Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

      Ναι την έκανα χθες.. όλα καλα! Αναμεικτα συναισθήματα,συγκίνηση, φόβος, περιέργεια.. και φυσικά αγχος υποσυνείδητα.. αλλα θα χαλαρωσω τωρα στο σπιτακι μου, θα ξεκουραστω και θα περιμένω τη χοριακή!! 🙏♥️

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Οι μεγάλοι καλά είμαστε, το μωρουλι μου ακόμη λίγο μπουκωμενο... Πέμπτη μάλλον θα πάμε παιδίατρο να δούμε γιατί ήρθε η ώρα για το 3ο εμβόλιο και εμείς δεν έχουμε κάνει ούτε το 2ο με τις γριπουλες που κολλάει ο καημένος. Κατά τα άλλα πολύ δουλειά και όλη μέρα τρέξιμο, καταλαβαινεις... Δεν έχω κουράγιο για τίποτα! 8:30 το πολύ 9 πέφτω αναίσθητη!

Περαστικά στο μωρουλινι!! Στα έχω ξανά πει είσαι αστέρι μπράβο σου τι να κανεις όλα για τα παιδάκια σου! Βέβαια προσεχε κ εσένα λιγάκι..  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Μαράκι τέσσερα είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι 8 εβδομάδες έγκυος είναι φυσιολογικό να μην ακούς καρδια

 

πρίν από 2 λεπτά , Μαράκι τέσσερα είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι 8 εβδομάδες έγκυος είναι φυσιολογικό να μην ακούς καρδια

επειδη δεν ξερεις ποτε ακριβως εχει γινει η συλληψη ειναι υπαρχει περιθωριο μεχρι τις 10 εβδομαδες να ακουσεις καρδια.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Περαστικά στο μωρουλινι!! Στα έχω ξανά πει είσαι αστέρι μπράβο σου τι να κανεις όλα για τα παιδάκια σου! Βέβαια προσεχε κ εσένα λιγάκι..  

Προλαβαίνω;;;; Εδώ το φρύδι μου δεν προλαβαίνω να βγάλω, σε λίγο θα θέλω χλοοκοπτικη για να το καθαρίσω!!!!

  • Χαχα 3

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου.λοιπον κοντευω να παθω εγκεφαλικο ζυγιστηκα.....υποψιν ειμαι 13βδομαδα κ θεμα δυσκοιλιοτητας (ΕΒΑΛΑ 6 ΚΙΛΑ!!).ακουσατε ακουσατε ειμαι σε πανικο δεν τρωω τοσο πολυ δεν ξερω τι γντ!τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Smile89 είπε:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κορίτσια μου όμορφα..... πόσο πολύ με συγκινησατε με τις ευχές σας. Σας ευχαριστώ πολύ πολύ όλες. Σήμερα είμαι σαφώς πολύ καλύτερα. Ήταν δύσκολο όμως η ανταμοιβή κορίτσια είναι άλλο πράγμα. Την κρατώ αγκαλιά την μυρίζω, αν η αγάπη είχε άρωμα θα ήταν το δικό της..... αυτό σάς λέω. Μεγάλο το δέσιμο μεταξύ μας ισχύει που το λένε για τη μάνα με το παιδί..... έκλαιγε που την εξετάζει η παιδίατρος έφτασε μόνο να αγγίξω το χεράκι της κ να τής πω εδώ είμαι και σταμάτησε..... μπορώ να πω πολλά από τώρα για το παιδί μου που ούτε δύο ημερών δεν είναι.... πλέον καταλαβαίνω πολλά για τις μανουλες όλες του κόσμου. 

Ωωω μωρεεε γλυκουλαα μου!!! Ποσο ομορφα τα λες κ ποσο συμφωνω!!!! Απο δω κ περα εχετε να ζησετε μοναδικες στιγμες συμπεθερουλα μου!!! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Smile89 είπε:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κορίτσια μου όμορφα..... πόσο πολύ με συγκινησατε με τις ευχές σας. Σας ευχαριστώ πολύ πολύ όλες. Σήμερα είμαι σαφώς πολύ καλύτερα. Ήταν δύσκολο όμως η ανταμοιβή κορίτσια είναι άλλο πράγμα. Την κρατώ αγκαλιά την μυρίζω, αν η αγάπη είχε άρωμα θα ήταν το δικό της..... αυτό σάς λέω. Μεγάλο το δέσιμο μεταξύ μας ισχύει που το λένε για τη μάνα με το παιδί..... έκλαιγε που την εξετάζει η παιδίατρος έφτασε μόνο να αγγίξω το χεράκι της κ να τής πω εδώ είμαι και σταμάτησε..... μπορώ να πω πολλά από τώρα για το παιδί μου που ούτε δύο ημερών δεν είναι.... πλέον καταλαβαίνω πολλά για τις μανουλες όλες του κόσμου. 

