Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Ευχαριστω κοριτσια!!!!!!!!ετσι κι ετσι απο υπνο.σχεδον αυπνη θα παω.σβουρες εκανα και λιγο υπνο.παω να ετοιμαστω!!!!!!!φιλακιαααααα πολλα σε ολες.

Με το καλο κοριτσι μου, περιμενουμε νεα σου!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Ευχαριστω κοριτσια!!!!!!!!ετσι κι ετσι απο υπνο.σχεδον αυπνη θα παω.σβουρες εκανα και λιγο υπνο.παω να ετοιμαστω!!!!!!!φιλακιαααααα πολλα σε ολες.

Άντε με το καλό!!!! Περιμένουμε οποτε μπορείς νέα!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια !!!γύρισα κ εγώ..σήμερα είχαμε την.Β επιπέδου...όλα καλά,σίγουρα κοριτσάκι είναι 21 εβδομάδες σήμερα και 421γρ. το βάρος της.

  • Μου αρέσει 4

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλημερα κοριτσια !!!γύρισα κ εγώ..σήμερα είχαμε την.Β επιπέδου...όλα καλά,σίγουρα κοριτσάκι είναι 21 εβδομάδες σήμερα και 421γρ. το βάρος της.

Καλημερα.Μπραβο .ολα καλα τι ωραια .Με το καλο το κοριτσακι σου

Εσυ δεν εχεις 2 αγορακια η δεν θυμαμαι καλα;

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα.Μπραβο .ολα καλα τι ωραια .Με το καλο το κοριτσακι σου

Ευχαριστώ παρά πολύ!!!μου έβγαλε κ μια ωραία φώτο σε 4D τέλεια το προσωπάκι της!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Ευχαριστώ παρά πολύ!!!μου έβγαλε κ μια ωραία φώτο σε 4D τέλεια το προσωπάκι της!!!

Τι ωραια.Εμας ο μπεμπης τοτε δεν εδειχνε το προσωπο του και δεν βγαλαμε.Τελειο


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

καλημερα κοριτσια !!!γύρισα κ εγώ..σήμερα είχαμε την.Β επιπέδου...όλα καλά,σίγουρα κοριτσάκι είναι 21 εβδομάδες σήμερα και 421γρ. το βάρος της.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια κ εγώ μανούλα 2019 σας παρακολουθώ εδώ κ πολύ καιρό έχω 2 αγοράκια κ περιμένω το τρίτο το μου παιδάκι που είναι κοριτσάκι είμαι πέντε μηνών κ στις 2 Ιανουαρίου έχω την β επιπέδου γενικά μια χαρά πάει η εγκυμοσύνη αν εξαιρέσεις τον διαβήτη κύησης

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Marina 2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κ εγώ μανούλα 2019 σας παρακολουθώ εδώ κ πολύ καιρό έχω 2 αγοράκια κ περιμένω το τρίτο το μου παιδάκι που είναι κοριτσάκι είμαι πέντε μηνών κ στις 2 Ιανουαρίου έχω την β επιπέδου γενικά μια χαρά πάει η εγκυμοσύνη αν εξαιρέσεις τον διαβήτη κύησης

Καλώς όρισες!!!με το καλοοοοο!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 17 λεπτά , Marina 2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κ εγώ μανούλα 2019 σας παρακολουθώ εδώ κ πολύ καιρό έχω 2 αγοράκια κ περιμένω το τρίτο το μου παιδάκι που είναι κοριτσάκι είμαι πέντε μηνών κ στις 2 Ιανουαρίου έχω την β επιπέδου γενικά μια χαρά πάει η εγκυμοσύνη αν εξαιρέσεις τον διαβήτη κύησης

Καλησπερα.Καλως ηρθες.Να σου ζησουν τα ζουζουνια σου και με το καλο το κοριτσακι.3 παιδακια τι ωραια.Κι εγω ιδανικα 3 θα θελα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Comet είπε:

Καλησπερα.Καλως ηρθες.Να σου ζησουν τα ζουζουνια σου και με το καλο το κοριτσακι.3 παιδακια τι ωραια.Κι εγω ιδανικα 3 θα θελα

Σ' ευχαριστώ πολύ κ εσύ με το καλό το πρώτο σου είναι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Comet είπε:

Εχω ενα αγορακι 9 μηνων.Αυτο δεν ξερω ακομη ειναι νωρις.Μολις ακουσαμε καρδουλα

Να σου ζήσει μικρούλης μωρέ είναι ακόμα εμένα το μεγάλο είναι οχτώ κ το μικρό τριών εσύ ποτέ γέννας με το καλό εγώ Απρίλιο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...