Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Αυτά τα ξυπνήματα στις 4 μου τα έκανε ο μεγάλος όταν έβγαζε τα πίσω δόντια! Ερχόταν, έλα μαμά πάμε μέσα στο σαλόνι να χαλαρώσουμε να μου πεις και κανένα παραμύθι γιατί δεν θέλω να κοιμηθώ αλλο, χόρτασα! Εγώ όμως δεν χόρτασα του έλεγα... Δεν πειράζει,δεν σε ρώτησα μου έλεγε!

Καλα γελαω πολυ λεμε!Ακου δε σε ρωτησα.Απιστευτος..Εχω να τραβηξω..Τωρα αρχισαν τα καλα..

  • Χαχα 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχαχαχα. Εγω εχω ηδη σημειωσει να ρωτησω την παιδιατρο απο ποτε μπορω να του δωσω κανα ωραιο αφεψημα, να ετσι τυχαια μου ερχεται πρωτα στο μυαλο η βαλεριανα χαχαχαχα

Το σιρόπι το αταραξ κάνει ακριβώς την ίδια δουλειά! Αχχαχαχαχα

Just now, Comet είπε:

Καλα γελαω πολυ λεμε!Ακου δε σε ρωτησα.Απιστευτος..Εχω να τραβηξω..Τωρα αρχισαν τα καλα..

Τα καλά αρχίζουν όταν ξεκινάνε να μιλάνε! Πάει η ατάκα σε άλλο τόπο! Εμένα είναι τρελός ατακαδωρος και τέρμα ετοιμόλογος! Κλαίω κάθε φορά! Τις προάλλες εκλαιγε το μωρό το βράδυ για να φάει και ακούω μέσα από το δωμάτιο του "αμάν ρε μαμά, δεν έπαιρνες καλύτερα ένα σκυλάκι; Λιγότερη φασαρία θα έκανε"

  • Χαχα 4

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Μμμμμμ μην έχεις τέτοιες ελπίδες! Ο δικος μου είναι 5 και τον βρήκα πριν μια ώρα σκαρφαλωμένο πάνω στα ντουλάπια για να βρει σοκολάτα να φάει! Πήρε την καρέκλα, ανέβηκε στον πάγκο και από εκεί στο ντουλάπι! Είναι πολύ χειρότερος τώρα από τα 2-3

Αλήθεια;  και έλεγα ότι κάποια στιγμή θα περάσει αυτό και θα με ακούει... Γιατί τώρα είναι αντιδραστικο στοιχείο.... Λέει ότι λέξη μπορείς να φανταστείς εκτός από το ναι... Το ναι είναι η μόνη λέξη που δεν άκουσα ακόμα από το στοματακι του.... Το όχι πάλι μεγαλύτερο από του μεταξα.... Ακούγεται σε όλη τη γειτονιά.... 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Elpida88 είπε:

Αλήθεια;  και έλεγα ότι κάποια στιγμή θα περάσει αυτό και θα με ακούει... Γιατί τώρα είναι αντιδραστικο στοιχείο.... Λέει ότι λέξη μπορείς να φανταστείς εκτός από το ναι... Το ναι είναι η μόνη λέξη που δεν άκουσα ακόμα από το στοματακι του.... Το όχι πάλι μεγαλύτερο από του μεταξα.... Ακούγεται σε όλη τη γειτονιά.... 

Εγώ το φωνάζω εξώγαμο της Παπαριγα, μόνο αυτό θα σου πω! Απλά τώρα μπορώ να τον εκβιαζω... Άμα δεν μαζέψεις το δωμάτιο σου δεν θα πας εκδρομή κλπ!

  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 36 λεπτά , Beboula25 είπε:

Έτσι δώστε θαρρος κοριτσια πείτε κ’αλλα!! Φούρνος, πλυντήριο σκουπα το ψυγείο δεν έχω δει ακόμη να λέτε κάτι :D. Ο ξάδερφος μου είχε βάλει καρέκλα ανέβηκε και βούτηξε το πόδι του στην κατσαρόλα που έβραζε νερό. Ακόμα το θυμαμαι που τον έφεραν από το νοσοκομείο  

Ήθελε να κάνει βουτιά το παιδί καλέ!!!

