Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 21 λεπτά , Nicol_ είπε:

Οταν μπαινω απο το κινητο κολλαει πολυ και μενα

Εμένα επειδή η σύλληψη έγινε από τα δεξιά είχα ένα εξογκωμα εικόνα στα δεξιά.βουναλακι το έλεγα.ηταν σκληρο εκεί.τωρα είναι έτσι όλη η κοιλιά.μην ανησυχείς.αυτο θα ειναι.παντωα για ινωμυωμα είχε και η αδερφή μου και όλα καλά πήγαν.μην σε ανησυχεί αυτό.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , loyloy είπε:

Εμένα επειδή η σύλληψη έγινε από τα δεξιά είχα ένα εξογκωμα εικόνα στα δεξιά.βουναλακι το έλεγα.ηταν σκληρο εκεί.τωρα είναι έτσι όλη η κοιλιά.μην ανησυχείς.αυτο θα ειναι.παντωα για ινωμυωμα είχε και η αδερφή μου και όλα καλά πήγαν.μην σε ανησυχεί αυτό.

Μακαρι :) Σ'ευχαριστω πολυ!! :x

πρίν από 46 λεπτά , Smile89 είπε:

Όχι δεν είναι η σύνδεση. Βλέπω μια ειδοποίηση και μετα μπλοκαρει η οθόνη και μετα απο ένα λεπτό ξεμπλοκαρει. Τεσπα. 

Και μενα το ιδιο κανει


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και από εμένα!! Καλωσόρισαν Τ καινούρια κορίτσια μας!!Εύχομαι με το καλο τα μπεμπακια σας!Δεν μπορώ Ν γράψω σε κάθε μια ξέχωρα λόγω χρόνου τις περισσότερες φορές.. Όταν ανοίγω λάπτοπ Μ είναι πιο εύκολο Αλλά σπάνια..μπαίνω για να διαβάζω νεακια όμορφα από κινητό. Εμένα Θ με δει Δευτέρα Κ Πέμπτη Θ κάνουμε τον μεγάλο υπέρηχο Τελικά. Ευτυχώς δεν έχω άλλο αίμα..μονο καφέ..Αλλά όχι βλεννες..Αυτό Μ κάνει εντύπωση.Είναι υγρά σκούρα καφέ κ μετα ανοίγουν. Είναι καλό?είναι κακό?Θ έπρεπε ν είχα Κ βλεννες? Δεν ξέρω.. 

@Nicol_ είμαι περίεργη Ν δω τι είναι αυτό το εξογκώμα..εντωμεταξύ στοκος Εγώ δεν κατάλαβα Π ακριβώς το νιώθεις. Αν κ δεν νομίζω ότι είναι κάτι. Αλλά όπως είπατε όλες Καλό είναι Ν σΕ δει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Καλησπέρα και από εμένα!! Καλωσόρισαν Τ καινούρια κορίτσια μας!!Εύχομαι με το καλο τα μπεμπακια σας!Δεν μπορώ Ν γράψω σε κάθε μια ξέχωρα λόγω χρόνου τις περισσότερες φορές.. Όταν ανοίγω λάπτοπ Μ είναι πιο εύκολο Αλλά σπάνια..μπαίνω για να διαβάζω νεακια όμορφα από κινητό. Εμένα Θ με δει Δευτέρα Κ Πέμπτη Θ κάνουμε τον μεγάλο υπέρηχο Τελικά. Ευτυχώς δεν έχω άλλο αίμα..μονο καφέ..Αλλά όχι βλεννες..Αυτό Μ κάνει εντύπωση.Είναι υγρά σκούρα καφέ κ μετα ανοίγουν. Είναι καλό?είναι κακό?Θ έπρεπε ν είχα Κ βλεννες? Δεν ξέρω.. 

@Nicol_ είμαι περίεργη Ν δω τι είναι αυτό το εξογκώμα..εντωμεταξύ στοκος Εγώ δεν κατάλαβα Π ακριβώς το νιώθεις. Αν κ δεν νομίζω ότι είναι κάτι. Αλλά όπως είπατε όλες Καλό είναι Ν σΕ δει.

Μπορεί να ειναι η μητρα, μια κοπελα που απαντησε αν ειδες ειχε το ιδιο. Δευτέρα θα ξερω. 

Παντως απα τη στιγμη που γινόνται καφε τα υγρα πιστευω δεν υπάρχει λογος ανησυχίας. Εδω αιμα κανονικο εχουν πολλες κοπελες και ολα πανε καλα.Αντε λιγο ακομα εμεινε και πιστευω θα ηρεμήσουν τα πράγματα 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Μπορεί να ειναι η μητρα, μια κοπελα που απαντησε αν ειδες ειχε το ιδιο. Δευτέρα θα ξερω. 

