Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 43 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; εγώ πήγα γιατρό σήμερα όλα καλά με την μικρή... Είναι ένα κιλό και κάτι ψιλ;.. Μου έγραψε να κάνω καμπυλη ζαχάρου... Και ξανά ραντεβού σε έναν μήνα... Αντε να περάσει πάλι ο καιρός.. Α εν τω μεταξύ του είπα να μου αλλάξει το σίδηρο γτ ειναι μια αηδία κ μου έδωσε αμπούλες.. 

Μπράβο το κορίτσι!!! Υπομονή μετά θα τα βλέπουμε πιο συχνά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 46 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; εγώ πήγα γιατρό σήμερα όλα καλά με την μικρή... Είναι ένα κιλό και κάτι ψιλ;.. Μου έγραψε να κάνω καμπυλη ζαχάρου... Και ξανά ραντεβού σε έναν μήνα... Αντε να περάσει πάλι ο καιρός.. Α εν τω μεταξύ του είπα να μου αλλάξει το σίδηρο γτ ειναι μια αηδία κ μου έδωσε αμπούλες.. 

Μπράβο ρε κοριτσάρα!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; εγώ πήγα γιατρό σήμερα όλα καλά με την μικρή... Είναι ένα κιλό και κάτι ψιλ;.. Μου έγραψε να κάνω καμπυλη ζαχάρου... Και ξανά ραντεβού σε έναν μήνα... Αντε να περάσει πάλι ο καιρός.. Α εν τω μεταξύ του είπα να μου αλλάξει το σίδηρο γτ ειναι μια αηδία κ μου έδωσε αμπούλες.. 

Τελεια μπραβο!!!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Beboula25 είπε:

Μπράβο το κορίτσι!!! Υπομονή μετά θα τα βλέπουμε πιο συχνά

Μια κουβέντα είναι αυτό... Πάλι καλά ο Φλεβάρης έχει λιγότερες μερες Χαχα.. Αντε να μπαίνουμε στην τελική ευθεία.. 

πρίν από 39 λεπτά , Smile89 είπε:

Μπράβο ρε κοριτσάρα!!! 

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου...!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μια κουβέντα είναι αυτό... Πάλι καλά ο Φλεβάρης έχει λιγότερες μερες Χαχα.. Αντε να μπαίνουμε στην τελική ευθεία.. 

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου...!!! 

Ναι υπομονή θέλει αλλιως τι να εκανες κάθε 15 μερες υπέρηχο; Με το καλό μπαίνουμε κ εμείς κ εγω μεθαύριο έχω ραντεβού 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ναι υπομονή θέλει αλλιως τι να εκανες κάθε 15 μερες υπέρηχο; Με το καλό μπαίνουμε κ εμείς κ εγω μεθαύριο έχω ραντεβού 

Μωρέ και κάθε βδομαδα αν γινόταν.. Καλά έχει γίνει τεράστια η μπέμπα... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μωρέ και κάθε βδομαδα αν γινόταν.. Καλά έχει γίνει τεράστια η μπέμπα... 

Χαχα ε σε λίγο καιρό κάθε εβδομάδα θα μας βλέπει.. Λέγε όντως; Έχω έγνοια κ εγω το σκέφτομαι αν έχει πάρει βάρος όσο πρέπει 

Εκανες κάτι με το άλλο; Βρήκα άκρη 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχα ε σε λίγο καιρό κάθε εβδομάδα θα μας βλέπει.. Λέγε όντως; Έχω έγνοια κ εγω το σκέφτομαι αν έχει πάρει βάρος όσο πρέπει 

Εκανες κάτι με το άλλο; Βρήκα άκρη 

Όχι προς το παρόν δεν έχω βρει άκρη γτ έχω και μια μετακόμιση στην μέση.. Για στείλε μ πμ να μου πεις.. Όσο για ρο βαρος και εγώ το είχα άγχος αλλά είναι πάνω από κιλό ακριβώς δεν ξέρω.. Και κάτι ψιλά είπε κ γιατρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Όχι προς το παρόν δεν έχω βρει άκρη γτ έχω και μια μετακόμιση στην μέση.. Για στείλε μ πμ να μου πεις.. Όσο για ρο βαρος και εγώ το είχα άγχος αλλά είναι πάνω από κιλό ακριβώς δεν ξέρω.. Και κάτι ψιλά είπε κ γιατρός 

Μια χαρά η μπεμπα σούπερ.. σου στελνω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Kpp83 είπε:

@Dimitr@17 1κιλο???!!! Wow!

Ερώτηση: Ήπια νομίζω μια δόση σίδηρο παραπάνω! Δεν είναι επικίνδυνο σωστα;

Όχι καλέ.. Σιγά τι να πειράζει... Λέω εγώ τώρα.. Εγώ παίρνω 2 την μερα.. Όταν το θυμηθώ βέβαια 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Kpp83 είπε:

2 παίρνω αλλά νομίζω ήπια και 3ο για αυτό αγχώνομαι. Αχχχ γύρισα σήμερα σε κίνηση και έχασα το μυαλό μου

Μην αγχώνεσαι βρε όλα καλά... Εσύ πότε έχεις γιατρό; 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

@Dimitr@17 1κιλο???!!! Wow!

Ερώτηση: Ήπια νομίζω μια δόση σίδηρο παραπάνω! Δεν είναι επικίνδυνο σωστα;

@Dimitr@17 καλημερα δε πειραζει,εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα πολυ χαμηλο αιματοκριτη και επαιρνα 3 χαπια την ημερα οποτε δε νομιζω να επικινδυνο.

Καλημερα παρεουλα μου!!!

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...