Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

      α ίσως αλλάζω μήνα γι αυτό τα ειχα! ειμαι καλύτερα με έπιασε το ντεπόν! μου είπε η μαια βέβαια πως αν νιώσω πάλι κάτι διαφορετικό από δω κ πέρα να τους πάρω τηλ ! και με ρώτησε πόσες φορες μέσα στη μέρα τα νιώθω αυτά τα πονάκια !

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

@Vasoth. χαιρομαι τόσο πολύ για το διαμαντάκι σας! Ειναι δυνατό το κοριτσάκι σας αλλά και εσείς. Ένας μηνας πέρασε...ελπίζω να έχετε αφησει όλες τις δυσκολίες πίσω σας και από εδώ και πέρα κάθε μέρα να είναι και μια μέρα πιο κοντά στο να γυρίσετε σπίτι σας! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , loyloy είπε:

3490 θηριακι.53 εκ.ολα πηγαβ καλα κι ας ταλαιπωρηθηκαμε.το συναισθημα απλα δεν υπαρχει.με το καλο κοριτσια σε ολες!!!!!!!

Εεελααα ρε λουλουυυυυυ!!! Αχ τελεια !! Μπραβο αγαπη ! Να σου ζησει καλα αναθρεματα να ναι παντα καλοτυχος και μονο τα καλυτερα! Απολαυσε τον μπεμπη σου! 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

 

Αχ Βασω μου, πηγατε ενος μηνος??? Πωπω συγκινουμαι ρε αγαπη μου. Ολα τοσο γρηγορα τρεχουν! Η ψυχουλα μας τα παει περιφημα! Θα βγει πιο γρηγορα απ οτι υπολογιζουν ολοι οι γιατροι. Αυτο πιστευω και αυτο ευχομαι, να βγει και να ναι υγιέστατη, γιατι δυνατή ειναι σιγουρα. 

Η ηλικια της τωρα πως μετριεται? Δηλαδη τωρα θεωρειται ενος μηνος? Ή μετα θα υπαρξει τροποποιηση λογω προωροτητας? Κατι τετοιο ειχα δει καπου.

Χαχαχαχαχα, καλεεεε δεν το χα σκεφτει!!! Μα που πηγε το δαιμονιο μυαλο σου χαχαχαχ! Κι ομως μου βρηκες λυση :lol::lol:. Θα του βαζω την παντα μπροστα οταν προκειται να παιξει ταινια για ενηλικους ανω των 18 χεχεχε. Σαν παραβαν ενα πραγμα 

 

Στα χαρτια ειναι ενος μηνα αλλα η αναπτυξη της θα πηγαινει μεχρι τα δυο χρονια σύμφωνα  με την πητ μου δηλαδη τελος Φεβρουαρίου θα θεωρείται τελειομηνη θα ειναι τριων μηνων τοτε αλλα δε θα φέρεται σαν 3 μηνων ουτε θα κανει οτι κανει ενα μωρο τριων μηνων 

Ασε το ειχα ψαξει πολυ πριν τοσους μηνες αποχη επρεπε να βρω λυση για οταν θα ερχοταν η ώρα χαχα!!

1 ώρα πρίν, palmoira είπε:

@Vasoth. χαιρομαι τόσο πολύ για το διαμαντάκι σας! Ειναι δυνατό το κοριτσάκι σας αλλά και εσείς. Ένας μηνας πέρασε...ελπίζω να έχετε αφησει όλες τις δυσκολίες πίσω σας και από εδώ και πέρα κάθε μέρα να είναι και μια μέρα πιο κοντά στο να γυρίσετε σπίτι σας! 

Ευχαριστουμε μακαρι να μη προκυψει τπτ αλλο αλλα δε ξερουμε σίγουρα προς το παρων το σοβαρο θεμα πιυ εχουμε ειναι τα πνευμονια της μετα δε ξερουμε τι αλλο μπορεί να συμβει θελουμε ενα μηνα ακομα τουλαχιστον για να πουμε οτι ξεπερασαμε τον κίνδυνο ελπιζω να μην εχει αλλα σοβαρα προβληματα που δε φαίνονται τωρα

1 hour ago, loyloy είπε:

3490 θηριακι.53 εκ.ολα πηγαβ καλα κι ας ταλαιπωρηθηκαμε.το συναισθημα απλα δεν υπαρχει.με το καλο κοριτσια σε ολες!!!!!!!

Να σου ζησει κοριτσακι μου να είναι γερος κ τυχερος!!

  • Μου αρέσει 3

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Προσπαθησε το τοσο καιρο στη στερηση δωστου να καταλαβει χαχα!!γιατι μετα ξεχνα το μετα τις 40μερες επιτρέπεται αν μπορείς φυσικα κ αν σε αφηνει ο μπεμπης! 

