Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Titti είπε:

      Δεν μπορείς να κάνεις προεμφυτευτικό;

      Λες να κάνω? Πόσο κοστίζει? Επίσης, επηρεάζεται το έμβρυο από τον προεμφυτευτικο?

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Όχι θα δουν τον πλακούντα αν έχει γεράσει θα δουν τις αρτηρίες εάν έχουν καλή ροή αυτά . Στην ουσία όλα είναι ελεγμένα απλά στο ντομπλερ τα επιβαιβαιωνει Κ ο εμβρυολογος 

      Όχι ρε συ κάθε διεργεση έχει την δική της δυναμική . Δεν είναι Κ τόσα πολλά τα χρόνια που έχουν περασει Κ δεν έχεις περάσει Κ τα 40 ακόμα . 

      Φοβάμαι ρε Λίνα,δλδ αν στα 36 από τα δέκα ωαρια,έγιναν μόνο πέντε βλαστοκυστες,τωρα στα 39 πιστεύω πως θα δυσκολευτω παρά πολύ..και σιγά μην ξεμπερδεψω με μια ωοληψια μόνο 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Nicol_ είπε:

Εμενα  στον ύπνο με βοηθαει ενα μαξιλαρι που βαζω το ποδι μου πάνω οταν κοιμαμαι στο πλαι. Βολεύει πολυ δοκιμάστε το. Αργοτερα οταν μεγαλώσουν οι κοιλιτσες θα χρειαστούμε μου φαίνεται μαξιλαρια εγκυμοσύνης για να κλείσουμε μάτι :)

μαξιλαρια εγκυμοσυνης?????????


EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

πρίν από 36 λεπτά , newmum94 είπε:

 

Ετσι μπραβο! Σε καταλαβαινω απολυτα μια απτα ιδια κ εγω

πρίν από 7 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ναι υπαρχουν αν πατήσεις στο google θα τα δεις

Αυτο με το μαξιλαρι το κανω κ εγω βοηθαει πολυ αλλα λεω απο τωρα να εχουμε τετοια φαντασου αργοτερα ειμαι κ ολη την ημερα κατω κ με κανει χειροτερα αυτο 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ετσι μπραβο! Σε καταλαβαινω απολυτα μια απτα ιδια κ εγω

Αυτο με το μαξιλαρι το κανω κ εγω βοηθαει πολυ αλλα λεω απο τωρα να εχουμε τετοια φαντασου αργοτερα 

Ναι ισχυει..αργοτερα ειναι ακομα πιο ζορι ο ύπνος. Παντως υπαρχουν κατι μαξιλαρια τοσο τεραστια που μαλλον πρέπει να διωξεις τον αντρα απο το κρεβατι για να χωρέσουν χαχα :razz:

  • Χαχα 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να πάρετε μαξιλάρι θηλασμου και να το χρησιμοποιήσετε στον ύπνο σας μέχρι να έρθει το μωράκι...είναι πραγματικά πολύ ανακουφιστικό όσο μεγαλώνει η κοιλιά! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ετσι μπραβο! Σε καταλαβαινω απολυτα μια απτα ιδια κ εγω

Αυτο με το μαξιλαρι το κανω κ εγω βοηθαει πολυ αλλα λεω απο τωρα να εχουμε τετοια φαντασου αργοτερα ειμαι κ ολη την ημερα κατω κ με κανει χειροτερα αυτο 

Έχω και θέμα με το φαγητό!!!!Απο κεί που δεν πεινάω μέσα σε μια στιγμή πεινάω και τρώω σχετικά φυσιολογικά....λίγο λιγότερο από αυτό που έτρωγα..και μετά από λίγο πονάει το στομάχι μου και θέλω να το βγάλω χωρίς όμως να έχω αναγούλες!!

  • Μου αρέσει 1

EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , palmoira είπε:

Μπορείτε να πάρετε μαξιλάρι θηλασμου και να το χρησιμοποιήσετε στον ύπνο σας μέχρι να έρθει το μωράκι...είναι πραγματικά πολύ ανακουφιστικό όσο μεγαλώνει η κοιλιά! 

Σωστη κ πιανει κ λιγοτερο χωρο!!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 25 λεπτά , Vasiliki88 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Έχει κάνει καμία εξετάσεις για τον κυτταρομεγαλοιο κ βρέθηκε με αντισώματα? 

Ναι εγω. Σημαινει απλα οτι το περασες και εχεις αντισώματα, ειναι οκ. Τιποτα ανησυχητικό.  

πρίν από 2 λεπτά , newmum94 είπε:

Καλησπέρα! Σε ποιά εβδομάδα γίνετε αυτή η εξέταση?

Εγω την εκανα μετα το πρωτο ραντεβού για υπέρηχο. Δηλαδή την 6η εβδομάδα 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Ναι εγω. Σημαινει απλα οτι το περασες και εχεις αντισώματα, ειναι οκ. Τιποτα ανησυχητικό.  

Εγω την εκανα μετα το πρωτο ραντεβού για υπέρηχο. Δηλαδή την 6η εβδομάδα 

@Nicol_ Οπότε έχω λίγες μερες μπροστά...δεν την έχω κάνει ακόμα.....Τι εξέταση είναι??τι δείχνει?


EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ναι εγω. Σημαινει απλα οτι το περασες και εχεις αντισώματα, ειναι οκ. Τιποτα ανησυχητικό.  

Εγω την εκανα μετα το πρωτο ραντεβού για υπέρηχο. Δηλαδή την 6η εβδομάδα 

Τα χρειάστηκα στην αρχή. Τελικα είδα ότι σε προγεννητικό το 2016 είχα πάλι αντισώματα οπότε έχω νοσησει στο παρελθόν. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...