Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημεραααα καλή εβδομάδααα! Καλώς σας βρήκα με το καλό και εσυυ! Έδωσα αίμα στις 17:30 η απάντηση..ουφφφφ έχω αγχωθει πολύ πολύ να πάνε όλα καλα

Αυτη η αναμονη ειναι οτι χειροτερο ευτυχως σε μας σε δυο ωρες μας εδιναν απαντηση ολα καλα θα πανε μην ανχωνεσαι αφου κ η πρωτη ειναι πολυ καλη


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Vasoth. είπε:

Αυτη η αναμονη ειναι οτι χειροτερο ευτυχως σε μας σε δυο ωρες μας εδιναν απαντηση ολα καλα θα πανε μην ανχωνεσαι αφου κ η πρωτη ειναι πολυ καλη

Όντως είναι το χειρότερο..το εύχομαι με όλη μ την καρδιά να δω ένα τεράστιο νούμερο...αφού την Πέμπτη είχα 485 τώρα λογικά πρέπει να είναι στο 1940..μακάρι μακάρι μακάρι!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Όντως είναι το χειρότερο..το εύχομαι με όλη μ την καρδιά να δω ένα τεράστιο νούμερο...αφού την Πέμπτη είχα 485 τώρα λογικά πρέπει να είναι στο 1940..μακάρι μακάρι μακάρι!!

Καλημέρα και καλά αποτελέσματα σου εύχομαι! Με τόσο υψηλή πρώτη τιμή δεν έχεις λόγο να ανησυχείς νομίζω!!


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα και καλά αποτελέσματα σου εύχομαι! Με τόσο υψηλή πρώτη τιμή δεν έχεις λόγο να ανησυχείς νομίζω!!

Καλημέρα σε ευχαριστώ πολυυ! Λες εε;με τρεις μέρες καθυστέρηση όταν την έκανα είναι καλή;


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημέρα σε ευχαριστώ πολυυ! Λες εε;με τρεις μέρες καθυστέρηση όταν την έκανα είναι καλή;

Μην ανησυχείς! Είναι παρα πολύ καλή χοριακη!

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , palmoira είπε:

Μην ανησυχείς! Είναι παρα πολύ καλή χοριακη!

Σε ευχαριστώ!! Τελειααααα θα σας ενημερώσω μόλις μάθω τα αποτελέσματα


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , palmoira είπε:

@Nicol_ καλή επιτυχία στην αυχενική σήμερα! Περιμένουμε νέα σου! 

Εχει κανενα άλλο κορίτσι σήμερα αυχενική ή Β επιπέδου και ξεχνάω?

Καλημερα! Καναμε το πρωι την αυχενική ολα πολυ καλα! Μαθαμε και το φυλο...Αγορακι!  Το ειδαμε να κουνιέται να τεντώνεται παιδια ηταν απίστευτο!  Συγκινηθήκαμε πολύ!  ❤

1 hour ago, Κωνσταντίνα16 είπε:

Σε ευχαριστώ!! Τελειααααα θα σας ενημερώσω μόλις μάθω τα αποτελέσματα

Καλη επιτυχια στη χοριακη σου! Θυμαμαι και εγω ποσο αγχωτικό ηταν να περιμένω τα αποτελεσματα. Ειναι πολυ καλη παντως η χοριακη σου μην ανησυχείς καθολου

  • Μου αρέσει 6

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Καλημερα! Καναμε το πρωι την αυχενική ολα πολυ καλα! Μαθαμε και το φυλο...Αγορακι!  Το ειδαμε να κουνιέται να τεντώνεται παιδια ηταν απίστευτο!  Συγκινηθήκαμε πολύ!  ❤

Καλη επιτυχια στη χοριακη σου! Θυμαμαι και εγω ποσο αγχωτικό ηταν να περιμένω τα αποτελεσματα. Ειναι πολυ καλη παντως η χοριακη σου μην ανησυχείς καθολου

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κοπέλα μου!! Μόλις μάθω θα σας πω


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημερα! Καναμε το πρωι την αυχενική ολα πολυ καλα! Μαθαμε και το φυλο...Αγορακι!  Το ειδαμε να κουνιέται να τεντώνεται παιδια ηταν απίστευτο!  Συγκινηθήκαμε πολύ!  ❤

Καλη επιτυχια στη χοριακη σου! Θυμαμαι και εγω ποσο αγχωτικό ηταν να περιμένω τα αποτελεσματα. Ειναι πολυ καλη παντως η χοριακη σου μην ανησυχείς καθολου

Μπράβο!! Πολύ χαίρομαι! Ζωηρούλης ο μπέμπης σου! Ευκαιρία να χαλαρώσεις λοιπόν λιγάκι από εδώ και πέρα και να απολαύσεις την εγκυμοσυνη σου! Εγώ την Τετάρτη....


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , palmoira είπε:

Μπράβο!! Πολύ χαίρομαι! Ζωηρούλης ο μπέμπης σου! Ευκαιρία να χαλαρώσεις λοιπόν λιγάκι από εδώ και πέρα και να απολαύσεις την εγκυμοσυνη σου! Εγώ την Τετάρτη....

Ναι ησυχασα που ειδα οτι ολα ειναι καλα. Απίστευτο συναισθημα το σημερινο! Περιμένουμε και τα δικα σου νεα την Τεταρτη palmoira μου . Α μου εδωσαν ΠΗΤ 1 Μαρτίου ☺

  • Μου αρέσει 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ναι ησυχασα που ειδα οτι ολα ειναι καλα. Απίστευτο συναισθημα το σημερινο! Περιμένουμε και τα δικα σου νεα την Τεταρτη palmoira μου . Α μου εδωσαν ΠΗΤ 1 Μαρτίου ☺

Τελεια μπραβο!!επεσε μεσα ο σηζυγος αν θυμαμαι καλα ε?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Nicol_ συγχαρητηρια για την αυχενικη! Καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης κ με μια τελεια β επιπεδου! Τι εγινε με τους εμετους; Λογικα θα σταματησουν στα κοντα.

Οι υπολοιπες διαβαζω καλα εισαστε κ να συνεχισουμε ετσι!

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...