Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσια!! Τι κανετε??

@Comet συμβαινουν αυτα..μια φορα φιλοξενουσαμε τους κουμπαρους μας και επεσε απο το κρεβατι το μικρο τους.Εβαλε κατι απιστευτες τσιριδες αλλα τελικα ολα μια χαρα. Οσο μεγαλωνουν και αρχιζουν να μπουσουλανε και να περπατανε ολο και καπου θα χτυπησουν. Αναπόφευκτο 

Ναι μωρε το ξερω .Ευτυχως ολα καλα.Ειναι πολυ διαβολακος.Περισσοτερο η μαμα μου στενοχωρεθηκε

πρίν από 10 λεπτά , Marina 2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε εγώ είμαι λίγο κρυωμενη έχω βουλωμενη μύτη κ βραχνάδα δεν μπορώ να συνέλθω με τίποτα

Καλημερα κοριτσακι περαστικα σου.Οταν κρυωσα στην προηγουμενη εγκυμοσυνη αργησα πολυ να συνελθω.Απο το μπουκωμα κυριως.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Comet είπε:

Ναι μωρε το ξερω .Ευτυχως ολα καλα.Ειναι πολυ διαβολακος.Περισσοτερο η μαμα μου στενοχωρεθηκε

Και τα αγορακια ενα παραπανω με την υπερκινητικοτητα..Το αγορακι μιας φιλης μου ηταν απιστευτα υπερκινητικο,δεν γινοταν να το αφησει στιγμη απο τα ματια της.Οταν αρχισε να περπαταει τι εκανε..επαθε ενα κολλημα με το φουρνο,πηγαινε συνεχεια εκει και εμπαινε μεσα και ενιοτε τον αναβε κιολας!Και ολα αυτα αν τον αφηνε ενα δευτερολεπτο απο τα ματια της :D

  • Χαχα 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Και τα αγορακια ενα παραπανω με την υπερκινητικοτητα..Το αγορακι μιας φιλης μου ηταν απιστευτα υπερκινητικο,δεν γινοταν να το αφησει στιγμη απο τα ματια της.Οταν αρχισε να περπαταει τι εκανε..επαθε ενα κολλημα με το φουρνο,πηγαινε συνεχεια εκει και εμπαινε μεσα και ενιοτε τον αναβε κιολας!Και ολα αυτα αν τον αφηνε ενα δευτερολεπτο απο τα ματια της :D

Χριστε μου.Καλα απιστευτος.Επειδη ηδη στεκεται ολοι λενε τι ωραια θα περπαταει σε λιγο πριν χρονισει κι εγω σκεφτομαι πως θα τον κυνηγαω.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Comet είπε:

Χριστε μου.Καλα απιστευτος.Επειδη ηδη στεκεται ολοι λενε τι ωραια θα περπαταει σε λιγο πριν χρονισει κι εγω σκεφτομαι πως θα τον κυνηγαω.

χαχα ασε,εγω σκοπευω οταν με το καλο περπατησει να γεμισω ολο το σπιτι με προστατευτικα και αυτα που βαζεις στα ντουλαπια να μην ανοιγουν. Το οτι θα τρεχουμε σαν τρελες ειναι γεγονος χαχα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα. Τι πλακα εχουν τα σκατουλια. Εμενα μιας φιλης τα μικρα, εχει 2 αγορια, ο ενας τεσσαρων και ο αλλος 2. Ο μικρος εμπαινε στο πλυντηριο και ο μεγαλος ελεγε θα τον πλυνει. Του κλεινε την πορτα και εβαζε προγραμμα. Ευτυχως που βγαζανε οι γονεις το πλυντηριο απο την πριζα χαχαχαχα γιατι θα τον ειχε κανει τον μικρο καινουργιο!!! 

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχα. Τι πλακα εχουν τα σκατουλια. Εμενα μιας φιλης τα μικρα, εχει 2 αγορια, ο ενας τεσσαρων και ο αλλος 2. Ο μικρος εμπαινε στο πλυντηριο και ο μεγαλος ελεγε θα τον πλυνει. Του κλεινε την πορτα και εβαζε προγραμμα. Ευτυχως που βγαζανε οι γονεις το πλυντηριο απο την πριζα χαχαχαχα γιατι θα τον ειχε κανει τον μικρο καινουργιο!!! 

