Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 27 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Δεν γνωρίζω για πιο φθηνές αλλά εδώ στην Αγγλία δουλεύουν τις q10 αλλά είναι ακριβές δυστυχώς κ εμείς τέσσερεις μήνες λύγισαμε οικονομικά όμως στα φόρουμ του εξωτερικού εδώ διάβασα πολύ  καλές κριτικές για σπερμα κ ωάριο και σκέψου Ελλάδα είχε το πακέτο 70 κάτι κ Αγγλία 45 κ πάλι για εμάς που θέλαμε δυο κουτιά ο καθένας κάθε δεκαπέντε άστο 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 17 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κοριτσακια τι κάνετε; 

Εγώ ψυχολογικά δεν είμαι καλά...τσακώθηκα πάρα πολύ άσχημα με τον άντρα μου σήμερα και όλη μέρα κλαιω..νιώθω πολύ άδεια και σαν να μην με γεμίζει τίποτα..μας έπεσαν πολλά και εκτός της εγκυμοσύνης ένα θέμα με τα οικονομικά...εγώ είμαι συνέχεια σπίτι οπότε έχω φρικαρει..δεν το θέλω να νιώθω έτσι αλλά δεν μου περνάει κιόλας..δεν αντέχω άλλο..

Συγγνώμη απλά έπρεπε να τα πω καπου

Κατσε ηρεμησε.δεν κανει για το μωράκι εχεις και τις συσπάσεις. Χρειάζεσαι ηρεμια.κοιτα εχεις ορμονες φουλ και ο αντρας σου αγχος να πανε ολα καλα.δεν μας το λενε αλλα εχουν πολυ και οπως λες προεκυψε και θεμα οικονομικο αρα θα έχει πιεστεί γτ σας περιμενουν εξοδα και ξεσπασατε ο ενας στον αλλον.ηρεμηστε και καθιστε αγκαλιτσα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 10/1/2019 at 11:42 ΜΜ, marian84 είπε:

 

Κοριτσια οσες θα γεννησετε με το καλο μαρτη με απριλη τι θα ψωνισετε σε φορμακια??Ποσα κοντομανικα ποσα μακρυμανικα??Και τι νουμερα??Θελω σιγα σιγα να ψωνισω διαφορα για το μπεμπη αλλα λογω της εποχης δε ξερω τι νούμερα να παρω. 


3Cl5.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , loyloy είπε:

Κατσε ηρεμησε.δεν κανει για το μωράκι εχεις και τις συσπάσεις. Χρειάζεσαι ηρεμια.κοιτα εχεις ορμονες φουλ και ο αντρας σου αγχος να πανε ολα καλα.δεν μας το λενε αλλα εχουν πολυ και οπως λες προεκυψε και θεμα οικονομικο αρα θα έχει πιεστεί γτ σας περιμενουν εξοδα και ξεσπασατε ο ενας στον αλλον.ηρεμηστε και καθιστε αγκαλιτσα.

Το ξέρω....ο καημένος κάνει τα πάντα για να είμαι καλά και εγώ λες και σελινιαζομαι..

Εκείνος ήρθε να τα βρούμε εγώ απλά είμαι πολύ θυμωμένη


 

Link to comment
Share on other sites

@Smile89 κοπέλα μου, με το καλο,  η Παναγια να ειναι στο πλευρο σου και τωρα και καθε στιγμη που θα την χρειαζεσαι. με το καλο η Νεραιδούλα σου!!! συντομα θα την κρατας στην αγκαλια σου... <3 <3 <3 η πιο ευλογημενη στιγμη για καθε γυναικα. περιμενουμε νεα σου!!! 

On 10/1/2019 at 10:06 ΜΜ, marian84 είπε:

Στην 5η βδομ ειναι πολυ συνηθες να μη δεις κατι αλλο εκτος απο σακο.Ξερω οτι ειναι δυσκολο να ηρεμησεις αλλα ειναι απολυτα φυσιολογικο να δεις μονο σακο.Επισης εχει μεγαλη διαφορα αν εκανες υπερηχο στην αρχη της βδομ η στο τελος.Μην αγχωνεσαι καθολου.θα πας σε 2βδομ και θα ακουσεις και καρδουλα

Ευχαριστω καλή μου....ναι πραγματι δυσκολο, λες και μου μιλανε 2 φωνες, θελω πολυ να το πιστεψω αυτο που λες κ πραγματικα δεν ξερεις τι αισιοδοξια μου δινεις!! αυτο που λεω οταν κουραζομαι να σκεφτομαι ειναι οτι ειναι ειναι κ ολα θα πανε καλα!! εσυ σε πιο τριμηνο εισαι?? 