 

Κοριτσια μου γιναμε ενος μηνα σημερα τα καταφεραμε μεχρι εδω αχ μου φαινεται σαν να εχει περασει μονο μια εβδομάδα απο τη γεννα περναει γρηγορα ο καιρος! Η μικρη δειχνει να δεχεται τη θεραπεια παει λιγο καλύτερα το οξυγονο αλλα ειμαστε επιφυλακτικοι γιατι ειναι μονο δευτερη μερα θα δουμε πως θα συνεχισει τα υπολοιπα τα ιδια σταθερα

Το κοριτσάκι το γλυκο μπραβο σας Βασω μου να είναι γερη να δυναμώνει κάθε μέρα πιο πολύ..

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

3490 θηριακι.53 εκ.ολα πηγαβ καλα κι ας ταλαιπωρηθηκαμε.το συναισθημα απλα δεν υπαρχει.με το καλο κοριτσια σε ολες!!!!!!!

Αγαπηηη μουυυ!! Φιλάκια πολλά δώστου στα μαγουλακια!!! ❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, loyloy είπε:

3490 θηριακι.53 εκ.ολα πηγαβ καλα κι ας ταλαιπωρηθηκαμε.το συναισθημα απλα δεν υπαρχει.με το καλο κοριτσια σε ολες!!!!!!!

Loyloy μου να σας ζησει το νινακι σας να ειναι γερο!!Απίστευτο συναισθημα ε??Περιμένουμε νεα σου οταν μπορεσεις για την εμπειρία σου :)

  • Ευχαριστώ 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Γεια σας κοριτσουδια!! 

Με το καλο!! Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! Πολυ χαιρομαι οταν βλεπω γυναικες που το προσπαθουν καιρο να τα καταφερνουν, ειλικρινα! Με το καλο κοριτσι μου

Τελειααααα. Ειδες?? Μια χαρα ειναι το μπεμπακι σου καλε. Δεν μασαει τπτ!

Ωωω και η νυφη μου??? 

Κ γω ειχα. Πριν λιγο γυρισα. Μου ειπε ο γιατρος οτι προσπαθει να μπει στην λεκανη αλλα ειναι κεφάλας και δεν χωράει χαχαχαχαχ, βρε τον χοντρουλη μου και οτι πρεπει να τον βοηθησω με πολυ περπατημα και σεξ! Τωρα τι σεξ να κανω που ειμαι σαν κινουμενο τοπι δεν ξερω, αλλα θα το παλεψω χεχεχε. 

Παλεψεεεε το συμπεθέρα!!!

3 ώρες πρίν, loyloy είπε:

3490 θηριακι.53 εκ.ολα πηγαβ καλα κι ας ταλαιπωρηθηκαμε.το συναισθημα απλα δεν υπαρχει.με το καλο κοριτσια σε ολες!!!!!!!

Λουλουυυυυ πωππωπωπω ένας μπεμπαρος!!!!! Να σας ζήσει εεεεεεε!!!! 

Εμείς κορίτσια όλα καλά, εγώ στα κιλά μου η μπέμπα 2700 πάρα πολύ καλή είπε ο Ντοκ. Θα με βλέπει πλέον κάθε εβδομάδα κι επόμενη επίσκεψη 21/12 πρωί για να κάνουμε και καλλιέργεια κολπικού. Η μικρή μου έχει πάρει θέση για τα καλά κι έχε Κάτεβει αρκετά. ΠΗΤ έχω 14/01 αλλά ο γιατρός μου αμφιβάλλει πώς θα φθάσω πιστεύει γύρω στις 07/01 θα μου σπάσει τα νερά λογω του ότι έχει κατέβει αρκετά. Θα δείξει. Αυτά από μένα και την καρδουλενια μου!!!!

  • Μου αρέσει 6

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!

6 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Παλεψεεεε το συμπεθέρα!!!

Λουλουυυυυ πωππωπωπω ένας μπεμπαρος!!!!! Να σας ζήσει εεεεεεε!!!! 

Εμείς κορίτσια όλα καλά, εγώ στα κιλά μου η μπέμπα 2700 πάρα πολύ καλή είπε ο Ντοκ. Θα με βλέπει πλέον κάθε εβδομάδα κι επόμενη επίσκεψη 21/12 πρωί για να κάνουμε και καλλιέργεια κολπικού. Η μικρή μου έχει πάρει θέση για τα καλά κι έχε Κάτεβει αρκετά. ΠΗΤ έχω 14/01 αλλά ο γιατρός μου αμφιβάλλει πώς θα φθάσω πιστεύει γύρω στις 07/01 θα μου σπάσει τα νερά λογω του ότι έχει κατέβει αρκετά. Θα δείξει. Αυτά από μένα και την καρδουλενια μου!!!!