Πλέον θα αναθεωρήσεις και πολλά σχετικά με όλες τις μανουλες αλλά και για τη δική σου μανούλα! Από τότε που εγινα μανούλα δεν ξέρω και εγώ πόσες φορές της έχω ζητήσει συγνώμη γι'αυτα που πέρασε εξαιτίας μου! Επίσης από τότε που έγινα μανούλα ανακάλυψα πόσα μπορεί να κάνει μια γυναίκα με ένα μόνο χερι και κάποιες φορές ακόμη και χωρίς χέρια! Θα καταλάβεις σε λίγο καιρό τι εννοώ! Τώρα πια θα βλέπεις τον κόσμο πολύ διαφορετικό γιατί θα τον βλέπεις μέσα από τα δικά της μάτια! Ετοιμασου για ένα υπέροχο και συγκλονιστικό ταξίδι! Κάποιες φορές θα είναι όμορφο, κάποιες δύσκολο, κάποιες θα σου φαίνεται ακατόρθωτο! Πάντα όμως θα παίρνεις τόση αγάπη από αυτό το πλάσμα που θα έχεις τη δύναμη να ταξιδεύεις ότι "καιρο" και να έχει! Καλό ταξίδι λοιπόν με την πριγκίπισσα της ζωής σου! Να είστε πάντα καλά και ταξιδεύετε πλάι πλάι!

  • Μου αρέσει 5

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Smile89 είπε:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κορίτσια μου όμορφα..... πόσο πολύ με συγκινησατε με τις ευχές σας. Σας ευχαριστώ πολύ πολύ όλες. Σήμερα είμαι σαφώς πολύ καλύτερα. Ήταν δύσκολο όμως η ανταμοιβή κορίτσια είναι άλλο πράγμα. Την κρατώ αγκαλιά την μυρίζω, αν η αγάπη είχε άρωμα θα ήταν το δικό της..... αυτό σάς λέω. Μεγάλο το δέσιμο μεταξύ μας ισχύει που το λένε για τη μάνα με το παιδί..... έκλαιγε που την εξετάζει η παιδίατρος έφτασε μόνο να αγγίξω το χεράκι της κ να τής πω εδώ είμαι και σταμάτησε..... μπορώ να πω πολλά από τώρα για το παιδί μου που ούτε δύο ημερών δεν είναι.... πλέον καταλαβαίνω πολλά για τις μανουλες όλες του κόσμου. 

Είμαι πολύ συγκινημένη με τον λόγο σου. Ο τροπος που το μετέφερες εμενα προσωπικά με έβαλε στο πετσί που λένε. Ευλογία..   

πρίν από 1 λεπτό , ΦαιηΚατς είπε:

Πλέον θα αναθεωρήσεις και πολλά σχετικά με όλες τις μανουλες αλλά και για τη δική σου μανούλα! Από τότε που εγινα μανούλα δεν ξέρω και εγώ πόσες φορές της έχω ζητήσει συγνώμη γι'αυτό που πέρασε εξαιτίας μου! Επίσης από τότε που έγινα μανούλα ανακάλυψα πόσα μπορεί να κάνει μια γυναίκα με ένα μόνο χερι και κάποιες φορές ακόμη και χωρίς χέρια! Θα καταλάβεις σε λίγο καιρό τι εννοώ! Τώρα πια θα βλέπεις τον κόσμο πολύ διαφορετικό γιατί θα τον βλέπεις μέσα από τα δικά της μάτια! Ετοιμασου για ένα υπέροχο και συγκλονιστικό ταξίδι! Κάποιες φορές θα είναι όμορφο, κάποιες δύσκολο, κάποιες θα σου φαίνεται ακατόρθωτο! Πάντα όμως θα παίρνεις τόση αγάπη από αυτό το πλάσμα που θα έχεις τη δύναμη να ταξιδεύεις ότι "καιρο" και να έχει! Καλό ταξίδι λοιπόν με την πριγκίπισσα της ζωής σου! Να είστε πάντα καλά και ταξιδεύετε πλάι πλάι!

Με έστειλες κ εσυ... ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Είμαι πολύ συγκινημένη με τον λόγο σου. Ο τροπος που το μετέφερες εμενα προσωπικά με έβαλε στο πετσί που λένε. Ευλογία..   