και παλι ευχασριστω για την στηριξη σου!!! <3

2 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Κοριτσακια τι κάνετε; 

Εγώ ψυχολογικά δεν είμαι καλά...τσακώθηκα πάρα πολύ άσχημα με τον άντρα μου σήμερα και όλη μέρα κλαιω..νιώθω πολύ άδεια και σαν να μην με γεμίζει τίποτα..μας έπεσαν πολλά και εκτός της εγκυμοσύνης ένα θέμα με τα οικονομικά...εγώ είμαι συνέχεια σπίτι οπότε έχω φρικαρει..δεν το θέλω να νιώθω έτσι αλλά δεν μου περνάει κιόλας..δεν αντέχω άλλο..

Συγγνώμη απλά έπρεπε να τα πω καπου

Γεια σου κοριτσι μου!! διαβασα εδω την ιστορια σου. και μου θυμισες την κολλητη μου γι αυτο σου στελνω. η κολλητη μου με το αντρα της ενα ζευγαρι που πραγματικα το ζηΛέυεις, δεν εννοω οτι ειναι τα πιτσουνακια και γουτσου γουτσου, ειναι παιδια με πολυ δυναμη, αγαπη μεταξυ τους και τρομερη επικοινωνια. μολιςομως εκεινη εμεινε εγκυος καπως αρχισαν να ανχωνονται παραπανω, φυσικα για τα οικονομικα! ειχαν ξεκινησει να αλλαζουν κουφωματα στο σπιτι τους , κουζινες , διαφορα που χρειαζονται αρκετα χρηματα, εκεινη με την εγκυμοσυνη πιεζε πολυ τα πραγματα και ανχωνοταν οτι θα γεννουσε και δεν θα ηταν τιποτα ετοιμο και εκεινος προσπαθουσε να τα βγαλει περα αλλα με πολυ πιο αργους ρυθμους γενικα. εκεινη για να μην σκεφτεται κ πολυ, δουλευε μεχρι οσο μπορουσε!! με πολυ γκρινια περασε η εγκυμοσυνη της. αλλα εστω και μεχρι τελευταια στιγμη τα  καταφεραν ολα να γινουν οπως επρεπε. ολα μου τα ειπε αφου γεννησε κ μου λεει με την γκρινια μας δεν απολαυσα την εγκυμοσυνη μου. αυτο που θελω να σου πω ειναι οτι προσπαθηστε να κρατατε ισορροπίες ειστε σε μια στιγμη καπως ζορικη στιγμη, ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!!! ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ ΕΣΤΩ Κ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΑΣ.!!!  


LpZWm5.png
 
ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ...ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ..ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΠΑΝΤΑ...ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ...
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Το ξέρω....ο καημένος κάνει τα πάντα για να είμαι καλά και εγώ λες και σελινιαζομαι..

Εκείνος ήρθε να τα βρούμε εγώ απλά είμαι πολύ θυμωμένη

Ορμόνες. Είναι κριμα να μαλωνετε.Ειδες ηρθε να τα βρειτε.Οτι σρ πιέζει θα το συζητας μαζι του .Εγω αυτο έκανα. Ειχαμε και τα καυγαδακια μας βεβαια και δωστου κλαμα εγω αλλα δεν αξιζε.Αγκαλιτσες και να ειστε αγαπημένοι. Προκειται να γινεται γονείς.Θα δεις οταν γεννησεις θα ειναι ακομα μεγαλυτερο το δεσιμο που αισθανεστε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Ααα εσενα σ αφηνουν και κινητοοο?? Δεν παιζωωωω χαχαχ. Τι γινεται ρεε? Στη ποση διαστολη ειμαστεεεε??? Μην ανησυχεις. Παιρνει λιγη ωρα ο τοκετος. Επισκληριδιο σου βαζουν ετσι??

Ναι  έβαλα. Χωρίς αυτό δεν γινόταν .

