Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      • Καλή τύχη! 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Ωω μπράβο gl !! Θα σε ρωτήσω μετά πως σου βγήκαν γιατι θα κάνω και εγω αυτές τις μερες για πρώτη φορά.

Καλημερααα! 

Βγήκαν ωραίοι αλλά πολύ μπισκοτενιοι ρε γαμωτο τους εψησα παραπάνω ευτυχώς είναι πολύ γευστικοί. Εεε την επόμενη φορά θα ξέρω. 

9 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημερααα ευχαριστω πολυυυ! 

Πως πήγε στον γιατρό;

Ναι η ψυχούλα μου μωρε!! Σε ευχαριστώ πολύ!

Μια χαρά όλα κορίτσι μου έχει πάρει ήδη θέση και είναι πολύ χαμηλά ο γιατρός πιστεύει θα γεννήσω νωρίτερα!!

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Smile89 είπε:

Βγήκαν ωραίοι αλλά πολύ μπισκοτενιοι ρε γαμωτο τους εψησα παραπάνω ευτυχώς είναι πολύ γευστικοί. Εεε την επόμενη φορά θα ξέρω. 

Μια χαρά όλα κορίτσι μου έχει πάρει ήδη θέση και είναι πολύ χαμηλά ο γιατρός πιστεύει θα γεννήσω νωρίτερα!!

Άντε καλοφάγωτα μπράβο! 

Με το καλό η μπεμπα!!❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Elpida88 είπε:

Γειά σας κοριτσάκια μου... Τι κάνετε; loyloy να χαίρεσαι το ζουζουνακι σου.... Τι κάνεις; πως είσαι;  Πότε γεννας smile;  ποτε έχεις πητ; 

Έλα μου 14/01 έχω αλλά ο γιατρός πιστεύει θα μου σπάσει τα νερά νωρίτερα. 

πρίν από 13 λεπτά , Beboula25 είπε:

Άντε καλοφάγωτα μπράβο! 

Με το καλό η μπεμπα!!❤️❤️

Ευχαριστώ!!! Εσύ πώς είσαι? Το ζουζούνι σου?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Smile89 είπε:

Βγήκαν ωραίοι αλλά πολύ μπισκοτενιοι ρε γαμωτο τους εψησα παραπάνω ευτυχώς είναι πολύ γευστικοί. Εεε την επόμενη φορά θα ξέρω. 

Μια χαρά όλα κορίτσι μου έχει πάρει ήδη θέση και είναι πολύ χαμηλά ο γιατρός πιστεύει θα γεννήσω νωρίτερα!!

Με το καλό αγάπη..αααχ ανυπομονώ και εγώ να φτάσει η στιγμή!!

πρίν από 12 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κοριτσια γύρισαμε απο το γιατρό ολα πολυ καλα!  Ο μπεμπακος 1300 γρμ.γυρισμένος προς το κατω και όλα τελεία :)❤ πολυ χαρηκα

Βρε κορίτσι να σε ρωτήσω κάτι; Όταν ήσουν 21 εβδομάδων θυμάσαι ποσα γραμμάρια ήταν το μικρούλη;


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κοριτσια γύρισαμε απο το γιατρό ολα πολυ καλα!  Ο μπεμπακος 1300 γρμ.γυρισμένος προς το κατω και όλα τελεία :)❤ πολυ χαρηκα

Μπράβοοοοο ρε αγάπη!!!

πρίν από 5 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Με το καλό αγάπη..αααχ ανυπομονώ και εγώ να φτάσει η στιγμή!!

Βρε κορίτσι να σε ρωτήσω κάτι; Όταν ήσουν 21 εβδομάδων θυμάσαι ποσα γραμμάρια ήταν το μικρούλη;

Ευχαριστώ πολυυυυυ!!!!

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Με το καλό αγάπη..αααχ ανυπομονώ και εγώ να φτάσει η στιγμή!!

Βρε κορίτσι να σε ρωτήσω κάτι; Όταν ήσουν 21 εβδομάδων θυμάσαι ποσα γραμμάρια ήταν το μικρούλη;

Στην 25η εβδομαδα που ειχα το προηγούμενο ραντεβου θυμάμαι ηταν 650-680 γρμ

Γιατι κορίτσι αγχώνεσαι με το βαρος?

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Βγήκαν ωραίοι αλλά πολύ μπισκοτενιοι ρε γαμωτο τους εψησα παραπάνω ευτυχώς είναι πολύ γευστικοί. Εεε την επόμενη φορά θα ξέρω. 

Μια χαρά όλα κορίτσι μου έχει πάρει ήδη θέση και είναι πολύ χαμηλά ο γιατρός πιστεύει θα γεννήσω νωρίτερα!!

Εσυ βρε κακουργα ξεκινησες τα χριστουγεννιάτικα γλυκα? Δεν μας λυπάσαι?  Και αυτές τις μερες θελω να φαω ότι γλυκό βλέπω μπροστα μου!:mrgreen:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Nicol_ είπε:

Στην 25η εβδομαδα που ειχα το προηγούμενο ραντεβου θυμάμαι ηταν 650-680 γρμ

Γιατι κορίτσι αγχώνεσαι με το βαρος?

Εσυ βρε κακουργα ξεκινησες τα χριστουγεννιάτικα γλυκα? Δεν μας λυπάσαι?  Και αυτές τις μερες θελω να φαω ότι γλυκό βλέπω μπροστα μου!:mrgreen:

Ναι εννοείται χεχεχε


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φουσκιτσεες!

8 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Κοριτσια γύρισαμε απο το γιατρό ολα πολυ καλα!  Ο μπεμπακος 1300 γρμ.γυρισμένος προς το κατω και όλα τελεία :)❤ πολυ χαρηκα

Τελεια ο μπεμπακος σου φιλεναδιτσα μου!! 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 29 λεπτά , nanoula90 είπε:

Συμπεθερα μου τι κανεις?? Πως νιωθεις που πλησιαζει η ωρα και για σενα?? Κατι λιγοτερο απο μηνας σου μεινε! 

Πολύ περίεργα ρε συ. Δεν το χωρά πιστέψει ακόμη. Ότι να ναι. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Smile89 είπε:

Πολύ περίεργα ρε συ. Δεν το χωρά πιστέψει ακόμη. Ότι να ναι. 

Σε νιωθω. Κ γω μια απο τα ιδια. Σκεφτομαι οτι σε λιγο καιρο θα χω διπλα στο κρεβατι μου ενα μικρο ανθρωπακι και θα αναρωτιεμαι αν το εκλεψα βγαινοντας απο το μαιευτηριο ή αν οντως ειναι δικο μου. 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...