Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Ναι  έβαλα. Χωρίς αυτό δεν γινόταν .

 

 

 

Κορίτσια μου πονούσα από τής 7 έως κ της 3 το ξημέρωμα. Αλλά τα καταφέραμε. Κόμματος 3320!!!! Δεν μπορώ να περιγράψω συναισθήματα. Τώρα κοιμάται.... θήλασα κιόλας. Σάς ευχαριστω πολύ όλες σας. Με το καλό για όλες σάς κορίτσια μου 

Να σας ζήσει γερή να είναι να την δείτε όπως επιθυμείτε! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, neraidoula85 είπε:

@Smile89 κοπέλα μου, με το καλο,  η Παναγια να ειναι στο πλευρο σου και τωρα και καθε στιγμη που θα την χρειαζεσαι. με το καλο η Νεραιδούλα σου!!! συντομα θα την κρατας στην αγκαλια σου... <3 <3 <3 η πιο ευλογημενη στιγμη για καθε γυναικα. περιμενουμε νεα σου!!! 

Ευχαριστω καλή μου....ναι πραγματι δυσκολο, λες και μου μιλανε 2 φωνες, θελω πολυ να το πιστεψω αυτο που λες κ πραγματικα δεν ξερεις τι αισιοδοξια μου δινεις!! αυτο που λεω οταν κουραζομαι να σκεφτομαι ειναι οτι ειναι ειναι κ ολα θα πανε καλα!! εσυ σε πιο τριμηνο εισαι?? 

και παλι ευχασριστω για την στηριξη σου!!! <3

Γεια σου κοριτσι μου!! διαβασα εδω την ιστορια σου. και μου θυμισες την κολλητη μου γι αυτο σου στελνω. η κολλητη μου με το αντρα της ενα ζευγαρι που πραγματικα το ζηΛέυεις, δεν εννοω οτι ειναι τα πιτσουνακια και γουτσου γουτσου, ειναι παιδια με πολυ δυναμη, αγαπη μεταξυ τους και τρομερη επικοινωνια. μολιςομως εκεινη εμεινε εγκυος καπως αρχισαν να ανχωνονται παραπανω, φυσικα για τα οικονομικα! ειχαν ξεκινησει να αλλαζουν κουφωματα στο σπιτι τους , κουζινες , διαφορα που χρειαζονται αρκετα χρηματα, εκεινη με την εγκυμοσυνη πιεζε πολυ τα πραγματα και ανχωνοταν οτι θα γεννουσε και δεν θα ηταν τιποτα ετοιμο και εκεινος προσπαθουσε να τα βγαλει περα αλλα με πολυ πιο αργους ρυθμους γενικα. εκεινη για να μην σκεφτεται κ πολυ, δουλευε μεχρι οσο μπορουσε!! με πολυ γκρινια περασε η εγκυμοσυνη της. αλλα εστω και μεχρι τελευταια στιγμη τα  καταφεραν ολα να γινουν οπως επρεπε. ολα μου τα ειπε αφου γεννησε κ μου λεει με την γκρινια μας δεν απολαυσα την εγκυμοσυνη μου. αυτο που θελω να σου πω ειναι οτι προσπαθηστε να κρατατε ισορροπίες ειστε σε μια στιγμη καπως ζορικη στιγμη, ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!!! ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ ΕΣΤΩ Κ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΑΣ.!!!  

Ειμαι στη 15η βδομαδα και πιστεψε με ξερω τι θα πει αγχος να πανε ολα καλα.Αυτο που θα σου πω ειναι οτι στην εγκυμοσυνη εκτος απο τις εξετασεις που θα πρεπει να κανεις,ολα τα υπολοιπα δεν ειναι στο χερι σου.Αν ειναι να παει κατι στραβα θα παει οτι κι αν κανεις οσο και αν προσεξεις.Οποτε χαλαρωσε κανε το σταυρο σου και προχωρα με ηρεμια

Link to comment
Share on other sites

@Smile89 πεταγομαι στο θεμα σας για να ευχηθώ σε αυτό το κορίτσι που το ξέρω από το περσινο θέμα της προσπαθειας...όπου μοιραζομασταν συμπτωματα κλπ... λοιπον να σας ζήσει η χιονουλα σας, να χαρίσει ευτυχία στη ζωή σας και να σας ενώσει ακόμα περισσότερο σαν ζευγάρι! Με το καλό και σε επόμενα! Μπας και ξανασυναντηθουμε σε κανα θεμα οταν θα τα καταφερω κι εγω! Συγκινουμαι γιατί ξέρω την ιστορία σου και είναι σαν να σε ξέρω κι εσένα! Καθε καλό και στα υπόλοιπα κορίτσια! Καλημέρα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Ναι  έβαλα. Χωρίς αυτό δεν γινόταν .

