκανα πανω κατω εκει παιζουν οι τιμες. 110-130  


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Στο γένεσις (Θεσ/νικη) εκλεισα τελικα που ειναι 130 μαζι με το PAP-A που μου το εγραψε ο γιατρος.Απο μια μικρη ερευνα που εκανα πανω κατω εκει παιζουν οι τιμες. 110-130  

Οποτε πανω κατω ιδιες τιμες παιζουν παντου μια χαρα αντε με το καλο.να μας φυγει κ αυτο το αγχος


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Vasoth. είπε:

Οποτε πανω κατω ιδιες τιμες παιζουν παντου μια χαρα αντε με το καλο.να μας φυγει κ αυτο το αγχος

Ναι δεν το συζητω..καθε φορα και ενα καινουριο αγχος χαχα. Θετικη σκεψη ομως ολα θα ειναι τελεια :wub:

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Αν γραφοταν θα μου την έγραφε. Γιατι γραφεται? Πρωτη φορα το ακούω. 

Αμαιτολογικη δεν ειναι? Εμενα μου την εχει γραψει αλλα δεν την εχω κανει ακομα συγκεκριμένα γραφει 50€ κ συμετοχη μηδενικη οταν παω να την κανω θα σου πω τι παιζει 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...