Έτσι, δώσε συμβουλές να ξέρω η μάνα βγάζω τις ηλεκτρικές συσκευές από τις πρίζες μην βρω καμία μέρα τον μπεμπη στο προγραμμα για τα ευαίσθητα ή στο στεγνωτηριο γιατί ο μεγάλος ξέρει να τα χειρίζεται και τα δύο!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Έτσι, δώσε συμβουλές να ξέρω η μάνα βγάζω τις ηλεκτρικές συσκευές από τις πρίζες μην βρω καμία μέρα τον μπεμπη στο προγραμμα για τα ευαίσθητα ή στο στεγνωτηριο γιατί ο μεγάλος ξέρει να τα χειρίζεται και τα δύο!

Χαχαχαχ, ρε απο τη μια εκεινη τη στιγμη να θες να τους σκοτωσεις και απο την αλλη να τα σκεφτεσαι μετα κ να γελας. 

Ειδικα ο μικρος της εχει πολλη πλακα. Σηκωθηκε μια μερα κατα τις 4 το χαραμα και πηγε κ πηρε την ηλεκτρικη σκουπα και ηθελε να βαλει σκουπα. Αλλα δεν μπορουσε να την σηκωσει και ξυπνησε τη μανα του και την ειχε στις 4 το χαραμα να βαζουν ηλεκτρικη σκουπα στο σπιτι γιατι δεν ελεγε να ξεκολλησει. Τουλαχιστον ειναι προκομενο παιδι, χαχαχαχα

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχ, ρε απο τη μια εκεινη τη στιγμη να θες να τους σκοτωσεις και απο την αλλη να τα σκεφτεσαι μετα κ να γελας. 

Ειδικα ο μικρος της εχει πολλη πλακα. Σηκωθηκε μια μερα κατα τις 4 το χαραμα και πηγε κ πηρε την ηλεκτρικη σκουπα και ηθελε να βαλει σκουπα. Αλλα δεν μπορουσε να την σηκωσει και ξυπνησε τη μανα του και την ειχε στις 4 το χαραμα να βαζουν ηλεκτρικη σκουπα στο σπιτι γιατι δεν ελεγε να ξεκολλησει. Τουλαχιστον ειναι προκομενο παιδι, χαχαχαχα

Έτσι δώστε θαρρος κοριτσια πείτε κ’αλλα!! Φούρνος, πλυντήριο σκουπα το ψυγείο δεν έχω δει ακόμη να λέτε κάτι :D. Ο ξάδερφος μου είχε βάλει καρέκλα ανέβηκε και βούτηξε το πόδι του στην κατσαρόλα που έβραζε νερό. Ακόμα το θυμαμαι που τον έφεραν από το νοσοκομείο  

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ούτε δευτερόλεπτο δεν πρέπει να ησυχάζεις! Δεν αργεί να γίνει το κακό δυστυχώς! Ότι θα χτυπήσουν είναι δεδομένο αλλά ας αποφύγουμε τα σοβαρά! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Beboula25 είπε:

Έτσι δώστε θαρρος κοριτσια πείτε κ’αλλα!! :lol:

Χαχαχαχα, ειδικα οι αγορομανες νομιζω τα βλεπουν ολα! Ενω τα κοριτσακια, τα περισσοτερα εστω, καθονται ωραια και καλα, ζωγραφιζουν, παιζουν, εχουν τις κουκλες τους, τα αγορακια ειναι διαολοι. Της ξαδερφης μου πριν καναν μηνα της εκανε ζημια μεσα σε ενα σκ ενα 1000αρικο. Εριξε την τηλεοραση και εσπασε και επισης εσπασε και το κρεβατι επειδη χοροπηδαγε πανω ολη μερα με το αλλο του ξαδερφακι. Ετων 3ων. Δεν ξερω για σας αλλα εγω την εχω βρει την λυση. Κυκλοφορουν κατι λουρια αλλα αντι για σκυλους ειναι για τα παιδια. Με ενα τετοιο θα τον εχω! Αναρπαστα εχουν γινει χαχαχα

 

  • Χαχα 5

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια μου... Αφήστε τα αυτά με τα προστατευτικα είναι καλά για κάνα 2 μήνες μέχρι να μάθουν πως ανοίγει... Τωρα μόλις μαλωνα με τον μικρό για να του πάρω το μαχαίρι το μεγάλο και τσιριζει ένα τέταρτο.... Όντως μερικές φορές σου έρχεται να τα σκοτώσεις και μετά να τα ρουφηξεις.... Υπομονη.... Λένε ότι από 2 έως 3 ετών είναι η χειρότερη ηλικία.... Είναι σαν την εφηβεία.... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχ, ρε απο τη μια εκεινη τη στιγμη να θες να τους σκοτωσεις και απο την αλλη να τα σκεφτεσαι μετα κ να γελας. 

