Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Faith22 said:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Ναι πέρυσι και για μένα οι χοριακες ήταν πολύ αγχωτικες… έτσι κ αλλιώς ότι είναι να γίνει θα γίνει με η χωρίς … 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Καλή Κυριακή όμορφες καλημέρα. Δεν ξέρω τι έχει κάνει ο μπέμπης με τα όνειρά μου άλλα 3 post apocalyptic περιπέτειες είδα απόψε. Δεν θα χρειαστεί να ξαναπάω σινεμά μου φαίνεται. Αααα και πολλά πολλά κόπρανα τόσο που θα παίξω joker μπας και τον έχω βασιλόπουλο!

Καλημέρα καλή Κυριακή.. Είδες εργάκια; Εε σήμερα θα δεις την συνέχεια Χαχα και παίξε κανα τζοκερακι ποτε δεν ξέρεις 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Vasoth. είπε:

Γεια σας κοριτσακια τι κανετε?

@Κωνσταντίνα16 πως εισαι? Σε εχω έννοια να ξερεις

Καλημέρααααα

Καλά Βάσω μου σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!! Κοιμήθηκα σχετικά καλά απλά έχω τις συσπασεις που είναι ενοχλητικές τπτ άλλο...περιμένω την Τετάρτη πρώτα ο Θεός να πάω να με δει..αγχώμενη είμαι πιο πολύ αλλά προσπαθώ να ηρεμήσω..εσύ τι κάνεις;η μικρούλα μας;

 

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημέρααααα

Καλά Βάσω μου σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!! Κοιμήθηκα σχετικά καλά απλά έχω τις συσπασεις που είναι ενοχλητικές τπτ άλλο...περιμένω την Τετάρτη πρώτα ο Θεός να πάω να με δει..αγχώμενη είμαι πιο πολύ αλλά προσπαθώ να ηρεμήσω..εσύ τι κάνεις;η μικρούλα μας;

 

Εγω ετσι κ ετσι προεκυψε ενα θεμα υγειας με τη μαμα μου κ εχω στεναχωρεθει οσο να ναι.Η μικρη μας καλα ειναι σταθερη μου εχει λειψει εχουμε φυγει απτην τεταρτη απο Αθηνα λογω της μαμας μου κ ανυπομωνω να ερθει η παρασκευη που θα παμε να τη δουμε παλι για τρεις μερες.


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vasoth. είπε:

Εγω ετσι κ ετσι προεκυψε ενα θεμα υγειας με τη μαμα μου κ εχω στεναχωρεθει οσο να ναι.Η μικρη μας καλα ειναι σταθερη μου εχει λειψει εχουμε φυγει απτην τεταρτη απο Αθηνα λογω της μαμας μου κ ανυπομωνω να ερθει η παρασκευη που θα παμε να τη δουμε παλι για τρεις μερες.

Εύχομαι όλα να είναι περαστικά και να γίνει σύντομα καλά η μανούλα σου!! Προσπάθησε να είσαι ήρεμη όσο μπορείς..ξέρω δύσκολο αλλά προσπάθησε..όλα καλά θα πάνε!! 

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κοριτσια απο ποιο φαρμακειο online οικονομικο ειχατε παραγγειλει τα του φαρμακειου για το μωρο καποια το ειχε ανεβασει αλλα δε το βρισκω

Βάσω μου το σκουτζ εχει το λεγομενο έξυπνο καλαθι,που βαζεις προιοντα απο διαφορα φαρμακεία σε καλυτερες τιμες. Εγω ετσι εκανα και μου βγήκε η παραγγελία απο 2 διαφορετικα φαρμακεία. Συμφερε σαν τιμη απο οτι να τα επαιρνα απο ενα φαρμακειο και τα πηρα ετσι.Μπες στο σκουτζ και δεστο εμενα με βόλεψε 

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κοριτσια απο ποιο φαρμακειο online οικονομικο ειχατε παραγγειλει τα του φαρμακειου για το μωρο καποια το ειχε ανεβασει αλλα δε το βρισκω

Καλησπερα εγω παραγγςλνω απο το Dpharmachy αλλα η ΒαλεντιναΧρηστος εβαλς και ενα αλλο το 24 pharmacy deals και αυτο εχει φθηνα δες τα ειναι οικονομικα και τα δυο. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κοριτσια απο ποιο φαρμακειο online οικονομικο ειχατε παραγγειλει τα του φαρμακειου για το μωρο καποια το ειχε ανεβασει αλλα δε το βρισκω

Από το 2happy είναι στην Γλυφάδα το φυσικό κατάστημα.

