Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 29 λεπτά , Vassia13 είπε:

Πέρασα δύσκολες μέρες!! 4 Μάρτη πάω για υστεροσκοπιση...

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου την επόμενη φορά είμαι σίγουρη!Μην χάνεις την πίστη σου, θα δεις μετά την υστεροσκοπιση θα είναι πολύ σύντομα καλά τα νέα σου!


 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κορίτσιαααα μπορούν να μου πουν οι μανουλες πως κατάλαβαν ότι ήρθε η ώρα του τοκετού;

Τι έπαθες? 

Πονάς όχι αστεία!!! εμένα δεν έμοιαζαν με πόνους περιόδου. Πονούσα πίσω στην ουρά πολύ. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα καλή εβδομάδα!!! :wub::grin:

Φτιάχνω καφέ μαζευτειτε να τα πούμε.. 

 @palmoira αύριο είναι η μέρα κορίτσι μου, να σου ευχηθώ με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα την κορούλα σου!! Θα εχεις την σκέψη μας περιμενουμε με χαρά τα νέα σας! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια κοριτσια!!μετα απο 11 χρονια θα γινω 4 φορα μαμα:x!!αν και απροσμενο χαρηκαμε πολυ.ειμαι 13 εβδομαδων.ευχομαι σε ολες μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και γερα μωρακια!!!

  • Μου αρέσει 5

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , Mar.da είπε:

Γεια κοριτσια!!μετα απο 11 χρονια θα γινω 4 φορα μαμα:x!!αν και απροσμενο χαρηκαμε πολυ.ειμαι 13 εβδομαδων.ευχομαι σε ολες μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και γερα μωρακια!!!

Ωω τι όμορφη έκπληξη με το καλό και το τέταρτο!! Τα αδερφάκια θα το προσέχουν πολύ το μπεμπακι!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ωω τι όμορφη έκπληξη με το καλό και το τέταρτο!! Τα αδερφάκια θα το προσέχουν πολύ το μπεμπακι!

Μπεμπουλα μου σ ευχαριστω!!οι κορες εχουν τρελαθει απο τη χαρα τους!!η μεγαλη ειναι 19,η δευτερη 17 και τριτη 11.οπως καταλαβες δεν θα τον αφηνουν να κλαψει:grin:


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Mar.da είπε:

Μπεμπουλα μου σ ευχαριστω!!οι κορες εχουν τρελαθει απο τη χαρα τους!!η μεγαλη ειναι 19,η δευτερη 17 και τριτη 11.οπως καταλαβες δεν θα τον αφηνουν να κλαψει:grin:

Ωρε τρεις κόρες και ένας γιος τελειααα!! Υπέροχες ηλικιες θα έχεις πολύ βοηθεια από τα κοριτσια σου. Θυμαμαι όταν γεννήθηκε η αδερφή μου που έχουμε 20 χρόνια διαφορα δεν ξεκολλούσα δεν πηγαινα ουτε βολτα μόνο στη δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Mar.da είπε:

Γεια κοριτσια!!μετα απο 11 χρονια θα γινω 4 φορα μαμα:x!!αν και απροσμενο χαρηκαμε πολυ.ειμαι 13 εβδομαδων.ευχομαι σε ολες μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και γερα μωρακια!!!

Ωωωωω τι όμορφο!!! Να σου ζήσουν τα κορίτσια σου και Με το καλό ο γιοκας!!!!

Καλημέρα!!!! Καλή εβδομάδα!!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ωρε τρεις κόρες και ένας γιος τελειααα!! Υπέροχες ηλικιες θα έχεις πολύ βοηθεια από τα κοριτσια σου. Θυμαμαι όταν γεννήθηκε η αδερφή μου που έχουμε 20 χρόνια διαφορα δεν ξεκολλούσα δεν πηγαινα ουτε βολτα μόνο στη δουλειά.

Αστα ειμαι σιγουρη δε θα ξεκολλανε!με εχουν στα πουπουλα απο την πρωτη στιγμη που το μαθαμε.ηρεμηστε λεω προσεχω.ειχα λιγο ροζ καφε στις 6 εβδομαδες για λιγο και ειχαν φοβηθει.αλλα ολα καλα!την περασμενη τριτη ειχαμε την αυχενικη και βγηκε εξαιρετικη μας ειπε ο γιατρος καθως και η pap aa.15 αυγουστου εχω πητ.πως βαζω τικερακι κοριτσια?

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Ωωωωω τι όμορφο!!! Να σου ζήσουν τα κορίτσια σου και Με το καλό ο γιοκας!!!!

Καλημέρα!!!! Καλή εβδομάδα!!!

Καλημερα smile!καλη εβδομαδα και σε σενα!! Ευχαριστω κοριτσι μου κι εσυ με το καλο:-D:-D!!


