Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

κορίτσια μου  καλησπέρα σας...χαίρομαι τόσο πολύ που θα  γράψω εδώ σε αυτή τη στήλη....είμαι 10 εβδομάδων...πολύ καλά μέχρι στιγμής τίποτα από συμπτώματα ή ενοχλήσεις εκτός από κάτι λίγα πχ ημικρανίες που με πιάνουν  κ τσιμπήματα που κ πού ...ήρθε η εγκυμοσύνη ως θείο δώρο μετά από πολύυυυυυυυυ προσπάθεια κ αναμονή....έχω τελική ημερομηνία 15/7..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Tatiana30 είπε:

κορίτσια μου  καλησπέρα σας...χαίρομαι τόσο πολύ που θα  γράψω εδώ σε αυτή τη στήλη....είμαι 10 εβδομάδων...πολύ καλά μέχρι στιγμής τίποτα από συμπτώματα ή ενοχλήσεις εκτός από κάτι λίγα πχ ημικρανίες που με πιάνουν  κ τσιμπήματα που κ πού ...ήρθε η εγκυμοσύνη ως θείο δώρο μετά από πολύυυυυυυυυ προσπάθεια κ αναμονή....έχω τελική ημερομηνία 15/7..

Καλώς ήρθες Τατιάνα μου! Πραγματικά μας έκανες πολύ ευχάριστη έκπληξη! Σου εύχομαι να είναι έτσι εύκολη η εγκυμοσύνη σου μέχρι το τέλος! 

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

@loyloy με το καλό κορίτσι Μ με ένα πόνο περιμένουμε νέα!! 

Εμένα βγήκαν τα πρώτα αποτελέσματα και δόξα τον Θεό βγήκε αρνητικό για τρισωμια 13 18 και 21..και βγήκε και αρνητικό για την κυστική ίνωση την απλή..τα τελικά αποτελέσματα σε δέκα μέρες αλλά μου είπε η γιατρός πως είμαστε τέλεια μέχρι στιγμής!! Μ έφυγε ένα τεράστιο άγχος και βάρος και εύχομαι και τα υπόλοιπα αποτελέσματα να βγουν τέλεια..αυτά τα νέα μου κοριτσάκια...σας ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις σας και πραγματικά με ηρεμειτε!! ❤️

  • Μου αρέσει 4

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

@loyloy με το καλό κορίτσι Μ με ένα πόνο περιμένουμε νέα!! 

Εμένα βγήκαν τα πρώτα αποτελέσματα και δόξα τον Θεό βγήκε αρνητικό για τρισωμια 13 18 και 21..και βγήκε και αρνητικό για την κυστική ίνωση την απλή..τα τελικά αποτελέσματα σε δέκα μέρες αλλά μου είπε η γιατρός πως είμαστε τέλεια μέχρι στιγμής!! Μ έφυγε ένα τεράστιο άγχος και βάρος και εύχομαι και τα υπόλοιπα αποτελέσματα να βγουν τέλεια..αυτά τα νέα μου κοριτσάκια...σας ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις σας και πραγματικά με ηρεμειτε!! ❤️

Ναιιι μπράβο κοριτσαρα μου ποσο χάρηκα!!! Όλα καλα να είναι και με τις υπόλοιπες!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

@loyloy με το καλό κορίτσι Μ με ένα πόνο περιμένουμε νέα!! 

Εμένα βγήκαν τα πρώτα αποτελέσματα και δόξα τον Θεό βγήκε αρνητικό για τρισωμια 13 18 και 21..και βγήκε και αρνητικό για την κυστική ίνωση την απλή..τα τελικά αποτελέσματα σε δέκα μέρες αλλά μου είπε η γιατρός πως είμαστε τέλεια μέχρι στιγμής!! Μ έφυγε ένα τεράστιο άγχος και βάρος και εύχομαι και τα υπόλοιπα αποτελέσματα να βγουν τέλεια..αυτά τα νέα μου κοριτσάκια...σας ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις σας και πραγματικά με ηρεμειτε!! ❤️

Μπραβο ρε κοριτσι πολυ χαρηκα ολα καλα θα ειναι κ τα υπολοιπα!!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ναιιι μπράβο κοριτσαρα μου ποσο χάρηκα!!! Όλα καλα να είναι και με τις υπόλοιπες!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσακι μου μακάρι μακάρι μακαριιιιιι!!!!!

