Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , fairy-mary είπε:

@Smile89 λέω να αλλάξω γιατρό είμαι λίγο στο ψάξιμο.

Να σε ρωτήσω εσένα τα ούρα σου είχαν κάποιες φορές πιο σκούρο χρωμα;

Ναι αμέ, λόγω ορμονών. Να πίνεις πολύ νεράκι.


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Ναι αμέ, λόγω ορμονών. Να πίνεις πολύ νεράκι.

Σορυ που μπαίνω σε λεπτομέρειες ήταν Δηλαδή σκούρο κιτρινο η μπορεί να ήταν και προς το μπεζ καφε;

Προσπαθώ να πίνω αρκετό...με ένα μπουκάλι αγκαλιά γυρναω χαχα


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , fairy-mary είπε:

Σορυ που μπαίνω σε λεπτομέρειες ήταν Δηλαδή σκούρο κιτρινο η μπορεί να ήταν και προς το μπεζ καφε;

Προσπαθώ να πίνω αρκετό...με ένα μπουκάλι αγκαλιά γυρναω χαχα

Δεν πειράζει καλέ, σκούρο κίτρινο, θαμπό.  Χεχε. Δύο λίτρα τη ημέρα οπωσδήποτε! !!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

@Smile89 λέω να αλλάξω γιατρό είμαι λίγο στο ψάξιμο.

Να σε ρωτήσω εσένα τα ούρα σου είχαν κάποιες φορές πιο σκούρο χρωμα;

Καλημέρα,τα ούρα συνήθως αν είναι σκούρα δεν πίνεις πολύ νερό αν εννοείς αυτό.

πήγα την έκανα την χοριακη μετά τις 5 θα ξέρω 

  • Μου αρέσει 2

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! @Vasoth. Να σε ρωτήσω τα μωράκια σου στον υπερυχο ο γιατρός τα βγάζει ίδιο μέγεθος? Μόλις γύρισα από τον γιατρό όλα καλά μου είπε αλλά βλέπω τον υπερυχο τώρα κ το ένα είναι αρκετά πιο μεγάλο από το άλλο. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Vasiliki88 είπε:

Καλημέρα! @Vasoth. Να σε ρωτήσω τα μωράκια σου στον υπερυχο ο γιατρός τα βγάζει ίδιο μέγεθος? Μόλις γύρισα από τον γιατρό όλα καλά μου είπε αλλά βλέπω τον υπερυχο τώρα κ το ένα είναι αρκετά πιο μεγάλο από το άλλο. 

Μην ανησυχεις παντα στα διδυμα το ενα ειναι μεγαλυτερο δε στο ειπε? Εμενα μου το εξηγησε απτην αρχη γιατι κ μενα μου εκανε εντυπωση κ τον ρωτησα επισης μου ειπε οτι το ενα θα το βλεπουμε πιο καθαρα απτο αλλο αναλογα τη θεση.ολα καλα? Ποσο εισαι τωρα αν σε εχω ξαναρωτησει σορυ δε θυμαμαι


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Vasoth. είπε:

Μην ανησυχεις παντα στα διδυμα το ενα ειναι μεγαλυτερο δε στο ειπε? Εμενα μου το εξηγησε απτην αρχη γιατι κ μενα μου εκανε εντυπωση κ τον ρωτησα επισης μου ειπε οτι το ενα θα το βλεπουμε πιο καθαρα απτο αλλο αναλογα τη θεση.ολα καλα? Ποσο εισαι τωρα αν σε εχω ξαναρωτησει σορυ δε θυμαμαι

Είμαι 8 ακριβώς σήμερα. Δεν μου το εξήγησε αλλά μου είπε ότι όλα είναι καλά οπότε κ εγώ δεν έκανα παραπάνω ερωτήσεις. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Vasiliki88 είπε:

Είμαι 8 ακριβώς σήμερα. Δεν μου το εξήγησε αλλά μου είπε ότι όλα είναι καλά οπότε κ εγώ δεν έκανα παραπάνω ερωτήσεις. 

Ωραια ολα καλα μην ανχωνεσαι εμενα το ενα ειναι υπερκινητικο το πιο μικρο το αλλο ειναι πιο ησυχο.θα βλεπεις διαφορες καθε φορα στον υπερηχο εχει πλακα 

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Καλημερα τι κανουμε? @*ζουζουνα*!!! περιμενουμε νεα καλα αποτελεσματα!

Κ εγώ έτσι ελπίζω..πιο πολύ να μου φύγει το άγχος,πάντως εντάξει εμετό ξανά έκανα σημερα

  • Μου αρέσει 2

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Αυχενική οκ! Όλα καλά κοριτσια μου! Ουφ πάει και αυτό....Φύλο δεν καταφέραμε να δούμε αλλά δεν με νοιάζει καθόλου!

Μπράβο!!!!Μακάρι να δεις σύντομα το φύλο!!!Πόσων εβδομάδων είσαι???


EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , palmoira είπε:

Αυχενική οκ! Όλα καλά κοριτσια μου! Ουφ πάει και αυτό....Φύλο δεν καταφέραμε να δούμε αλλά δεν με νοιάζει καθόλου!

κοριτσάκι μου μπράβο!!συγχαρητήρια !!!

κορίτσια!!! 4.489....δεν το περίμενα πολυ Καλά,πιστεύω θα ακούσω κ καρδιά σε 1 εβδομάδα.

  • Μου αρέσει 6

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , palmoira είπε:

Αυχενική οκ! Όλα καλά κοριτσια μου! Ουφ πάει και αυτό....Φύλο δεν καταφέραμε να δούμε αλλά δεν με νοιάζει καθόλου!

Μπραβο κοριτσι τελεια!!

@*ζουζουνα*!!! μπραβο!! Χαλαρωσε τωρα κ απολαυσε το!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Vasoth. είπε:

Μπραβο κοριτσι τελεια!!

@*ζουζουνα*!!! μπραβο!! Χαλαρωσε τωρα κ απολαυσε το!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!κ εσύ με το καλό τα διδυμακια σου,αλήθεια φύλο είδατε τπτ στην Αυχενική?

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...