9 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

@Smile89 εφτασε η πολυποθητη στιγμη επιτελους....σιγκινουμαι κ μονο που το σκεφτομαι ολη την διαδρομη σου μεχρι την σημερινη μερα...με εναν πονο θα σου ευθηθω και εγω και συντομα.να κρατήσεις το μπεμπακι σου αγκαλια...περιμενω τα νεα σου φιλια..

 

8 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

@Smile89 με το καλό κορίτσι μου!!!!! Με έναν πόνο!!!!! Έφτασε η ώρα!!!!!

 

7 ώρες πρίν, palmoira είπε:

@Smile89 με το καλό κορίτσι μου! Ανυπομονώ να μας γράψεις τα νέα σου! 

 

3 ώρες πρίν, neraidoula85 είπε:

@Smile89 κοπέλα μου, με το καλο,  η Παναγια να ειναι στο πλευρο σου και τωρα και καθε στιγμη που θα την χρειαζεσαι. με το καλο η Νεραιδούλα σου!!! συντομα θα την κρατας στην αγκαλια σου... <3 <3 <3 η πιο ευλογημενη στιγμη για καθε γυναικα. περιμενουμε νεα σου!!! 

Ευχαριστω καλή μου....ναι πραγματι δυσκολο, λες και μου μιλανε 2 φωνες, θελω πολυ να το πιστεψω αυτο που λες κ πραγματικα δεν ξερεις τι αισιοδοξια μου δινεις!! αυτο που λεω οταν κουραζομαι να σκεφτομαι ειναι οτι ειναι ειναι κ ολα θα πανε καλα!! εσυ σε πιο τριμηνο εισαι?? 

και παλι ευχασριστω για την στηριξη σου!!! <3

Γεια σου κοριτσι μου!! διαβασα εδω την ιστορια σου. και μου θυμισες την κολλητη μου γι αυτο σου στελνω. η κολλητη μου με το αντρα της ενα ζευγαρι που πραγματικα το ζηΛέυεις, δεν εννοω οτι ειναι τα πιτσουνακια και γουτσου γουτσου, ειναι παιδια με πολυ δυναμη, αγαπη μεταξυ τους και τρομερη επικοινωνια. μολιςομως εκεινη εμεινε εγκυος καπως αρχισαν να ανχωνονται παραπανω, φυσικα για τα οικονομικα! ειχαν ξεκινησει να αλλαζουν κουφωματα στο σπιτι τους , κουζινες , διαφορα που χρειαζονται αρκετα χρηματα, εκεινη με την εγκυμοσυνη πιεζε πολυ τα πραγματα και ανχωνοταν οτι θα γεννουσε και δεν θα ηταν τιποτα ετοιμο και εκεινος προσπαθουσε να τα βγαλει περα αλλα με πολυ πιο αργους ρυθμους γενικα. εκεινη για να μην σκεφτεται κ πολυ, δουλευε μεχρι οσο μπορουσε!! με πολυ γκρινια περασε η εγκυμοσυνη της. αλλα εστω και μεχρι τελευταια στιγμη τα  καταφεραν ολα να γινουν οπως επρεπε. ολα μου τα ειπε αφου γεννησε κ μου λεει με την γκρινια μας δεν απολαυσα την εγκυμοσυνη μου. αυτο που θελω να σου πω ειναι οτι προσπαθηστε να κρατατε ισορροπίες ειστε σε μια στιγμη καπως ζορικη στιγμη, ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!!! ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ ΕΣΤΩ Κ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΑΣ.!!!  

Κορίτσια μου πονούσα από τής 7 έως κ της 3 το ξημέρωμα. Αλλά τα καταφέραμε. Κόμματος 3320!!!! Δεν μπορώ να περιγράψω συναισθήματα. Τώρα κοιμάται.... θήλασα κιόλας. Σάς ευχαριστω πολύ όλες σας. Με το καλό για όλες σάς κορίτσια μου 

  • Μου αρέσει 13

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Smile89 είπε:

Ναι  έβαλα. Χωρίς αυτό δεν γινόταν .