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Mar.da είπε:

Αστα ειμαι σιγουρη δε θα ξεκολλανε!με εχουν στα πουπουλα απο την πρωτη στιγμη που το μαθαμε.ηρεμηστε λεω προσεχω.ειχα λιγο ροζ καφε στις 6 εβδομαδες για λιγο και ειχαν φοβηθει.αλλα ολα καλα!την περασμενη τριτη ειχαμε την αυχενικη και βγηκε εξαιρετικη μας ειπε ο γιατρος καθως και η pap aa.15 αυγουστου εχω πητ.πως βαζω τικερακι κοριτσια?

Καλημερα smile!καλη εβδομαδα και σε σενα!! Ευχαριστω κοριτσι μου κι εσυ με το καλο:-D:-D!!

Αααα εγώ γέννησα ήδη είμαστε 25 ημερών περίπου. Το πρώτο μου παιδάκι, κοριτσάκι. Πωπω τι όμορφα τόσα παιδάκια, βρεε πόσο χρονών είσαι? Αν επιτρέπεται

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Mar.da είπε:

Αστα ειμαι σιγουρη δε θα ξεκολλανε!με εχουν στα πουπουλα απο την πρωτη στιγμη που το μαθαμε.ηρεμηστε λεω προσεχω.ειχα λιγο ροζ καφε στις 6 εβδομαδες για λιγο και ειχαν φοβηθει.αλλα ολα καλα!την περασμενη τριτη ειχαμε την αυχενικη και βγηκε εξαιρετικη μας ειπε ο γιατρος καθως και η pap aa.15 αυγουστου εχω πητ.πως βαζω τικερακι κοριτσια?

Καλημερα smile!καλη εβδομαδα και σε σενα!! Ευχαριστω κοριτσι μου κι εσυ με το καλο:-D:-D!!

Μπράβο κορίτσι συγχαρητήρια με το καλό όλα!! Και εγω είχα στις αρχές καφέ υγρα και όλα μια χαρά!  Μπαίνω στον 7ο δόξα τω Θεο και περιμένω και εγω αγοράκι:wub::D

Για τικερακι αν και δεν έχω βάλει ένας τροπος είναι να πατήσεις επάνω σε κάποιας κοπέλας να σε βάλει μέσα και να φτιαξεις το δικό σου. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Beboula25 είπε:

Μπράβο κορίτσι συγχαρητήρια με το καλό όλα!! Και εγω είχα στις αρχές καφέ υγρα και όλα μια χαρά!  Μπαίνω στον 7ο δόξα τω Θεο και περιμένω και εγω αγοράκι:wub::D

Για τικερακι αν και δεν έχω βάλει ένας τροπος είναι να πατήσεις επάνω σε κάποιας κοπέλας να σε βάλει μέσα και να φτιαξεις το δικό σου. 

Ευχαριστωω!!

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Ωω τι όμορφη έκπληξη με το καλό και το τέταρτο!! Τα αδερφάκια θα το προσέχουν πολύ το μπεμπακι!

Μπεμπουλα μου σ ευχαριστω!!οι κορες εχουν τρελαθει απο τη χαρα τους!!η μεγαλη ειναι 19,η δευτερη 17 και τριτη 11.οπως καταλαβες δεν θα τον αφηνουν να κλαψει:grin:

πρίν από 38 λεπτά , Smile89 είπε:

Αααα εγώ γέννησα ήδη είμαστε 25 ημερών περίπου. Το πρώτο μου παιδάκι, κοριτσάκι. Πωπω τι όμορφα τόσα παιδάκια, βρεε πόσο χρονών είσαι? Αν επιτρέπεται

Να σου ζησει ο κοριτσαρος!!!!ειμαι 39

  • Μου αρέσει 2

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Mar.da είπε:

Ευχαριστωω!!

Μπεμπουλα μου σ ευχαριστω!!οι κορες εχουν τρελαθει απο τη χαρα τους!!η μεγαλη ειναι 19,η δευτερη 17 και τριτη 11.οπως καταλαβες δεν θα τον αφηνουν να κλαψει:grin:

Να σου ζησει ο κοριτσαρος!!!!ειμαι 39

Μικρή είσαι!!! Μαρεσει πολύ αυτό !!! Θα βολταρεις με τις κόρες!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου την επόμενη φορά είμαι σίγουρη!Μην χάνεις την πίστη σου, θα δεις μετά την υστεροσκοπιση θα είναι πολύ σύντομα καλά τα νέα σου!

Αυτό μου είπε και ο γιατρός! Βέβαια ελπίζω να μην την κάνω και αυτό το μήνα να γίνει αυτό που περιμένουμε!!! 

  • Μου αρέσει 1

ibiUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...