Παντως απα τη στιγμη που γινόνται καφε τα υγρα πιστευω δεν υπάρχει λογος ανησυχίας. Εδω αιμα κανονικο εχουν πολλες κοπελες και ολα πανε καλα.Αντε λιγο ακομα εμεινε και πιστευω θα ηρεμήσουν τα πράγματα 

Υπομονή μέχρι τη Δευτέρα λοιπόν αν και είμαι σίγουρη ότι δεν θα είναι κάτι Νικολ. Εμεις Τετάρτη αυχενική! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

απο την στιγμή που εσύ και ο σύντροφος σου θέλετε αυτό το παιδι, δεν έχει κανένας αλλος λογο πανω σε αυτό. Μετα όμως που θα έρθει στον κόσμο θα ξετρελαθουν ολοι, εγώ με αυτό θυμώνω, αλλα αυτη Ειναι δικη μου αποψη. Απο την στιγμή που είστε χαρούμενοι με τον ερχομό του Κοιταχτε να το χαρειτε. Μωρό που ήρθε από αγαπη και ο ερχομός του δίνει ευτυχία μεγαλώνει Σωστα μεγαλώνει όμορφα ειναι χαρούμενο ούτε πανεπιστήμιο θα αφήσεις ούτε Τιποτα, μαζί του θα μεγαλώνεις κι εσύ απλα. Στην αρχή θα είναι δύσκολα όμως αν υπαρχει υγεία, όλα γίνονται!!! Φιλικα ολα αυτα!! 

Καλημέρα!!!!Αυτός ακριβώς είναι ο τρόπος που σκέφτομαι!!!Ευχαριστώ πολύ για τα ωραία λόγια που είπες!!!

 

πρίν από 26 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλημερα πως εισαστε σημερα?

Καλημέρα!!!!Άυπνη εγώ προσωπικά!!!!!από τις τέσσερις το χάραμα δεν μπορώ να κοιμηθώ!!!

  • Μου αρέσει 1

EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Καλημερα κορίτσια!  Εγω κλασικα με αναγουλες και εμετο. Κατά τα αλλα καλα. Εσεις πως τα πατε? @Vasoth. και @oneira_glyka μειώθηκε το αιμα?

Εχω καθημερινά απο λιγο το εχω συνηθισει πλεον κ αν μια μερα δεν εχω ανησυχω λεω κατι δε παει καλα σημερα χαχα!!δεν εχουν μειωθει ακομα ε υπομονη!!

@newmum94 κ εγω τελευταια το ιδιο παθαινω δε βολευομαι πουθενα πιανομαι κ συνεχεια αστα απο τις πεντε κ μετα ξυπνια!Ελπιζω εσενα να μην ειναι απο τις σκεψεις!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:
πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Εχω καθημερινά απο λιγο το εχω συνηθισει πλεον κ αν μια μερα δεν εχω ανησυχω λεω κατι δε παει καλα σημερα χαχα!!δεν εχουν μειωθει ακομα ε υπομονη!!

@newmum94 κ εγω τελευταια το ιδιο παθαινω δε βολευομαι πουθενα πιανομαι κ συνεχεια αστα απο τις πεντε κ μετα ξυπνια!Ελπιζω εσενα να μην ειναι απο τις σκεψεις!!

@Vasoth. Απο τις σκέψεις δεν είναι σίγουρα!!!!Είχα κάτι πονάκια στην αριστερή μεριά και ήθελα και συνέχεια τουαλέτα......Άστα!!! Κάθε λίγο και λιγάκι στο μπάνιο!!!!Τέντονα τα πόδια μου και πονουσα λιγακι, γυρνούσα αριστερά και πιανόμουν, γυρνούσα μπρούμυτα και πονούσε το στήθος μου, αλλά μόνο το δεξί!!!Και έχω κι ένα γατάκι που ήθελε να ξαπλώσει ανάμεσα στα πόδια μου!!!

 


EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Εμενα  στον ύπνο με βοηθαει ενα μαξιλαρι που βαζω το ποδι μου πάνω οταν κοιμαμαι στο πλαι. Βολεύει πολυ δοκιμάστε το. Αργοτερα οταν μεγαλώσουν οι κοιλιτσες θα χρειαστούμε μου φαίνεται μαξιλαρια εγκυμοσύνης για να κλείσουμε μάτι :)

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...