Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Καλημεραααα. Αχ καλα που εχω και σας ρε κοριτσια και με καταλαβαινετε!!! :lol:

 

Αααα εσυ παιζεις επικινδυνα χαχαχαχα. Δεν λεμε κακιες κουβεντες τυπου "βιταμ, μελι, και γλυκα" σε ατομα με διαβητη κυησης. 

Ωχ  Δεν τρως τίποτα τέτοιο σορυ. Αστα να πάνε είχες και από πριν ή στην εγκυμοσυνη σου βγήκε; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Alex. Arap είπε:

Ωχ  Δεν τρως τίποτα τέτοιο σορυ. Αστα να πάνε είχες και από πριν ή στην εγκυμοσυνη σου βγήκε; 

Οχι, πριν την εγκυμοσυνη δεν ειχα τπτ. Και γενικοτερα παντα ειχα καλες διατροφικες συνηθειες εκτος απο τα γλυκα που ειναι αδυναμια. Μου βγηκε στην εγκυμοσυνη και αυτο. Αστα να πανε. Να πρεπει να μετρας το ζαχαρο σου συνεχεια και να σου μυριζει ο τοπος μελομακαρονα και να μην μπορεις να απλωσεις το χερακι σου :cry: Ουτε αυτο το πειραμα που εβλεπα στις ταινιες δεν μπορεσα να κανω. Που ξυπνας τον συζυγο στις 3 το ξημερωμα και καλα επειδη σου μυρισε σοκολατινα και θελεις να παει να σου φερει. Πολυ ηθελα να του το κανω, αλλα μου τη γλιτωσε χαχαχαχα  :lol: 

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , nanoula90 είπε:

Οχι, πριν την εγκυμοσυνη δεν ειχα τπτ. Και γενικοτερα παντα ειχα καλες διατροφικες συνηθειες εκτος απο τα γλυκα που ειναι αδυναμια. Μου βγηκε στην εγκυμοσυνη και αυτο. Αστα να πανε. Να πρεπει να μετρας το ζαχαρο σου συνεχεια και να σου μυριζει ο τοπος μελομακαρονα και να μην μπορεις να απλωσεις το χερακι σου :cry: Ουτε αυτο το πειραμα που εβλεπα στις ταινιες δεν μπορεσα να κανω. Που ξυπνας τον συζυγο στις 3 το ξημερωμα και καλα επειδη σου μυρισε σοκολατινα και θελεις να παει να σου φερει. Πολυ ηθελα να του το κανω, αλλα μου τη γλιτωσε χαχαχαχα  :lol: 

Τον λιπυθηκε ο Θεός τον άνθρωπο..... Μετά θα είσαι μια χαρά έχω και μια φίλη έτσι που της έτυχε. δεν πειράζει τώρα τελείωσε θα φας μετά σου έκανε και σιλουέτα το μπεμπε τι άλλο θες; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, loyloy είπε:

3490 θηριακι.53 εκ.ολα πηγαβ καλα κι ας ταλαιπωρηθηκαμε.το συναισθημα απλα δεν υπαρχει.με το καλο κοριτσια σε ολες!!!!!!!

Να σας ζήσει!! Γερό και καλοτυχο να είναι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!

Αχ το ζουζουνι, θελει να ερθει τη μερα που γιορταζει κ η πεθερα της χαχαχαχα. Μπραβο πολυ καλα τα νεα σας! 

Καλημέρα!!!! Χαχαχαχαα σε καλόπιανει από τώρα!! Είναι αυτή μιάαα!!!!!

1 ώρα πρίν, Nicol_ είπε:

Καλημερα!! Αα ετοιμάζεσαι και εσυ ρε αγάπη τι ομορφα!! Ερχονται ενα ενα τα μπεμπακια! Τελειααα!❤

Καλημέρα!!! Έχουν Μπει σε σειρά!!! Δόξα το Θεό όλα καλά!!!

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Βροχερη καλημερααα. Οριστε, να θες δηλαδη να περπατησεις 8 χιλιομετρα για να κατεβει το μωρο και ουτε ο καιρος να συμφωνει. Δεν φταιω εγω, ειχα ολη την καλη προθεση, τωρα θα αναγκαστω να χουχουλιασω πινοντας ζεστο γαλλικο, με συνοδεια μπισκοτων ολικης, μη σου τυχει δηλαδη χαχαχα

Αστααααααα αυτά!!!! Κοφτό πέρα δώθε μέσα στο σπίτι!!!!

πρίν από 56 λεπτά , nanoula90 είπε:

Οχι, πριν την εγκυμοσυνη δεν ειχα τπτ. Και γενικοτερα παντα ειχα καλες διατροφικες συνηθειες εκτος απο τα γλυκα που ειναι αδυναμια. Μου βγηκε στην εγκυμοσυνη και αυτο. Αστα να πανε. Να πρεπει να μετρας το ζαχαρο σου συνεχεια και να σου μυριζει ο τοπος μελομακαρονα και να μην μπορεις να απλωσεις το χερακι σου :cry: Ουτε αυτο το πειραμα που εβλεπα στις ταινιες δεν μπορεσα να κανω. Που ξυπνας τον συζυγο στις 3 το ξημερωμα και καλα επειδη σου μυρισε σοκολατινα και θελεις να παει να σου φερει. Πολυ ηθελα να του το κανω, αλλα μου τη γλιτωσε χαχαχαχα  :lol: 

Την γλίτωσε ο συμπέθερος......