Με έστειλες κ εσυ... ❤️

Εκεί που είσαι είμασταν και εδώ που είμαστε έρχεσαι!!!! :)

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ωωω μωρεεε γλυκουλαα μου!!! Ποσο ομορφα τα λες κ ποσο συμφωνω!!!! Απο δω κ περα εχετε να ζησετε μοναδικες στιγμες συμπεθερουλα μου!!! 

Να ξέρεις σου έχω κάνει όμορφη νυφη όχι ότι κι ότι. 

πρίν από 5 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Πλέον θα αναθεωρήσεις και πολλά σχετικά με όλες τις μανουλες αλλά και για τη δική σου μανούλα! Από τότε που εγινα μανούλα δεν ξέρω και εγώ πόσες φορές της έχω ζητήσει συγνώμη γι'αυτα που πέρασε εξαιτίας μου! Επίσης από τότε που έγινα μανούλα ανακάλυψα πόσα μπορεί να κάνει μια γυναίκα με ένα μόνο χερι και κάποιες φορές ακόμη και χωρίς χέρια! Θα καταλάβεις σε λίγο καιρό τι εννοώ! Τώρα πια θα βλέπεις τον κόσμο πολύ διαφορετικό γιατί θα τον βλέπεις μέσα από τα δικά της μάτια! Ετοιμασου για ένα υπέροχο και συγκλονιστικό ταξίδι! Κάποιες φορές θα είναι όμορφο, κάποιες δύσκολο, κάποιες θα σου φαίνεται ακατόρθωτο! Πάντα όμως θα παίρνεις τόση αγάπη από αυτό το πλάσμα που θα έχεις τη δύναμη να ταξιδεύεις ότι "καιρο" και να έχει! Καλό ταξίδι λοιπόν με την πριγκίπισσα της ζωής σου! Να είστε πάντα καλά και ταξιδεύετε πλάι πλάι!

Πόσο όμορφα τα λες, ειλικρινά!!!

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Είμαι πολύ συγκινημένη με τον λόγο σου. Ο τροπος που το μετέφερες εμενα προσωπικά με έβαλε στο πετσί που λένε. Ευλογία..   

Με έστειλες κ εσυ... ❤️

Η μεγαλύτερη!!

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Να ξέρεις σου έχω κάνει όμορφη νυφη όχι ότι κι ότι. 

Πόσο όμορφα τα λες, ειλικρινά!!!

Η μεγαλύτερη!!

Πες μου τέτοια να ξεθαψω ένα μυθιστόρημα που έγραφα μικρή και δεν το τελείωσα ποτέ! Αχαχαχαχα

  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Δες μηπως το γραφει καπου αλλου. Στην αυχενικη μετράνε κ τον τραχηλο. Οσο για το ποτε ενιωσα το Μωρακι δεν θυμαμαι ακριβώς αλλα άργησα να το νιώσω γιατι εχω πρόσθιο πλακουντα. Στην αρχη το ενιωσα σαν φτερουγίσματα και μπουρμπουληθρες.μεσα στη μητρα. Το ειχα γράψει εδω στο φορουν αλλα ξεχασα τώρα ποια εβδομαδα ηταν. Εσυ σε ποια ειπαμε εισαι τώρα? 

Εγω το ενιωσα για τα καλα 17ηεβδομαδα..απο τοτε που ειμαι 22η με.εχει ταραξςι στις κλωτσιες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, happysmile είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου.λοιπον κοντευω να παθω εγκεφαλικο ζυγιστηκα.....υποψιν ειμαι 13βδομαδα κ θεμα δυσκοιλιοτητας (ΕΒΑΛΑ 6 ΚΙΛΑ!!).ακουσατε ακουσατε ειμαι σε πανικο δεν τρωω τοσο πολυ δεν ξερω τι γντ!τι να κανω?

Χαχαχα στις 13 βδομ ειχα βαλει 5 περιπου κιλα τωρα 16 εβαλα 6!!!Εγω ξεκινησα με πολυ χαμηλο βαρος(47-48κιλα) οποτε ο γιατρος μου το θεωρει απολυτα φυσιολογικο να παρω τοσο βαρος στην αρχη γιατι το χρειαζοταν ο οργανισμος μου.Το συζητησες με το γιατρο σου?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΦαιηΚατς είπε:

Εκεί που είσαι είμασταν και εδώ που είμαστε έρχεσαι!!!! :)

Μακάρι Φαίη μου να ακολουθήσω σταθερά και να το φέρω στον κόσμο γερό!! Και όσο έχω καιρό ακόμη να βγάζω τα φρυδια μου Χαχαχα :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...