 

 

 

Κορίτσια μου πονούσα από τής 7 έως κ της 3 το ξημέρωμα. Αλλά τα καταφέραμε. Κόμματος 3320!!!! Δεν μπορώ να περιγράψω συναισθήματα. Τώρα κοιμάται.... θήλασα κιόλας. Σάς ευχαριστω πολύ όλες σας. Με το καλό για όλες σάς κορίτσια μου 

Να σου ζήσει κοπέλα μου με ευτυχία και υγεία να χαίρεσε τι μπεμπούλα σου!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, loyloy είπε:

 

@Smile89 να σου ζήσει κοπέλα μου!! 

Κοριτσια μου σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις.. είμαι καλύτερα σήμερα κάναμε αγκαλίτσες το πρωί..όντως έκανα ένα μπαμ εχθές γιατί τόσο καιρό τα κράταγα μέσα μου περί εγκυμοσύνης..όντως είμαστε πολύ δεμενο ζευγάρι και γενικά δεν τσακωνόμαστε αλλά έρωτας δίχως πείσματα δεν έχει νοστιμαδα που λένε..πάντα είναι δίπλα μου και με στηρίζει σε όλα και είναι απλά ο άντρας που ήθελα και γι'αυτό τον παντρεύτηκα εξάλλου και περιμένουμε και με το καλό τον πρίγκιπα μας.. τουλάχιστον ηρέμησα μετά από εχθές.. σας ευχαριστώ και πάλι όλες!! :x❤️

  • Μου αρέσει 6

 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Ναι  έβαλα. Χωρίς αυτό δεν γινόταν .

 

 

 

Κορίτσια μου πονούσα από τής 7 έως κ της 3 το ξημέρωμα. Αλλά τα καταφέραμε. Κόμματος 3320!!!! Δεν μπορώ να περιγράψω συναισθήματα. Τώρα κοιμάται.... θήλασα κιόλας. Σάς ευχαριστω πολύ όλες σας. Με το καλό για όλες σάς κορίτσια μου 

Τελεια, χάρηκα πολύ! Να σας ζήσει η μπουμπου, πάντα υγιής και τυχερή! Φιλιά πολλά και στις δύο! 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Smile89Να σου ζησει η μπουμπου να ειναι γερη κ καλοτυχη!!

Εμεις τελειωσαμε την επεμβαση πηγε καλα μας ειπαν αλλα το αποτελεσμα θα δειξει σε τρεις εβδομαδες η μικρη καλα ειναι την ειδαμε απλα πηγαμε πισω στο οξυγονο παλι. 

  • Μου αρέσει 4

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Smile89 Κοριτσάρα μου να σου ζήσει η πριγκίπισσα σου! Να είναι πάντα ευτυχισμένη και καλοτυχη και εσύ να την καμαρώνεις! Ότι καλύτερο εύχομαι και κυρίως υγεία! Ένα φιλί και στις δύο σας!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Vasoth. είπε:

@Smile89Να σου ζησει η μπουμπου να ειναι γερη κ καλοτυχη!!

Εμεις τελειωσαμε την επεμβαση πηγε καλα μας ειπαν αλλα το αποτελεσμα θα δειξει σε τρεις εβδομαδες η μικρη καλα ειναι την ειδαμε απλα πηγαμε πισω στο οξυγονο παλι. 

Άντε δόξα τω Θεώ!Όλα καλά Θ είναι Θ Δείτε! Για πόσο Θ έχει οξυγόνο?

 

@Smile89 Ν Σας ζήσει η μπεμπουλα!!γερή δυνατή Κ ευλογημένη! Καλή ανάρρωση από τη ταλαιπωρία Κ Καλά αναθρεματα!Ευχαριστηθείτε την από δω Κ πέρα!φιλιά πολλά!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Vasoth. είπε:

@Smile89Να σου ζησει η μπουμπου να ειναι γερη κ καλοτυχη!!

Εμεις τελειωσαμε την επεμβαση πηγε καλα μας ειπαν αλλα το αποτελεσμα θα δειξει σε τρεις εβδομαδες η μικρη καλα ειναι την ειδαμε απλα πηγαμε πισω στο οξυγονο παλι. 

Να της δωσεις ενα μεγαλο φιλι και ειμαι σιγουρη οτι σε λιγο καιρο θα την κρατας αγκαλια σου και θα πατε σπιτακι σας.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

@Smile89Να σου ζησει η μπουμπου να ειναι γερη κ καλοτυχη!!

Εμεις τελειωσαμε την επεμβαση πηγε καλα μας ειπαν αλλα το αποτελεσμα θα δειξει σε τρεις εβδομαδες η μικρη καλα ειναι την ειδαμε απλα πηγαμε πισω στο οξυγονο παλι. 

Σιδερένια!! Να πάνε όλα κατ’ευχην!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...