Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      @Blue Velvet πως μπορώ να δω φώτο που έχετε ανεβασει? Στο προφίλ...που?

      Αααα την έσβησα,να την ανεβάσω ξανά?

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Εσυ έκανες κανονικό τεστ η αυτό που δείχνει 6 ημέρες πριν ;;;

      Έκανα το clearblue πρώιμης ανίχνευσης,νομιζω είναι αυτό που λες

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ναι εγω. Σημαινει απλα οτι το περασες και εχεις αντισώματα, ειναι οκ. Τιποτα ανησυχητικό.  

Εγω την εκανα μετα το πρωτο ραντεβού για υπέρηχο. Δηλαδή την 6η εβδομάδα 

Αυτη η εξεταση ειναι για το τοξοπλασμα?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Καλημερα κορίτσια!  Εγω κλασικα με αναγουλες και εμετο. Κατά τα αλλα καλα. Εσεις πως τα πατε? @Vasoth. και @oneira_glyka μειώθηκε το αιμα?

Περαστικά βρε νικολ Μ.. Οι εμετοί δύσκολα είναι..Όπως Κ οι αναγούλες.. Σε καταλαβαίνω..Εγώ έτσι ήμουν χθες μέχρι το απόγευμα σχεδόν. 

Έχω καφέ στο σκούπισμα Κ Στο σερβιετακι. Αίμα δεν ξαναείδα.. 

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Εχω καθημερινά απο λιγο το εχω συνηθισει πλεον κ αν μια μερα δεν εχω ανησυχω λεω κατι δε παει καλα σημερα χαχα!!δεν εχουν μειωθει ακομα ε υπομονη!!

@newmum94 κ εγω τελευταια το ιδιο παθαινω δε βολευομαι πουθενα πιανομαι κ συνεχεια αστα απο τις πεντε κ μετα ξυπνια!Ελπιζω εσενα να μην ειναι απο τις σκεψεις!!

Βάσω μπράβο Π Είσαι ήρεμη Ενώ βλέπεις αίμα..Εγώ λλίγο είχα Κ έκλαιγα..

1 ώρα πρίν, newmum94 είπε:

δεν τα ξέρω!!!!!πρώτη φορά τα ακούω!!!!

Εγώ στη πρώτη εγκυμοσύνη δεινοπαθησα..Στη δεύτερη πήρα μαξιλάρι εγκυμοσύνης Κ Επιτέλους κοιμήθηκα.. ειδικά όταν φουσκωσα..

1 hour ago, Vasiliki88 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Έχει κάνει καμία εξετάσεις για τον κυτταρομεγαλοιο κ βρέθηκε με αντισώματα? 

Εγώ δεν νομίζω Ν έκανα ποτέ.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Περαστικά βρε νικολ Μ.. Οι εμετοί δύσκολα είναι..Όπως Κ οι αναγούλες.. Σε καταλαβαίνω..Εγώ έτσι ήμουν χθες μέχρι το απόγευμα σχεδόν. 

Έχω καφέ στο σκούπισμα Κ Στο σερβιετακι. Αίμα δεν ξαναείδα.. 

Βάσω μπράβο Π Είσαι ήρεμη Ενώ βλέπεις αίμα..Εγώ λλίγο είχα Κ έκλαιγα..

Εγώ στη πρώτη εγκυμοσύνη δεινοπαθησα..Στη δεύτερη πήρα μαξιλάρι εγκυμοσύνης Κ Επιτέλους κοιμήθηκα.. ειδικά όταν φουσκωσα..

Εγώ δεν νομίζω Ν έκανα ποτέ.. 

Στην αρχη κ εγω ανχωνομουν πολυ αλλα μετα απο τοσο καιρο το εχω συνηθησει δε μπορω να κανω κατι ετσι κ αλλιως με το να ανχωνομαι μονο κακο κανω! Δες το κ ετσι.

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, newmum94 είπε:

Καλημέρα!!!!Αυτός ακριβώς είναι ο τρόπος που σκέφτομαι!!!Ευχαριστώ πολύ για τα ωραία λόγια που είπες!!!

 

Καλημέρα!!!!Άυπνη εγώ προσωπικά!!!!!από τις τέσσερις το χάραμα δεν μπορώ να κοιμηθώ!!!

Να σαι καλά κοριτσι μου. Καλησπέρα!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Vasiliki88 είπε:

Τα χρειάστηκα στην αρχή. Τελικα είδα ότι σε προγεννητικό το 2016 είχα πάλι αντισώματα οπότε έχω νοσησει στο παρελθόν. 

