Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κορίτσιαα μόλις πήρα την χοριακη 16/8 ήταν 485 και σήμερα 1855 είναι καλή πως σας φαίνεται;;;

Τελεια ειναι!!!! Με το καλο κοριτσι μου!! Καλη κ ηρεμη εγκυμοσυνη να εχεις!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Τελεια ειναι!!!! Με το καλο κοριτσι μου!! Καλη κ ηρεμη εγκυμοσυνη να εχεις!

Σε ευχαριστώ πολυυυ τώρα μόλις μίλησα με την γιατρό μ και είπε ότι είναι τελειαα.. την Τετάρτη τώρα για ραντεβού 

Αααχ μ έφυγε ένα τεράστιο πιο άγχος


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κορίτσιαα μόλις πήρα την χοριακη 16/8 ήταν 485 και σήμερα 1855 είναι καλή πως σας φαίνεται;;;

Παρα πολυ καλη!! Συγχαρητηρια με το καλο!!περιμενουμε νεα την τεταρτη!!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Κορίτσιαα μόλις πήρα την χοριακη 16/8 ήταν 485 και σήμερα 1855 είναι καλή πως σας φαίνεται;;;

Μια χαρα ειναι κοριτσι μου, ποτε ο διπλασιασμός δεν είναι απόλυτος. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Ρε κορίτσια μην με βγάλετε τρελή αλλά δεν έπρεπε να είναι 1940 σήμερα κανονικά;;

Δεν ειναι απολυτο αυτο εμενα η πρωτη ηταν 130 κ η δευτερη μετα απο δυο μερες 380 καπου εκει δεν ειχε διπλασιαστει ακριβως μην ανχωνεσαι


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ πως θα περάσει ο καιρός έτσι;θα τρελαθώ χιχιχιχι..μακάρι κορίτσια μου να μας πάνε όλα μα όλα καλά!!!σας ευχαριστώ πολύ..

Αα κάτι π έχω ακούσει ότι μετά τις 1600 μονάδες δεν ανεβαίνει τόσο γρήγορα ισχύει αυτό;


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλέ πως θα περάσει ο καιρός έτσι;θα τρελαθώ χιχιχιχι..μακάρι κορίτσια μου να μας πάνε όλα μα όλα καλά!!!σας ευχαριστώ πολύ..

Αα κάτι π έχω ακούσει ότι μετά τις 1600 μονάδες δεν ανεβαίνει τόσο γρήγορα ισχύει αυτό;

Αυτο δε το ξερω...το πρωτο σου παιδακι ειναι?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Vasoth. είπε:

Αυτο δε το ξερω...το πρωτο σου παιδακι ειναι?

Πρώτα ο Θεός ναι κοπέλα μ...έχω μια παλινδρόμη και μια βιοχημική οπότε γι'αυτό το τόσο άγχος..εσυ πως πας;


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Πρώτα ο Θεός ναι κοπέλα μ...έχω μια παλινδρόμη και μια βιοχημική οπότε γι'αυτό το τόσο άγχος..εσυ πως πας;

Καταλαβα λογικο να εχεις ανχος απλα προσπαθησε να εισαι χαλαρη κ ολα καλα θα πανε θα ειναι τυχερο αυτο θα το δεις!εγω καλα περα απο την αιμοραγια δεν εχω κατι αλλο ολα καλα δωξα το θεο με εχει κουρασει λιγο το κατω αλλα δε μπορω να κανω κατι υπομονη!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καταλαβα λογικο να εχεις ανχος απλα προσπαθησε να εισαι χαλαρη κ ολα καλα θα πανε θα ειναι τυχερο αυτο θα το δεις!εγω καλα περα απο την αιμοραγια δεν εχω κατι αλλο ολα καλα δωξα το θεο με εχει κουρασει λιγο το κατω αλλα δε μπορω να κανω κατι υπομονη!

Ωχ κοπέλα μ...:sad: 

Ο γιατρός τι σ έχει πει; 

 


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Ωχ κοπέλα μ...:sad: 

Ο γιατρός τι σ έχει πει; 

 

Ειχα μεγαλη αποκοληση στην 7η εβδομαδα κ απο τοτε εχω συνεχεια αιμα κ ειμαι ξαπλα μονιμα ελπιζει μεχρι την 16η να εχει περασει θα δουμε δε μπορουμε να κανουμε κατι απλα το παρακολουθουμε οσο μεγαλωνουν οι σακοι θα το διωχνουν μου ειπε γιατι ειναι αιματωμα αναμεσα στους δυο σακους

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ειχα μεγαλη αποκοληση στην 7η εβδομαδα κ απο τοτε εχω συνεχεια αιμα κ ειμαι ξαπλα μονιμα ελπιζει μεχρι την 16η να εχει περασει θα δουμε δε μπορουμε να κανουμε κατι απλα το παρακολουθουμε οσο μεγαλωνουν οι σακοι θα το διωχνουν μου ειπε γιατι ειναι αιματωμα αναμεσα στους δυο σακους

Κορίτσι μ σ εύχομαι γρήγορα να σταματήσουν όλα αυτά και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου και τα μωράκια σου!!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...