 

 

 

Κορίτσια μου πονούσα από τής 7 έως κ της 3 το ξημέρωμα. Αλλά τα καταφέραμε. Κόμματος 3320!!!! Δεν μπορώ να περιγράψω συναισθήματα. Τώρα κοιμάται.... θήλασα κιόλας. Σάς ευχαριστω πολύ όλες σας. Με το καλό για όλες σάς κορίτσια μου 

Συμπεθερουλααα μουουου! Να σας ζησει, να ναι παντα καλοτυχη και τρελη σαν τη μανουλααα της! Ποσο χαρηκα ρεε!! Ξερω ηταν λιγο επιπονη διαδικασια, αλλα αξιζει και με το παραπανω. Καλωσηρθες στον ομορφο μπεμπεδοκοσμοο!!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Smile89 κοπελα μου τι ομορφααααα νεααα!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑ!!!! ΚΑΛΟΤΥΧΟ, ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ!! Μπραβο σου !!! Να σας ζησει!!! <3


LpZWm5.png
 
ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ...ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ..ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΠΑΝΤΑ...ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ...
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Ναι  έβαλα. Χωρίς αυτό δεν γινόταν .

 

 

 

Κορίτσια μου πονούσα από τής 7 έως κ της 3 το ξημέρωμα. Αλλά τα καταφέραμε. Κόμματος 3320!!!! Δεν μπορώ να περιγράψω συναισθήματα. Τώρα κοιμάται.... θήλασα κιόλας. Σάς ευχαριστω πολύ όλες σας. Με το καλό για όλες σάς κορίτσια μου 

Να σας ζήσει! Να είναι ένα υγιές και καλοτυχο μωράκι! Συγχαρητήρια μανούλα και καλά ξενύχτια! :D


preg.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Ναι  έβαλα. Χωρίς αυτό δεν γινόταν .

 

 

 

Κορίτσια μου πονούσα από τής 7 έως κ της 3 το ξημέρωμα. Αλλά τα καταφέραμε. Κόμματος 3320!!!! Δεν μπορώ να περιγράψω συναισθήματα. Τώρα κοιμάται.... θήλασα κιόλας. Σάς ευχαριστω πολύ όλες σας. Με το καλό για όλες σάς κορίτσια μου 

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!!!! Γερή και τυχερή η μπεμπούλα!!!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Το ξέρω....ο καημένος κάνει τα πάντα για να είμαι καλά και εγώ λες και σελινιαζομαι..

Εκείνος ήρθε να τα βρούμε εγώ απλά είμαι πολύ θυμωμένη

Καλημέρα.. Οπως σου είπαν τα κοριτσια είναι λίγο οι ορμόνες λίγο το άγχος λιγο το άγνωστο και πάει λέγοντας. Μην στενοχωριέσαι παραπάνω ομως δικαιολόγησε και τον εαυτό σου που έχει περάσει αρκετό στρες τελευταία. Άνθρωποι είμαστε κάνουμε λάθη κάνουμε εκρήξεις εντάξει σημασια έχει να κατανοούμε ποτε υπάρχει λόγος και ποτε όχι και να μαθαινουμε από το λάθος ώστε να μην το επαναλαμβάνουμε. Δεν είσαι η μόνη να σου πω να νιώσεις καλύτερα οτι και εγω προχθές σεληνιαστηκα για γελοιο λόγο κ ενώ εκεινος προσπαθούσε να μιλησουμε να τα βρούμε εγω έφυγα κ πήγα στην μαμα μου να κοιμηθώ. Τραγικο; Και ομως το πείσμα μου με καβάλησε κ το μετάνιωσα κατευθείαν σαφως. Είδες υπάρχουν και χειρότερα Χαχαχ 

Link to comment
Share on other sites

@Smile89 να σου ζήσει η μικρούλα σου, υγεία κ να είναι  καλότυχη στη ζωή της! @Κωνσταντίνα16 όπως είπαν κ τα κορίτσια οι ορμόνες φταίνε για τα ξεσπάσματα. Αλλά στην κατάσταση σου δεν χρειάζεται να στεναχωριέσαι!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Ναι  έβαλα. Χωρίς αυτό δεν γινόταν .

 

 

 

Κορίτσια μου πονούσα από τής 7 έως κ της 3 το ξημέρωμα. Αλλά τα καταφέραμε. Κόμματος 3320!!!! Δεν μπορώ να περιγράψω συναισθήματα. Τώρα κοιμάται.... θήλασα κιόλας. Σάς ευχαριστω πολύ όλες σας. Με το καλό για όλες σάς κορίτσια μου 

Αγαπηηηηηηηη να σας ζησει!!!Να ειναι γερο!!! Ποσο χαρηκα!!

Παιδευτηκες αρκετες ωρες ε? Περιμενουμε λεπτομεριες οταν μπορεσεις! :wub:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...