Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

11 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Καλημερα κορίτσια ελπιζω να εισαστε ολες καλα εχω χασει λιγο τα νεα σας μεχρι βα βρουμε τους ρυθμους μας εδω. Τη δευτερα θα γινει η επέμβαση τελικα αλλα δεν είναι τοσο απλη οσο μας ελεγαν στη πατρα φοβαμαι πολυ κ για τις επιπλοκεςκ για το μετα ειναι δυσκολα τα πραγματα κ σε κάποια προβληματα που ειχαμε ψιλοφτιαξει της μικρης θα πανε παλι πισω μετα το χειρουργειο. Με τη μεταφορα ταλαιπωρηθηκε λιγο ο οργανισμος της κ της σταματησαν κ το φαγητο επειδη της εδωσαν ξενο γαλα δε το δεχτηκε εκανε εμετους κ απο χτες της ξαναεδωσαν το δικο μου κδειχνει να το δέχεται παλι δε μας περνει να χασουμε βαρος αυτη τη στιγμη.ενημερωση απο γιατρους δεν εχουμε καλη δυστηχως με το ζορι μας λενε κατι για τη μπεμπα αλλα το καλο εδω ειναι οτι μας βαζουν μεσα τη βλέπουμε απο κοντα κ μπορούμε να την αγγιξουμε μετα απο 56 μερες επιτελους την χαιδεψα πρωτη φορα! Σημερα γινομαστε δυο μηνων ελπιζω να πανε ολα καλα!!!

Όλα καλά να πάνε Βάσω μου, η Παναγία κοντά της θα ναι όπως ήταν μέχρι τώρα. 

Κορίτσια μου τα νέα μου.... αύριο πρωί κάνουμε εισαγωγή και πάω με πρόκληση. Η μικρή είναι χαμηλά μέχρι και κεφάλι έπιασε ο γιατρός. Ανυπομονώ να ξημερώσει ο Θεός τη μέρα. Αύριο τέτοια ώρα θα την έχω αγκαλιά. Είναι τόσο περίεργο όλο αυτό. 

  • Μου αρέσει 11

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 23 λεπτά , Smile89 είπε:

Όλα καλά να πάνε Βάσω μου, η Παναγία κοντά της θα ναι όπως ήταν μέχρι τώρα. 

Κορίτσια μου τα νέα μου.... αύριο πρωί κάνουμε εισαγωγή και πάω με πρόκληση. Η μικρή είναι χαμηλά μέχρι και κεφάλι έπιασε ο γιατρός. Ανυπομονώ να ξημερώσει ο Θεός τη μέρα. Αύριο τέτοια ώρα θα την έχω αγκαλιά. Είναι τόσο περίεργο όλο αυτό. 

Αντε κοριτσι μου εφτασε η μερα.Κι αφου ειναι τοσο χαμηλα πιστευω θα γεννησεις γρηγορα.Με το καλο να την κρατησεις στην αγκαλια σου


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Smile89 είπε:

Όλα καλά να πάνε Βάσω μου, η Παναγία κοντά της θα ναι όπως ήταν μέχρι τώρα. 

Κορίτσια μου τα νέα μου.... αύριο πρωί κάνουμε εισαγωγή και πάω με πρόκληση. Η μικρή είναι χαμηλά μέχρι και κεφάλι έπιασε ο γιατρός. Ανυπομονώ να ξημερώσει ο Θεός τη μέρα. Αύριο τέτοια ώρα θα την έχω αγκαλιά. Είναι τόσο περίεργο όλο αυτό. 

Με το καλό να έρθει το μωράκι σου  κορίτσι μου όλα να πάνε καλά με ένα πόνο σου εύχομαι!!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Smile89 είπε:

Όλα καλά να πάνε Βάσω μου, η Παναγία κοντά της θα ναι όπως ήταν μέχρι τώρα. 

Κορίτσια μου τα νέα μου.... αύριο πρωί κάνουμε εισαγωγή και πάω με πρόκληση. Η μικρή είναι χαμηλά μέχρι και κεφάλι έπιασε ο γιατρός. Ανυπομονώ να ξημερώσει ο Θεός τη μέρα. Αύριο τέτοια ώρα θα την έχω αγκαλιά. Είναι τόσο περίεργο όλο αυτό. 

