Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Της έστειλα μνμ..αλλά δεν έχω συντονισμένες συσπασεις

Ανά 20 λεπτό..μετά 30 λεπτό μετά 15 λεπτό μπορεί και να με πιάσει μετά από μία ώρα..κρατάει γενικά πολύ αλλά αυτό το είχα από την αρχή..δλδ σίγουρα 30-40 δευτερόλεπτα

Η γιατρος γενικα τι σου εχει πει για τις συσπασεις??κατις κατι παιρνεις καποιο φαρμακο??Τι να σου πω καλο ειναι να τις χρονομετρας τωρα τουλαχιστον μεχρι να σου απαντησει η γιατρος γιατι αφου ειδες και τη βλενα ισως ειναι σημαδι οτι ξεκιναει ο τοκετος.


3Cl5.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 26 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Της έστειλα μνμ..αλλά δεν έχω συντονισμένες συσπασεις

Ανά 20 λεπτό..μετά 30 λεπτό μετά 15 λεπτό μπορεί και να με πιάσει μετά από μία ώρα..κρατάει γενικά πολύ αλλά αυτό το είχα από την αρχή..δλδ σίγουρα 30-40 δευτερόλεπτα

Οτι νεοτερο ενημέρωσα μας...ευχομαι τα καλύτερα

πρίν από 26 λεπτά , Beboula25 είπε:

Με πιάνει με τον καιρό από πιτσιρικα το πάθαινα,είναι πακέτο κλειδώνει κ δεν μπορώ να σηκωθώ. Κάνω και τα τρελά μου μην νομίζεις.. Και βγήκα για κομμωτηριο επειδή θέλει βολτα ο κωλος μου το βράδυ(συγνώμη κιολας).. Αλλα δεν με βλέπω δεν πάω μην μείνω εκεί στη καρέκλα Χαχα 

 Βγες καλέ βγες τώρα που μπορείς να το χαρείς γιατί όσο να ναι μετα θα τα καθυστερησουμε τα ποτάκι μας ...!!!!κανε τα μποτε σου ξεκουρασου και όξω ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , ΧΡΥΣΟΥΛΑ Ρ. είπε:

Η γιατρος γενικα τι σου εχει πει για τις συσπασεις??κατις κατι παιρνεις καποιο φαρμακο??Τι να σου πω καλο ειναι να τις χρονομετρας τωρα τουλαχιστον μεχρι να σου απαντησει η γιατρος γιατι αφου ειδες και τη βλενα ισως ειναι σημαδι οτι ξεκιναει ο τοκετος.

Παίρνω μαγνήσιο και ξάπλα τπτ άλλο..

Δεν θέλω να γεννήσω τώρα είναι νωρίς φοβάμαι 

πρίν από 13 λεπτά , hrina είπε:

Οτι νεοτερο ενημέρωσα μας...ευχομαι τα καλύτερα

 Βγες καλέ βγες τώρα που μπορείς να το χαρείς γιατί όσο να ναι μετα θα τα καθυστερησουμε τα ποτάκι μας ...!!!!κανε τα μποτε σου ξεκουρασου και όξω ...

Σε ευχαριστώ κορίτσι Μ!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Παίρνω μαγνήσιο και ξάπλα τπτ άλλο..

Δεν θέλω να γεννήσω τώρα είναι νωρίς φοβάμαι 

Σε ευχαριστώ κορίτσι Μ!!

Οντως,ειναι νωρις αλλα μην ανυσυχεις,ολα καλα θα πανε.Αν εχει συμβει κατι ξέρει η γιατρος πως θα το αντιπετωπισει.Σου απαντησε η γιατρος??


3Cl5.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ΧΡΥΣΟΥΛΑ Ρ. είπε:

Οντως,ειναι νωρις αλλα μην ανυσυχεις,ολα καλα θα πανε.Αν εχει συμβει κατι ξέρει η γιατρος πως θα το αντιπετωπισει.Σου απαντησε η γιατρος??

