Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Vasiliki88 είπε:

Είμαι 7και1 σήμερα. Σε διαφορετικό σάκο τα μπεμπακια μου. Τα δικά σου? 

Μπραβο με το καλο Κ μενα σε διαφορετικο απο εξωσωματικη βαλαμε δυο κ επιασαν κ τα δυο δε το πιστευαμε στην αρχη


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Vasoth. είπε:

Μπραβο με το καλο Κ μενα σε διαφορετικο απο εξωσωματικη βαλαμε δυο κ επιασαν κ τα δυο δε το πιστευαμε στην αρχη

Κ εγώ εξωσωματική έκανα! Με το καλο εύχομαι! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vasiliki88 είπε:

Με το καλο σου ευχομαι κ εγω όλα να πάνε καλά πρώτη φορά μαμά σε διδυμακια. Από όρεξη κ εγώ τιποτα πολλές αναγούλες χθες κ σημερα είμαι λίγο καλύτερα.

Δίδυμα????ΜΠΡΑΒΟ!!!!! Αντε με το καλό να είναι καλά τα μπεμπάκια σου!!!!!

  • Ευχαριστώ 1

EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και απο μένα!Να καλωσορίσω και εγώ τις νέες εγκυούλες και να ευχηθώ καλές και τελειόμηνες εγκυμοσυνες σε όλες!

Κοριτσια εγω εχω αλλο θέμα..Σας ειχα αναφέρει ενα περιεργο εξόγκωμα που ειχα ανακαλυψει πάνω απο το ηβικό οστο προς τα δεξια. Δε ειναι έντερο, ειναι ακόμα εκεί σταθερα αυτο το εξόγκωμα και δεν μπορω να καταλαβω τι στο καλό είναι. Οταν καθομαι σε συγκεκριμενες θεσεις προβάλει περισσότερο.

Σκέφτηκα τελικά, επειδη ειχα ενα ινομύωμα, υπάρχε περίπτωση να είναι αυτό και να μεγάλωσε τώρα με την εγκυμοσύνη? Διαβασα οτι συνέβει σε καποιες γυναικες κατι αντιστοιχο. Δεν θυμαμαι τη θεση που ειχε το ινομύωμα μου καθολου. Τη Δευτερα εχω την αυχενικη,εκει θα φανει τι είναι?

Εχω αγχωθει με αυτη τη βλακεια


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλησπέρα και απο μένα!Να καλωσορίσω και εγώ τις νέες εγκυούλες και να ευχηθώ καλές και τελειόμηνες εγκυμοσυνες σε όλες!

Κοριτσια εγω εχω αλλο θέμα..Σας ειχα αναφέρει ενα περιεργο εξόγκωμα που ειχα ανακαλυψει πάνω απο το ηβικό οστο προς τα δεξια. Δε ειναι έντερο, ειναι ακόμα εκεί σταθερα αυτο το εξόγκωμα και δεν μπορω να καταλαβω τι στο καλό είναι. Οταν καθομαι σε συγκεκριμενες θεσεις προβάλει περισσότερο.

Σκέφτηκα τελικά, επειδη ειχα ενα ινομύωμα, υπάρχε περίπτωση να είναι αυτό και να μεγάλωσε τώρα με την εγκυμοσύνη? Διαβασα οτι συνέβει σε καποιες γυναικες κατι αντιστοιχο. Δεν θυμαμαι τη θεση που ειχε το ινομύωμα μου καθολου. Τη Δευτερα εχω την αυχενικη,εκει θα φανει τι είναι?

Εχω αγχωθει με αυτη τη βλακεια

Παίζει να είναι η μήτρα σου που μεγαλώνει και μέσα είναι το μωράκι.σαν εξογκωμα είναι στην αρχή σε ένα σημείο.δεν μεγαλώνει κατευθείαν όλη η κοιλιά.το νιώθεις πιο έντονα Όταν είσαι ξαπλωμένη? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

Παίζει να είναι η μήτρα σου που μεγαλώνει και μέσα είναι το μωράκι.σαν εξογκωμα είναι στην αρχή σε ένα σημείο.δεν μεγαλώνει κατευθείαν όλη η κοιλιά.το νιώθεις πιο έντονα Όταν είσαι ξαπλωμένη? 

Περισσότερο προβάλει όταν κάθομαι. Α δε ηξερα οτι μεγαλωνει ετσι η μητρα,παιζει όντως να ειναι αυτη?Μακαρι δηλ.γιατι το ινομυωμα μου με αγχωνει. Ειναι παντως σταθερα εκει


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Περισσότερο προβάλει όταν κάθομαι. Α δε ηξερα οτι μεγαλωνει ετσι η μητρα,παιζει όντως να ειναι αυτη?Μακαρι δηλ.γιατι το ινομυωμα μου με αγχωνει. Ειναι παντως σταθερα εκει

Έχεις επικοινωνήσει με το γιατρό σου για το συγκεκριμένο εξόγκωμα?

 


EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , newmum94 είπε:

Έχεις επικοινωνήσει με το γιατρό σου για το συγκεκριμένο εξόγκωμα?

 

Λειπει με αδεια και γυρναει τη Δευτερα.Απο το τηλ.σιγουρα δεν μπορει να μου πει αν δεν με δει.Τη Δευτερα εχω και την αυχενικη οποτε θα δω εκει προφανως τι συμβαινει.


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Λειπει με αδεια και γυρναει τη Δευτερα.Απο το τηλ.σιγουρα δεν μπορει να μου πει αν δεν με δει.Τη Δευτερα εχω και την αυχενικη οποτε θα δω εκει προφανως τι συμβαινει.

Λογικά θα φανεί εκεί!!Όμως μήπως θα ήσουν πιο ήρεμη αν του μιλούσες έστω και τηλεφωνικώς?


EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, newmum94 είπε:

Λογικά θα φανεί εκεί!!Όμως μήπως θα ήσουν πιο ήρεμη αν του μιλούσες έστω και τηλεφωνικώς?

Αν ηταν κατι επειγον θα τον ενοχλουσα δεν το συζητω,αλλα για το συγκεκριμενο που χρειαζεται υπερηχος για να φανει,δεν θελω να τον ενοχλησω, γιατι δε θα μπορει να μου πει και κατι.Θα μου πει να παω Δευτερα να το δουμε. Οποτε θα περιμενω αναγκαστικα μεχρι τοτε


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Vasiliki88 συγχαρητήρια!!! 

@newmum94 απο την στιγμή που εσύ και ο σύντροφος σου θέλετε αυτό το παιδι, δεν έχει κανένας αλλος λογο πανω σε αυτό. Μετα όμως που θα έρθει στον κόσμο θα ξετρελαθουν ολοι, εγώ με αυτό θυμώνω, αλλα αυτη Ειναι δικη μου αποψη. Απο την στιγμή που είστε χαρούμενοι με τον ερχομό του Κοιταχτε να το χαρειτε. Μωρό που ήρθε από αγαπη και ο ερχομός του δίνει ευτυχία μεγαλώνει Σωστα μεγαλώνει όμορφα ειναι χαρούμενο ούτε πανεπιστήμιο θα αφήσεις ούτε Τιποτα, μαζί του θα μεγαλώνεις κι εσύ απλα. Στην αρχή θα είναι δύσκολα όμως αν υπαρχει υγεία, όλα γίνονται!!! Φιλικα ολα αυτα!! 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...