πρίν από 5 λεπτά , Vasoth. είπε:

Μπραβο ρε κοριτσι πολυ χαρηκα ολα καλα θα ειναι κ τα υπολοιπα!!

Αγάπη Μ σε ευχαριστώ πολύ!! Υπομονή λιγο ακόμα για τα υπόλοιπα..έχω θετική σκεψη

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

@loyloy με το καλό κορίτσι Μ με ένα πόνο περιμένουμε νέα!! 

Εμένα βγήκαν τα πρώτα αποτελέσματα και δόξα τον Θεό βγήκε αρνητικό για τρισωμια 13 18 και 21..και βγήκε και αρνητικό για την κυστική ίνωση την απλή..τα τελικά αποτελέσματα σε δέκα μέρες αλλά μου είπε η γιατρός πως είμαστε τέλεια μέχρι στιγμής!! Μ έφυγε ένα τεράστιο άγχος και βάρος και εύχομαι και τα υπόλοιπα αποτελέσματα να βγουν τέλεια..αυτά τα νέα μου κοριτσάκια...σας ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις σας και πραγματικά με ηρεμειτε!! ❤️

Μπραβο Κωνσταντινα μου! Χαιρομαι παρα πολυ για σενα και το νινακι σου! Ολα ειναι καλα! :grin:

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

@loyloy με το καλό κορίτσι Μ με ένα πόνο περιμένουμε νέα!! 

Εμένα βγήκαν τα πρώτα αποτελέσματα και δόξα τον Θεό βγήκε αρνητικό για τρισωμια 13 18 και 21..και βγήκε και αρνητικό για την κυστική ίνωση την απλή..τα τελικά αποτελέσματα σε δέκα μέρες αλλά μου είπε η γιατρός πως είμαστε τέλεια μέχρι στιγμής!! Μ έφυγε ένα τεράστιο άγχος και βάρος και εύχομαι και τα υπόλοιπα αποτελέσματα να βγουν τέλεια..αυτά τα νέα μου κοριτσάκια...σας ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις σας και πραγματικά με ηρεμειτε!! ❤️

Μπραβο πολυ χαρηκα

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Nicol_ είπε:

Μπραβο Κωνσταντινα μου! Χαιρομαι παρα πολυ για σενα και το νινακι σου! Ολα ειναι καλα! :grin:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσακι μου!!

1 hour ago, Comet είπε:

Μπραβο πολυ χαρηκα

Να είσαι καλά κορίτσι μου!


 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

@loyloy με το καλό κορίτσι Μ με ένα πόνο περιμένουμε νέα!! 

Εμένα βγήκαν τα πρώτα αποτελέσματα και δόξα τον Θεό βγήκε αρνητικό για τρισωμια 13 18 και 21..και βγήκε και αρνητικό για την κυστική ίνωση την απλή..τα τελικά αποτελέσματα σε δέκα μέρες αλλά μου είπε η γιατρός πως είμαστε τέλεια μέχρι στιγμής!! Μ έφυγε ένα τεράστιο άγχος και βάρος και εύχομαι και τα υπόλοιπα αποτελέσματα να βγουν τέλεια..αυτά τα νέα μου κοριτσάκια...σας ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις σας και πραγματικά με ηρεμειτε!! ❤️

Τι ωραία νέα καλεεεεεε!!! Πολύ χάρηκα!! 

 

Εγώ κορίτσια πάω γιατρό σήμερα, για να δούμε τι νέα θα έχω. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσουδια!! 

4 ώρες πρίν, Tatiana30 είπε:

κορίτσια μου  καλησπέρα σας...χαίρομαι τόσο πολύ που θα  γράψω εδώ σε αυτή τη στήλη....είμαι 10 εβδομάδων...πολύ καλά μέχρι στιγμής τίποτα από συμπτώματα ή ενοχλήσεις εκτός από κάτι λίγα πχ ημικρανίες που με πιάνουν  κ τσιμπήματα που κ πού ...ήρθε η εγκυμοσύνη ως θείο δώρο μετά από πολύυυυυυυυυ προσπάθεια κ αναμονή....έχω τελική ημερομηνία 15/7..