 

Πάντως εγώ σήμερα θα φτιάξω κουραμπιέδες..... πρώτη φορά.... wish me luck!!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Smile89 είπε:

Καλημέρα!!!! Χαχαχαχαα σε καλόπιανει από τώρα!! Είναι αυτή μιάαα!!!!!

Καλημέρα!!! Έχουν Μπει σε σειρά!!! Δόξα το Θεό όλα καλά!!!

Αστααααααα αυτά!!!! Κοφτό πέρα δώθε μέσα στο σπίτι!!!!

Την γλίτωσε ο συμπέθερος......

 

Πάντως εγώ σήμερα θα φτιάξω κουραμπιέδες..... πρώτη φορά.... wish me luck!!!

Ωω μπράβο gl !! Θα σε ρωτήσω μετά πως σου βγήκαν γιατι θα κάνω και εγω αυτές τις μερες για πρώτη φορά.

Καλημερααα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , Ροζι3 είπε:

Κορίτσια σος... έχω απίστευτη ναυτία σε βαθμό που ούτε το κεφάλι μου δεν θέλω να σηκώσω ... έχει βρει καμία κανενα τιπ για ανακούφιση;;

Με τα βραχιολάκια ναυτίας που είχα πάρει είδα μικρη διαφορα απλά με μια επιφύλαξη γιατί ήταν και η φάση που τελείωνα το τρίμηνο οποτε δεν ξέρω με σιγουριά. Πιστεύω ομως ότι κάπως βοήθησαν. Αν σε ενδιαφέρει γκουγκλαρε και θα τα βρεις έχει σάιτ να παραγγείλεις. Κατά τα αλλα υπομονή χρειάζεται είναι πακέτο αυτό το διάστημα αλλα όταν περάσει δεν θα το θυμάσαι  

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Τι ωραία νέα καλεεεεεε!!! Πολύ χάρηκα!! 

 

Εγώ κορίτσια πάω γιατρό σήμερα, για να δούμε τι νέα θα έχω. 

Καλημερααα ευχαριστω πολυυυ! 

Πως πήγε στον γιατρό;

18 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Γεια σας κοριτσουδια!! 

Με το καλο!! Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη! Πολυ χαιρομαι οταν βλεπω γυναικες που το προσπαθουν καιρο να τα καταφερνουν, ειλικρινα! Με το καλο κοριτσι μου

Τελειααααα. Ειδες?? Μια χαρα ειναι το μπεμπακι σου καλε. Δεν μασαει τπτ!

Ωωω και η νυφη μου??? 

Κ γω ειχα. Πριν λιγο γυρισα. Μου ειπε ο γιατρος οτι προσπαθει να μπει στην λεκανη αλλα ειναι κεφάλας και δεν χωράει χαχαχαχαχ, βρε τον χοντρουλη μου και οτι πρεπει να τον βοηθησω με πολυ περπατημα και σεξ! Τωρα τι σεξ να κανω που ειμαι σαν κινουμενο τοπι δεν ξερω, αλλα θα το παλεψω χεχεχε. 

Ναι η ψυχούλα μου μωρε!! Σε ευχαριστώ πολύ!


 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ροζι3 είπε:

Κορίτσια σος... έχω απίστευτη ναυτία σε βαθμό που ούτε το κεφάλι μου δεν θέλω να σηκώσω ... έχει βρει καμία κανενα τιπ για ανακούφιση;;

Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη με πολλους εμμετους εψαξα τα παντα.Το βραχιολακι μου το εφερε φιλη.Δεν ειδα ιδιαιτερη διαφορα αλλα εμενα δεν με επιασε ουτε το vomex υποθετο.Ασε ειμαι περιπτωση εγω.Δοκιμασε το ισως βοηθησει.Σε αυτην κανω υπομονη και τελος .Να ναι καλα ο μικρος μου που με κανει να ξεχνιεμαι

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ροζι3 είπε:

Κορίτσια σος... έχω απίστευτη ναυτία σε βαθμό που ούτε το κεφάλι μου δεν θέλω να σηκώσω ... έχει βρει καμία κανενα τιπ για ανακούφιση;;

Εμένα τα βραχιολάκια δεν μου έκαναν απολύτως τίποτε! Υπομονή κοριτσι! Γιατί δεν μιλάς με το γιατρό σου? 

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, loyloy είπε:

3490 θηριακι.53 εκ.ολα πηγαβ καλα κι ας ταλαιπωρηθηκαμε.το συναισθημα απλα δεν υπαρχει.με το καλο κοριτσια σε ολες!!!!!!!

Γιατι ταλαιπωρηθηκες κοριτσι;;;


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...