Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Κοριτσάκια μου όμορφα σας ευχαριστώ όλες..τελείωσα όλα καλά δόξα τον Θεό!! Δεν μπορώ να πω ότι πόνεσα ίσα ίσα μια τσιμπια..μέχρι την Παρασκευή θα βγουν τα πρώτα αποτελέσματα εύχομαι όλα να είναι καλά!! Εντωμεταξυ το μωρό με το που μπήκε η βελόνα την κλοτσαγε..τώρα ξεκούραση και υπομονή και θετική σκέψη..σας ευχαριστώ και πάλι όλες :x❤️ ❤️

Κορίτσι μου σε είχα έγνοια χαίρομαι που πήγε καλα και εύχομαι τα πιο όμορφα αποτελέσματα!! Να είναι γερό το μωράκι σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Smile89 είπε:

Η βελόνα είναι ένα ξένο σώμα και λογικό είναι τα μικρά να την φοβούνται οπότε ίσως κλωτσούσε προς το μέρος τής για να την διώξει. Αποκλείεται να ακούμπησε η να χτύπησε σε καμία περίπτωση. Λογικά κλωτσαει πολύ τώρα γιατί όσο να ναι το γλυκούλη ταράχτηκε και προσπαθεί πάλι να βρεί βολική θεσουλα να κουρνιάσει. Ξάπλα λοιπόν κα χαδακια στην κοιλίτσα. Μόλις χαλαρώσεις εσύ θα χαλάρωσει κι εκείνο!!! Εδώ εγώ παιδί μου που έφαγα την τούμπα και μπήκα δύο μέρες νοσοκομείο με είχε τρελάνει στην κλωτσιά και ταλαιπωριομουν και καταλαβαίνε την απαίσια διάθεση μου εκεί μέσα. 

@Κωνσταντίνα16 νομίζω ότι έχει απόλυτο δίκιο η smile. Αντιλαμβάνονται τη διάθεση μας από τους χτύπους της καρδιάς,τη φωνή και από διαφορά σημάδια που προδίδουν το άγχος μας. Θα ηρεμήσει 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Αχχχχ θέλω κ εγωωωωωωωωωωωωω! Να κάνω μια ερώτηση που μπορεί να είναι και βλακεία αλλά θα την κάνω χαχαχα τι εννοούσε ότι κλοτσαγε την βελόνα; υπάρχει δλδ περίπτωση να χτύπησε το μωρό; Τον ρώτησα κ Μ είπε όχι αλλά εγώ το σκέφτομαι τώρα

Απλα ενιωσε απειλη πιστευω και τρομαξε.υπερασπιζοταν τον εαυτο του το μωρο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Isida είπε:

Καλησπέρα σας αγαπημένες! Σήμερα έκανα και εγώ το dopler και ευτυχώς όλα πήγαν καλα.Ειχα φοβερό άγχος αλλά οι ενεσουλες που έκανα από την αρχή έπιασαν τόπο!

Συγχαρητήρια κορίτσι!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@loyloy εύχομαι Αύριο με το καλοοοο!!ανυπομονουμε όλες! Με έναν πόνο! Πως νιώθεις????

@Smile89 κοντεύεις Κ εσυ.μπαίνεις στο μήνα σ!!Τι τέλεια!!!

@nanoula90 εσύ πως πας?κανένα συμπτώμα!????

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , oneira_glyka είπε:

@loyloy εύχομαι Αύριο με το καλοοοο!!ανυπομονουμε όλες! Με έναν πόνο! Πως νιώθεις????

@Smile89 κοντεύεις Κ εσυ.μπαίνεις στο μήνα σ!!Τι τέλεια!!!

@nanoula90 εσύ πως πας?κανένα συμπτώμα!????

Που σαι ρε κοριτσι?? Τι κανεις? Πως παει η ζωη με τα ταρζανακια σου? Η απο κατω συνεχιζει ή να ερθω να βοηθησω?? Χαχαχαχα 

Μπα... Δεν εχω παρατηρησει κατι, περαν απο πονους σαν σφαχτες πολυ χαμηλα ομως. Δεν ξερω τι ειναι, αλλα δεν θεωρω οτι σημαινουν κατι γιατι τους νιωθω αρκετο καιρο. Κατα τ αλλα τιποτα. Να αρχισω να χορευω μπροστα στον καθρεφτη μπας και?? :lol:


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , oneira_glyka είπε:

@loyloy εύχομαι Αύριο με το καλοοοο!!ανυπομονουμε όλες! Με έναν πόνο! Πως νιώθεις????

@Smile89 κοντεύεις Κ εσυ.μπαίνεις στο μήνα σ!!Τι τέλεια!!!

@nanoula90 εσύ πως πας?κανένα συμπτώμα!????

Ω ναι!! Αύριο έχω γιατρό!!

πρίν από 23 λεπτά , nanoula90 είπε:

Που σαι ρε κοριτσι?? Τι κανεις? Πως παει η ζωη με τα ταρζανακια σου? Η απο κατω συνεχιζει ή να ερθω να βοηθησω?? Χαχαχαχα 

Μπα... Δεν εχω παρατηρησει κατι, περαν απο πονους σαν σφαχτες πολυ χαμηλα ομως. Δεν ξερω τι ειναι, αλλα δεν θεωρω οτι σημαινουν κατι γιατι τους νιωθω αρκετο καιρο. Κατα τ αλλα τιποτα. Να αρχισω να χορευω μπροστα στον καθρεφτη μπας και?? :lol:

Χαχαχα τσιφτετέλι


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Ευχαριστω κοριτσια!!!!!!!!ετσι κι ετσι απο υπνο.σχεδον αυπνη θα παω.σβουρες εκανα και λιγο υπνο.παω να ετοιμαστω!!!!!!!φιλακιαααααα πολλα σε ολες.

Καλημέρα κορίτσι με το καλό να έρθει το μπεμπε!!!!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, loyloy είπε:

Ευχαριστω κοριτσια!!!!!!!!ετσι κι ετσι απο υπνο.σχεδον αυπνη θα παω.σβουρες εκανα και λιγο υπνο.παω να ετοιμαστω!!!!!!!φιλακιαααααα πολλα σε ολες.

Καλημερα με το καλο κ με ενα πονο εφτασε η μεγαλη στιγμη! 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Ευχαριστω κοριτσια!!!!!!!!ετσι κι ετσι απο υπνο.σχεδον αυπνη θα παω.σβουρες εκανα και λιγο υπνο.παω να ετοιμαστω!!!!!!!φιλακιαααααα πολλα σε ολες.

Καλημερα loyloy μου με το καλο!!!! Περιμενουμε νεα! :wub:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Ευχαριστω κοριτσια!!!!!!!!ετσι κι ετσι απο υπνο.σχεδον αυπνη θα παω.σβουρες εκανα και λιγο υπνο.παω να ετοιμαστω!!!!!!!φιλακιαααααα πολλα σε ολες.

Καλημερα κοριτσακι με το καλο.Γρηγορα κι ανωδυνα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...