Με το καλο!! Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! Πολυ χαιρομαι οταν βλεπω γυναικες που το προσπαθουν καιρο να τα καταφερνουν, ειλικρινα! Με το καλο κοριτσι μου

3 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

@loyloy με το καλό κορίτσι Μ με ένα πόνο περιμένουμε νέα!! 

Εμένα βγήκαν τα πρώτα αποτελέσματα και δόξα τον Θεό βγήκε αρνητικό για τρισωμια 13 18 και 21..και βγήκε και αρνητικό για την κυστική ίνωση την απλή..τα τελικά αποτελέσματα σε δέκα μέρες αλλά μου είπε η γιατρός πως είμαστε τέλεια μέχρι στιγμής!! Μ έφυγε ένα τεράστιο άγχος και βάρος και εύχομαι και τα υπόλοιπα αποτελέσματα να βγουν τέλεια..αυτά τα νέα μου κοριτσάκια...σας ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις σας και πραγματικά με ηρεμειτε!! ❤️

Τελειααααα. Ειδες?? Μια χαρα ειναι το μπεμπακι σου καλε. Δεν μασαει τπτ!

πρίν από 36 λεπτά , Smile89 είπε:

Τι ωραία νέα καλεεεεεε!!! Πολύ χάρηκα!! 

 

Εγώ κορίτσια πάω γιατρό σήμερα, για να δούμε τι νέα θα έχω. 

Ωωω και η νυφη μου??? 

Κ γω ειχα. Πριν λιγο γυρισα. Μου ειπε ο γιατρος οτι προσπαθει να μπει στην λεκανη αλλα ειναι κεφάλας και δεν χωράει χαχαχαχαχ, βρε τον χοντρουλη μου και οτι πρεπει να τον βοηθησω με πολυ περπατημα και σεξ! Τωρα τι σεξ να κανω που ειμαι σαν κινουμενο τοπι δεν ξερω, αλλα θα το παλεψω χεχεχε. 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , nanoula90 είπε:

Γεια σας κοριτσουδια!! 

Με το καλο!! Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! Πολυ χαιρομαι οταν βλεπω γυναικες που το προσπαθουν καιρο να τα καταφερνουν, ειλικρινα! Με το καλο κοριτσι μου

Τελειααααα. Ειδες?? Μια χαρα ειναι το μπεμπακι σου καλε. Δεν μασαει τπτ!

Ωωω και η νυφη μου??? 

Κ γω ειχα. Πριν λιγο γυρισα. Μου ειπε ο γιατρος οτι προσπαθει να μπει στην λεκανη αλλα ειναι κεφάλας και δεν χωράει χαχαχαχαχ, βρε τον χοντρουλη μου και οτι πρεπει να τον βοηθησω με πολυ περπατημα και σεξ! Τωρα τι σεξ να κανω που ειμαι σαν κινουμενο τοπι δεν ξερω, αλλα θα το παλεψω χεχεχε. 

Προσπαθησε το τοσο καιρο στη στερηση δωστου να καταλαβει χαχα!!γιατι μετα ξεχνα το μετα τις 40μερες επιτρέπεται αν μπορείς φυσικα κ αν σε αφηνει ο μπεμπης! 

 

Κοριτσια μου γιναμε ενος μηνα σημερα τα καταφεραμε μεχρι εδω αχ μου φαινεται σαν να εχει περασει μονο μια εβδομάδα απο τη γεννα περναει γρηγορα ο καιρος! Η μικρη δειχνει να δεχεται τη θεραπεια παει λιγο καλύτερα το οξυγονο αλλα ειμαστε επιφυλακτικοι γιατι ειναι μονο δευτερη μερα θα δουμε πως θα συνεχισει τα υπολοιπα τα ιδια σταθερα

  • Μου αρέσει 5

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Vasoth. είπε:

Προσπαθησε το τοσο καιρο στη στερηση δωστου να καταλαβει χαχα!!γιατι μετα ξεχνα το μετα τις 40μερες επιτρέπεται αν μπορείς φυσικα κ αν σε αφηνει ο μπεμπης! 