πρίν από 4 λεπτά , Comet είπε:

Ανυπομονω να μιλησει..Καλα φαιη ο γιος σου ειναι πανεξυπνος,ολα τα λεφτα

Εμένα ξεκίνησε να μιλάει 15 μηνών και από τότε μιλάει ακατάπαυστα οοοοοολη μέρα! 

  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ το φωνάζω εξώγαμο της Παπαριγα, μόνο αυτό θα σου πω! Απλά τώρα μπορώ να τον εκβιαζω... Άμα δεν μαζέψεις το δωμάτιο σου δεν θα πας εκδρομή κλπ!

Κλαιωω ρεε χαχαχαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ το φωνάζω εξώγαμο της Παπαριγα, μόνο αυτό θα σου πω! Απλά τώρα μπορώ να τον εκβιαζω... Άμα δεν μαζέψεις το δωμάτιο σου δεν θα πας εκδρομή κλπ!

Χαχαχα..... Εμένα δεν πιάνει ακόμα ο εκβιασμος.. Ελπιζω αργότερα να πιάσει... Σε ένα μήνα που θα γεννηθεί το μωράκι να δω πως θα τον κυνηγάω...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Comet είπε:

Ναι μωρε το ξερω .Ευτυχως ολα καλα.Ειναι πολυ διαβολακος.Περισσοτερο η μαμα μου στενοχωρεθηκε

Καλημερα κοριτσακι περαστικα σου.Οταν κρυωσα στην προηγουμενη εγκυμοσυνη αργησα πολυ να συνελθω.Απο το μπουκωμα κυριως.

Ναι αυτό το μπούκωμα είναι ενοχλητικό κ δεν κοιμάμαι κ καλά το βράδυ με αποτέλεσμα να ξυπνάω νωρίς το πρωί άστα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Elpida88 είπε:

Χαχαχα..... Εμένα δεν πιάνει ακόμα ο εκβιασμος.. Ελπιζω αργότερα να πιάσει... Σε ένα μήνα που θα γεννηθεί το μωράκι να δω πως θα τον κυνηγάω...

Όχι, είναι μικρός ακόμα! Μετά τα 4 πιάνει ο εκβιασμός! Εμένα το μωρό είναι τόσο ήσυχο που δεν φαντάζεσαι! Με το χαμόγελο κοιμάται και με το χαμόγελο ξυπνάει οπότε δεν έχω θέμα να τρέχω πίσω από τον μεγάλο!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Όχι, είναι μικρός ακόμα! Μετά τα 4 πιάνει ο εκβιασμός! Εμένα το μωρό είναι τόσο ήσυχο που δεν φαντάζεσαι! Με το χαμόγελο κοιμάται και με το χαμόγελο ξυπνάει οπότε δεν έχω θέμα να τρέχω πίσω από τον μεγάλο!

Αχ μακάρι να είναι έτσι κ εμένα το δεύτερο.... Αν και μου φαίνεται πιο ήσυχος στην κοιλίτσα μου.... Ο πρώτος κλωτσαγε 24 ώρες την μέρα.... Ενώ αυτό είναι ήσυχο το καημένο... Δεν κινείτε πολύ.... Μακάρι γιατί αν βγει ίδιο δεν θα την παλεύω.... Χαχαχα.... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Elpida88 είπε:

Αχ μακάρι να είναι έτσι κ εμένα το δεύτερο.... Αν και μου φαίνεται πιο ήσυχος στην κοιλίτσα μου.... Ο πρώτος κλωτσαγε 24 ώρες την μέρα.... Ενώ αυτό είναι ήσυχο το καημένο... Δεν κινείτε πολύ.... Μακάρι γιατί αν βγει ίδιο δεν θα την παλεύω.... Χαχαχα.... 