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μουυυ αφηστε τι επαθα με πειραξε η σιδηρο η ασβεστιο δεν ειμαι σιγουρη τι!!κ επαθα σαν γαστρεντεριτιδα απο παρασκευη βραδυ μεχρι σημερα!!τις τελευταιες ωρες ειμαι καπως καλυτερα δεν μπορουσα να πιω ουτε νερο κ ευτυχως ο γαστρεντερολογος γτ ο γυναικολογος αφαντος σημερα που τον καλουσα!το κλαμα που εριξα λεω θα παθει κατι το μωρο αφηστε η εξαντληση

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Αγάπη μπορεί να είναι και απλή γαστρεντερίτιδα... Το έπαθα και εγώ τα Χριστούγεννα και μάλλον δεν το είχε προκαλέσει ο σίδηρος.

Κλασσικά τσαγάκι και διατροφή για μερικές μέρες μου είχε πει.

Επίσης μου είχε πει να σταματήσω το σίδηρο για 3-4 ημέρες.

Σε κάθε περίπτωση μιλάς με γιατρό μόλις τον βρείς! Περαστικά!

Υγ. Λίγη ψυχραιμία ε; Το μωρό κινδυνεύει λιγότερο από τη μαμά όταν αρρωσταίνουμε!

  • Μου αρέσει 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , happysmile είπε:

Κοριτσια μουυυ αφηστε τι επαθα με πειραξε η σιδηρο η ασβεστιο δεν ειμαι σιγουρη τι!!κ επαθα σαν γαστρεντεριτιδα απο παρασκευη βραδυ μεχρι σημερα!!τις τελευταιες ωρες ειμαι καπως καλυτερα δεν μπορουσα να πιω ουτε νερο κ ευτυχως ο γαστρεντερολογος γτ ο γυναικολογος αφαντος σημερα που τον καλουσα!το κλαμα που εριξα λεω θα παθει κατι το μωρο αφηστε η εξαντληση

Αποκλείεται να σε πείραξε κάποιο φαγητό ή να κρύωσε η κοιλιτσα σου; Μπορεί όντως και ο σιδηρος να έπεσε βαρύς μην φοβάσαι ομως για το μωράκι σου τίποτα δεν παθαίνει! Περαστικά!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Kpp83 είπε:

Αγάπη μπορεί να είναι και απλή γαστρεντερίτιδα... Το έπαθα και εγώ τα Χριστούγεννα και μάλλον δεν το είχε προκαλέσει ο σίδηρος.

Κλασσικά τσαγάκι και διατροφή για μερικές μέρες μου είχε πει.

Επίσης μου είχε πει να σταματήσω το σίδηρο για 3-4 ημέρες.

Σε κάθε περίπτωση μιλάς με γιατρό μόλις τον βρείς! Περαστικά!

Υγ. Λίγη ψυχραιμία ε; Το μωρό κινδυνεύει λιγότερο από τη μαμά όταν αρρωσταίνουμε!

Τι να πω ρε αγαπη μου να σκασω ειμαι φοβομουν για αφυδατωση μιλαμε για παρα πολλες φορες κ ειχε καμμια βδομαδα που ξεκινησα να αισθανομαι το μπεμπακι κ δυο μερες τωρα καθολου που απολυτα λογικο αλλα στεναχωρηθηκα!!

πρίν από 10 λεπτά , Beboula25 είπε:

Αποκλείεται να σε πείραξε κάποιο φαγητό ή να κρύωσε η κοιλιτσα σου; Μπορεί όντως και ο σιδηρος να έπεσε βαρύς μην φοβάσαι ομως για το μωράκι σου τίποτα δεν παθαίνει! Περαστικά!!! 

Ειλικρινα μπεμπουλα μου δεν ξερω!!πολυ ταλαιπωρια !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...