Όχι δεν Μ έχει απαντήσει ακόμα αλλά δεν έχω συσπασεις ή πονακια.. γενικά υπάρχει ο κίνδυνος πρόωρης γέννας έχω κάνει κ ενέσεις κορτιζόνης..ξανά πήγα τουαλέτα και είχα βλέννα μπεζ ( συγνώμη για την περιγραφή) αλλά αυτές τις έχω εδώ και 4 μέρες


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Όχι δεν Μ έχει απαντήσει ακόμα αλλά δεν έχω συσπασεις ή πονακια.. γενικά υπάρχει ο κίνδυνος πρόωρης γέννας έχω κάνει κ ενέσεις κορτιζόνης..ξανά πήγα τουαλέτα και είχα βλέννα μπεζ ( συγνώμη για την περιγραφή) αλλά αυτές τις έχω εδώ και 4 μέρες

Σε ποια εβδομάδα είσαι???! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Όχι δεν Μ έχει απαντήσει ακόμα αλλά δεν έχω συσπασεις ή πονακια.. γενικά υπάρχει ο κίνδυνος πρόωρης γέννας έχω κάνει κ ενέσεις κορτιζόνης..ξανά πήγα τουαλέτα και είχα βλέννα μπεζ ( συγνώμη για την περιγραφή) αλλά αυτές τις έχω εδώ και 4 μέρες

Μηπως,να την παρεις τηλ η να πας απευθειας στο νοσοκομειο??Τουλαχιστον να ξερεις τι γινετε.


3Cl5.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΧΡΥΣΟΥΛΑ Ρ. είπε:

Μηπως,να την παρεις τηλ η να πας απευθειας στο νοσοκομειο??Τουλαχιστον να ξερεις τι γινετε.

Τώρα μόλις μίλησα μαζί της..

Μου είπε πως μπορεί να είναι καμιά διαστολή ή και τπτ..με.πονακια μου λέει δεν γενναμε εκτός αν έχουμε οδύνες έντονες..όσο ακούω το μωρό καλά και δεν έχω έντονους πόνους και συσπασεις συνεχίζουμε..έτσι ειπε


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Τώρα μόλις μίλησα μαζί της..

Μου είπε πως μπορεί να είναι καμιά διαστολή ή και τπτ..με.πονακια μου λέει δεν γενναμε εκτός αν έχουμε οδύνες έντονες..όσο ακούω το μωρό καλά και δεν έχω έντονους πόνους και συσπασεις συνεχίζουμε..έτσι ειπε

Οκ!Δε σου ειπε να πας να σε δει??δε χρειαζετε??


3Cl5.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 44 λεπτά , hrina είπε:

Οτι νεοτερο ενημέρωσα μας...ευχομαι τα καλύτερα

 Βγες καλέ βγες τώρα που μπορείς να το χαρείς γιατί όσο να ναι μετα θα τα καθυστερησουμε τα ποτάκι μας ...!!!!κανε τα μποτε σου ξεκουρασου και όξω ...

Μωρε δεν θα το συζηταγα εννοείται θα τα έκανα αλλα δεν παίζει είμαι τέζα από τον πόνο.Δεν πειράζει αντε βγείτε εσείς για μένα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ΧΡΥΣΟΥΛΑ Ρ. είπε:

Οκ!Δε σου ειπε να πας να σε δει??δε χρειαζετε??

Όχι δεν Μ είπε..θα κλείσω ραντεβού να πάω την Τετάρτη άμα είναι που θα έχει ιατρείο...εκτός απροόπτου βεβαια


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Όχι δεν Μ είπε..θα κλείσω ραντεβού να πάω την Τετάρτη άμα είναι που θα έχει ιατρείο...εκτός απροόπτου βεβαια

Περιεργο γιατι σου ανεφερε πως θα μπορουσε να ειναι και διαστολη.Τελος παντων αυτη ξερει.


3Cl5.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Όχι δεν Μ είπε..θα κλείσω ραντεβού να πάω την Τετάρτη άμα είναι που θα έχει ιατρείο...εκτός απροόπτου βεβαια

Πώς πάνε οι συσπάσεις τώρα?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ΧΡΥΣΟΥΛΑ Ρ. είπε:

Περιεργο γιατι σου ανεφερε πως θα μπορουσε να ειναι και διαστολη.Τελος παντων αυτη ξερει.

Το ίδιο σκέφτηκα και εγώ..θα δείξει λοιπόν με τις ωρες-μερες

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Πώς πάνε οι συσπάσεις τώρα?

Είχα μια πριν κάνα 10 λεπτό..πιο πριν δεν είχα ξανά κάνει για αρκετή ώρα


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...