Ειδικα ο μικρος της εχει πολλη πλακα. Σηκωθηκε μια μερα κατα τις 4 το χαραμα και πηγε κ πηρε την ηλεκτρικη σκουπα και ηθελε να βαλει σκουπα. Αλλα δεν μπορουσε να την σηκωσει και ξυπνησε τη μανα του και την ειχε στις 4 το χαραμα να βαζουν ηλεκτρικη σκουπα στο σπιτι γιατι δεν ελεγε να ξεκολλησει. Τουλαχιστον ειναι προκομενο παιδι, χαχαχαχα

Αυτά τα ξυπνήματα στις 4 μου τα έκανε ο μεγάλος όταν έβγαζε τα πίσω δόντια! Ερχόταν, έλα μαμά πάμε μέσα στο σαλόνι να χαλαρώσουμε να μου πεις και κανένα παραμύθι γιατί δεν θέλω να κοιμηθώ αλλο, χόρτασα! Εγώ όμως δεν χόρτασα του έλεγα... Δεν πειράζει,δεν σε ρώτησα μου έλεγε!

πρίν από 13 λεπτά , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχα, ειδικα οι αγορομανες νομιζω τα βλεπουν ολα! Ενω τα κοριτσακια, τα περισσοτερα εστω, καθονται ωραια και καλα, ζωγραφιζουν, παιζουν, εχουν τις κουκλες τους, τα αγορακια ειναι διαολοι. Της ξαδερφης μου πριν καναν μηνα της εκανε ζημια μεσα σε ενα σκ ενα 1000αρικο. Εριξε την τηλεοραση και εσπασε και επισης εσπασε και το κρεβατι επειδη χοροπηδαγε πανω ολη μερα με το αλλο του ξαδερφακι. Ετων 3ων. Δεν ξερω για σας αλλα εγω την εχω βρει την λυση. Κυκλοφορουν κατι λουρια αλλα αντι για σκυλους ειναι για τα παιδια. Με ενα τετοιο θα τον εχω! Αναρπαστα εχουν γινει χαχαχα

 

Διαφήμιση προφυλακτικών είναι τα περισσότερα, μην το ψάχνεις!

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΦαιηΚατς είπε:

Αυτά τα ξυπνήματα στις 4 μου τα έκανε ο μεγάλος όταν έβγαζε τα πίσω δόντια! Ερχόταν, έλα μαμά πάμε μέσα στο σαλόνι να χαλαρώσουμε να μου πεις και κανένα παραμύθι γιατί δεν θέλω να κοιμηθώ αλλο, χόρτασα! Εγώ όμως δεν χόρτασα του έλεγα... Δεν πειράζει,δεν σε ρώτησα μου έλεγε!

Αχαχαχαχαχαχαχα. Εγω εχω ηδη σημειωσει να ρωτησω την παιδιατρο απο ποτε μπορω να του δωσω κανα ωραιο αφεψημα, να ετσι τυχαια μου ερχεται πρωτα στο μυαλο η βαλεριανα χαχαχαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Elpida88 είπε:

Γειά σας κοριτσάκια μου... Αφήστε τα αυτά με τα προστατευτικα είναι καλά για κάνα 2 μήνες μέχρι να μάθουν πως ανοίγει... Τωρα μόλις μαλωνα με τον μικρό για να του πάρω το μαχαίρι το μεγάλο και τσιριζει ένα τέταρτο.... Όντως μερικές φορές σου έρχεται να τα σκοτώσεις και μετά να τα ρουφηξεις.... Υπομονη.... Λένε ότι από 2 έως 3 ετών είναι η χειρότερη ηλικία.... Είναι σαν την εφηβεία.... 

Μμμμμμ μην έχεις τέτοιες ελπίδες! Ο δικος μου είναι 5 και τον βρήκα πριν μια ώρα σκαρφαλωμένο πάνω στα ντουλάπια για να βρει σοκολάτα να φάει! Πήρε την καρέκλα, ανέβηκε στον πάγκο και από εκεί στο ντουλάπι! Είναι πολύ χειρότερος τώρα από τα 2-3


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...