Με το καλό γλυκειά μου να πάρεις αγκαλίτσα την κορούλα σου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 43 λεπτά , Comet είπε:

Αντε κοριτσι μου εφτασε η μερα.Κι αφου ειναι τοσο χαμηλα πιστευω θα γεννησεις γρηγορα.Με το καλο να την κρατησεις στην αγκαλια σου

 

πρίν από 33 λεπτά , Beboula25 είπε:

@Smile89 αγαπη μου γεννας αύριο την κορούλα σου! Με το καλό καρδούλα μου να την υποδεχτείς στην αγκαλιά σου!! 

 

πρίν από 30 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Με το καλό να έρθει το μωράκι σου  κορίτσι μου όλα να πάνε καλά με ένα πόνο σου εύχομαι!!!! 

 

πρίν από 25 λεπτά , mama16 είπε:

Με το καλό γλυκειά μου να πάρεις αγκαλίτσα την κορούλα σου!!

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια μου από καρδιάς!!! Με το καλό τα νινακια σάς!! Όταν μπορώ θα σας γράφω!!!

  • Μου αρέσει 4

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Όλα καλά να πάνε Βάσω μου, η Παναγία κοντά της θα ναι όπως ήταν μέχρι τώρα. 

Κορίτσια μου τα νέα μου.... αύριο πρωί κάνουμε εισαγωγή και πάω με πρόκληση. Η μικρή είναι χαμηλά μέχρι και κεφάλι έπιασε ο γιατρός. Ανυπομονώ να ξημερώσει ο Θεός τη μέρα. Αύριο τέτοια ώρα θα την έχω αγκαλιά. Είναι τόσο περίεργο όλο αυτό. 

Επιτέλους θα την κρατήσεις αγκαλιά!! Με το καλό κορίτσι μου και με έναν πόνο!!


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Επιτέλους θα την κρατήσεις αγκαλιά!! Με το καλό κορίτσι μου και με έναν πόνο!!

Ευχαριστώ πολύ!!! Πώς είσαι σήμερα???


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Όλα καλά να πάνε Βάσω μου, η Παναγία κοντά της θα ναι όπως ήταν μέχρι τώρα. 

Κορίτσια μου τα νέα μου.... αύριο πρωί κάνουμε εισαγωγή και πάω με πρόκληση. Η μικρή είναι χαμηλά μέχρι και κεφάλι έπιασε ο γιατρός. Ανυπομονώ να ξημερώσει ο Θεός τη μέρα. Αύριο τέτοια ώρα θα την έχω αγκαλιά. Είναι τόσο περίεργο όλο αυτό. 

Ωωωω συμπεθερα μου τι τελεια νεεεα!!! Αχ ρε συ ποσο χαρηκα τωρα!!!! Με το καλο και με εναν πονο να βγει η μινι μας !!! Να εισαι ηρεμη και ψυχραιμη. Ολα θα πανε τελεια!!!!! Να μας ενημερωσεις μολις μπορεσεις. Θα σας σκεφτομαι ρε! Συγκινηθηκα!!! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ωωωω συμπεθερα μου τι τελεια νεεεα!!! Αχ ρε συ ποσο χαρηκα τωρα!!!! Με το καλο και με εναν πονο να βγει η μινι μας !!! Να εισαι ηρεμη και ψυχραιμη. Ολα θα πανε τελεια!!!!! Να μας ενημερωσεις μολις μπορεσεις. Θα σας σκεφτομαι ρε! Συγκινηθηκα!!! 

Συμπεθέρα μου καλή να Σάι καλά!!! Άστα είμαι πολύ αμήχανη!!! Θα σας ενημερώσω εννοείται!!!

πρίν από 11 λεπτά , fairy-mary είπε:

 @Smile89 με το καλο η μικρη χιονατη!!!!!

Να προσεχετε με τα κρυα εκει κατω!

Περιμενουμε νεα σου!

Φιλακια

Ευχαριστώ πολύ!!! Άσε μέσα στο χιόνι έρχεται όπως ο πάτερας της, παιδί του χειμώνα του '87!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Δόξα τον Θεό ούτε αίμα ούτε πονακια..μόνο κάτι συσπασουλες..

Ωραίο κορίτσι μου μπράβο!!!

Καλημέρα!!! The day has comeeeee!!!!

  • Μου αρέσει 6

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...