Καλησπερα! Κ γω εχω αντισωματα. Ειδικα ο μεγαλοκυτταροϊος ειναι πολυυ συνηθισμενος. Γυρω στο 90% του πληθυσμου εχει αντισωματα. Οποτε δεν υπαρχει λογος ανησυχιας αν εχεις θετικα igg. Τα igg τα αγαπαμε, τα igm δεν θελουμε με τπτ!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Καλημερα κορίτσια!  Εγω κλασικα με αναγουλες και εμετο. Κατά τα αλλα καλα. Εσεις πως τα πατε? @Vasoth. και @oneira_glyka μειώθηκε το αιμα?

Υπομονή βρε κορίτσι!! 

13 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Εμενα  στον ύπνο με βοηθαει ενα μαξιλαρι που βαζω το ποδι μου πάνω οταν κοιμαμαι στο πλαι. Βολεύει πολυ δοκιμάστε το. Αργοτερα οταν μεγαλώσουν οι κοιλιτσες θα χρειαστούμε μου φαίνεται μαξιλαρια εγκυμοσύνης για να κλείσουμε μάτι :)

Κι εγώ χρησιμοποιώ. Βοηθαει με το ισχίο. Εχθές κ σήμερα ήταν καλύτερα το πόδι μου ετσι ξαφνικα. Θα δειξει.... 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Σημερα ακολουθησα τις συμβουλες σας κ εβαλα μαξιλαρι κατω απο το γονατο μου ενω ξαπλωνα πλαγιαστα κ οντως κοιμηθηκα πιο ανετα! Μπραβο βρε κοπελες με τις ιδεες σας.

Να ρωτησω κατι που με ψιλοανησυχει. Ειμαι στην 10η βδομαδα τωρα κ εδω κ 2 μερες οταν καθομαι ορθια νιωθω στο κεντρο της κοιλιας, ακριβως  πανω απο το κοκκαλο της λεκανης ενα σαν τραβηγμα- μουδιασμα- πιεση πολυ παραξενο. Πονος δεν ειναι παντως. Θα ρωτησω κ τον γιατρο εννοειται αλλα πειτε μου βρε κοριτσια ειχατε εσεις κατι τετοιο;


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , evio είπε:

Καλημερα! Σημερα ακολουθησα τις συμβουλες σας κ εβαλα μαξιλαρι κατω απο το γονατο μου ενω ξαπλωνα πλαγιαστα κ οντως κοιμηθηκα πιο ανετα! Μπραβο βρε κοπελες με τις ιδεες σας.

Να ρωτησω κατι που με ψιλοανησυχει. Ειμαι στην 10η βδομαδα τωρα κ εδω κ 2 μερες οταν καθομαι ορθια νιωθω στο κεντρο της κοιλιας, ακριβως  πανω απο το κοκκαλο της λεκανης ενα σαν τραβηγμα- μουδιασμα- πιεση πολυ παραξενο. Πονος δεν ειναι παντως. Θα ρωτησω κ τον γιατρο εννοειται αλλα πειτε μου βρε κοριτσια ειχατε εσεις κατι τετοιο;

Καλημέρα, είναι στιγμιαιος και οξύς?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπα ουτε στιγμιαιος ουτε οξυς, δεν ειναι αυτες οι σουβλιες που νιωθεις οταν φτερνιζεσαι πχ... Ειναι μια αισθηση σαν  τραβηγμα, δεν μπορω να το περιγραψω καλυτερα. και κυριως οταν στεκομαι ορθια


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , evio είπε:

Μπα ουτε στιγμιαιος ουτε οξυς, δεν ειναι αυτες οι σουβλιες που νιωθεις οταν φτερνιζεσαι πχ... Ειναι μια αισθηση σαν  τραβηγμα, δεν μπορω να το περιγραψω καλυτερα. και κυριως οταν στεκομαι ορθια

Δεν ειναι τίποτα κορίτσι μου πιστεύω είναι η μήτρα που μεγαλώνει κι εγώ είχα έτσι ένα τραβηγαμτακι Κέντρο. 

Να βαλετε όλες τικερακι ρε να ξέρουμε που βρισκόμαστε!!! Χεχεχε


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , evio είπε:

Μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες @Smile89 , ειναι πολυ παραξενη αισθηση...

Τικερακι εχω! Δεν φαινεται;

Αι Καλά μεγεια τα μάτια, τα χω κ τέσσερα. Χαχαχαχαχα 

Ε για όσες δεν έχουν!!

  • Χαχα 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...