Και εμένα ακριβώς το ίδιο! Και με λυπήθηκε ο Θεός Ελπίδα μου! Δεν τον έχω κουνήσει ποτέ για να κοιμηθεί, το κλαμμα του ακούγεται μόνο όταν θέλει να φάει και λίγο όταν είχε κολικούς! Όλο γελάει και χαζεύει γύρω γύρω! Είναι το καλύτερο νινακι του κόσμου! Γιατί ο μεγάλος εκτός από υπερκινητικός είναι και πολύ γκρινιάρης!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Απλά σε φλερτάρουν;;;;; Εμένα οι κουραμπιέδες συγκεκριμένα μου φωνάζουν κιόλας! Φάε με Φαίη... Είμαι πεντανόστιμος!!!! Και όπως καταλαβαίνεις σαν ευγενική κοπέλα που είμαι δεν μπορώ να γυρίσω την πλάτη σε κάποιον που με παρακαλάει! Του κάνω το χατίρι! Έχω μεγάλη καρδιά, τι να λέμε τώρα;;;

Εμένα μου μιλάνε τα μελομακάρονα με κομματάκια σοκολάτας που θα φτιάξω μάλλον αύριο η μεθαύριο!!

3 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Baby? ?❤❤ :)

Αααχ κορίτσια εγω τρελαίνομαι για μελομακάρονα. .αφηστε κόλαση και πως να κρατηθείς! 

Δακρύζω στο άκουσμα....


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Και εμένα ακριβώς το ίδιο! Και με λυπήθηκε ο Θεός Ελπίδα μου! Δεν τον έχω κουνήσει ποτέ για να κοιμηθεί, το κλαμμα του ακούγεται μόνο όταν θέλει να φάει και λίγο όταν είχε κολικούς! Όλο γελάει και χαζεύει γύρω γύρω! Είναι το καλύτερο νινακι του κόσμου! Γιατί ο μεγάλος εκτός από υπερκινητικός είναι και πολύ γκρινιάρης!

Ακριβώς έτσι φαιη μου... Πως σε καταλαβαίνω.... Εγώ ακόμα τον κουνάω να κοιμηθεί κ ξυπνάει ακόμα 2-3 φορές τα βράδια.... Άσε οσο σκέφτομαι ότι μπορεί να ξυπνήσουν ταυτόχρονα ένα βράδυ κ να κλαίνε με πιάνει άγχος.... Μακάρι να είναι σαν το δικό  σου το δεύτερο.... Θα σου πω όταν γέννησω με το καλό.. Πόσο είναι τώρα ο μικρουλης σου; 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Marina 2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε εγώ είμαι λίγο κρυωμενη έχω βουλωμενη μύτη κ βραχνάδα δεν μπορώ να συνέλθω με τίποτα

Περαστικά!!!

3 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Και τα αγορακια ενα παραπανω με την υπερκινητικοτητα..Το αγορακι μιας φιλης μου ηταν απιστευτα υπερκινητικο,δεν γινοταν να το αφησει στιγμη απο τα ματια της.Οταν αρχισε να περπαταει τι εκανε..επαθε ενα κολλημα με το φουρνο,πηγαινε συνεχεια εκει και εμπαινε μεσα και ενιοτε τον αναβε κιολας!Και ολα αυτα αν τον αφηνε ενα δευτερολεπτο απο τα ματια της :D

Κλαιωωωωω ευτυχώς τον έχω ψηλά!!!

1 ώρα πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Το σιρόπι το αταραξ κάνει ακριβώς την ίδια δουλειά! Αχχαχαχαχα

Τα καλά αρχίζουν όταν ξεκινάνε να μιλάνε! Πάει η ατάκα σε άλλο τόπο! Εμένα είναι τρελός ατακαδωρος και τέρμα ετοιμόλογος! Κλαίω κάθε φορά! Τις προάλλες εκλαιγε το μωρό το βράδυ για να φάει και ακούω μέσα από το δωμάτιο του "αμάν ρε μαμά, δεν έπαιρνες καλύτερα ένα σκυλάκι; Λιγότερη φασαρία θα έκανε"

Αχ δεν αντέχω έχω αρχίσει και χτυπιέμαι σταματαααααά

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...