 

Χαχαχα, αστα να πανε. Ευτυχως στην αρχη θα τον εχω σε καλαθουνα και δεν θα εχει οπτικο πεδιο. Μετα που θα τον βαλω σε κουνια?? Εχω απορια, εκει τι κανεις?? Και αμα ανοιξει τα ματακια του ξαφνικα και δει τη μαμα και τον μπαμπα σε περιπτυξεις? :lol: θα μου πεις δεν καταλαβαινει, αλλα και παλι, γινεται να κανουμε φικι φικι ενω τα ματακια του ειναι ανοιχτα και στραμενα προς τα εμας? Αμαν παναγια μου ουτε να το σκεφτομαι. Κατω απο το παπλωμα και τα σεντονια θα γινονται ολα, το βλεπω εγω χαχα

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχα, αστα να πανε. Ευτυχως στην αρχη θα τον εχω σε καλαθουνα και δεν θα εχει οπτικο πεδιο. Μετα που θα τον βαλω σε κουνια?? Εχω απορια, εκει τι κανεις?? Και αμα ανοιξει τα ματακια του ξαφνικα και δει τη μαμα και τον μπαμπα σε περιπτυξεις? :lol: θα μου πεις δεν καταλαβαινει, αλλα και παλι, γινεται να κανουμε φικι φικι ενω τα ματακια του ειναι ανοιχτα και στραμενα προς τα εμας? Αμαν παναγια μου ουτε να το σκεφτομαι. Κατω απο το παπλωμα και τα σεντονια θα γινονται ολα, το βλεπω εγω χαχα

Χαχα μου φτιαχνεις τη διαθεση καθε φορα λες γι αυτο ναβαζουν την παντα γυρω στην Κούνια κ καλα λενε για να μη χτυπησουν αλλα αν το καλοσκεφτεις δεν εχουν οπτικο πεδιο ετσι οποτε κανεις χωρις ανχος 

  • Χαχα 3

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Vasoth. είπε:

Προσπαθησε το τοσο καιρο στη στερηση δωστου να καταλαβει χαχα!!γιατι μετα ξεχνα το μετα τις 40μερες επιτρέπεται αν μπορείς φυσικα κ αν σε αφηνει ο μπεμπης! 

 

Κοριτσια μου γιναμε ενος μηνα σημερα τα καταφεραμε μεχρι εδω αχ μου φαινεται σαν να εχει περασει μονο μια εβδομάδα απο τη γεννα περναει γρηγορα ο καιρος! Η μικρη δειχνει να δεχεται τη θεραπεια παει λιγο καλύτερα το οξυγονο αλλα ειμαστε επιφυλακτικοι γιατι ειναι μονο δευτερη μερα θα δουμε πως θα συνεχισει τα υπολοιπα τα ιδια σταθερα

 

Αχ Βασω μου, πηγατε ενος μηνος??? Πωπω συγκινουμαι ρε αγαπη μου. Ολα τοσο γρηγορα τρεχουν! Η ψυχουλα μας τα παει περιφημα! Θα βγει πιο γρηγορα απ οτι υπολογιζουν ολοι οι γιατροι. Αυτο πιστευω και αυτο ευχομαι, να βγει και να ναι υγιέστατη, γιατι δυνατή ειναι σιγουρα. 

Η ηλικια της τωρα πως μετριεται? Δηλαδη τωρα θεωρειται ενος μηνος? Ή μετα θα υπαρξει τροποποιηση λογω προωροτητας? Κατι τετοιο ειχα δει καπου.

πρίν από 19 λεπτά , Vasoth. είπε:

Χαχα μου φτιαχνεις τη διαθεση καθε φορα λες γι αυτο ναβαζουν την παντα γυρω στην Κούνια κ καλα λενε για να μη χτυπησουν αλλα αν το καλοσκεφτεις δεν εχουν οπτικο πεδιο ετσι οποτε κανεις χωρις ανχος 

Χαχαχαχαχα, καλεεεε δεν το χα σκεφτει!!! Μα που πηγε το δαιμονιο μυαλο σου χαχαχαχ! Κι ομως μου βρηκες λυση :lol::lol:. Θα του βαζω την παντα μπροστα οταν προκειται να παιξει ταινια για ενηλικους ανω των 18 χεχεχε. Σαν παραβαν ενα πραγμα 

 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...