Αχ το ζουζουνι, θελει να ερθει τη μερα που γιορταζει κ η πεθερα της χαχαχαχα. Μπραβο πολυ καλα τα νεα σας! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!

Αχ το ζουζουνι, θελει να ερθει τη μερα που γιορταζει κ η πεθερα της χαχαχαχα. Μπραβο πολυ καλα τα νεα σας! 

Καλημέρα κορίτσι!!! 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Παλεψεεεε το συμπεθέρα!!!

Λουλουυυυυ πωππωπωπω ένας μπεμπαρος!!!!! Να σας ζήσει εεεεεεε!!!! 

Εμείς κορίτσια όλα καλά, εγώ στα κιλά μου η μπέμπα 2700 πάρα πολύ καλή είπε ο Ντοκ. Θα με βλέπει πλέον κάθε εβδομάδα κι επόμενη επίσκεψη 21/12 πρωί για να κάνουμε και καλλιέργεια κολπικού. Η μικρή μου έχει πάρει θέση για τα καλά κι έχε Κάτεβει αρκετά. ΠΗΤ έχω 14/01 αλλά ο γιατρός μου αμφιβάλλει πώς θα φθάσω πιστεύει γύρω στις 07/01 θα μου σπάσει τα νερά λογω του ότι έχει κατέβει αρκετά. Θα δείξει. Αυτά από μένα και την καρδουλενια μου!!!!

Καλημερα!! Αα ετοιμάζεσαι και εσυ ρε αγάπη τι ομορφα!! Ερχονται ενα ενα τα μπεμπακια! Τελειααα!❤


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι!!! 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!! 

Βροχερη καλημερααα. Οριστε, να θες δηλαδη να περπατησεις 8 χιλιομετρα για να κατεβει το μωρο και ουτε ο καιρος να συμφωνει. Δεν φταιω εγω, ειχα ολη την καλη προθεση, τωρα θα αναγκαστω να χουχουλιασω πινοντας ζεστο γαλλικο, με συνοδεια μπισκοτων ολικης, μη σου τυχει δηλαδη χαχαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Βροχερη καλημερααα. Οριστε, να θες δηλαδη να περπατησεις 8 χιλιομετρα για να κατεβει το μωρο και ουτε ο καιρος να συμφωνει. Δεν φταιω εγω, ειχα ολη την καλη προθεση, τωρα θα αναγκαστω να χουχουλιασω πινοντας ζεστο γαλλικο, με συνοδεια μπισκοτων ολικης, μη σου τυχει δηλαδη χαχαχα

Εδώ έχει Παρα πολυ κρύο και βρέχει καταραχτοδως αστω Καλύτερα το περπατημα..... δεν κάνει  ο καιρός από του χρόνου...... Κάτσε στη ζεστουλα και άστο περπάτημα δεν θα σκάσουμε κιόλας ωραίος ο γαλλικός εγώ μασουλισα ψωμί με Βιτάμ και μέλι. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , nanoula90 είπε:

Βροχερη καλημερααα. Οριστε, να θες δηλαδη να περπατησεις 8 χιλιομετρα για να κατεβει το μωρο και ουτε ο καιρος να συμφωνει. Δεν φταιω εγω, ειχα ολη την καλη προθεση, τωρα θα αναγκαστω να χουχουλιασω πινοντας ζεστο γαλλικο, με συνοδεια μπισκοτων ολικης, μη σου τυχει δηλαδη χαχαχα

Καλημερα κοριτσακια.Τι τραβας κι εσυ να σου τυχει τετοιο πραγμα.Εννοειται οτι προτιμουσες το περπατημα.Αστο δεν πειραζει .Κι αυριο μερα ειναι


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια.Τι τραβας κι εσυ να σου τυχει τετοιο πραγμα.Εννοειται οτι προτιμουσες το περπατημα.Αστο δεν πειραζει .Κι αυριο μερα ειναι

Καλημεραααα. Αχ καλα που εχω και σας ρε κοριτσια και με καταλαβαινετε!!! :lol:

 

πρίν από 11 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Εδώ έχει Παρα πολυ κρύο και βρέχει καταραχτοδως αστω Καλύτερα το περπατημα..... δεν κάνει  ο καιρός από του χρόνου...... Κάτσε στη ζεστουλα και άστο περπάτημα δεν θα σκάσουμε κιόλας ωραίος ο γαλλικός εγώ μασουλισα ψωμί με Βιτάμ και μέλι. 

Αααα εσυ παιζεις επικινδυνα χαχαχαχα. Δεν λεμε κακιες κουβεντες τυπου "βιταμ, μελι, και γλυκα" σε ατομα με διαβητη κυησης. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...